Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.12.2017., 17:40   #2941
Rotting007
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zemlja
Postovi: 19
pa po nekoj logici nebi ni trebao plaćati carinu ako si odabrao DHL..i mislim da nitko tko je i naručivao preko MI Store ili Goldway-a nisu plaćali dodatne troškove,osim ako nisu odabrali opciju DHL ili se varam?
Rotting007 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 18:06   #2942
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
hylem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.12.2017., 18:28   #2943
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Ne znam koji je bolji no ako se odlučiš za redmi note 4 vani za istu cijenu sa eu skladišta bez dodatnih davanja dobiješ 4/64 gb verziju.
SaleFFS je online   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 22:53   #2944
Rotting007
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zemlja
Postovi: 19
kakav vam je Xiaomi mi6 vi koji ga imate?

Zadnje izmijenjeno od: Rotting007. 15.12.2017. u 22:59.
Rotting007 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 23:01   #2945
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Uzmi Mi6 i nabavi neki tanki case i miran si. Imam Mi5 i vjeruj mi čak je i pretanak bez casea. Za Mi6 ne znam al ću saznati za 2 tj

S7 je i dalje kvalitetan odabir,samo to čekanje da padne cijena,u slučaju oboje zna potrajati,paz da se ne pojave novi modeli dok dočekaš

Za Hylema> znam ja koji je bolji,Xiaomi i to je no contest
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 23:46   #2946
Rotting007
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zemlja
Postovi: 19
vidim da je nešto anoreksičan mobitel,iako bi ja i radije uzeo mi5 nego mi6,ljepše mi izgleda a i spec su mu i dalje rasturačina,samo ga nažalost nema..sve pojeli :P

ma briga me što će izaći novi modeli,kad uzmem sebi "novi" mobitel onda više ne pratim zbivanja u svijetu što se tiče mobitela samo iz razloga da se ne razočaram ali nisam osoba koja pati jer je nešto novo izašlo i bolje,samo da imam neš što je kvalitetno i da može dugo poslužit

Zadnje izmijenjeno od: Rotting007. 15.12.2017. u 23:51.
Rotting007 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 23:57   #2947
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Pa ima rabljenih i očuvanih za 1500...Mi5ica....Prime editiona
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 00:13   #2948
Rotting007
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zemlja
Postovi: 19
hh to tvoj oglas pa ga se želiš riješiti? :P vidio sam na njušci ali pusti ti to polovni i očuvan od nekog žnj lika kad ja taj uređaj ne mogu sam vidjet svojim očima + taj uređaj ni nema garanciju..a slike..slike mogu bit stavljene i iz nekog Mađarskog foruma em da ne spominjem kak naš narod voli zamuljat svakoga u svakom pogledu u vezi svega,prodavači tipa wanabbe Delboy & Rodney I˙ll pass this..onda bolje i novo pa znam šta sam uzeo i gdje sam uzeo + i imat ću garanciju,što je ipak bitno..za tak neku "manju" tehniku nikad neb kupovao polovno,ako mogu novo onda idem na novo ili ako je nešto što mi se zaista sviđa i ako to ne mogu kupit možda odmah,onda jednostavno pričekam dok ne padne cijena,ako padne,naravno
Rotting007 je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 01:33   #2949
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Nije moj oglas. A kakvu ti to garanciju ocekujes tocno kad uzimas Xiaomi iz kineskog shopa? I kako vidjeti Xiaomi uredjaj koji kupujes prije nego sto poljubis pare I platis? Cisto me zanima,jer sam ja znao da of garancije nista,da necu uredjaj vidjeti prije nego sto platim,te da nikad necu vidjeti tog znj lika koji mi ga je prodao,jedino sto znam o njemu je da je is Hong Konga,da je kosook te da prica los engleski....
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 08:12   #2950
Rotting007
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zemlja
Postovi: 19
sam ja ne znam zaš uspoređuješ nešto što ja nisam nigdje ni naveo da bi uzimao sa nekog kineskog web shopa a u tom je velika razlika samo zato što sam u izbor dodao kineza kao mobitela,ne znači onda da ću ga i kupovat u Kini,a takve uređaje moš kupit i u našim hrvatskim trgovinam,jel ali AKO kojim slučajem kupujem preko stranica tipa Aliexpress,tu dolaze u obzir SAMO Mi store i Goldway jer su na najboljem glasu i bolji rate imaju po svemu i čitajući vidim da ljudi koji su naručivali od njih nisu imali apsolutno nikakvih problema jer to je trgovina koja šalje nove mobitele,a za garanciju nisam siguran kak ide..zato nisam ni naveo nigdje da bi kupovao uređaje iz Kine ili pitaj boga odakle već

