Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.12.2007., 20:03   #31
Mortal
Rambus 3xtr1m
Moj komp
 
Mortal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Umag
Postovi: 2,694
Citiraj:
Neradi se ovdje o gašenju imena već o gašenju proizvodnje grafičkih kartica, kako je Beren napisao.
Bimbix, ali ATI je poistovjećivanje sa GRAFIKOM, a ne sa čipsetima.

Ako kažeš imam ATI-ja to se podrazumijeva da imaš ATI grafičku a ne ploču sa atijevim čipsetom.

Ako ostane ATI koji će raditi čipsete koji su možda 0,5% ukupne atijeve proizvodnje onda taj brand više ništa ne vrijedi milijardu dolara već 99,5% manje (dakle za onih fiktivnih 0,5%). Jer Ati nije stekao popularnost sa čipsetima, već sa grafikom.
__________________


Ryzen 7 2700X
Sonic Tower rev.1 (polirani) + 12cm Chieftec
2x 8gb Crucial
B450 Aurus Elite
Segate 500GB Server edition
Silwerstone Strider 560W +12@11.97-11.94V
GTX 1060
Samsung p2770, Hanns G 22' landscape
Samsung pleomax& Microsoft Sidewinder
Kensington Duo Wawe Pad



1. 2xP3 933, Intel OR840 Server, PCI MX440, 4x128Mb Rambus, 80gb segate, SmartBox 400W
2. P4 2.0 wille, Intel i850, 4x128 Rambus, GF2 GTS PRO, 80gb segate, MS 480w
3. P4 1.6 willie@2.0 - Abit th7 II, 4x128Mb Rambus@ 1078mhz, 9000pro, 80gb segate, silwerstone 400w
3 x Prestigio 710, 3 x Microsoft Optical desktop v2.0


i5 530
640gb
1x4gb, 1x2gb ddr3
GT330M
16' wide - white body
Harman Kardon
MX revolution
Online with nokia E70



Battery grip
Beercan: 35-70, 28-85, 35-105, 70-210
Minolta: 28-80, 35-70, 28-100, 35-80, 28-105xi, 75-300
Sigma: 35-70, 28-135, 18-200, 70-300
Sony: 18-70, 55-200
m42: Zenit 135mm, Crestar 135mm, Helios 44m





Zadnje izmijenjeno od: Mortal. 16.12.2007. u 20:24.
Mortal je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2007., 20:18   #32
Bimbix, Drago klon
Banned
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VT
Postovi: 81
Citiraj:
Autor Mortal Pregled postova
Bimbix, ali ATI je poistovjećivanje sa GRAFIKOM, a ne sa čipsetima.

Ako kažeš imam ATI-ja to se podrazumijeva d imaš ATI grafičku a ne ploču sa atijevim čipsetom.

Ako ostane ATI koji će raditi čipsete koji su možda 0,5% ukupne atijeve proizvodnje onda taj brand više ništa ne vrijedi milijardu dolara već 99,5% manje (dakle za onih fiktivnih 0,5%). Jer Ati nije stekao popularnost sa čipsetima, već sa grafikom.
A gdje sam ja to napisao sa čime se ati poistovjećuje?
Ovdje se radi o tome da AMD nema para za daljnji razvoj grafike u 2008 godini i da če vjerojatno ugasiti proizvodnju postoječih kartica jer im se to za te novce trenutno ne isplati. O tome se ovdje radi.
Bimbix, Drago klon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.12.2007., 20:40   #33
Mortal
Rambus 3xtr1m
Moj komp
 
Mortal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Umag
Postovi: 2,694
Bimbix, ispričavan se došlo do nesporazuma.

