Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.05.2014., 15:31   #1561
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
a i naljepnica na kućištu ne znači ništa, to je samo da nosiš tamo pa imaš free dijagnostiku itd., a garancija na komponente je zasebna. pa to što si ti to nosio tamo svaki put jer ima naljepnicu je isključivo tvoj problem i neznanje
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 15:54   #1562
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor XtGuinnesStX Pregled postova
Pozdrav svima
.Iskreno mogao bi napisati enciklopediju o Linksu i jos puno stvari vezano za ducan.

Nemoj, molim te, više ništa pisati.
Ne znam jel gori tvoj propagandni stil "TV BG" devedestih ili
pak, tvoja "pismenost" i konstrukcije rečenica.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2014., 10:43   #1563
zbuzanic
fx
Moj komp
 
zbuzanic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 225
Kakvi likovi na forumu... prvo trebate znati objasniti/opisati problem. Što znači zvučnici krče, tip ih je spojio, pustio pjesmu dvije, radi, OK, GG. Next. Ne testiraju se zvučnici 24 sata kao kompovi/memorije/grafičke itd. Ove spike, kupio sam komp za 20.000 i on ne radi. Pa nisu oni krivi ako je neispravna komponenta. Kupio sam ja x kompova za 15, 20 tisuća pa se uglavnom dešavalo da memorija ili grafička ne radi, a top modeli, top drek, a ne modeli. Nije za to kriv dućan već proizvođač. Potrošio sam ja na tisuće u hgspotu, vemilu, info gami, admu, protisu, linksu, ali links i adm su mi bili najpošteniji i najnormalniji u rješavanju reklamacija. Koliko puta sam se zgražao kad dođe neki mulac u servis i onda tamo vrišti da mu ne radi, galami, da on to sad hoće, a ne zna niti opisati u čemu je problem, što se dešava itd. Samo da ne radi i da je on to platio.. bla bla. Znam iz provjerenih izvora da masa ekipe namjerno skuri grafičku koji mjesec prije garancije da bi dobili novi model... što se nekada prokuži pa onda divljaju po servisima. Uostalom, čini mi se da pola vas ne zna razgovarati i objasniti problem. A da ima neljubaznih ima, ak mu cura/žena nije dala jučer naravno da je naduren :PPP
zbuzanic je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 11:08   #1564
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Moram priznati da baš i ne izlaze u susret kada želiš preko njih naručiti proizvod koji nemaju. Odmah su me otpušili.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 12:40   #1565
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Istina, tu malo kiksaju.

Primjer kako to drugi radi i odmah moram pohvaliti Feniks po tom pitanju. Tražio sam kablove od Bitfenixa i nakon što ih nigdje kod nas nisam pronašao, poslao sam mail Bitfenixu s upitom gdje bi ih mogao nabaviti, a pošto je Vemil jedini dobavljač označen na njihovim stranicama, objasnio da ne želim s njima imati posla

Sljedeći dan dobivam mail iz Feniksa, da mi mogu od Bitfenixa naručiti štogod želim, ali to moraju od mene dobiti do određenog datuma, da pošalju narudžbu na vrijeme.

Lekcija iz profesionalnosti za ostale.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 13:10   #1566
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova

Lekcija iz profesionalnosti za ostale.
Ali isto tako - nemaju robe.

Primjer - idemo naručiti 20 miševa - imaju 2, idemo naručiti 20 slušalica,
imaju 3, idemo naručiti 20 pasti CM, kažu da imaju 1 - čekaj,
ako si VP, kako to da imaš JEDNU pastu??? Da kažu "gle,
nemam ti 2 kutije, imam ti 50 komada", razumio bi, ali oni su što se tiče toga jadni.

Isto tako - kradu jamstvo - TakeMS daje 5 godina da USB stickove,
i 10 godina jamstva na RAM memorije - Feniks daje 1 godinu na USB-ove
i 2 godine da RAM memorije - i još mole da se uzme od njih roba.

Hvala - radije Kingston sa 5 godina za USB-ove i RAM module.

