Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.11.2018., 14:53   #1
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Facebook problem - business pages od sada pod business accountom

Dobio sam poruku kako su mi business pages od sada premještene u moj business account. Poruku je poslao FB i pisalo je please review. Kada sam otišao na review, samo su 2 od 3 moje stranice (page) dodane pod moj (moje ime i prezime) pa sam otišao na ADD i dodao i treću.



Ja nisam radio business account, samo mi je FB jutros poslao notifikaciju - we've grouped your pages into your business account.



Dali je to sve, to je nešto novo i nezaobilazno ili ? Može neki info, ako postoji kakav update ili nešto o tome. Ne razumijem zašto su mi povezali 3 različite page groupe koje imam pod moj business account.
window09 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2018., 14:55   #2
Arsenal-fan
Mallosi
Moj komp
 
Arsenal-fan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 336
Također sam dobio jutros tu notifikaciju , možda je samo namijenjena za jednostavnije korištenje svih stranica a možda se spremaju i za naplatu iste...
Arsenal-fan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2018., 15:42   #3
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Citiraj:
Autor Arsenal-fan Pregled postova
Također sam dobio jutros tu notifikaciju , možda je samo namijenjena za jednostavnije korištenje svih stranica a možda se spremaju i za naplatu iste...

Hvala za javljanje


Ja imam 1 za naplatu, a 2 ovako (stare) iz zajeb... Pa me smeta da mi stavlja i te druge dvije pod business manager.



Riješio sam to ovako. Otišao sam u Business Manager, tamo izabrao 2 stranice koje nisu nikakav business i napravio remove, ok i reloadao / refreshao. Sada su te dvije izvan managera, a ova prva je i dalje primarna i radi tamo jer mi ona jedina i je za business.


Nadam se da sam ti pomogao. Ja sam pomoć našao na jednom eng. forumu. Mnogi imaju ove probleme očito, forsira fb, ali nisam našao nigdje odgovor zašto.
window09 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na