Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.02.2014., 15:40   #5941
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
Upravo sam uzeo wifi u ruke i odmah problemi. Ovaj put sa wifijem. Nikako se ne mogu povezati. Vidim na googlu da ima taj problem al nisam našao neko riješenje osim folije nazad i nekog wifix al zato treba biti rootan.
Javio se pandi da pitam oce li mi ostati garancija ako ga rootam oni kazu da njima prvo posaljem video.
Molim vas moze li neki savjet
puding22 je offline  
Staro 17.02.2014., 15:56   #5942
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Pošalji im video. To im je standardna fora.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2014., 16:20   #5943
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Jedan moćan gdje ne znaš je li riječ o tabletu ili mobitelu;
http://www.pandawill.com/thl-t200c-s...ft-p85970.html
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 17.02.2014., 16:34   #5944
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
A evo nakon 3 sata pokusavanja spojio se na wifi nakon nekog resetiranja modema.
Signal je malo slablji al o svemu napisem ubrzo u reviewu. Kvaliteta ekrana dosad najbolja sto sam vidio(meni bolje boje od inew-a). Malo probijanje svjetlosti pri dnu i malo laga dok se kreces menijem :S to mi je malo cudno. Ne znam jel ima ikakav UI sta li....
Umjesto znaka za ulaz u app drawer stoji znak UMI ako to ista znaci
puding22 je offline  
Staro 17.02.2014., 16:42   #5945
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Koliko god MTK bio odron, mora mu se priznati da brže rade na novim čipsetima od jačih igrača. Osobno mogu usporediti 6589 i 6582 te reći da 6582 ispravlja GPS bug (kod prvog spajanja mi je u 70 sek. uhvatio 13 satelita, a 6589 je trebalo puuuuno više vremena za manje satelita), manje se grije i manje troši od starijeg brata.
Osim toga, prvi su izbacili true octa-core. Upitna je njegova upotrebljivost i činjenica da je po snazi usporediv sa quad-core Exynos i Snapdragon čipsetima, ali ljudi se pale na brojke.
Ugodno me iznenadio screenshot iz recenzije THL T100S gdje je u idleu radila samo 1 jezgra, a ostalih 7 se ugasilo. Sjetimo se samo kako je Samsung kombinirao nešto sa 4 jezgre Cortex A15 koje će raditi kad treba snage i 4 Cortex A7 koje će raditi u idleu i kad treba manju snagu pa mu nije ispalo kako treba.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 17.02.2014., 16:45   #5946
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
Nemam pojma di da ovo postam,
ali zanima me sta je ovo ili ovo sve od istog selera, samsung s4, note 3, za 20 USD, jasno mi je da je to nemoguće, ali ne kuzim u čem je fora, čak i ak platim vratit ce mi lovu paypal ak ne dobijem mob, zar ne?
__________________

NinjaZec je offline  
Staro 17.02.2014., 16:46   #5947
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Jooooj, kako vam se da uopće ulaziti u tako nešto..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 17.02.2014., 16:51   #5948
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
lik je prodao 45 komada u sat vremena, mene samo zanima jel postoji način na koji on mene može prevarit, ili je to nemoguće s obzirom na ebay / paypal?
__________________

NinjaZec je offline  
Staro 17.02.2014., 16:57   #5949
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Nije moguće da te prevari.. Dobit ćeš novac ovako ili onako..

Ali kažem, kako vam se da.. Kad je već bilo toliko sličnih "akcija" i sve su bile naravno lažne i bzvz.. i pisalo se o tome po forumu a sada opet želite sudjelovati u ovome.. ma..

No, samo naprijed, vaš novac, vaše želje..

EDIT: Nije lik prodao 45 komada u sat vremena, nego je 45 naivnih ljudi uplatilo novac na njegov račun..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 17.02.2014., 17:09   #5950
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
pa zar nije da on te novce tak i tak ne dobije od pay pala dok ne prođe neki njihov rok.

