Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2012., 10:48   #91
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Nisam ni gledao dalje od toga, jer sam pretpostavio da su razine težine iste. Nego, u season challenge modu stvarno nema fizičkih oštećenja ili ja preslabo udaram?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2012., 10:50   #92
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nisam ni gledao dalje od toga, jer sam pretpostavio da su razine težine iste. Nego, u season challenge modu stvarno nema fizičkih oštećenja ili ja preslabo udaram?
nema oštećenja. i sam sam tražio po meniju ali nisam nigdje našao di se damage podešava. Ma ja sam se zaltio u zid u Monzi sa 300 na sat i nastavio sam utrku
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.09.2012., 12:47   #93
Gunner1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Podgorica
Postovi: 2
Moze li mi neko pomoci instaliram sve normalno,i u toku instalacije mi se pojavi windows setup , (instal system component) Nije mi jasno zasto ,A konfiguracije compa su mi.Ram memorija 2G,Graficaka Ati Redeon 1 G ,Procesos intelov dual core 3 ghz.Da nisu potrebne jace konfiguracije.?
Gunner1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2012., 12:51   #94
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gunner1 Pregled postova
Moze li mi neko pomoci instaliram sve normalno,i u toku instalacije mi se pojavi windows setup , (instal system component) Nije mi jasno zasto ,A konfiguracije compa su mi.Ram memorija 2G,Graficaka Ati Redeon 1 G ,Procesos intelov dual core 3 ghz.Da nisu potrebne jace konfiguracije.?
Ajmo točno, koji MODEL te ATI Radeon 1GB grafičke, koji MODEL matične ploče, koji TOČNO intelov procesor i koje windowse koristiš?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2012., 13:11   #95
Gunner1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Podgorica
Postovi: 2
Graficka Radeon HD 5450 1 gb DDR3
Procesor Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3.00 ghz
Ram memorija 2 G DDR2
System Mocrosoft Windows XP Profesional 2002 Service Pack 3
Gunner1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2012., 13:16   #96
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Tvoja konfiguracija zadovoljava minimalne zahtjeve. Ja bi prije rekao da imaš već poprilično izmučenu instalaciju Windows XP-a.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2012., 14:20   #97
C.J.B.
Premium
Moj komp
 
C.J.B.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
XP nije podrzan..
__________________


C.J.B. je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2012., 14:50   #98
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor C.J.B. Pregled postova
XP nije podrzan..
Minimum Specifications
Windows Vista or Windows 7
Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400+
2 GB RAM
DirectX Compatible Sound Card
15 GB Hard Drive Space
Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
Graphics Card: AMD HD2600 or NVIDIA Geforce 8600


istina kolega, mea culpa.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2012., 15:00   #99
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Jel se mogu kako ovi penali smanjiti? Jbt. odes malo preko pasice, bolid ti zaplese, izgubis min. pola sekunde i hop - lap penalised.

Bolid dosta tesko skrece s volanom, o tome sam vec pricao, ali mi se nekako cini da je tako namjerno napravljeno da bi se dobilo vise na realnosti. Ako se koci na vrijeme, onda se ima sanse za normalno proci neke brze zavoje.

Na Monzi vozim 1:23.6xx, sto je OK. 1:14.058 u Brazilu bez TC i ABS-a
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2012., 15:45   #100
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Imam isti volan, postavke sam si postavio ovak
Deadzone sam stavio na 0 , to me na svim igrama smetalo , trebo bi dobit na preciznosti jer ti mali pomaci su najbitniji a njih nemres kontrolirat ak imas deadzone
Saturation mi je mislim na 20%,a Linearity na 30%
Nije u tome problem, deadzone itekako ima smisla, meni osobno je uvijek na nekoj minimalnoj postavci jer mi 0% pravi probleme. Ne može bit problem jer je deadzone na 3 ili 5, da je na 50 to bi već bio problem za preciznost, ovako ne, jer od 180 stupnjeva koje iman na volanu, sa 5% deadzona mi ostaje cirka 170, šta je dovoljno.
Problem je u njihovoj implementaciji kontrolera čini mi se, jer ne žalim se ja jedini, nažalost Volija bi ja da je problem u meni...

Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Bolid dosta tesko skrece s volanom, o tome sam vec pricao, ali mi se nekako cini da je tako namjerno napravljeno da bi se dobilo vise na realnosti. Ako se koci na vrijeme, onda se ima sanse za normalno proci neke brze zavoje.
Teško da je to namjerno il normalno, prije je problem kojeg se nadam da će uskoro pokrpat, jer ovo nema smisla, zavoje koje sam prije prolazio sa 150, sad moran sa 100 jer kad dođem sa 150, volan skreće kao da je podešen na 60 stupnjeva, a ne 180 Jebate upiši samo "wheel explanation/setting/problem/etc" pa poghledaj koliko tema i ljudi ima... Mislim može se priviknut i na ovo, napravi 50 krugova i priviknut ćeš se, ali nije to to, a volan san kupija da guštan

EDIT:
O ovome pričan više manje;
Citiraj:
I have almost exactly the same problem. This has rendered the normal breaking zones completely useless. For instance I can't break at the 100m board at turn 3 in Albert Park and expect to make the apex at 2nd gear. The wheel just wont show the degree of lock that corresponds to my actual input. However if I break way too early and slow down to snail'space then the wheel on screen WILL show the correct input. Help please!
NAVODNO je ovo fix, ne mogu sad isprobat...
Citiraj:
When you open the options menu, the controller profile is at "custom". Make sure you have your custom setup memorized/written down. Select the profile "Logitech G27" (or whatever wheel you're using). Go into the settings for this, and change them to the ones you use in your custom setup. For some reason, that fixes your steering completely.
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK


Zadnje izmijenjeno od: Mr.Ex.President. 24.09.2012. u 17:09. Razlog: dodano
Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.09.2012., 19:59   #101
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Nije u tome problem, deadzone itekako ima smisla, meni osobno je uvijek na nekoj minimalnoj postavci jer mi 0% pravi probleme. Ne može bit problem jer je deadzone na 3 ili 5, da je na 50 to bi već bio problem za preciznost, ovako ne, jer od 180 stupnjeva koje iman na volanu, sa 5% deadzona mi ostaje cirka 170, šta je dovoljno.
Problem je u njihovoj implementaciji kontrolera čini mi se, jer ne žalim se ja jedini, nažalost Volija bi ja da je problem u meni...



Teško da je to namjerno il normalno, prije je problem kojeg se nadam da će uskoro pokrpat, jer ovo nema smisla, zavoje koje sam prije prolazio sa 150, sad moran sa 100 jer kad dođem sa 150, volan skreće kao da je podešen na 60 stupnjeva, a ne 180 Jebate upiši samo "wheel explanation/setting/problem/etc" pa poghledaj koliko tema i ljudi ima... Mislim može se priviknut i na ovo, napravi 50 krugova i priviknut ćeš se, ali nije to to, a volan san kupija da guštan

EDIT:
O ovome pričan više manje;


NAVODNO je ovo fix, ne mogu sad isprobat...
Velim imao sam isti problem, kao sto i vidis nije mi htio volan skrenut. Namjestio sam si postavke tako i radi. Neznam sad jel to zbog postavki il zbog cega. Takodjer sam namjesto tipke kak ja ocu,al ne odma tako da je mozda i to.

Ugl. nije losa igra, nije tako lagana kao prosle sezone na legendary, sada je dosta realnije. U Australiji sam odvozio kvale, sa Wiliamsom sam u Q2 uso kao 4. (koristio sam zute gume, dobar dio je tvrdje koristio) i u Q3 sam jedva uso. Utrku jos nisam stigo odvozit, al mi se cini po onom champions modu da ce biti slicno kao i prosle godine di na startu prodjes pola njih.
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 18:38   #102
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
i ja isto imam taj problem sa volanom... jednostavno volan koda neskrece u zavoje

probo sam vozit australiju to nije moguce za vozit sve je dobro dok se nedode do zavoja onda se istali igraju samnom,ja motam,motam al volan jednostavno nece da smota

koda ima premalo stupnjeva bas sam sad gledo ja samotam puni lijevi i puni desni volan se na bolidu okrene do kraja al tockovi se zakrenu mozda samo malo.

neznam kako to rijesit ja imam drf GT volan
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 18:41   #103
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Moras namjestit postavke za volan unutar igre , probaj stavit saturation na 20, linearity na 30 i deadzone na 0. Tako je bar kod mene
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 02:04   #104
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Kako ide shema u career modeu sa contract offers? Vozim prvu sezonu sa Force Indiom, unistavam ih, nakon Hockenheima sam dobio offer od Mercedesa. Koliko dugo ce to biti aktivno, mogu li ocekivati i bolje ponude?
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 10:43   #105
C.J.B.
Premium
Moj komp
 
C.J.B.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
Vozi netko time trial?
__________________


C.J.B. je offline   Reply With Quote