Nisam mislio tvoje poistovjećivanje ATI-ja sa grafikom, nego svi mi positovjećujemo ATI sa grafikom. A ako se ne nastavi prozvodnja grafičkih kartica atijev brand ne vrijedi ništa.
__________________


Ryzen 7 2700X
Sonic Tower rev.1 (polirani) + 12cm Chieftec
2x 8gb Crucial
B450 Aurus Elite
Segate 500GB Server edition
Silwerstone Strider 560W +12@11.97-11.94V
GTX 1060
Samsung p2770, Hanns G 22' landscape
Samsung pleomax& Microsoft Sidewinder
Kensington Duo Wawe Pad



1. 2xP3 933, Intel OR840 Server, PCI MX440, 4x128Mb Rambus, 80gb segate, SmartBox 400W
2. P4 2.0 wille, Intel i850, 4x128 Rambus, GF2 GTS PRO, 80gb segate, MS 480w
3. P4 1.6 willie@2.0 - Abit th7 II, 4x128Mb Rambus@ 1078mhz, 9000pro, 80gb segate, silwerstone 400w
3 x Prestigio 710, 3 x Microsoft Optical desktop v2.0


i5 530
640gb
1x4gb, 1x2gb ddr3
GT330M
16' wide - white body
Harman Kardon
MX revolution
Online with nokia E70



Battery grip
Beercan: 35-70, 28-85, 35-105, 70-210
Minolta: 28-80, 35-70, 28-100, 35-80, 28-105xi, 75-300
Sigma: 35-70, 28-135, 18-200, 70-300
Sony: 18-70, 55-200
m42: Zenit 135mm, Crestar 135mm, Helios 44m




Mortal je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2007., 20:53   #34
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Kao da se nitko ne sjeća što je ATI imao prije famoznog 9700Pro i koliko je to bio uspješno u usporedbi sa GF Ti serijama od Nevidije .

Dakle, AMD ne gasi proizvodnju grafike. Bit će integriranih rješenja ... toga se definitivno neće odreći, a svi novi chipovi (55nm, generacija HD34xx/36xx/38xx) će držati vodu još nekih pola godine. Osim toga, R700 nije otkazan, već odgođen.

AMDu je trenutno cilj zadržati fabove i što bezbolnije i brže preći na 45nm sa procesorima. Nekako mi je teško vjerovati da se neće ubaciti neki igrač iz sjene, ako zagusti. Baš da će propasti samo tak ... treba ipak uzeti u obzir da samo 2 kompanije na svijetu mogu proizvoditi x86 chipove bez da to trebaju licencirati od nekoga. Samo to je dovoljan razlog da AMD ne ode samo tako sa scene.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2007., 20:55   #35
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
najpametnije gasi taj ATi i nek se prebace na konkurente nvidia quadru..za autocade i pizdarije..kartice za zahtjevan CAD itd..to bi im bilo najbolje..čini mi se da ovako imaju minuse već 10tak godina..jednostavno kako horza kaže, nemaju kontinuitet..naprave boom karticu,onda 5g stanke..hebi ga..ne isplati se..seljački rečeno..

ja vas upozoravam..Manli!!! ili S3...čekamo ressurection spell....iliti žutu opasnost...kinezi će nas pojest sve..prva kartica kad ju sklepaju,bit će milina..

zna netko,postoji li IT industrija kod njih...mislim na brandove..baš čajna?...ne kao semiconductori i to..nego da oni baš proizvode..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2007., 20:57   #36
Bimbix, Drago klon
Banned
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VT
Postovi: 81
Citiraj:
Autor Mortal Pregled postova
Bimbix, ispričavan se došlo do nesporazuma.

Nisam mislio tvoje poistovjećivanje ATI-ja sa grafikom, nego svi mi positovjećujemo ATI sa grafikom. A ako se ne nastavi prozvodnja grafičkih kartica atijev brand ne vrijedi ništa.
Da upravo tako, ali nadam se da je ono o prekidu proizvodnje ATI grafičkih kartica bazirano na glasinama, a ne na provjerenim informacijama. Jer ako je to istina neče biti dobro za nas korisnike, nvidia grafe mogu biti samo skuplje.
Bimbix, Drago klon je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2007., 21:25   #37
Jerry
Premium
Moj komp
 
Jerry's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,816
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
... nadajmo se nekom "deus ex machina", iliti u IT-u "IBM investirao u AMD".
Istina!
IBM (147B$)/Samsung (92B$)(kao potencijalni ulagaci) su jedini igraci koji se mogu nositi s Intelom u navaznijoj stvari a to je - LOVA!!!
http://investing.businessweek.com/re...esymbol=US;IBM
http://investing.businessweek.com/re...sp?capId=91868

