Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.10.2013., 11:53   #121
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
brijem da su ti krivo rekli... eto ja sam produžio ugovor na iduće 2 godine i mogu ti okačit ss računa na 150kn unazad par mjeseci ako hoćeš
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 12:20   #122
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Daj nemoj me zezat

Možda je stvar u tome šta sam poslovni korisnik, ali sumnjam. Izričito su mi rekli da je Savršena tarifa bez pretplate i da pretplata zahtijeva jednu od opcija, u mom slučaju broj 2. I s obzirom da sam pod ugovorom da bi morao plaćat opciju do isteka ugovora i tek je onda ugasit
Interpol je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2013., 12:22   #123
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
čekaj... koji paket sad imaš, ajmo na 100, 200, 300...kn pričat.

ja sam bio 444 paket sa 50% i sada sam tu di jesam.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 12:32   #124
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Koliko sam ja skužio te opcije su obavezne ako si uzeo mob s popustom za početak pretplate ili produljenje ugovora. Ako nisi nemoraš imati opcije, a možeš i ne moraš bit ugovorno obvezan. Bar su meni tako rekli kad sam htio promjeniti s 111 na Tango, pa zbog toga što sam dobio mob po tolko i tolko jeftinijoj cijeni moram imati još i opciju (opcija 2 u mom slučaju) dok ne prođe ugovor s kojim sam dobio taj popust na mob.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 13:03   #125
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Da, ja sam isto na 111. Ali do sad nikad nije bilo nikakvih uvjeta ako prelaziš na veći iznos. A 150 bi trebalo bit veće od 111
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 13:11   #126
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Da, ja sam isto na 111. Ali do sad nikad nije bilo nikakvih uvjeta ako prelaziš na veći iznos. A 150 bi trebalo bit veće od 111
Ahhhh, nisi čitao temu?
Pročitaj moj post 111 u temi, pa vidi što vip misli o tome
I ja sam imao potpuno istu logiku kao i ti, samo mi je brzo postalo jasno da kod njih logika klijenta ne pali, samo njihova. Zato sam i imao podužu debatu sa jednom direktoricom u Zg, al ne vrijedi, njihov menadžment je doneo takvu odluku i njima je to ok (nejednako tretiranje tarifa, pisano je i o toj problematici)
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je online   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 13:42   #127
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ahhhh, nisi čitao temu?
Pročitaj moj post 111 u temi, pa vidi što vip misli o tome
I ja sam imao potpuno istu logiku kao i ti, samo mi je brzo postalo jasno da kod njih logika klijenta ne pali, samo njihova. Zato sam i imao podužu debatu sa jednom direktoricom u Zg, al ne vrijedi, njihov menadžment je doneo takvu odluku i njima je to ok (nejednako tretiranje tarifa, pisano je i o toj problematici)
Evo jesam. Katastrofa. To se zove loyalty program :/
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 14:16   #128
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Sve se meni čini da cu i ja šturu nabacit sa vipa nakon 15 godina......pih nabijem ih nikad niš dobio od njih gratis kao dugogodišnji member.....

Gledao sam te nove opcije, totalno mi je to neisplativo.....sad trenutno sam na sve za mene 75.....i račun mi je mjesečno oko 70-80 kuna....

Uglavnom poslao sam im i mail da mi posalju koje penale moram platiti i nema šanse, moram slati osobnu i jos tonu podataka da samo dobijem tu informaciju.....koji klošari.....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 14:44   #129
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ne moraš, možeš mene pitat

ja sam mislio izać nekih mjesec-dva prije isteka ugovora i bilo je nekih 550kn
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 14:47   #130
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
To, to majstore pucaj

Ja sam u 12om mjesecu potpisao na dvije godine i uzeo sam nekog zmazunga za starog koji je koštao 300 kuna....pa si mislim da nebi trebala biti neka lova....

Koju si tarifu imao? si uzeo neki mob?

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 17.10.2013. u 14:58.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2013., 15:00   #131
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
tarife su im koma, to da uz tarifu imas jos i tu opciju je debilana žešća...
a mobovi nikad skuplji...
ja sam na staroj tarifi bez limita 100 sms i cifre mobova su ludilo...

iPhone 4 i 4S od 8gb ista cijena (1700kn), kak to moze bit?
iPhone 5 16gb 3900kn
HTC One 4300kn
S4 4300kn
Note 3 4500kn

sve to uz ugovor na 2god

jel netko zna kad ce bit promjena cjenika?
Hoce ovi ostali ajfoni pojeftinit kad 25-tog dođe 5S kod nas, il ce sve ostavit isto samo ce njemu jos vise nabit cijenu
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 15:02   #132
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
To, to majstore pucaj

Ja sam u 12om mjesecu potpisao na dvije godine i uzeo sam nekog zmazunga za starog koji je koštao 300 kuna....pa si mislim da nebi trebala biti neka lova....

