Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.07.2007., 14:04   #31
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,374
Baš sam htio napomenuti, za Vistu postoji hrpetina tema, odite tamo pisati dojmove, ovo je samo za Windows Vienna odnosno 7...
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 15:42   #32
PcKinG
Čiča s tamića
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Prezid
Postovi: 326
win xp + dx9 rulz kod mene (nebi se žalio da ima i dx10, al 9 niš ne fali) bar još 2-3 godine, a onda bumo vidli kak šljaka vienna, mislim da je još malo prerano za nagađanja ak bu sranje il kvalitetan windows....
__________________
moj komp no2:
Intel Pentium 4 Prescott 2.8GHz @ 3.4GHz, 1GB RAM 400 MHz @ 450 MHz, ASUS P4S800, Club 3D 7600GS AGP @ 470/450, 80GB WDC , 400W MS Industrial
moj komp3:
Intel Pentium 3 800MHz, 20GB HP HDD, 256 MB SDRAM, 200W CODEGEN PS, NvIdia TNT RIVA 32, MBO:MS-6309 LITE
PcKinG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.07.2007., 04:00   #33
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Baš sam htio napomenuti, za Vistu postoji hrpetina tema, odite tamo pisati dojmove, ovo je samo za Windows Vienna odnosno 7...
A kaj da pišemo o sedmici kad još ni u Microsoftu ne znaju kaj će s njom

Evo članak (prvi koji ispadne na Googlu) link: sa Office 12 na 14 (13 donosi nesreću, još ako je u petak), eto odkud 7, numerologija. Al postoji i 7 glavnih grijeha
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2007., 04:49   #34
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
(budimo realni kad kupiš maca i kad dođe novi osx moraš kupit novi mac da bi iskoristio sve funkcije)
To nije točno. I stariji Macovi mogu koristiti sve funkcije novijih OS X-a (naravno, tu je cijelo prebacivanje na Intel, te se podrazumijevaju posljedice toga). Svi Intel Macovi će moći najnormalnije vrtjeti Leopard.

Što se pak tiče teme novi operativni sistem / novo računalo - ionako veće revizije OS-ova izlaze u prosjeku svakih 3 do 5 godina, a točno toliki je i prosjek promjene računala, prema tome...

Uostalom Vista ne traži "novi komp", na živce mi ide hype oko toga. Da, određene funkcije će se loše vrtjeti na određenim konfiguracijama, ali sistem je takav da se sve te funkcije mogu pogasiti (nije da moraš imati uključen Aero i sl.). Mislim, bilo bi potpuno glupo da proizvođači operativnih sistema NE KORISTE prednosti / mogućnosti koje daje jači hardver (istina je da je cijeli Windows kod jedan veliki kaos i bloat, te kako su se sve Vistine funkcije mogle napraviti puno efikasnije i manje gladne resursa, no to je već druga priča...).
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2007., 13:13   #35
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
Nemoj mi se bahati sa time prema tome.. Svaki OS izlazi možda 3-do 5 godina ali nisam nikad bio takav da komp ne mjenjam svake godine. Znaš šta mogu ja xp vrtit i na pentiumu 233 ali to ubija cijeli pojam novog osa. A šta se tiče maca baš da će svi inteli moć najnormalnije koristit sve funkcije baš i nije točna pogotovo šta vjerujem de će mo brzo (2-3)godine preć na blueray ili hd-dvd tako da neznam di češ ga ugurat u minimac imac ili bilo koji drugi laptop. A što se tiče da je kod viste kaos i bloat sve je to meni jasno al ako ti to možeš napravit bolje napravi vjerujem da bi Gates rado zaposlio jednog programere tvoje klase da mu cijeli os dovede u red
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2007., 14:50   #36
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
Sad da neulazim u dubinu Linuxa i osx mislim da za svaku značajniju promjenu treba upisivat šifru, ako se varam ispravite me.
Evo ispravljam te. Prijaviš se kao root i napraviš ako treba 1251 izmjenu bez da te itko išta pita

Edit: btw, u firmi smo dobili par slabih (integrirana grafika, celeron procesori) notebooka sa predinstaliranom Vistom...koja pušioooona što se tiče brzine
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2007., 14:57   #37
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
Nemoj mi se bahati sa time prema tome..
Dečko, što je tebi? Napisao si nešto što nije baš točno i ja sam to ispravio, ne znam gdje ti vidiš bahaćenje? Ili se na tvoje postove ne smije odgovarati i ne smije te se kvotati? Mislim reci mi, da znam za ubuduće...