A sve što žene tamo kažu je "pa USB-ovi su Vam potrošna roba,
to kupci kupe i izgube" - možda njeni kupci - naši kupci cijene
preporuku kvalitetne robe sa dužim jamstvom, i nije im problem dati 10kn više.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 13:16   #1567
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Imaju očito ziheraški pristup koji im se obija u glavu. Ipak je Links veća riba u moru još jačih igrača, a takvi si mogu dopustiti da mogu 5 godina gledati unaprijed.

Bolje da i daju manje garancije, pa ako se ne daj bože dogodi da firma propadne, da im tona ljutih kupaca dođe tražiti svoja prava kasnije (hint: Vemil)
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 13:34   #1568
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Bolje da i daju manje garancije, pa ako se ne daj bože dogodi da firma propadne, da im tona ljutih kupaca dođe tražiti svoja prava kasnije (hint: Vemil)
Najbolje da je onda ne daju uopće

Vemil je specifičan slučaj BTW (hint: razvod Verice i Mile)
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 18:36   #1569
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Moram priznati da baš i ne izlaze u susret kada želiš preko njih naručiti proizvod koji nemaju. Odmah su me otpušili.
Iskren da budem nedavno sam baš bio kod njih i već po 5-6 put idem ko debil i tlačim za termalnu pastu od 20g da pogledaju jel se može naručiti jer arctic je njihov uvoz i napokon su me razveselili da će uvest i da će me nazvat kad dođe.

sad nadajmo se da će tako bit, a kad doletim dole u Links gledam ekipu i stvarno mi bude žao ovi iz jutarnje budu umorni od rada.. bit će da njih malo izrabljivaju dole
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 19:20   #1570
zbuzanic
fx
Moj komp
 
zbuzanic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 225
Eto, koja suprotnost kod mene, ja kad ih nešto tražim, samo kađu šibni na email što hoćeš javimo ti jel možemo nabavit i jave po kojoj cijeni i kad mogu očekivat. Arctic da, to ne kužim, paste su im super, ali često ih nemaju, možda se brzo prodaju ili ovi u nabavi ne naruče dosta.
zbuzanic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2014., 20:39   #1571
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor zbuzanic27 Pregled postova
Eto, koja suprotnost kod mene, ja kad ih nešto tražim, samo kađu šibni na email što hoćeš javimo ti jel možemo nabavit i jave po kojoj cijeni i kad mogu očekivat. Arctic da, to ne kužim, paste su im super, ali često ih nemaju, možda se brzo prodaju ili ovi u nabavi ne naruče dosta.
Poslao sam im da mi nabave miš Gigabyte, rekli su da ne mogu... Poslao sam im drugog miša, opet su me odbili. Kontaktirao sam i neke druge trgovine i webshopove, oni mogu nabaviti... Znači, u Linksu su lijeni i boli ih ona stvar.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 21:48   #1572
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Iskren ću bit, ako uvoze arctic pa di im je problem ??

Također Gigabyte, pitao sam, molio sam gigabyte 990fxa-ud7 da mi se nabavi i nikako i nikako .. a nevjerujem da je problem da im pustim koliko god treba love pa nek uzmu i 30% marže al samo da ju nabave

edit: njihov djelatnik iz Rijeke mi je rekao da ju je on imao i kasnije pokušao nabavit ali nije baš uspio
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 00:11   #1573
XtGuinnesStX
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Talking

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
a i naljepnica na kućištu ne znači ništa, to je samo da nosiš tamo pa imaš free dijagnostiku itd., a garancija na komponente je zasebna. pa to što si ti to nosio tamo svaki put jer ima naljepnicu je isključivo tvoj problem i neznanje

Gospoda iz ducana je tvrdila da ce ponistit garanciju ako ih maknem s kucista i svaki bi put mijenjali pricu...Moja je greska sta se nisam odmah rjesio kompa
XtGuinnesStX je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 00:15   #1574
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Iskren da budem neznam cijelu priču ali neko te vrti oko malog prsta sve mi se čini
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 00:18   #1575
XtGuinnesStX
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Nemoj, molim te, više ništa pisati.
Ne znam jel gori tvoj propagandni stil "TV BG" devedestih ili
pak, tvoja "pismenost" i konstrukcije rečenica.