Zadnje izmijenjeno od: Rotting007. 16.12.2017. u 08:17.
Rotting007 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.12.2017., 09:14   #2951
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
na ovom FAQ linku koji je smiješan jer košta pun q para hehe piše između ostalog:
Q: About DHL Delivery:

A: In our listed price in aliexpress store, don't include DHL remote cost, custom duty, or any commission charged by dhl for custom clearance or warehouse storage cost.
f you choice DHL delivery, Please verify your address if any remote cost via below guide.
Leave your name,detail address,include city,street,postal code.
And maybe subject to duty.

ja vama vjerujem, ali kao kupac nakon što pročitam ovo jednostavno prekrižim taj shop. sami su si krivi ak se ne znaju izreklamirati.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 13:02   #2952
MASVA
MIUI HR Translator
Moj komp
 
MASVA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 630
svi mobiteli koje sam kupio kod njih došli su dhl-om bez ikakvih dodatnih davanja
čak goldway ispred mi global store
npr mi5x, isti model i boja je na goldwayu bio skoro 50$ jeftiniji, i još mi došao s otključanim bootloaderom, ok, bio je fake rom gore ali twrp i format data + .eu rom i svi zadovoljni
__________________
MIUI HR Translator
MASVA je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 13:05   #2953
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
If you CHOICE Dhl... tečaj engleskog su pohađali kod Bake Sliškovića ili kod Ingrid A.M..

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 13:26   #2954
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
If you CHOICE Dhl... tečaj engleskog su pohađali kod Bake Sliškovića ili kod Ingrid A.M..

Sent from Mobara
I call your hand and raise you for Jadranka: pipl mast trast as
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 14:50   #2955
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
na ovom FAQ linku koji je smiješan jer košta pun q para hehe piše između ostalog:
Q: About DHL Delivery:

A: In our listed price in aliexpress store, don't include DHL remote cost, custom duty, or any commission charged by dhl for custom clearance or warehouse storage cost.
f you choice DHL delivery, Please verify your address if any remote cost via below guide.
Leave your name,detail address,include city,street,postal code.
And maybe subject to duty.

ja vama vjerujem, ali kao kupac nakon što pročitam ovo jednostavno prekrižim taj shop. sami su si krivi ak se ne znaju izreklamirati.
To vrijedi za standardan DHL delivery direkt iz HK za HR - za EU direkt preko UK garantiraju da nema davanja, to piše na drugom mjestu i kod svakog modela za koji nude EU dostavu...

Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 15:04   #2956
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
I call your hand and raise you for Jadranka: pipl mast trast as
Day after yesterday... može
Obično ne poslujem sa ekipom koja ne zna beknut A na engleskom. A ovi masovno koriste google transaltor koji dalje ne može točno prevesti rečenicu kako onda zvuči i u kojem kontekstu.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 16:35   #2957
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor Rotting007 Pregled postova
hh to tvoj oglas pa ga se želiš riješiti? :P vidio sam na njušci ali pusti ti to polovni i očuvan od nekog žnj lika kad ja taj uređaj ne mogu sam vidjet svojim očima + taj uređaj ni nema garanciju..a slike..slike mogu bit stavljene i iz nekog Mađarskog foruma em da ne spominjem kak naš narod voli zamuljat svakoga u svakom pogledu u vezi svega,prodavači tipa wanabbe Delboy & Rodney I˙ll pass this..onda bolje i novo pa znam šta sam uzeo i gdje sam uzeo + i imat ću garanciju,što je ipak bitno..za tak neku "manju" tehniku nikad neb kupovao polovno,ako mogu novo onda idem na novo ili ako je nešto što mi se zaista sviđa i ako to ne mogu kupit možda odmah,onda jednostavno pričekam dok ne padne cijena,ako padne,naravno
Mogu dat svoj osvrt na mi5, a vjerojatno je ista stvar s mi6, samo je ipak bolji u izradi i jači u HW... ali i dosta skuplji.

MI5 je vrh komad hardwarea, al softwerski je out of the box loš . Ista stvar je sigurno i s MI6. Ti phoneovi svakako nisu namijenjeni za naše tržište, pa ne posvećuju ni previše pažnje na razvoj global roma.

Tako da Xiaomi da, ali ako ti se da i znaš flashat gore neki drugi rom.

Miui EU rom radi znatno bolje od njihovog službenog "global" roma, zapravo je baziran na xiaomijevim kineskim romovima, pa ako baš hoćeš miui to je dobar izbor.

Inače, ima dosta romova u ponudi i da se jako fino složit i riješit sve nedostatke MI5 (burn in, li la software za kameru itd.+ customizirat doista da bude po tvojoj volji). Npr. imaš portan software za kameru s pixel, pixel 2 i nexus 6 i hdr+ postavke tako da se i dosta dobre fotke daju na kraju izvuć s obzirom da je mob hardwerski super, samo se treba malo zajebavat s tim
nub je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 17:03   #2958
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Šta je to bolje u EU romu u odnosu na Global?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 18:21   #2959
brmbo
Premium
Moj komp
 
brmbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 187
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Šta je to bolje u EU romu u odnosu na Global?
Our ROMs features (Whats not in Global):

Based on China Stable / Weekly builds (except HMNote3SE)
Enabled search gesture (swipe up) on the desktop
Enabled MiDrive in File Explorer
Added landscape mode for SMS app
Sunrise/Sunset in the weather app
Google apps support integrated
Importing theme from zhuti.xiaomi.com via ThemeManager
No useless Chinese bloatware apps
More free RAM due to less background processes
Unified flat style app icons for both system and 3rd party apps (eg. Play Store icon flat too, unlike official global MIUI)
Advanced menu with color icons (not just text like in official MIUI releases)
No any Chinese character under the full system
Mi Video, Mi Music, Mi Radio, Mi Browser: No any useless Chinese content
No possibility to re-lock bootloader accidentally with flash any xiaomi.eu release
Added real 27 languages translation made by Official MIUI Fansites and MIUI Fans
Added EU T9 dialer support
Added charging sound switch
Added Spell Checker switch
Added Screen-OFF animation
Optimized GPS settings for EU
Optimized Battery consumption
Optimized RAM consumption
Added OIS auto-calibration for MI5
Added 4k Video support for MI4C, MI4S, HMNote3Pro, HMNote3SE, HMNote4X
Added 3D Touch to MI5S 3GB RAM version
Added GSMalphabet into SMS app
Added more icons grid layout 4x5, 4x6, 5x5, 5x6
Added Toggles 5x3 layout
SafetyNet passed (Android Pay)
Play Store Certified
Deodexed
Added automated tasks
Added game speed booster
Added erase module (magic elimination) to Gallery photo edit options
Fixed low volume sound via headphone
Fixed Google assistant voice response issue
And more, and more made by our 5 years MIUI mods experience..
brmbo je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 19:19   #2960
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Ovo što je kolega naveo, da

Al u real life use, dosta mi je bio brži, manje sam imao problema s kompatibilnosti s aplikacijama, bolje su stizale notifikacije, nije bilo bloata i lepše izgleda (npr ima miui style ikone za sve moguće aplikacije npr, pa je sve ujednačeno i takve sitnice)

Od kad mi se global stable bio upgradeao s marshmallow na nougat, sve je otišlo kvragu.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 19:26   #2961
Rotting007
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zemlja
Postovi: 19
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Mogu dat svoj osvrt na mi5, a vjerojatno je ista stvar s mi6, samo je ipak bolji u izradi i jači u HW... ali i dosta skuplji.

