Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.12.2015., 13:04   #601
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Istu stvar kao minix neo x8-h nudi i tronsmart vega s89-h za manje novce
__________________
brodjo je offline  
Staro 04.12.2015., 16:01   #602
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
da li postoji i jedan media player osim wd-tv-a koji moze odraditi DTS-HD i master HD? koliko sam skuzio kodi samo radi na DTS-u ni nema podrsku za DTS-HD?

Ja razmisljam o nabavci mygica ATV1900AC ili minix neo X8-H Plus. U prijevodu lova nije problem samo zelim da imam DTS-HD na kodiu. Cak sam razmisljao i o NUC soluciji.
to i mene najvise zanima
Gabre je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2015., 16:26   #603
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
da li postoji i jedan media player osim wd-tv-a koji moze odraditi DTS-HD i master HD?
Nvidia Shield
GoodLooker je offline  
Staro 04.12.2015., 17:16   #604
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
problem je sto tu na forumu rijetko tko ovo ima psojeno na pravi receiver, vec svi ustekavaju direktno u tv i onda ni ne znaju niti im je bitno.

i meni treba takav jedan obicni, da ga zdroknem u tv i zaboravim, da mi vuce s mreze filmove, i da ima daljinski.

ali mi treba jedan ozbiljniji, koji bi radio ko wdtv, ali sa androidom gore. Sve mi se cini da cu morati uzeti wdtv opet.
Gabre je offline  
Staro 04.12.2015., 17:19   #605
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
wdtv više ne bi uzeo ni đabe. Youtube client spor do bola, a nakon prvih tjedan dana korištenja sve sporo.
GoodLooker je offline  
Staro 04.12.2015., 17:44   #606
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 888
Jos uvijek ne postoji pravi punokrvni player ''spoji i uzivaj''. Android playeri su poluproizvodi (android ima svoja ogranicenja) i mogu posluziti samo kao pomoci playeri za djeciju sobu. Trenutno je jedino pravo rijesenje mini pc (intel nuc ili slaganje). Kodi uredno propusta dts-hd.
----
Da se ispravim, pod punokrvni mislim na samostalni player koji u sebi ima Kodi (moje osobno misljenje, posto isti koristim godinama i do sada nisam nasao nista sto bi ga moglo zamijeniti).

Zadnje izmijenjeno od: robee. 04.12.2015. u 18:29.
robee je offline  
Staro 04.12.2015., 18:19   #607
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
WD gen 2 (sa LANom) je "real thing PnP" i radi bezprijekorno za ono što treba - stream fileova (video/audio) preko mreže...
YT je totalno dodatna opcija i s obzirom da je YT onako bahato mijenjao nešto pa više ne radi sa starim FWima (osim sa 1.06...) ne vidim čemu se plače za tim. ko treba YT ima ga za nuždu sa najnovijim FWom.

imam 2 komada od 2010 i nikad nije ni zatrokirao a kamoli prekinu stream...

dalje, Iamm (Novatron) NTR 83 playa DTS HD i Dolby true HD.
i on mi radi bezprijekorno.
dakle nakon paljenja cca 30tak sekundi i spreman sa stream. nijedan HTPC nije toliko pouzdan i brz u u sporedbi sa ovime.
imam PC koji radi 24/7 i kad trebam na YT, face i ostale điđe odem na PC (ili u najgorem slučaju tabel ak mi se neda ić na donju etažu)