Pardon "profesore knjizevnosti" sto sam Vas uvrijedio.
Kao i ostali napiso sam moje iskustvo i komentar o spomenutom ducanu.
XtGuinnesStX je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 01:02   #1576
Norco
Registered User
Moj komp
 
Norco's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Slavonija
Postovi: 60
Vjerujem u priču od XtGuinnesa totalno, jer zaista ih je svakavih svuda koji nisu zaslužili ni da uđu u trgovinu kupiti nešto, a kamoli raditi taj posao. Nisu ništa puno bolji u jednom drugom Linksu, barem zadnja dva puta kad se nešto uzimalo od njih, prvi put kad se ništa nije uzimalo i kad je bila gužva bili su sasvim ok i ugodni.
Ali iskreno kao i x-plosivu mi je interesantno koliko para se tu izvrtilo, a zaista se samo iste priče okolo čuju i čitaju, a u stvarnosti to nije ni približno točno.
__________________
“The world is a book and those who do not travel read only one page.”
Norco je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 01:19   #1577
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Pa kakve se priče vrte o nekim ostalim trgovinama, opet ću ja do linksa ... . A i kad im se dođe sa jednostavnim stvarima poput diska koji je otišao po smartu nema nikakvih problema oko zamijena.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 17:15   #1578
zbuzanic
fx
Moj komp
 
zbuzanic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 225
Da vidis kolku zaradu imaju po komponenti, razumio bi zasto nekad zaposljavaju cudne tipove koji im kvare ugled, u neku ruku su si sami krivi, ali je protis u pravilu svima pomrsio racune, a protis i links su neusporedivi u svakom pogledu. Lijepo je ustedit 100kn u protisu, no kad dozivis jednu losu reklamaciju, shvatis da su ostali mila majka
zbuzanic je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 17:40   #1579
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Moram priznati da baš i ne izlaze u susret kada želiš preko njih naručiti proizvod koji nemaju. Odmah su me otpušili.
O kojem se proizvodu radi? I u kojoj poslovnici?

Kolko je meni poznato Links bez problema povlači robu iz poslovnice u poslovnicu ako to nešto što želiš nemaju odmah raspoloživo
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 19:32   #1580
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor dubravkol Pregled postova
O kojem se proizvodu radi? I u kojoj poslovnici?

Kolko je meni poznato Links bez problema povlači robu iz poslovnice u poslovnicu ako to nešto što želiš nemaju odmah raspoloživo
Prvo sam tražio Gigabyte M6900, a onda sam tražio Gigabyte M6980X. Prvi nitko nije mogao nabaviti, ima ga jedna trgovina, ali u njoj ne želim nabaviti iz principa. Ovaj drugi imaju razni webshopovi, ali sam htio uzeti u Linksu jer kada uračunam dostavu ispalo bi me isto, ili možda 20-30kn skuplje, a onda mi je nekako bolje da ga mogu reklamirati u svom gradu. Uglavnom, jedna trgovina šalje besplatno i mogu mi ga naručiti i cijena je ok, pa ću ga vjerojatno slijedeći tjedan kupiti od njih. Malo još razmišljam hoću imati i za tipokvnicu, pa zato čekam s nardužbom. Treba to sve financijski posložiti u glavi, pa ne žurim.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 19:56   #1581
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Normalno da ti ne mogu nabaviti te stvari jer nisu distributer za GA proizvode,
i ako nema MOL, nemaju ni oni od kuda povući.

Ali za to treba biti i malo duže u IT-u da bi shvatio da nije stvar da ti to oni
ne žele naručiti, jer nemaju ništa protiv tebe osobno (a ni za tebe, ti si im samo broj),
nego jednostavno nemaju od kuda.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 20:01   #1582
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Don Kihoty Pregled postova
Normalno da ti ne mogu nabaviti te stvari jer nisu distributer za GA proizvode,
i ako nema MOL, nemaju ni oni od kuda povući.