Nije mi jasno sta oni dobiju s tim, zasto to rade...
__________________


Zadnje izmijenjeno od: NinjaZec. 17.02.2014. u 17:15.
NinjaZec je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2014., 18:03   #5951
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
OT: Netko je prije spominjao da ima problema sa sluškama za Cubot mobitel. Čisto da zna, imam jedne ovakve nekorištene viška pa ako je zainteresiran neka mi se javi na pm.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 17.02.2014., 18:26   #5952
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Koliko god MTK bio odron, mora mu se priznati da brže rade na novim čipsetima od jačih igrača. Osobno mogu usporediti 6589 i 6582 te reći da 6582 ispravlja GPS bug (kod prvog spajanja mi je u 70 sek. uhvatio 13 satelita, a 6589 je trebalo puuuuno više vremena za manje satelita), manje se grije i manje troši od starijeg brata.
Osim toga, prvi su izbacili true octa-core. Upitna je njegova upotrebljivost i činjenica da je po snazi usporediv sa quad-core Exynos i Snapdragon čipsetima, ali ljudi se pale na brojke.
Ugodno me iznenadio screenshot iz recenzije THL T100S gdje je u idleu radila samo 1 jezgra, a ostalih 7 se ugasilo. Sjetimo se samo kako je Samsung kombinirao nešto sa 4 jezgre Cortex A15 koje će raditi kad treba snage i 4 Cortex A7 koje će raditi u idleu i kad treba manju snagu pa mu nije ispalo kako treba.
po meni je jedna velika mana što moraš slati nazad u kinu mobitel ili tablet jer u večini slučajeva naši servisi ili nemogu ili neće raditi sa kinezima....
a prema nekima je koliko sam čitao porasla cijene poštarine.
druga mana je što određene kineske tvrtke lažiraju podatke... npr.. ima gorila glass, a zapravo nema itd... te zadnja mana, da još uvijek večina proizvođača nema baš neku soft. podršku tek određena skupina.
chief_wolfinjo je offline  
Staro 17.02.2014., 19:00   #5953
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor New One Pregled postova
Ti vrapca koji lovaši u hrvatistanu.
Postoji opcija daleko jeftinijeg mobitel sa jačim performansama ali neeee, to nema značku. Prestrašno.
Nekakva Xperia Sp je cijenovno ko zopo ZP998 sa svim davanjima, a blago rečeno nisu za usporedbu.

@crosat
Frend ima taj zopo i sve kaj se mže reči je slin slin, moj slijedeći. Nakon xperie arc s koja je toliko koštala a uber smeće od moba, grizem se za jaja da nisam odma tak nekaj gledao tada.
Da si tada gledao kineze,kupio bi vece smece od Arc-a. Kinezi su tek sada MALO narasli,sto po stekanju,sto po lijepoj izradi i to ne svaki. Taj Zopo od tvoh frenda odskace od ostalih kineza,pogledaj malo naokolo sve kineze pa komentiraj. A zoppo 980 nadalje su stvarno dobro napravljeni.

Citiraj:
Autor crosat Pregled postova
Kupio bi Zopo zp998 i treba mi savjet i mišljenje da li u tom cijenovnom rangu (5-5.5") ima nesto bolje. Gdje se ga moze kupiti najjeftinije.
JA sam u rukama imao Zoppo C2 (za EU trziste bi trebao biti zp980). Medju najboljim kinezima definitivno sto se izrade tice. Cvrsta izrada,dojam toucha je kao da je pravo staklo kao na boljim mobovima,alu okvir,tvrd straznji dio dobar zvuk ali standardno losa kamera po mom gustu. Ako je zp998 pribilizno isti mob po pitanju kvalitete izrade,vrijedi 233€ na BG.CCA 1750kn.ali oko 2200 u slucaju pdv-a. A druge strane,za cca 2200 nemas tako veliki mob,ali nadje se neki recimo optimus G koji je daleko od Zoppa, po svemu a i po jamstvu.
spawn je offline  
Staro 17.02.2014., 19:26   #5954
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
tehnicka pitanja:

1. dal ako se snizi takt procu (recimo s 1.4 na 1 ghz na svim jezgrama), kolko bi se to poznalo na bateriji? ista ili neznatno?
S ovime sam eksperimentirao na svom prvom RK3066 tabletu koji me je nervirao s malom autonomijom. Root je pod obavezno.

Kad se takt snizio s 1,6 GHz na 1 GHz, efekt je bio ovakav:
-2h30min screen on time (default 1,6 GHz)
-nešto preko 3h screen on time (downclock na 1 GHz)
Pri igranju se osjetilo da se manje grije.
Scenarij upotrebe: browsanje preko wifija/igranje u omjeru 50:50%

Sad, kako bi se to odrazilo na mobitel, ne znam. Rekao bih da na SoC s A7 jezgrama možda i ne toliko.
Zvone2772 je offline  
Staro 17.02.2014., 19:40   #5955
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
E, aj nemoj se ponašat ko baba. Iskreno odgovori, i ti i Locks na jednostavno pitanje:

Vrijedi li Vama Hongmi 1800kn i bi li dali toliko novaca za njega? Da ili Ne, bez dodatnih objašnjenja.
i dalje lupetaš bez argumenata.zašto bi ga kupio za 1800kn kad ga dobijem ispod 1400 sa PDV-om i godinu garancije?!...za te novce je itekako isplativ,a argumenata za to je jako puno ..........
tvoji su argumenti:"kinez je" i "MTK odron"
locks je online  
Staro 17.02.2014., 19:46   #5956
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
Evo ovaj umi s1 nema sanse da se poveze na wifi. Na mom je ruteru nekako i mogao al na ostalim nece i nece.
Može li neki savjet bilo šta da se oproba.
Da ga rootam pa pokusam sa wifix manager.
puding22 je offline