za gosp. Gabreka, spojeno mi je na resiver preko optike dakle ne strimam DTS HD neg obični DTS i nemam zamjerke. ionako nemam zvučnike koji su THX certificirani da bi trebao slušat DTS HD (a vidi vraga nemam ni 3D telku)
smirnoff je offline  
Staro 04.12.2015., 18:42   #608
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
YT je totalno dodatna opcija i s obzirom da je YT onako bahato mijenjao nešto pa više ne radi sa starim FWima (osim sa 1.06...) ne vidim čemu se plače za tim. ko treba YT ima ga za nuždu sa najnovijim FWom.
Za mene je bitan, za tebe ne. Dakle YT je jedan od featura na wdtv i radi vrlo loše, čak nevjerojatno loše.
Imao sam kao i ti dva komada i pišem iz iskustva (mislim da sam oba prodao preko pcekspert tržnice).
Generalno ja ga ne bi više kupio, jednostavno nema smisla uz hrpu dobrih i jeftinih playera na tržištu.
Osobno mi DTS-HD MA nije pretjerano bitan, tako da za mene igraju i jeftini Amlogic bazirani kineski playeri koji za sad rade besprijekorno (imam ovaj Amlogic s812 player).
GoodLooker je offline  
Staro 04.12.2015., 22:52   #609
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
a ovaj: http://www.geekbuying.com/item/ZIDOO...er-353626.html

a ovaj je upola cijene, pa nisam sad sam pametan sto
http://www.amazon.ca/gp/product/B017...A28MJFI8AI12MK

htio bi nesto sto nece trokirati pri pustanju remux mkv-a, da je pristojnog sucelja i da nije nloatware gore svakakav, ma ono.. ima ih more, nisam pametan sto narucit.
Gabre je offline  
Staro 04.12.2015., 23:15   #610
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Ovaj prvi nije neka sjajna kupnja jer je preskup, ne zbog toga što je loš već zato što je otprilike istih performanski kao i novi Amlogic S905, koji možeš ubosti za cca $45, npr ovaj. Ovaj prvi ima više rama ali je pitanje hočeš li to u praksi osjetiti, oba imaju gigabitnu mrežu i Lollipop rom.
Ovaj drugi je preskup, ima ih ispod $50, čak imaš i M8S+ za cca $55, a za njega postoji Openelec rom.
GoodLooker je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2015., 00:00   #611
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
jel bi ti se dalo pronjuskat po amazon.ca, jer mi onda brze dodje, jos ako pise Fullfiled by amazon.ca onda mi dodje za dva dana jer imam amazon skladiste tu 5 minuta od kuce.

55US je oko 75 kanadskih, cisto da znas kad gledas cijene, a na amazon.ca su cijene u kanadskim dolarima. pa ti se zato mozda cini skupo.
Gabre je offline  
Staro 05.12.2015., 01:02   #612
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Nemaš ni jedan Fulfilled by Amazon, na kanadskom je najpovoljnije ovo (ako gledaš M8S+).
GoodLooker je offline  
Staro 05.12.2015., 04:01   #613
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Da li tu uopce moze biti nesto drugacije kod tih sa S812 procom? Razlika izmedju minix x8h llus i ovoga recimo, osim duple cijene, hardver je isti?
Gabre je offline  
Staro 05.12.2015., 09:47   #614
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Minix je kvalitetniji od generičkih kineskih playera, ima bolji support, sam razvija android rom, velika korisnička zajednica itd. Zbog toga je cijena cca 80% veća.
GoodLooker je offline  
Staro 05.12.2015., 14:53   #615
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Support me ne zanima, ako krepa, shipping me kosta lpla uredjaja, software ionako ide gore kodi po mom ukusu, sto drugo nihov rom ima dodatno da bi vrijedilo toliki razliku?
Recimo da je minix ok, ima li jos koji od brandova da je na glasu kao ok?
Gabre je offline  
Staro 05.12.2015., 15:12   #616
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Znavi novi firmware-i te ne zanimaju? Ako steka wifi, puca net, ili nesta zbog fw-a? Meni je to recimo prvenstveno.

