Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2009., 13:57   #31
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
napokon ljudi kuže da je TN matrica isti klinac, bilo to u samsung, philips, ili žnj pakiranju...

iz tog razloga je čista glupost dati i 1000kn više za neki "poznati brand"...

javite još kakvi su komentari, te da li monitor ima DVI ulaz?
laž... doma imam CMO 2232BW i SM 2232BW, i razlika je... ono... fakat ogromna...
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2009., 15:00   #32
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Evo, još sam se malo potrudio i našao (ovdje na forumu) netko je naveo proizvođača ovog monitora... Evo Link:

http://www.ktcmonitor.com/en/prod.php

Što se tiče igranja... Moram priznat, malo sam odlučio pričekat s tim jer imam x1600pro extreme... Ne znam baš kako će to ići... Mogu probat farcry2 na niskim rezolucijama ili Heroes 5. Valjda će poslužit za pregled boja... Za tjedan dva ću uzet HD3850 512MB ili HD4670 512MB ili GF 9600GSO G94 512MB, (još me muči izbor) pa ću probat sa drugim igrama.

Evo palim Heroje5...
Tomtam je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2009., 16:47   #33
evil992
Silent member
Moj komp
 
evil992's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Varaždin || Pitomača
Postovi: 182
Citiraj:
Autor ShAd0w_dAnCeR Pregled postova
laž... doma imam CMO 2232BW i SM 2232BW, i razlika je... ono... fakat ogromna...
Gledaj jesi ti ikad vidio neki monitor sa ne tn matricom? Kad to vidis onda mozes rec da je razlika ogromna. Ima razlike izmedju tn-a ali to je jako, jako mala razlika.
__________________
Theorem: A cat has nine tails.
Proof: No cat has eight tails. Since one cat has one more tail then no cat, it must have nine tails.

evil992 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2009., 17:16   #34
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Citiraj:
Autor evil992 Pregled postova
Gledaj jesi ti ikad vidio neki monitor sa ne tn matricom? Kad to vidis onda mozes rec da je razlika ogromna. Ima razlike izmedju tn-a ali to je jako, jako mala razlika.

Slažem se...

Evo, odigrah malo farcry2 i heroje 5 i slika je super. od 1-10, (ako je 10 super CRT), onda 7.5. Nadam se da sam pomogao. Ugl, općenito, kvalitetu slike bih ocjenio u odnosu na ostale LCD do 2000kn, neka 8.5-9.

Jesam pomogao?

Moram upozoriti... Svakako pogledajte vertikalni kut gledanja i usporedite s ostalim monitorima... Meni malo smeta... Ali, moram reći da sam dosad imao odličan LG CRT.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2009., 19:38   #35
Oranje
apsolventus
Moj komp
 
Oranje's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Marija Bistrica
Postovi: 143
ima i u intersparu nekakav sview 22 za 1049kn
Oranje je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2009., 23:54   #36
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
Citiraj:
Autor evil992 Pregled postova
Gledaj jesi ti ikad vidio neki monitor sa ne tn matricom? Kad to vidis onda mozes rec da je razlika ogromna. Ima razlike izmedju tn-a ali to je jako, jako mala razlika.
nisam vidio nikad ne-tn monitor, ali znam da je izmedu moja dva samsunga ogromna razlika...

ps. moj instruktor iz gitare je kupio nekakav sview 22'' za nekih 1100kn, ne znam gdje, i kroz tjedan dana mu je iskocio mrtvi rozi pixel... pokusao je s nekim programom "da ga aktivira", i onda ga je probo "masirat", al nije pomoglo... uglavnom, mozda je los primjerak, a mozda i nije...
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2009., 00:32   #37
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
a jebga, desava se svim modelima svih proizvodjaca.

A sto se tice ovog ostalog...ima razlike. Netko koga ne zanima nista vise od onoga sto nudi TN ce to primjetiti. Ovima drugima su svi TN isti, znaju da im ne valjaju pa nist drugo i ne primjecuju.
Ja recimo da, to je bio prvi razlog zasto mi nije palo na pamet uzeti 2x32bw makar su ih ovdje dizali u nebesa. Vidio, radio za njima....nije mi se svidjelo. Tebi je eto super. Ne kaze se bezveze da se o ukusima ne raspravlja
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2009., 02:40   #38
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
a jebga, desava se svim modelima svih proizvodjaca.

A sto se tice ovog ostalog...ima razlike. Netko koga ne zanima nista vise od onoga sto nudi TN ce to primjetiti. Ovima drugima su svi TN isti, znaju da im ne valjaju pa nist drugo i ne primjecuju.
Ja recimo da, to je bio prvi razlog zasto mi nije palo na pamet uzeti 2x32bw makar su ih ovdje dizali u nebesa. Vidio, radio za njima....nije mi se svidjelo. Tebi je eto super. Ne kaze se bezveze da se o ukusima ne raspravlja


A budući da sljedeći tjedan idem ubost grafičku novu jednu, dobro će mi doći i novo napajanje za koje mogu potrošiti 500kn koji su mi ostali kao razlika cijene do SM2233bw... Ako je netko u sličnoj poziciji kao ja, eto pouke...


Naravno to se ne odnosi na one koji su ludi za naj/super/sexi/cool/expensive/workstation ekranima. Što ja svakako cijenim. Da mi monitor treba za takve, poluprofi i profi stvari... s-view sigurno nebi bio moj izbor. (a vjerojatno ni 99% monitora koji se mogu pronaći u ''common'' computer shopovima).

Pozdrav društvo! > > > > > >
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2009., 03:05   #39
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Citiraj:
Autor ShAd0w_dAnCeR Pregled postova
nisam vidio nikad ne-tn monitor, ali znam da je izmedu moja dva samsunga ogromna razlika...

ps. moj instruktor iz gitare je kupio nekakav sview 22'' za nekih 1100kn, ne znam gdje, i kroz tjedan dana mu je iskocio mrtvi rozi pixel... pokusao je s nekim programom "da ga aktivira", i onda ga je probo "masirat", al nije pomoglo... uglavnom, mozda je los primjerak, a mozda i nije...

Meni instruktor iz autoškole još nije vratio DVD Allman Brothers Banda... A trebao je prije dvije godine... Mislim da je kod njega i Queen na Wembley-u, al to mi nije teško palo kao Allmani... Zeznuti su ti instruktori, ne?

OPROSTI, morao sam malo zezat... Stvarno cijenim tvoje razmišljanje...

OSTALI oprostite što sam
Tomtam je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na