MI5 je vrh komad hardwarea, al softwerski je out of the box loš . Ista stvar je sigurno i s MI6. Ti phoneovi svakako nisu namijenjeni za naše tržište, pa ne posvećuju ni previše pažnje na razvoj global roma.

Tako da Xiaomi da, ali ako ti se da i znaš flashat gore neki drugi rom.

Miui EU rom radi znatno bolje od njihovog službenog "global" roma, zapravo je baziran na xiaomijevim kineskim romovima, pa ako baš hoćeš miui to je dobar izbor.

Inače, ima dosta romova u ponudi i da se jako fino složit i riješit sve nedostatke MI5 (burn in, li la software za kameru itd.+ customizirat doista da bude po tvojoj volji). Npr. imaš portan software za kameru s pixel, pixel 2 i nexus 6 i hdr+ postavke tako da se i dosta dobre fotke daju na kraju izvuć s obzirom da je mob hardwerski super, samo se treba malo zajebavat s tim

da,često sam mjenjao romove na sadašnjem mobitelu,i mogu reć da je odin majka u vezi tog,android rula šta god neko rekao a i te custom rom-ove preko xda experimentriam kad se izbaci zadnji official rom na mobitelu ali bitno mi je da uređaji imaju tu podršku za "igranje" po sustavu..ugl tnx na info
Rotting007 je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2017., 19:46   #2962
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Zanimljivo,meni je na starom EU Romu(došo fon) baterija kraće trajala sa minus tih 5 aplikacija i kraće je držala jedinu igru koju igram u memoriji a viče da ima više rama. Vrijeme je za test.

S notifikacijama nikad problema.

Di nać devetku u EU izdanju? Našao,al ček momci,to nije je official rom niti je xiaomi.eu official site....to što preporučate je najobičniji custom ROM kakvih ima na tone na XDA? Zaš ne staviti JDC i imati pravu stvar?

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 16.12.2017. u 23:07.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 02:46   #2963
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,392
Kad se spomene EU ROM, onda se naravno misli na Xiaomi.eu.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 09:32   #2964
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Citiraj:
Autor brmbo Pregled postova
Our ROMs features (Whats not in Global):
No possibility to re-lock bootloader accidentally with flash any xiaomi.eu release
Ovo nije točno.
Ženin Redmi 3 pro koji je isporučen sa stock kineskim ROMom iz onog talijanskog shopa čije ime nećemo spominjati flashao sam dvaput u to doba najnovijim MIUI 7.5, stable i dev. Oba puta nakon flasha xiaomi.eu ROMa zaključao se BL. Znači, regularni unlock, fastboot, flash TWRP i xiaomi.eu ROM kroz TWRP, sve po dokumentaciji. Rezultat - ROM radi, ali BL zaključan. Sranje je nastalo kad sam htio upgradeati prvi put, TWRP se buni da je BL zaključan. Oba puta sam morao majmunirati cijelo popodne da se iz tog sranja izvučem, flashati kroz EDL itd. Ne želim takvo iskustvo više nikad, na novijim mobačima u EDL se teško ulazi, treba kabel, testpointi, otvaranje moba itd. Ne, hvala. Čudno mi je kako je to sve skupa uopće radilo. Zaključani BL valjda ne bi trebao dopustiti boot custom ROMa.
Podrške ako se nešto sjebe s xiaomi.eu romom nema, na moj post ja forumu oko zaključavanja nisu se udostojili niti odgovoriti. Po postovima na forumu nisam jedini kojem se to dogodilo. Kasnije u MIUI 8 to su ispravili, tamo više ne zaključava BL.
Možda su EU ROMovi imali smisla nekad ranije kad xiaomi nije imao global verzije, ali nakon isprobavanja globala na Mi5 i R3, to radi sasvim pristojno, fali par featurea, nekom bitno, nekom nije, ali IMHO to da će taj ROM donijeti neki strašan SOT i ne znam kakvu brzinu i RAM management su bajke. I dalje je to MIUI sa svim svojim starim boljkama.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 10:05   #2965
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova

Di nać devetku u EU izdanju? Našao,al ček momci,to nije je official rom niti je xiaomi.eu official site....to što preporučate je najobičniji custom ROM kakvih ima na tone na XDA? Zaš ne staviti JDC i imati pravu stvar?
Točno to, pored jdc i ostalih romova miui je truba.

Al kazem, ako netko baš hoće miui, onda je eu bolji izbor od globala. Da, community made je, al je bolje napravljen od službenog (global)
nub je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 15:27   #2966
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Točno to, pored jdc i ostalih romova miui je truba.

Al kazem, ako netko baš hoće miui, onda je eu bolji izbor od globala. Da, community made je, al je bolje napravljen od službenog (global)
Probao sam miui EU staviti ali bloka u twrpu na zadnjem %....pa stavio Oreo of JDC-a za probu.

Sent from my Xiaomi Mi5 using Tapatalk
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 15:44   #2967
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,392
Pitanje za vas koji ste se više igrali ROM-ovima, koji vam se pokazao najboljim? JDC, Resurrection Remix ili Lineage? Xiaomi.eu stable ROM mi radi savršeno na Redmi 3S Pro, ali nekako mi je već dosadio pa bih htio isprobati nešto novo.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 15:53   #2968
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
JDC ali to se odnosi za Mi5,ne znam dal ga ima na 3s i kako radi tamo

Vozam JDC Oreo Betu nakon sto se Miui EU nije htio flashat i baterija je carska. Zasad prošao test daily drivera za moje potrebe. Tu i tamo neki zatrz al to je dok sve legne u EAS. Estetske prirode radi je ružniji od sedmice al šta je tu je.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 17.12.2017. u 21:40.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 10:00   #2969
florjan
Registered User
 
florjan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 75
Pozdrav

Da li je netko uzimao Xiaomi Mi A1 4/64GB sa Xtreme digital tu kod nas u HR, kako je sa garancijom u odnosu na HK Goldway (cca 1700kn), vidim da im je cijena tu negdje, ili ima možda negdje povoljnijedotični mob, ili bi možda preporučili nekaj drugo u tom rangu, gledao sam i Xiaomi Redmi Note 4x 3/16GB (1100), da li se ipak po vašem mišljenju više isplati protegnut recimo za Mi A1 4/32GB sa HK Goldwaya (1500kn).
Bitno je da kamere nisu lošjie od sadašnjih mobova koje koristima, a vjerujame da nisu :-), do sada su u familiji dva Xiaomia Redmi Note (4G LTE) i Redmi Note 2, sa kojima smo zadovoljni, novi bi zamijenio ovaj Redmi Note (4g LTE)

Hvala

Svaka sugestija i preporuka dobrodošla

Zadnje izmijenjeno od: florjan. 19.12.2017. u 10:09.
florjan je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 10:00   #2970
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor florjan Pregled postova
Pozdrav

Da li je netko uzimao Xiaomi Mi A1 sa Xtreme digital tu kod nas u HR, kako je sa garancijom u odnosu na HK Goldway, vidim da im je cijena tu negdje, ili ima možda negdje povoljnijedotični mob, ili bi možda preporučili nekaj drugo u tom rangu

Hvala
Oni su mađari tako da provjeri prije mejlom kuda se šalje u slučaju garancije
buljaka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na