AMD ni u najboljim danima nije imao vise od 10% vrijednosti Intela tako da je po meni uspjeh i neuspjeh u AMDovu slucaju jako relativan pojam (ako vam je tesko zamisliti usporedbu zamislite Tysona iz najboljih dana protiv recimo ... Prince Nassima).
__________________
Stupid is as stupid does
Jerry je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2007., 21:36   #38
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
'

Ja sam isto smokljan koji Nasdaq provjerava samo jednom u par tjedana da vidi stanje riže krupnog zrna. Cini se da je tu na pomolu nekakva ozbiljna integracija. Bliza ili daljnja, zelja ili realizacija. AMD kroz neke price koje iscitavam, podsjeca me na integracijske bravure prijasnjih zanimljivih VIA ambicija. Jedan AIW, taman da je najgori proizvod i dalje je visoko prepoznatljivo ime u ne bas malom segmentu.

Ali sve mi se cini da kao da nestaje potreba za zasebnim solucijama po AMD-u. Nesto se tu kuha... Jasno da to nece biti dominantno vecini power korisnika (potrebom ili ambicijama) ali dolazi vrijeme kad cemo na jednog maticnjachi imati kompletno racunalce. Ovakvi igraci gledaju barem 10 godina ispred sebe. Mozda se AMD samo na glas nakasljao o svojim nadolazecim planovima. U svakom slucaju, zalio bih za ATI-jevcima. Pravno gledajuci, valjda su vec samom prodajom postigli neku zastitu za sigurnost opstanka unutar AMD-a? Doduse sama priroda kupovine ATI-a nije mi bas poznata, pa mozda sam nesto i propustio.



Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
nadam se da nece zavrsiti kao 3dfx
Dosta mi tesko pada ovo citati. Posebno kad se cini da si ti jedini forumas koji ce stvarno imati presudnu rijec u razvoju svega navedednog (nije montaža) : >>>>>>>>>>
Dolazi vrijeme kad se na forumima prestaje pricati koliko tko ima Core-va, vec koliko tko ima Codiaca
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2007., 22:13   #39
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
I naravno, nitko na ovom hebenom forumu ne zna normalno diskutirat nego se uvijek cijela rasprava svede na osobno prepucavanje uz neizostavno spominjanje Buga, te jadne novine koju nitko ne čita i ništa ne valja, ali svi je kupuju.
ma bas si jadan ugrozen, tako pametan a nema nikoga da te ne razumije. stvarno, zasto pises ovdje postove? pisi ih u tiskanom izdanju i naplati. bug sam spomenio zbog baljezgarija a ne tebe. kao sto rekoh ne citam ga odavno pa nisam imao ni prilike pratiti tvoje radove. svet kompjutera po 139 dinara mi je nekako puno simpaticniji casopis. I objektivniji

Daleko od toga da AMD nije sam kriv za vecinu svojih problema ali tu prste naravno ima i Intel koji je uvijek bio pokvaren igrac. Ali i pametan, recimo oni nikad bez obzira na sve ne bi onako pokopali vlastiti procesor u startu kao sto je AMD phenoma svijetu predstavio kao smece sa greskom. Mislim da je naveci problem AMDa do sada bio sto nikako nije mogao odrediti prioritete. S jedne strane vodili su neprestano utrku s intelom dok s druge stajali su uzasno slabo na trzistu OEM konfiguracija. No zbog stalne utrke na drugoj strani nisu mogli pratiti ovu bitniju. Sad je voda malo dosla do grla i ocito su shvatili da moraju rijesiti ono o cemu vi pricate, stalni izvor financiranja.
Ali sada se to predstavlja kao propast tvrtke. A pad dionica je normalan s obzirom na gubitke koje je AMD imao proteklih godina. Vrijednost tvrtke koja padne s gubitkom mora se reflektirati na dionicama. Ali AMD nije u dugovima i likvidan je. A bez toga nije propao. Ova rezanja ce vjerovatno omoguciti da to tako i ostane. Poslije toga moci cemo pisati o tome sto ce biti s njime. Ali prije toga nikako ne. Pracenje nasdaqa nikoga od nas ne cini strucnjacima za ekonomiju. i ja odlicno stojim na virtualno burzi pa se ne smatram neshvacenim genijem
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 01:35   #40
raptox
Premium
Moj komp
 
