Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.09.2020., 15:01   #1051
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
Stigao danas fiido d2 sa fiido.com. (poljska) za sada prezadovoljan.

Ne kuzim jedino bas ovaj moped mode.
Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

edit:ako koristi taj pedal assist onda ne moram imati okrenuti "gas"?

Zadnje izmijenjeno od: triki555. 14.09.2020. u 17:38.
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 22:08   #1052
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Pedal assist je samo to, ne radi gas na d2. A moped mod je samo na gas vožnja, ne radi assist tada. Na d4s radi istovremeno tko zeli. D2 ako imalo zelis pedalirat je ok voziti cijelo vrijeme u moped modu, moduliraš gas i pedaliraš. Tako sam ja vozio veliku vecinu km.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 17:32   #1053
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Konačno su se sjetili da bi trebalo napraviti update zakona
https://www.index.hr/auto/clanak/izm...ndex_tid=51623
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 21:39   #1054
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Baš me zanima kako će završna verzija zakona izgledati. A i pitanje je provođenja zakona kao što je situacija s biciklima.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 03:05   #1055
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Znam da ce me neki ovdje napast al' e-romobil je jedno od najglupljih i najnesigurnijih prometala ikad izmisljenih. Od igracke su napravili vozilo koje je prebrzo i preopasno za pjesacku stazu, zbog pjesaka. A opet preopasno za cestu sa tim malim kotacicima jer je lako pasti. Iako kuzim da je prakticnije od bajka jer je malo, moze se sklopiti, stane u gepek, ponese se i lako spremi negdje na poslu ili doma...
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 08:14   #1056
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Neće te nitko napast. Kao i u svemu treba imati mjeru i koristiti mozak.
Imaš kretena pješaka, kretena bickilista itd...

Osobno, romobil mi je najbolji pomagač u životu uz robot usisivač.
Dovoljno mali da ga mogu nositi u auto, vlak, sastanak, ručak...a opet toliko sam brz po ZG s njim da je to nevjerojatno.

Ne znam dovoljno o zakonima u njemačkoj, ali nema zdrave logike da se s njima ide na cestu. Treba regulirati da se možemo voziti biciklističkim stazama do 25kmh, a ako se vozimo pločnikom treba prilagoditi brzinu. Neka budu kazne tko se ne pridržava i po meni je takvo riješenje ok.

Ovi što se voze po cesti, njima kaznu veću nego je cijena romobila i s tim se slažem.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 08:38   #1057
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Konačno su se sjetili da bi trebalo napraviti update zakona
https://www.index.hr/auto/clanak/izm...ndex_tid=51623
Napokon.

Mene za skuter od 50kubika zajebavaju svake godine na regi, teraju me na valjke, u konačnici moram ići položiti i svašta nešto, da bi svaki bolju romobil vozio brže od mene, plus, vozi se di hoće. Cesta, pješački, pješačke zone, di god mu paše.

Nekidan vidim električni skuter na cesti, među autima. Boli ga kiki, nema rege nema ništa. Pitanje kakve kočnice ima uopće.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 08:42   #1058
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
skuter od 50kubika
Kupi nešt jače.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 11:48   #1059
NikolaDS
Registered User
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 0
Zato je preklopni el. bicikl super. Komapktan skoro kao romobil, a fino se vozis po cesti ili biciklistickoj stazi.
Naravno uz oprez i pridrzavanje prometnih pravila.
NikolaDS je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 12:00   #1060
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Znam da ce me neki ovdje napast al' e-romobil je jedno od najglupljih i najnesigurnijih prometala ikad izmisljenih. Od igracke su napravili vozilo koje je prebrzo i preopasno za pjesacku stazu, zbog pjesaka. A opet preopasno za cestu sa tim malim kotacicima jer je lako pasti. Iako kuzim da je prakticnije od bajka jer je malo, moze se sklopiti, stane u gepek, ponese se i lako spremi negdje na poslu ili doma...
Slažem se u potpunosti. Ima puno ekipe koja jurca gdje god stigne, a zaustavni put romobila i mogućnost naglog manevra nije optimalana za te brzine.

Ovo što je Gilbert5 napisao je istina. Ograničiti brzinu na 20/25 kmh, isključivo biciklistička staza i to je to. Ukinutih ih skroz nema nikakvog smisla, tako da mislim da je to riješenje.