A minix najbolji sto se toga tice. Osobno imam maygica 582, i zadovoljqn sam. Izlazi openelec uskoro, i wfi isto tako izlaze kad treba neata rijesiti.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline  
Staro 05.12.2015., 21:12   #617
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Prvo, xnam da sve i jedan ovaj sa integrranim wifiem je smece, i da jedino ethernet dolazi u obzir. Remux mkv mi sada trza preko mreze na pravom kompu sa pravoj wifi kartici sa dvije antene la kifla.
Minix kosta doslovno duplo pa me zanima sto to na njemu vrijedi duplo? Jer vidim da su ljudi masovno.zadovolnni sa upola jeftinijim uredjajima bez problema, pa reko mozda sam nesto preskocio. Ili se placa samo ime?
Ako mi kedan uredjaj od 75$ ima preko 400 komentara, i od toga 95% 5 zvjezdica onda ne znam, valjda je ok hehe
Gabre je offline  
Staro 05.12.2015., 22:46   #618
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Kako hoćeš, ja bih uvijek prije uzeo uređaj s podrškom.
Zato sam i uzeo Wetek Play prije 6 mjeseci, radi ko avion. Podrška odlična, izdaju nadogradnje i za android i za OpenElec. Vidim da sada izbacuju i neki jači, bez TV tunera, ali pošto me to ne zanima, ne pratim.
Mikeyy je offline  
Staro 06.12.2015., 17:39   #619
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Prvo, xnam da sve i jedan ovaj sa integrranim wifiem je smece, i da jedino ethernet dolazi u obzir. Remux mkv mi sada trza preko mreze na pravom kompu sa pravoj wifi kartici sa dvije antene la kifla.
Minix kosta doslovno duplo pa me zanima sto to na njemu vrijedi duplo? Jer vidim da su ljudi masovno.zadovolnni sa upola jeftinijim uredjajima bez problema, pa reko mozda sam nesto preskocio. Ili se placa samo ime?
Ako mi kedan uredjaj od 75$ ima preko 400 komentara, i od toga 95% 5 zvjezdica onda ne znam, valjda je ok hehe
Ovako, bluray remux-e zaboravi preko wifi-a puštat. Sve to divno i krasno šta bi to trebalo raditi ali realnost je drugačija. Kod mene doma imam laptop sa Kodi-em i Evolveo android player isto sa Kodi-em. Taj evolveo je ekvivalent Minixu 8h-plus. Također imam 5.1 setup sa Yamaha avr-om koji podržava HD audio. Normalno sa laptopa HD audio normalno radi a sa android playera ne. Dodatni problem sa android playerima koji imaju 4 OS gore je da ne vuku ni core audio iz HD audio zapisa, ide samo stereo van, ako je još Dolby TrueHD onda i slika ide malo sporije, DTS-HD MA ide slika normalno. E sad, pošto ti imaš direktno spojeno u TV onda te HD audio niti ne zanima, iskreno pošto na poslu radim kina tipa JBL Synthesis HD audio ti ni netreba dok nemaš opremu od kojih 2-3000 ojra u 30-50 kvadrata sobe samo za to. Naslušao sam se svega pa znam o čemu pričam, da ne spominjem Atmos sada, marketing na kvadrat.
Dalje, WDTV me nebi više vidio nikada, u sadašnje vrijeme prodavati takav player za 700-800 kuna je bogohuljenje, bože oprosti. Jedino što ga vadi je kvaliteta slike na Sigma chipsetima koja je dosta bolja od Realtekovih (Mede8er) ali ostalo je d.rek.
Sada su počeli izlaziti playeri sa Amlogic s905 i skoro s912 chipsetima koji su 64 bitni i dolaze sa android Lollipopom gore koji podržava HD audio, tako barem tvrde. Na tvom mjesto ja bih pričekao malo da im krene padat cijena i da vidimo recenzije pa ako HD audio radi uzeti to.
Recim ovo za sada, ja bi uzeo jači model od 100 baksi.
Tolko od mene koji sam u istoj dilemi kao i ti, kad koristim laptop uvijek žena oće neku seriju gledat dok nekaj igram a ovaj android player kaj imam mi nije 100% zadovoljavajući
9800pro je offline  
Staro 06.12.2015., 18:43   #620
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Bravo, tocno to imam i ja problem.