raptox's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 137
Ljudi moji zaboravljate jednu stvar,ako "ati" propadne onda smo svi mi kupci u banani.Razmislite malo,nvidia ce drzat monopol a cijene ce bit nerealno visoke.Nije bitno dali ati ima najbrzu ili najisplativiju karticu bitno je da postoji i da na taj nacin konkurira nvidi.
raptox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2007., 05:11   #41
gog
Premium
Moj komp
 
gog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 581
Ne pratim i ne zanima me tema, ali eto naletih na ovaj link 2 minute nakon otvaranja ovog threada, pa rekoh da podijelim s vama - It's time for AMD to give it up (or fire executives)
gog je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 06:23   #42
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
daleko od toga da covjek nema pravo oko ovoga s upravom ali mislim da se malo zaletio s nekim zakljucima
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 11:00   #43
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Citiraj:
Autor gog Pregled postova
Ne pratim i ne zanima me tema, ali eto naletih na ovaj link 2 minute nakon otvaranja ovog threada, pa rekoh da podijelim s vama - It's time for AMD to give it up (or fire executives)

Mislim da je ova izjava dovoljna da se zaključi da je autor totalni moron:
Citiraj:
If you ask me, AMD should be sold to the highest bidder and liquidated
Mislim, likvidacija je prestanak postojanja firme u bilo kojem obliku, totalna raprodaja svega ... to nije restrukturiranje, preuzimanje, spajanje isl.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 12:30   #44
amdonly
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: samobor
Postovi: 17
koristim amd i ati od davih dana..... duša me boli kad ovo čitam...
amdonly je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 12:57   #45
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
Dvije drage firme samo se nadam da ce isplivati iz problema inace smo na***ali, trebat ce nam krediti za novi procesor ili graficku.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 14:12   #46
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Mislim da je ova izjava dovoljna da se zaključi da je autor totalni moron:


Mislim, likvidacija je prestanak postojanja firme u bilo kojem obliku, totalna raprodaja svega ... to nije restrukturiranje, preuzimanje, spajanje isl.

..netočno...likvidacija nije prestanak postojanja..ja bi to nazvao prestanak poslovanja prije,bilo bi ispravnije..radi se jednostavno o tome da tvrtku preuzmu dioničari i obvezničari uslijed nemogućnosti naplate potraživanja u drugom obliku...putem kamate-obveznice...ili dividende-dionice...završio ja fax,i na pds-u sam iz financija..pa eto..

lako moguće da neće prestati postojati,već da će prodati vlasničke udjele na burzi i da će se tvrtka jednostavno baviti nečim drugim,sa novim vlasnicima..

nije sasvim točno da će nestati..AMD bi mogla lako zadesiti ista stvar kroz idućih 5-10g...ATi ih je po meni,i takav,kakav je..kaskajuć za nvidijom..držao na balansu...da ga ugase...potpisali su si presudu...

Lako moguće i da dioničari AMD-ATi-ja prodaju udjele upravo nvidijinim...e onda je to totalna banana...ode...u 3pm...

i meni je žao...ali u modernim financijama nema sentimenta..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 14:25   #47
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
..netočno...likvidacija nije prestanak postojanja..ja bi to nazvao prestanak poslovanja prije,bilo bi ispravnije..radi se jednostavno o tome da tvrtku preuzmu dioničari i obvezničari uslijed nemogućnosti naplate potraživanja u drugom obliku...putem kamate-obveznice...ili dividende-dionice...završio ja fax,i na pds-u sam iz financija..pa eto..