Ja sam danas došao do 1200 km u 7 mjeseci korištenja Ninebot G30, većinom tura Jarun-Knežija-Savska-Vrbik i svakavih sam situacija imao koje su hvala Bogu završile ok, ali sam stekao dosta iskustva i vozim se puno opreznije nego na početku. Koncetracija na maksimalno i opaženje svakog detalja ostalih sudionika u prometu je must.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 12:01   #1061
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Kupi nešt jače.
Hocu, vjerojatno romobil.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 13:59   #1062
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Zasto bi el. romobil smio na bic. stazu kad ni el. bicikli ne smiju nego samo pedaleci?
Po meni prometala pogonjena el. motorom (s 'gasom') osim onih invalidskih trebaju na cestu.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11

Zadnje izmijenjeno od: akoj. 18.09.2020. u 14:07.
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 14:26   #1063
KillerLoop2807
motion graphics freak
Moj komp
 
KillerLoop2807's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Kutina
Postovi: 175
Mene najviše živcira najezda klinaca po pločnicima koji zuje kao muhe bez glave, voze se po dvoje na romobilu... Ćaća i mater kupili pa neka se djeca igraju dok se ne desi sranje.

Ja osobno se više vozim po cesti nego po pločniku, ako je dobar asfalt. Kada ga "stisnem" 25 km/h bliži sam biciklu nego pješaku pa mi je logičnije tako.
KillerLoop2807 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 19:15   #1064
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Opa, dobro sam prosao

Ne pratim bas aktivno temu iako imam eMTB (pedal assist, nema throttle) jer je vecinom o e-romobilima a oni me ne zanimaju.

Ne moze se racunati na "mjeru i koristiti mozak" jer ce se uvijek naci oni koji to nemaju/ne koriste.

20/25 km/h je isto previse za takvo prometalo. Sjetite se da je romobil originalno jednostavno prometalo, igracka, koja ide brzo onoliko koliko se korisnik moze odgurivati (osim kad je na nizbrdici ). Onda su proizvodjaci i korisnici uvidjeli priliku pa su brzine isle gore a regulatori su spori...

I da, slazem se, sve sa gasom, osim invalidskih, na cestu. Evo jedan prikladan

I sam vidjam klince koji protutnje na e-romobilu na pjesackon, na biciklistickoj ili hiking stazi, cesti, svagdje. A kad (ne ako) se dogodi sranje bit ce pa nismo mislili. Pa i niste.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2020., 01:55   #1065
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Zanimljivo kako najviše komentiraju protiv nečega oni koji to nešto nikada nisu koristili...bar se tako da izvući zaključak iz komentara. Npr. 20/25kmh su propisane brzine za el. Romobile u nekim EU zemljama koje su ih već regulirale zakonom, u većini se moraju voziti po bic stazi ako ona postoji, a ako ne postoji smiju se voziti po nogostupu uz ograničenje brzine od 6-10kmh kako u kojoj zemlji, negdje smiju i na cestu ali samo tamo gdje je ograničenje do 50kmh i dalje ne preko navedenih 20/25, ostalo je prakticki isto kao i za bicikle sto se tiče signalizacije i opreme u uvjetima smanjene vidljivosti...nešto slično vjerojatno možemo očekivati i kod nas iako još nitko nije javno pokazao prijedlog zakona. Mediji se raspisali na veliko a u ovom prijedlogu zakona koji je pušten na javno savjetovanje je jedino navedeno da će el. romobili sa sjedalom morati na homologaciju...ništa drugo se sada neće regulirati ali vjerojatno uskoro izbace i taj prijedlog zakona za regulaciju el. Romobila bez sjedala ako ih mogu tako nazvati. Osobno sam napravio cca. 7000km na razno raznim romobilima i ako se koristi oprezno i u skladu s uvjetima na cesti apsolutno je sigurno prijevozno sredstvo. Uvijek ima onih koji će juriti kao muhe bez glave kao i uostalom i sa biciklom bilo električnim ili običnim a isto tako i pješaci koji znaju izvoditi takve manevre da je to nemoguće predvidjeti, a motore i aute da ne spominjemo. Ne treba na temelju pojedinaca stigmatizirati sve koji koriste el. romobile. Velika većina ih koristiti za odlazak na posao i nazad umjesto auta, bar su tako neke ankete pokazale. Zakon je potreban baš zato da svi onda znaju gdje se smije a gdje ne, a kazne će vjerojatno i većinu dovesti u red...iako ako pogledamo oko sebe i vidimo kako se popriličan broj biciklista vozi unatoč kaznama i propisima ostaje za vidjeti koliki će efekt zakon imati. I molim samo da ne bude nesporazuma sudjelujem u prometu u svim skupinama i nemam apsolutno ništa protiv ikoga ukoliko se poštuju bar neka osnovna pravila, a najviše što je svima potrebno je više uvazavanja drugih sudionika u prometu, a kod nas je običaj da ako voziš bicikl smetaju ti svi koji to nisu, ekipa na romobilima su ljencine itd...pjesacima pak svi smetaju jer idu brze od njih a većina ne poštuje bic staze itd...mogao bih nabrajati za sve još pola stranice.
Uglavno, el.romobila ima cca. 15000 samo u Zg i potrebna je regulacija ali ono što svima treba je poboljsanje infrastrukture za bicikle, pješake i sada romobile i za to bi se sve 3 skupine trebale ujediniti i vršiti pritisak na one koji to mogu ostvariti a ne se međusobno prepucavati tko gdje treba biti ili ne...možda utopija ali dok se to ne desi uvijek će biti kaos.
Za kraj, čuvajte se, pazite se...����

Zadnje izmijenjeno od: Simbijus. 19.09.2020. u 02:20.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2020., 08:31   #1066
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Oprosti, zbilja ne kužim, ali ako el. bickli spadaju pod mopede zašto to ne bi bili i el. romobili.
Ono što vidim iz svoje okoline - el. romobile većinom ekipa koja je prije bila sezonski biciklist - dakle osobe s nimalo prometne kulture. Naravno da shvaćam da ima izuzetaka, ali ono što vidim svaki dan nikako ne ide u prilog ekipi koja ima imalo prometne kulture.

Mislim da bi se uz bolju edukaciju, jasnu zakonsku osnovnu i malo represije mogla poboljšati stvar.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2020., 08:54   #1067
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Citiraj:
49) »bicikl« je vozilo koje ima najmanje dva kotača i koje se pokreće isključivo snagom vozača ili koje je opremljeno pedalama i pomoćnim električnim motorom čija najveća trajna snaga nije veća od 0,25 kW i koja se progresivno smanjuje do nule kad brzina dostigne 25 km/h, ili prije, ako vozač prestane pokretati pedale,


Kako je el. bicikl moped?
the.elles.d je online   Reply With Quote
Staro 19.09.2020., 09:05   #1068
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Ovo u opisu je pedalec. Dakle, aktiviranje el. motora je uvjetivano okretanjem pedala. Čim nešto ima ‘gas’ to više nije pedalec nego el. bicikl.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2020., 12:19   #1069
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Pozdrav,

nisam znao da si regan na PCE-u

Citiraj:
Autor Simbijus Pregled postova
Zanimljivo kako najviše komentiraju protiv nečega oni koji to nešto nikada nisu koristili
Da, kod romobila, upoznavanje slobode kojeg daje, najveca je barijera koja se iskljucivo voznjom moze upoznati. Nije bez razloga da i ljudi trece dobi prepoznaju romobil kao vrlo korisno sredstvo za obavljanje mali dnevnih rutina po gradu.

Citiraj:
Autor Simbijus Pregled postova
Mediji se raspisali na veliko a u ovom prijedlogu zakona koji je pušten na javno savjetovanje
Mediji vec dugo ne pisu, oni tek prenose, zenu je jucer u glavnom gradu pokupio tramvaj, osim radija, bas sam pitao, niti jedna dalekovidnica nije ni okrznula. Sto je zadato na tacni dnevnih prenosenja, ne vidi cak ni male lokalne detalje zivljenja.

Citiraj:
Autor Simbijus Pregled postova
I molim samo da ne bude nesporazuma sudjelujem u prometu u svim skupinama i nemam apsolutno ništa protiv ikoga ukoliko se poštuju bar neka osnovna pravila
Tko je kulturan i obziran u voznji, tako ce prometovati, kojim god sredstvom da se krece u prostoru.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 15:10   #1070
Mario14
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Split
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Borealis Pregled postova
Hoće ali će kotač sigrno trebati centriranje.
Hoću li se moći voziti s necentriranim kotačem? Vjerojatno da ako nije prevelika "osmica"

Zazirem i ja pomalo od skidanja zadnjeg kotača jer se žice koje idu u motor moraju otpojiti na kontroleru zbog toga što nema vanjskog konektora

Moram ispitatai rade li lokalni serviseri uopće s elektro bciklima
Jesi uspio rišit problem sa žbicama?
Mario14 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 14:44   #1071
Borealis
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 1
Citiraj:
Autor Mario14 Pregled postova
Jesi uspio rišit problem sa žbicama?
Rješio sam tako što sam slučajno sreo lokalnog "gura" za bicikle.
U međuvremenu je jedna žbica pukla. Čovjek mi je uspio zamjeniti tu jednu žbicu i centrirati kotač bez skidanja zadnjeg kotača. Neke žbice je popustio neke dotegao. Napravio mi je i dvije rezervne žbice. Čovjek ima nareznicu M2.5 za fini navoj.