Koju si tarifu imao? si uzeo neki mob?
pa piše sve u postovima prije... 444 uzeo sam neki šit za malo para i preprodo jer sam imo već mob i prošlo je kao što rekoh skoro 2 godine kada sam htio izać.

čitat sa razumijevanjem
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 15:19   #133
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
...

čitat sa razumijevanjem

To i malo koncentracije

Znači ostajem na vipu mmmda

Nemožemo mi namagarčit te klošare...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2013., 15:51   #134
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ma nije samo signal problem, problema ima kolko hoćeš
A signal, signal je priča za sebe, zato sam ga i naveo - u Jasenovcu postoji odašiljač na pošti od kraja 95.e, ht-ov, naravno, dakle tmobileov, koji je takav kakav je od upgradea istog sa nmt mreže na 098, tamo 99e godine. Dakle 2g only (stari ima mob od 92.e, ja od 98.e, tako da je moja povijest borbe sa signalom višedesetljetna ), vjerovao ili ne, i dan danas, bez obzira što smo sad u krugu 60ak km jedini punopravni granični prijelaz. Živio sam u Novskoj sa starcima do 2008.e, tako da me ta priča sa Jasenovcem i signalom nije previše smarala jer nam je kuća u kojoj živim bila vikendica. No, evo već 5g intenzivno 'ratujem' sa svim providerima jer su koma, jedini je eto vip napravio pozitivan pomak stavljanjem novog odašiljača prije dvije ili tri godine, nekih 500m zračne linije od kuće, ali mi je nejasno kako se nisu udostojili u 2011oj godini staviti 'pravi' odašiljač, a ne 2g only, također. Tele2 koristim od ove godine također, oni naravno nemaju odašiljač svoj uopće, van kuće imam signala iz Novske, u kući sam na 2g tmobile mreži. Stickovi za net naravno rade ko krepani, sva 3 (imam i njih od sva tri providera), doduše, tele2 ne radi uopće jer ne dozvoljavaju data roaming na pretplati za mobile net.
Eto, jedina svijetla točka je što sam uz pomoć načelnice općine od tih banditosa uspio užicati odašiljač, pa da bar nismo na bh mrežama, ali 2g je sramota. Toliko o signalu
Što se problema s vipom i njihovim lopovlukom tiče, ah, tek bi tu mogao pisati bajke i priče. Evo samo najsvježiji primjer - produžio sam pretplatu u 12om mj prošle godine. Ove godine izađu ove nove tarife, reko ok, prebacit ću se, nije loša tarifa. Nazovem szk, pitam sve u vezi tarifa, jel se mogu prebacit, mogu, ok. Odem na mojvip, prebacim se na novu tarifu (imao sam bl111 čini mi se), dolazi poruka sutradan da sam prebačen na Tango tarifu i sve 5. Dakle, nigdje ništa nije u vezi ničeg pisalo, uvjete sam naravno pročitao, jer ne volim da me netko levati bezveze. Da bi nakon 5 dana, došla sms poruka iz vipa, da mi je aktivirana opcija 2. WTF!!!! Kakva sad opcija 2. Odem na net, ni slova o tome, pri mijenjanju tarife jasno (znači išao sam sa tarife 111kn na tarifu koja je 125kn mjesečno). Lud u sekundi, zovem szk, ne znaju ništa. Ok, vrtim mailove po arhivi da ne gubim vrijeme, nađem mail od nekakvog glavonje, iz ranijih prigovora naravno, pošaljem drito njemu mail, s pitanjem tko je i na kojoj osnovi aktivirao smeće od opcije, u iznosu od 75kn mjesečno za 'čak' 50sms-a i 125mb prometa!!?!?
Lik odgovori da je to po uvjetima kupovanja uređaja na pretplatu tako, otkad su uvedene nove tarife.... Reko, alo momak, ja sam potpisao sasvim nešto drugo, što stoji u mojoj ugovornoj obvezi iz 12og mj, te sada pri prelasku na novu tarifu nigdje nije bilo nikakve obveze o nekakvim idiotskim opcijama; odgovor je bio da je to interna odluka i da je zbog toga jer sam uzeo mob u 12om mj. Pošto mu ni iz trećeg puta nisam uspio objasniti da ja nisam mobitel uzeo u tada nepostojećoj tango tarifi, te da ja nisam potpisao nigdje niti se ičim obvezao na plaćanje retardirane opcije, poslao sam upit u hakom. Nakon mog upita u hakom, promptno su se javili iz vipa i vratili me na staru tarifu, uz izgovor da se ne mogu prebaciti na nove tarife dok sam pod ugovornom obvezom i uvjetima od lani. Ili ako želim, raskid ugovorne obveze bez penala, te potpis nove po novim uvjetima, naravno uz uključenje opcije 2, opet Reko jeste mutavi il se pravite? Nema šanse, a i isteći će ugovorna obveza za godinu i sitno, ima i konkurencije, pa vi izmišljajte 'interne odluke'... Samo napomena, da to nije prva takva 'interna odluka' koju sam doživio od njih u ovih 10g 'druženja'...
(sorry na litaniji, ali eto, da bar malo pojasnim kroz šta sve se prolazi ako nisi ovca za šišanje, tj korisnik koji plati račun i koristi mob, a ne gleda kako bi bolje prošao za svoje novce, i kako bi usluge koje plaća teško zarađenim novcem bile isporučene kako je i obećano).
Ti si još dobro i prošao
ja sam tražio tango a aktivirali mi step i opciju 2, pa onda morao pismeno tražit da me vrate na ugovornu tarifu isto 111
Uspio sam rasplakat njihovu službenicu preko teleofna koliko sam bio primjeren i kulturan (da se razumijemo nisam vrijeđao nego sam toliko ispilio ženu da se počela plakat jer sam poludio naravno)