lako moguće da neće prestati postojati,već da će prodati vlasničke udjele na burzi i da će se tvrtka jednostavno baviti nečim drugim,sa novim vlasnicima..
Ovo što ti kažeš bi bilo restrukturiranje, preuzimanje od strane vjerovnika ili nešto slično.
Nakon likvidacije ide brisanje imena tvrtke iz registra trgovačkog suda (barem je tak kod nas), tak da tvrtka povjesno više ne postoji , bar ne pod tim imenom. Mislim da je to bio slučaj Epox -> Supox nedavno. Ispravi me ak griješim.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 14:39   #48
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ne bi...likvidacija je stanje kliničke smrti..nazovimo ju tako..tvrtka postoji,ali se nitko iz nje ne može naplatiti normalnim,opet nazovimo ih tako..poslovanjima...nego jednostavno ugušena obvezama biva preuzeta od stakeholdera...sad pitaj Boga šta će oni s njom...mogu prodati udjele...mogu resrukturirati..kako ti sugeriraš..a i ne moraju ništa..al onda gube 100% uloženog...

..naše zakone ne bi komentirao..jel se kod nas događa takva pljačka da ti je tvrtka dužna 2godišnju plaću,ona propadne,dioničari se razgrabe oko kostiju i mrvica..tvrtka kako ti kažeš se izbriše...stvar ode,tj. predmet..u zastaru..i ode sve u pm...a ti suh ko barut..pa se misli...

mislim osobno,na temelju svog nekog viđenja...da ATi kao takav neće neti..možda pod drugim imenom..tko zna di će završiti udjeli...
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 14:52   #49
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Nisam skontao iz uvoda..šta je AMD-ATi pred bankrotom ili jednostavno ATi sektor nije dovoljno profitabilan? Mi se zaletili sa likvidiranjem...a to jedna firma..di će onda AMD...ako je AMD-Ati kao jedno sada...hmmmmm...konfjuzd sam...
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 15:13   #50
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
nije to samo jedna firma, nasle bi se mnoge pred problemima jer poslovanje im se svodi na amd/ati. sto bi prodavao sapphire ili gecube da nema ATIa. da ne spominjem da bi proizvodjaci maticnih ploca koji su vecinom vec u problemima u monopolu na trzistu procesora vecinom propali. tesko je tako biti konkurentan, tesko je i sada. u posljednjih par godina tu smo izgubili dosta "velikih".
mnogi bi upali u probleme iz kojih bi se izvukli ili s ogromnim gubicima ili nikako.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 15:49   #51
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Sve u svemu evo na Fudzili demanti, prezentacija se odnosila na kompletne konfiguracije koje će AMD nuditi tijekom 2008. i 2009:
http://www.fudzilla.com/index.php?op...=4762&Itemid=1
stef je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 15:57   #52
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
..kud demantij ranije,a ja i štef se zalaufali.....toliko sam žestok bio da bi mi Unknown infrekšn mogao pobrisati...
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 19:49   #53
zagi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: zagorje moje malo
Postovi: 110
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
ma 3870 ATi FTW...ako mi sutra frajer ne pošalje,vrištat ću..uzeo Club3D overclocked edition..512tica..ddr4...fijuuu
Pa gdje ju nađe ???? I po kojoj cijeni ?
zagi je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 20:06   #54
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor zagi Pregled postova
Pa gdje ju nađe ???? I po kojoj cijeni ?

..evo brat bratu ne znam ti reć odakle..našao lika na newsima..svi ga napadali kao,pa kako 1650kn..tko će to kupit po toj cijeni..dečko ju nikad upotrebljavao,ima vrećicu na kutiji,tj. najlon..neotvorena..2g garancije..ja mu poslao mail..rekao kume,jel ide za 1500 i tvoja poštarina..put ZG...čekao par dana..i eto..

jutros mi javlja poslano..tako da sutra dolazi...jedini problem? fali mi proc i hard..da sklepam novo računalo..al i to ću do nove godine pa bi mogao i neki dream-view kartice past..recenzija..