S Banggoodom sam to uspio riješiti, nakon brojnih mailova i slanja raznih videa o problemu, tako da sam na kraju dobio refund za iznos koliko sam platio "gurua"

Nisam odmah odgovorio jer sam bio na moru, a i prepucavanje s Banggoodom je trajalo do prije dva dana.
Borealis je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2020., 11:54   #1072
Mario14
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Split
Postovi: 0
Evo i meni nedavno stigao fiido d4s . Prezadovoljan sam. Bika je top. Napravio sam vec 200 km
Mario14 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2020., 14:46   #1073
Monitorko
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2019
Lokacija: Stobreč
Postovi: 1
koja bi bila dobra alternativa xiaomijevim e romobilima? sve recenzije koje čitam najviše hvale m365, da je najbolji omjer cijene i kvalitete, ljudi koji ga koriste ga hvale na sva zvona... a ja (vjerojatno) budala želim izbjeći kineski romobil jer sam imao toliko problema s kineskim mobitelima da mi je pun kufer kineza od toliko faking e romobila ne znam uopće od kuda da krenem, dva tri imena bi puno pomogla. pretpostavljam da se ionako sve radi u kini i da bezveze dramim
Monitorko je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2020., 15:03   #1074
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 552
Citiraj:
Autor Monitorko Pregled postova
koja bi bila dobra alternativa xiaomijevim e romobilima? sve recenzije koje čitam najviše hvale m365, da je najbolji omjer cijene i kvalitete, ljudi koji ga koriste ga hvale na sva zvona... a ja (vjerojatno) budala želim izbjeći kineski romobil jer sam imao toliko problema s kineskim mobitelima da mi je pun kufer kineza od toliko faking e romobila ne znam uopće od kuda da krenem, dva tri imena bi puno pomogla. pretpostavljam da se ionako sve radi u kini i da bezveze dramim
Ovog ja imam i prezadovoljan sam
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2020., 16:45   #1075
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
svi se rade u kini, ali kak imaš brendove u auto industriji, vešmašinama ili televizorima tako imaš i kod romobila.
zero i kaabo su odlični. baci oko na citycoco stranicu.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2020., 20:16   #1076
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Ako netko prodaje ok romobil javite se u pm.
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 09:33   #1077
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Ima li netko prijedlog gdje kupiti neki jači vijak koji ide u mehanizam na preklapanje u M365? Original je puknuo pa sam kupio novi. Ali sada gledam da se pripremim za slijedeći put i kupim neki jači.


O ovome pričam:
https://www.amazon.co.uk/Blusea-Elec.../dp/B07NZB1QWP
the.elles.d je online   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 10:09   #1078
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor the.elles.d Pregled postova
Ima li netko prijedlog gdje kupiti neki jači vijak koji ide u mehanizam na preklapanje u M365? Original je puknuo pa sam kupio novi. Ali sada gledam da se pripremim za slijedeći put i kupim neki jači.


O ovome pričam:
https://www.amazon.co.uk/Blusea-Elec.../dp/B07NZB1QWP
Ti vijci su ti je manje-više standardna oprema koja se može naći u svakoj trgovini vijaka, a zove se "chicago vijak" ili "produžena spojnica".
Ako možeš naći original mjeru kod nas ... super, akonima od inoxa, jos bolje.
Ako je neka đigi-bau nestandardna mjera, izmjeri promjer ženskog čikaga i njega traži u mjeri. Uzmi 2 seta, muški dio odbaci i od navojne šipke napravi potrebnu duljinu, stegni ju sa kontra maticom u ženski čikago i to je to.
Kupiš od inoxa i miran si dovijeka
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 19:41   #1079
Meky
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Što god zakon pisao i propisao, osnova svega leži već u prvom kućnom odgoju i širenju kulture i poštovanja. Pogledajte oko sebe i što ćete vidjeti? Vandalizam i uništavanje zgrada neprimjerenim grafitima. U javnom prometu, mladi sjede a stari nemoćno glede. Larma i galama svuda oko nas, a u parkovima uništene leje cviječa, izrezbarene klupe i drveća, a od zabavnih objekata strše žalosne ruine na kojima se djete više ne može igrati, već samo povrijediti...

Mogao bih tako u nedogled, ali kada se pogleda nekoliko desetljeća u nazad, imali smo parkove i igrališta koje su čuvali i uređivali čuvari. Po zimi su polijevali asvaltirane površine vodom da se mogli klizati, a po ljeti su se punili bazeni sa se djeza mogu kupati... Što se to dogodilo??? Represija je nazvana oduzimanje ljudskih prava na slobodu, ugrožena im je demokracija... Mogli bi tako u nedogled, zato sam ostavio zadnju rečenicu Simbiusa kao putokaz u bolju budućnost uz nadu da će nam Blagoslov Božića iNova godina donijeti bolja vremena. Živjeli!
Za kraj, čuvajte se, pazite se...����[/QUOTE]
Meky je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 09:18   #1080
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 552
Jesi li se napio pa pisao u krivu temu? ) Ili jednostavno nisam shvatio kako je post povezan s električnim romobilima i biciklima?
strgani je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na