Znači aktivirali mi tarifu koju nisam tražio i još morao pismeno slat zahtjev da me vrate na ugovornu tarifu, isto tako preko telefona se može sve aktvirat u njihovu korist.
Isto tako preporuka je snimati sve razgovore sa službom za korisnike jer poslije se možeš slikat kada ti dođe sve na naplatu.

Tako sam isto popušio prije 3 godine onu promociju sa popustom 50% na tarife i iphone 4 za kunu.
Naime žena mi zaboravila poslat ugovor i telefon prema dogovoru jer sam preorderao preko weba telefon .
Sva sreća da sam imao snimku jer kasnije kada sam nazvo di je telefon i ugoovor žena mi otvoreno kaže da je zaboravila poslat i da je to sad prošlo i da se mogu j......

Nakon što su me otpili u VIPu kad sam im to prezentiro, kolega koji je odvetnik je zbrojio koliko sam popušio na 24 mjeseca kroz popust na tarifu400 i naravno kako iphone košta 7000kn predao tužbu i imo sam 2 ročišta i čekam sad presudu nakon 3 godine za to.
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2013., 14:57   #135
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
dobio maloprije sms od Vipa

ugl. ak uzmes step + opciju 3 (sve skup 200kn) dobijes 500kn popust na slijedece mobove:

S4 16gb
S4 mini
HTC One
Samsung Express I8730

+ vip i vjerost mozes kombinirat
ugovor naravno na 2 god...

ponuda vrijedi do 08.11.
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2013., 15:30   #136
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
Nabrojani mobovi vec od prije imaju -300kn webshop cijenu, a 200kn ostvarujes preko trajnog naloga kod novog ugovora, odnosno u startu je za 200kn niza ako produljujes ugovor.
Na to si mislio? Ako jesi, to je vec bilo poznato...i nije bilo nuzno kombinirati na taj nacin...
Mene bi konkretno izasao izasao SE 1599-100kn vip vjernosti. Ako je jos nize, onda je to promjena...

edit: Al opet sve mi je to jadno, kupio sam cubota za 815kn, a za pojednak mob bi dao skoro duplo vise + 200kn mjesecno pretplate 2 godine, a ovako mogu imat savrsenu za 150kn koja pokriva sve.
Znaci, duplo jeftiniji mob te povoljnija i kompletnija mjesecna pretplata nasuprot reketa.
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.