Ja imam dedicated kucno kino, nemam tv u toj prostoriji uopce, nego 106" platno i epson 5020ub, marantzov receiver, srednji ramg polk audio zvucnika, sa njihovim high end centrom.
Ne moze se ovaj setup nazvati high end, ali je daleko od nekog prosjeka. Pa sam projektor je $3000, centralni je 700, fronti su 1000, itd. Receiver je 1000 bio.
To je cca $6000 sustav, ja sam to nabavio polako nesto malo rabljeno nesto novo. No da uzimam novo bilo bi tako oko 6+k dolara, ili 5k eura

I sad mi je ostalo da rijesim media player, komp me zivcira sa svojim windowsima i nemogicnoscu daljinskog upravljanja (imam logitech harmony home control)

Kao sto i.pises, ti amdroid stickovj ne pustaju dolby i dts hd, i to ke kifla, nebitno jel kosta 150 ili 75dolara, sto mi vrijedi
Gabre je offline  
Staro 06.12.2015., 19:00   #621
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Ok, kao što sam rekao, strpi se malo da dođu ti noviji playeri pa da vidimo jel kaj vrijede.
Ja recimo nemam problema sa remoteom i laptopom sa Kodi-em, neznam što tebe tu muči.
Imam neki HP-ov MC remote i imam skriptu koje je predviđena za Kodi-a, sve sa tim radi normalno.
Ako ti hočeš kontrolirati još neke stvari osim Kodi-a e to neznam onda kako i šta je najbolje...
Kako ti imaš platno i projektor možda bi išao na Popcorn A-400, to ipak ima najbolju sliku od playera, kamoli od android box-ova. Jedino šta je Kodi najkomforniji za korištenje sa Genesisom i ostalim stvarima, o Movies i TV Shows library-ima da i ne pričam.
Možda najbolje riješenje je što su već neki predlagali, Intel NUC i bok. Sa zadnjim driverima na Panasonic plazmi mi pokazuje i onaj famozni Color x.v. iliti deep color tako da što se same slike tiče trebao bi biti dobar.
HD audio na Intelu radi najnormalnije, i DTS-HD i Dolby TrueHD.
9800pro je offline  
Staro 06.12.2015., 21:24   #622
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
intel nuc mi je jednostavno previse novaca

ovaj bi trebao sve moci, passthrough HD zvuka, i sve. novi cipset.
http://www.amazon.ca/arrivals-Tronsm...android+tv+box

uspio sam s kompa kroz kodi dobit passthrough, ali iz recimo gom playera, ili mpchc, ili pot playera, kifla.

htio bih da mogu imati komp ugasen dok gledam filmove, da je sto tise u sobi, zato sam i externi disk maknuo na kat i spojio ga na na Zotsac Minipc (shema ko intelnuc) i shaream ga na mrezi. Probao ga na router spojiti, ali kifla, ne pojavljuje se sadrzaj na mrezi, iako se router pokazuje kad gateway device, i mogu ga ovorit pa pokazuje 3 genericka foldera media music etc.

imam Melee F10 deluxe daljinac, ali moram ziikya opet uzicat da mi posalje ona j svoj setup da ga pokusam osposobit kako treba.
Gabre je offline  
Staro 07.12.2015., 19:31   #623
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
sad me kopka ovaj Pi2, vidim da lijepo goni Kodi, bilo bi mi ok za spojit na tv direkt,

sto moram sve naruciti da bi to upogonio? ako netko ima dobar link nek posalje. vidim da samo instaliram taj OpenElec i to je to
Gabre je offline  
Staro 07.12.2015., 19:47   #624
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Ovo + hladnjake za čipove, wifi usb karticu, bluetooth ili IR usb, daljinski (za bluetooth npr. sony playstation ili za IR neki drugi daljinac).
Imaj na umu da je npr low cost Amlogic s802 jači od te kombinacije i duplo jeftiniji.
Ukupno = nesiplativo!
GoodLooker je offline  
Staro 07.12.2015., 21:39   #625
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
u medjuvremenu sam vidio da kao vec neki sloznei kompletici dolaze po 100+ dolara,
reko zaboravi tu glupost, sve me kopa da narucim onaj Tronsmart S905 Telos
ali koliko sam istrazivao zadnja dva dana, jos ne postoji android box koji radi passthrough DTS HDMA signala... ovaj telos bi navodno trenao pustati Dolby HD i DTSHD, ali kroz Kodi koji dolazi preinstaliran, tj, Vidon XBMC.
e sad, jel to pametno, ili ic uloziti u novi case za komp pa ga utisati maksimalno koliko mogu.
Gabre je offline  
Staro 07.12.2015., 21:41   #626
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Da li netko ima iskustva sa Asus Chromebox-om?