Ali za to treba biti i malo duže u IT-u da bi shvatio da nije stvar da ti to oni
ne žele naručiti, jer nemaju ništa protiv tebe osobno (a ni za tebe, ti si im samo broj),
nego jednostavno nemaju od kuda.
Nije da nemaju njihovih proizvoda. Ne moraju oni biti uvoznici, mogli su kontaktirati Microline, MSAN, ili tko je već uvoznik i naručiti. Nije da ostale trgovine same uvoze, provjere kod dobavljača. Nije mi pretjerano bitno, samo kažem kako je bilo. po meni su oni najjača trgovina IT robom u HR, tako da čovjek očekuje da ako nitko ne može nabaviti, oni mogu... A ispadne da drugi mogu, a oni ne.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 20:03   #1583
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Mogli su kontaktirati MOL, ali MOL ne uvozi te miševe.
Slabiji model uvozi ED, a jači LOST, a Links ne radi ni s jednim ni s drugim.

U čemu je problem onda? Misliš da nebi povukli robu da je u MOL-u?
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 20:20   #1584
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Don Kihoty Pregled postova
Mogli su kontaktirati MOL, ali MOL ne uvozi te miševe.
Slabiji model uvozi ED, a jači LOST, a Links ne radi ni s jednim ni s drugim.

U čemu je problem onda? Misliš da nebi povukli robu da je u MOL-u?
Problem je što mi se čini da to shvačaš preosobno!? Ne znam tko uvozi, s obzirom na odgovore u mailu smatram da im se nije dalo i to je to. Opet kažem, nije big deal, ali je iskustvo s Linksom i to je to.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 20:26   #1585
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Ne, ti smatraš osobno jer kažeš "nije im se dalo" - a zapravo nisu u mogućnosti.

Da si mene pitao jel mogu dobaviti nešto od neke firme s kojom ne radim,
rekao bi ti "gle, rado bi ti to prodao, ali ne mogu ti dobaviti".

I ciglu bi ti prodao ako ti to tražiš, a ja mogu nabaviti. Ništa osobno - to je takav posao.
Oni su trgovci, ne tvoji prijatelji, pa da im se nešto za tebe "neda". Ne mogu, i to je to.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 22:28   #1586
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor Don Kihoty Pregled postova
Mogli su kontaktirati MOL, ali MOL ne uvozi te miševe.
Slabiji model uvozi ED, a jači LOST, a Links ne radi ni s jednim ni s drugim.

U čemu je problem onda? Misliš da nebi povukli robu da je u MOL-u?
de mi ovo objasni mislio sam da si dugo u IT trgovini

1. ED nema veze sa našim trgovinama u HR i nema veze sa uvozom GA proizvoda, mislim imaju, ali samo sebi ne prodaju dalje tj nitko ne kupuje od naših trgovina kod njih

2. Lost jači za gigabyte? pa lost što uvozu uvozi male stvari, sigurno ne dilaju MOLu to

3. MOL je glavni pokraj losta, i MOL je najači uvoznik za Gigabyte proizvode Gledam na to tako, jer MOL više ima matičnih, grafički etc... dok je lost tu i tamo koja grafa, tu i tamo koja matica i miševi tipkovnice

Što se linksa tiče oni slabo rade sa bilo kime, rade, ali sve uzimaju na više i na lager, a ne trčkarati okoli i kupovati jedan miš...to oni ne rade iako je u to vrijeme možda MOL imo taj miš tj u ovom slučaju ti miševi su LOST
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 22:36   #1587
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Ne, nisi me shvatio.

Ajmo redom:

1. Nema veze? Misliš da nitko ne uzima od ED-a? ED je distributer za mnoge stvari,
od GA, AC, BIOSTAR-a i mnogo drugih lijepih igračaka. Dali su VP? Naravno - jer distribuiraju.

2. Ne LOST jači od MOL-a, nego "jači" model miša uvozi LOST. MOL ne drži GA miševe/tipkovnice, od njih imaju samo ploče i grafike.

3. Do prije 5-6 godina ta tvrdnja nebi bila točna, no danas svakako jest. Prije je to bio VeMill i ElkoTech. Makar je LOST prihvatio jamstvo na sve GA proizove koje je VeMill uvezao i prestao davati jamstvo.

Links kupuje na veliko. Ne isplati im se radi jednog miša raditi transakciju. I svakako
im se ne isplati raditi sa 5%, zato što se eto tebi sviđa miš iz LOST-a. Zarada je na robi
koju uvoze i to je to.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 22:45   #1588
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Don Kihoty Pregled postova
Ne, nisi me shvatio.