Zadnje izmijenjeno od: Los Sam. 18.10.2013. u 15:36.
Los Sam je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2013., 20:06   #137
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Nabrojani mobovi vec od prije imaju -300kn webshop cijenu, a 200kn ostvarujes preko trajnog naloga kod novog ugovora, odnosno u startu je za 200kn niza ako produljujes ugovor.
Na to si mislio? Ako jesi, to je vec bilo poznato...i nije bilo nuzno kombinirati na taj nacin...
Mene bi konkretno izasao izasao SE 1599-100kn vip vjernosti. Ako je jos nize, onda je to promjena...

edit: Al opet sve mi je to jadno, kupio sam cubota za 815kn, a za pojednak mob bi dao skoro duplo vise + 200kn mjesecno pretplate 2 godine, a ovako mogu imat savrsenu za 150kn koja pokriva sve.
Znaci, duplo jeftiniji mob te povoljnija i kompletnija mjesecna pretplata nasuprot reketa.

ma nije to to, 500kn vjerojatno ak kupis neki od navedenih mobova u poslovnici, jer na webu nema takve opcije za novi ugovor.

a S4 i S4 mini nemaju web popusta kao HTC One i galaxy express (300kn)

evo SS poruke
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_2840.PNG‎
Views:	527
Size:	113.0 kB
ID:	12489   Click image for larger version

Name:	IMG_2841.PNG‎
Views:	584
Size:	117.1 kB
ID:	12490  

Zadnje izmijenjeno od: Spikeman. 18.10.2013. u 20:16.
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2013., 21:41   #138
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Ma otisli su u bananu sto se tice cijena mobitela tj popusta na mobitele, reicmo u 2011 sam potpisao sa njima ugovor za paket koji je ekvivalent kombinaciji STEP + OPCIJA 3 (beskonacni razgovori prema drugim mrezama, vipu i 1Gb prometa, nekakvih 200-250kn) i sa popustom na trajni nalog platio iphone 4s 16GB 1500kn, da bi danas ako netko ide uzimat taj paket i kao "popust" na mobitel, sa trajnim nalogom isti platio 1900kn
Presmjesno a ostale cijene necu niti pricat, tzv neka po meni normalna pretplata oko 200kn (da imas beskonacne pozive na sve mreze i fiksne uz gb prometa, da se nezamaram sa potrosnjom jel) je dostatna da recimo S4 "DOBIJES" po promotivnoj cijeni od 3400kn
Postali su skuplji nego njusakalo

Ja taman imam mogucnost produzivanja ugovora oko 18.12, bome imaju gadno da se isprse sa akcijama jerbo mi po ovome tele2 daleko primamljivije izgleda

EDIT:
Jao vide ostalih cijena, sa svim popustima (trajni nalog, webshop popust) xperia Z 2900kn , nezelim niti gledat dalje presmjesna bagrica...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12


Zadnje izmijenjeno od: Gjurovski. 18.10.2013. u 21:48.
Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2013., 22:55   #139
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma daj kakav tele2 bokteneće smijurija od telekoma... oke imat ćeš manji račun, support bljuv, pokriće bljuv, poslali račun materi na 0,00kn i rekli da su se zajebali i to se zna desiti, da zapravo nije ništa potrošila van vpn-a i da zanemari to.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2013., 23:25   #140
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Kolega ako uzme S4 mini u vipu za 200kn tarifu=50+150kn, dobije umjesto 1499kn, za 999 kn S4 mini. Ima 500kn popusta ako produlji ugovor.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2013., 23:27   #141
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Nisam promjenio tarifu od srpnja 1999. Još sam zadovojan osim mobilnog interneta. 70kn za 2gb je metak u glavu.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2013., 00:00   #142
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma daj kakav tele2 bokteneće smijurija od telekoma... oke imat ćeš manji račun, support bljuv, pokriće bljuv, poslali račun materi na 0,00kn i rekli da su se zajebali i to se zna desiti, da zapravo nije ništa potrošila van vpn-a i da zanemari to.

Bome i ovo je u vipu smijurija od ponude, iskreno i je vip "kvalitetniji" sto se tice usluge ali koliko god mi sutjeli o tome ovo su jednostavno presmjesne cifre mobitela preeeeeeepreprepre smjesne

Evo usporedbi sa T-Scumom Z1 koji je stigao kod nas Vip trazi pretplatu na 24mj od 550kn stime da iskesiras za mob 1200kn dok u T-scumu isti dobijes na 400kn pretplatu za 700kn i jos nevazno ali prijenosni punjac, to je kroz dvije godine razlika od 4100kn , novi komp, laptop itd, ma koliko god oni bili kvalitetniji...
Opaska, gledao sam najvecu mogucu pretplatu tek toliko da usporedim cijene uredaja