1500kn je cijena..Club3D OC Edition..mema je oko 2.2ghz..512mb DDR4..drugo sve standardno..

nema ih uopće u trgovinama..ja zvao danas ni manje,ni više nego 8 mjesta..kažu nit će bit iduća 2 mjeseca..dođe im 10 primjeraka,15 koji su odmah rezervirani unaprijed..zbilja teško dobavljivo..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 21:16   #55
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Kartice su apsolutno jednake kao i PowerColor HD3870 PCS serija, samo je drugi logo gore (može biti da ih proizvodi Tul). ZeroTherm hlađenje i tvornički OC 800/2340Mhz.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 21:26   #56
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
To sam jos na par mjesta primjetio, Club3D koristi dizajn od PowerColora. Primjera radi, Club3D X300SE koju imam je identicna onoj od PowerColor-a. Slicno je sa jos nekim karticama. Naravno ovo se odnosi na ATi gamu Club3D proizvoda.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2007., 09:29   #57
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,962
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
nego se uvijek cijela rasprava svede na osobno prepucavanje uz neizostavno spominjanje Buga, te jadne novine koju nitko ne čita i ništa ne valja, ali svi je kupuju.
Ljudi uvjek pričaju o naj boljim i naj lošijim stvarima..u ovom slučaju ovo drugo..ako ćemo istinu, određeni bugovi recenzenti se ponašaju kao idioti i ima više reklama nego samog buga..kad sam spomenuo, dobio sam packu po prstima jer se "bug ne dira". I da ti srce bude na mjestu..ne kupujem ga..rađe kupim "druge novine".
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2007., 10:22   #58
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,939
Ajmo onak, jednom za sva vremena. BUG i PCE, bar što se "politike" tiče nemaju nikakve veze. Pljuvanje po BUG-u na PCE forumu nije niti će ikada biti podložno nikakvim službenim sankcijama, niti je itko dobio "po prstima" zbog toga. Postoji razlika između toga kada nekom lupim ban ili infraction zbog traženja cracka i kada ja ili netko drugi iz PCE-a iznosi svoj osobni stav o BUG-u ili bilo kojoj drugoj tiskovini. U tom slučaju nitko ne dobiva "po prstima", nego raspravljamo o dva različita stava i gledišta o pojedinoj temi. To što neki imaju problema s razlučivanjem istoga je već njihov problem.

Trpati u isti koš PCE i BUG je u najmanju ruku smiješno, bez omalovažavanja ijedne strane, jer ta dva medija osim što dijele neke članove, nemaju apsolutno nikakve veze. Stavovi Denisa iznesenih u BUG-u su stavovi Denisa iz BUG-a.Stavovi Berena izneseni na PCE-u su stavovi Berena iz PCE-a. Jednostavno.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2007., 10:39   #59
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ja imam infrekšn,aaa ti neemaaš!!
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2007., 15:58   #60
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Stavovi Denisa iznesenih u BUG-u su stavovi Denisa iz BUG-a.Stavovi Berena izneseni na PCE-u su stavovi Berena iz PCE-a. Jednostavno.
ma zapalio se bezveze. sumljam da ce itko vjerovati ali s obzirom da me ovdje stvarno dugo nije bilo a bug ne citam nisam imao ideje (a pogotovo dok sam pisao onaj post) da beren ima ikakve veze s bugom. jedino sto sam mislio a to sam i napisao je da me bljuvotine koje sam upravo procitaju podsjecaju na bug. a tu je ovaj popizdio jer mu ja valjda napadam ono sto mu placa rezije a potajno ga citam na WCu i drkam na njihove vjecno subjektivne recenzije ama bas svakog proizvoda. i na to sve jos doda kako su "oni" bolji od "nas" jer su upuceni u IT industriju na razinama o kojima bi mi obicni nepismeni smrtnici mogli samo sanjati. i ne zaboravimo - kako se pita zasto On, njegovo bozanstvo, uopce dolazi medju pogane siriti mudrost kada njegove rijeci samo prolaze kroz nase suplje glave.

mislim stvarno, zar sam ja jedini kojem se povraca na tako nesto? s obzirom kako su prilicno vece zverke prosle kada su mi servirali takav prepotentni stav na raznim skupovima i konferencijama mogu samo reci da sam pokazao puno vise tolerancije nego sto sam vjerovao da je imam i ladno presao preko svega drzeci se teme.
i eto, sad zbog moda morao opet sici s nje
greg SE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na