Links kupuje na veliko. Ne isplati im se radi jednog miša raditi transakciju. I svakako
im se ne isplati raditi sa 5%, zato što se eto tebi sviđa miš iz LOST-a. Zarada je na robi
koju uvoze i to je to.
Eto... malo prije nisu mogli, sada im se ne isplati. Ja sam baš to i tvrdio, mogu nabaviti, ali im se ne da. Ne zato što mrze mene osobno, nego zato što ih zaboli i za mene i za sve ostale. Ja nisam tražio da stave maržu 5%, samo sam pitao mogu li nabaviti. uvjeren sam da mogu i uvjeren sam da im se nije dalo zezati baš zbog toga, jer je to jedan bijedni miš od 300kn. To je njihov odnos prema kupcu, mene nisu niti uvrijedili niti povrijedili s time, samo kažem... nisu voljni pomoći i to je sve. To je moje iskustvo s Linksom.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 22:52   #1589
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Možda bi im se i isplatilo - ali te ne žele dovoditi u neugodnu situaciju.

Zašto? Za narudžbu je potrebna određena suma.
Primjerice, za LOST je to 5000kn u robi bez PDV-a.

E sad, dok oni skupe robe za 5000kn, može proći i više od 2 tjedna,
a ti vjerovatno nebi bio voljan čekati. Jer šta će oni od njih naručiti?

Miševe? Imaju svoje. Napajanja? Imaju svoja. Ploče? Imaju od MOL-a sa boljim rabatom.
USB stickove Verbatim? Ne, imaju svoje.

Jednostavno izbor robe u LOST-u je minimalan. Kod njih se jedino isplati kupiti CD i DVD
medije, a i to Links uvozi, tako da stvarno ne vidim šta bi uzeli za 5000kn od LOST-a.

Zato jednostavno NE RADE s njima i gotova priča. Dakle - za tebe - ne mogu ti nabaviti.


I ne kužim što si navalio toliko da kupiš miš tamo. Kao da nemaš izbor trgovina u hrvatskoj.
Odeš u prvi IT dućan koji radi sa LOST-om i naručiš si i mirna Bosna.

Ili se javiš direktno LOST-u, oni su ionako orijentirani više ka prodaji prema krajnjim kupcima nego VP.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 23:56   #1590
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Citiraj:
Autor Don Kihoty Pregled postova
Možda bi im se i isplatilo - ali te ne žele dovoditi u neugodnu situaciju.

Zašto? Za narudžbu je potrebna određena suma.
Primjerice, za LOST je to 5000kn u robi bez PDV-a.

E sad, dok oni skupe robe za 5000kn, može proći i više od 2 tjedna,
a ti vjerovatno nebi bio voljan čekati. Jer šta će oni od njih naručiti?

Miševe? Imaju svoje. Napajanja? Imaju svoja. Ploče? Imaju od MOL-a sa boljim rabatom.
USB stickove Verbatim? Ne, imaju svoje.

Jednostavno izbor robe u LOST-u je minimalan. Kod njih se jedino isplati kupiti CD i DVD
medije, a i to Links uvozi, tako da stvarno ne vidim šta bi uzeli za 5000kn od LOST-a.

Zato jednostavno NE RADE s njima i gotova priča. Dakle - za tebe - ne mogu ti nabaviti.


I ne kužim što si navalio toliko da kupiš miš tamo. Kao da nemaš izbor trgovina u hrvatskoj.
Odeš u prvi IT dućan koji radi sa LOST-om i naručiš si i mirna Bosna.

Ili se javiš direktno LOST-u, oni su ionako orijentirani više ka prodaji prema krajnjim kupcima nego VP.

Links uzima robu od LOSTa. Kupio sam nedavno TP Link AP i bila je deklaracija od LOSTa.

A šta se tiče naruđžba i Losta pa ovo sa 5000kn neznam koliko drži vodu prije ajmo reć godinu dana javio sam se lostu i pitao ako mi mogu nabavit jednu GB ploču i koliko se mora čekat, lijepo su rekli 3 tjedna i dali lijep rabat, nakon 2 i pol tjedna zovu da je ploča stigla i da mi ju šalju a uzeo sam samo ploču od 1000kn
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na