Nekih 14 godina sam u vipu ali vjerojatno cu u dogledno vrijeme prijec na drugu mrezu, mislim nema smisla kad potpises jos na dvije godine da si im obavezan placati odredenu cifru i stime te nagrade da platis mob SKUPLJE nego na oglasniku, hvala nebi hvala, pretrpio bi krivo poslan racun na 0,0kn i losiju pokrivenost

BTW nesjecam se kad sam nazvao zadnji puta szk, radio sam u jednom pa znam sve te glupave cake i pricice te kvalitetu agenata koji rade po svugdje, ako imam bas neki nerijesivi problem uvijek i uvijek idem iskljucivo u centar, prodajno mjesto itd....

EDIT: LOLČINA, krivo, u T-scumu na pretplatu 350kn je 600kn uredaj = 5400kn razlike u 2godine , ma jos je i veca jel vip ima i pretplatu od 600kn, nadodaj jos na 5400 nekakvih 1200kn , realno su nerealni
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12


Zadnje izmijenjeno od: Gjurovski. 19.10.2013. u 00:20.
Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2013., 00:25   #143
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Ja sam uzeo S4 na 2 godine u VIP-u. Bila je akcija 50%, dobio ga za 1.100 kn + 250 kn mjesečno, neograničeni pozivi za HR/EU mreže, LTE, internet (3GB max. brzine). Izgleda solidno jer je sad ista varijanta 450 kn mjesečno.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2013., 00:29   #144
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Pa tome se i nadam tamo krajem 12mj u pred bozicnoj ludnici, popustima, ali ovo je sad presmjesno, u najmanju ruku....
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2013., 01:18   #145
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Ma bit će opet akcija, a btw, za taj 50% popust opcija je bila samo 12 mjeseci po 250 kn, a idućih 12 po 450 kn. Samo uz prijenos broja iz druge mreže moglo se ostvariti 250 kn za 2 godine. Lagano sam se prošetao do obližnjeg kioska, uzeo tele2 karticu za 20 kn, potrošio na par poziva i došao u VIP s karticom.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2013., 09:40   #146
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Meni svake druge godine produžuju tarifu koje više nema (Sve za posao 250), ali cijene mobača su im f(r)antastične. Novi S3 me je krajem prošle godine na pretplatu od 125kn mjesečno i 2g. trajanja koštao 100kn manje nego u oglasniku.
Rekao sam sam sebi da ću drugi put uzeti ajfonove, prodati ih, zaraditi 500-600kn po komadu, a sebi nabaviti nešto s oglasnika ili Kineza.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2013., 20:17   #147
mbozic
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: split
Postovi: 1
zanima me ima li ko mozda iskustva sa tango + opcija 3 u vipa... dali racun dode u granicama normale ili nabijaju neke izmisljene poreze i neznan sta sve... hvala..
mbozic je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2013., 22:55   #148
zvone07
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 129
Citiraj:
Autor mbozic Pregled postova
zanima me ima li ko mozda iskustva sa tango + opcija 3 u vipa... dali racun dode u granicama normale ili nabijaju neke izmisljene poreze i neznan sta sve... hvala..
Imam navedenu kombinaciju i nema nikakvih dodatnih troskova (eventualno parking i slicne posebne usluge...).
zvone07 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2013., 17:31   #149
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Samo iPhone se isplati uzeti. Ja sam na tarifi Sve za mene 250 te jos na 50%. IPhone4 sam dobio za nekih 1600kn a iPhone 5 za 1899 ili tako nešto. (Galaxy ekvivalenti su tada bili oko 3000kn pri tim uvjetima, a na njuskalu znamo stanje...)
Ubuduce nikako ne pristajem na skuplje pretplate, ili samo produženje kao i dosada uz iPhone 6 nagodinu ili da promjene tarife te ponovno uleti neka sa 50%. (Jer ovo sa opcijama je smijeh, ljudi su totalno zbunjeni, odbija ih od vipa, bar svi s kojima sam ja razgovarao)
musso je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2013., 15:32   #150
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Ako produzujemo tarifu sada kada vrijedi ovaj bozicni popust 50% dali nam tih 50% vrijedi kao za godinu dana ili dok god ne promjenimo tarifu?

I zanima me prebacivanje iz niže u višu tarifu.. dali je to moguce 8 mjeseci prije isteka ugovora i dali se time ostvaruje popust na mobitele.. tarifa je bez limita 55, i koja je to nova tarifa prema vipu visa od bez limita 55
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na