http://www.technostore.hr/index.php?...roduct_id=6992
RimtuTiTuki je offline  
Staro 07.12.2015., 23:17   #627
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor RimtuTiTuki Pregled postova
Da li netko ima iskustva sa Asus Chromebox-om?

http://www.technostore.hr/index.php?...roduct_id=6992
ja ti imam Zotac miniPC, sa 2930 procom, 4Gb rama, 120gb ssd-om, i to je srednja zalost kako radi u windowsima, ono, kao da radim na athlonu 1600+ sa 512mb rama. jednostavno za sve ima zadrsku, ono kliknes novi tab, pa mu treba 3 sekunde da otovri, naglo zatvaranje prozora i otvaranje novog rezultira cekanjem par sekundi.
probao razlicite instalacije windowsa, i 2 ssd-a, cak na kraju i zamijenio pod garanciju za drugi, i isti vrag, jednostavno slabo radi taj proc. 2955 je mozda malo jaci, ali trebao bi biti barem 50% jaci da bi radio smooth.
Gabre je offline  
Staro 08.12.2015., 10:02   #628
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Slažem se da je ovo preslabo za windowse, ali čini mi se kao zlatna sredina između Android playera i NUCa.

Na forumima ga dosta hvale kako funkcionira sa Openelec-om.

Ja trenutno imam ASROCK 330HT, i polako ga gazi vrijeme, i sad sam se našao u dilemi da li da ga upgrade-am sa SSD-om, ili da idem na nešto jače i budem miran duže vrijeme. Na njemu su Windowsi su isto jedva upotrebljivi...

Mada što više proučavam, sve mi se više čini da je ovo što imam i dalje dosta dobro u usporedbi sa konkurencijom...
RimtuTiTuki je offline  
Staro 08.12.2015., 10:33   #629
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Samo da upozorim sve buduce kupce mygice ATV1900AC (LINKS uvoznik) uredaj je predivan super brz ali software je ocajan. Neradi mreza kako treba preko kabela, surraund isto tako neradi ni DD 5.1 ni DTS obican a kamoli HD. Uredaj je preloš s obzirom da kosta 1000kn. Posto sam vlasnik ATV582 modela koji radi savrseno sve osim HD audia ovo me jako neugodno iznenadilo. Nemojte nasjedat na price da su sredili software do danasnjeg dana nije popravljen software. Bolje i jeftinije je uzet proslogodisnji model ATV1800 ili ATV582 koji je sada ispeglan i radi super. Danas ga idem vratit nazad u links.
jurbAs je offline  
Staro 08.12.2015., 11:33   #630
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ja ti imam Zotac miniPC, sa 2930 procom, 4Gb rama, 120gb ssd-om, i to je srednja zalost kako radi u windowsima, ono, kao da radim na athlonu 1600+ sa 512mb rama.
Citiraj:
Autor RimtuTiTuki Pregled postova
Slažem se da je ovo preslabo za windowse, ali čini mi se kao zlatna sredina između Android playera i NUCa.

Na forumima ga dosta hvale kako funkcionira sa Openelec-om.
Stvarno, šta ne staviš OE na to?
Napravi image diska za backup i digni OE na njega. Na puno slabijem hardware-u mi se OE diže brzinski, radi Kodi bez problema, mislim da bi na tome letio.
Mikeyy je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na