Što se pak tiče blue raya / hd-dvd-a - ako baš hoćeš, moći ćeš kupiti eksterni player / recorder, štogod. Mislim, govorili smo o snazi određene konfiguracije da odvrti sve funkcije OS-a, a ne o implementaciji novih hardver tehnologija...to je kao da kažeš da je OS u ku**u zato što nova verzija implementira mogućnost korištenja multi touch screena, a stara računala to nemaju, pa je to sve u ku**u.

I ajde se smiri malo, jedini koji se ovdje bahati si ti. Nauči se normalno diskutirati.

Zadnje izmijenjeno od: gorluk. 27.07.2007. u 16:09.
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2007., 16:54   #38
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,939
vlincx; nemoj u tom smjeru. Bez nepotrebnih izraza koji nemaju svrhe...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2007., 02:34   #39
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,374
Za 2014. se već planiraju Windowsi 8 s kodnim imenom Mistic...
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2007., 11:13   #40
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Za 2014. se već planiraju Windowsi 8 s kodnim imenom Mistic...
Svake vindoze su misterija za sebe
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.07.2007., 12:51   #41
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Oprostite mi nisam pročitao sve postove jer sam ipak nešto htio naglasiti.
Windowsi moraju dalje to je jedina logična stvar i u marketinškom i , u
programerskom smislu. Ja imam vistu otkad je izašla i updatam je regularno....
i mogu reć da je pouzdano najsigurniji windows ikad..... I bez po beda sam npr. isključio win defender (koji istina i nema prevelike koristi)....
To što je netko rekao da Uac pita svako malo se isključi samo tako.
Pa nemojte zaboravit kako je xp bio najveće sranje ikad kad je izašao..... bugovit do bosne (jajca ) a zahtjevan ko čudo (za one kompove onda fkors) Ista situacija je s vistom kad se radi o zahtjevnosti , ali sigurnost je vrhunska. Uz samo njezin firewall , koji sam namjerno za test stavio , i spywareblaster , spybot i par takvih , niti jedan jedini problem otkad sam je stavio, jer je u samoj jezgri popravljena. A u biti i performanse su fenomenalne ako uzmete sljedeće u obzir.
Namijenjena je kompovim , sa 2,3,8 jezgri itd , 2,4,8,16 gb rama ....... itd.
Reday boost , superfetch..... Dakle vidi se da je napravljena za budučnost kao što je xp onda bio. Samo što xp niti ima (PRAVI dx10 koji neće ni imat zbog virtualizacijske memorije, bit će zaobiđeno....) niti iskorištava više jezgri na pametan način......može davat najviše 2 gb rama jednoj aplikaciji ,
nema govora o ubrzanju stvari sa readyboostom i superfetchom......
Ima vista svojih aduta.. koji će se pokazat na jačim kompovima, koje xp ne bi mogo iskorištavat u dovoljnoj mjeri. A to da će 7 izać za 3 godine je
E i da se netko nebi uhvatio onoga što sam spomenuo onolike programe za sigurnost , važno je reć da Eu komisija nije dozvolila da ms stavi svoje takve........valjda monopola radi Ali u ovoliko vremena koliko je prošlo s vistom ona radi stalno istom brzinom čak se malo ubrza s vremenom , dok xp pukne po šavovoma nakon duljeg vremena , jer dok vista ima virtualnu mapu za smeće koja se briše, xp sve "guta" i ostaje u njemu....dok ne krepa.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2007., 00:19   #42
CRO_VET
Premium
Moj komp
 
CRO_VET's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Šestanovac
Postovi: 396
mudro zboriš gosparu....
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
CRO_VET je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2007., 01:54   #43
BrunoZG
Junior Member
 
BrunoZG's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,205
zato lijepo u linuxu radi, stavis dolje u trakicu koje god gradove oces i onda temp se ocitava interaktivno a kad poredjes misem vidis vlaznost i za koji je grad ili otvoris pa vidis sve detalje.

Ove je je mislim barem godinu dana stariji OS od viste. istina igre se bas ne vrte, bar ne bez muke...

[img=http://img123.imageshack.us/img123/9075/screenshot1nv7.th.jpg]

Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Ma i taj Aero kad duže malo radiš s njim vidiš da te usporava, a Vistu su hvaili kao OS s kojim ćeš moć napravit više u manje vremena. Na kraju svaki j... meni ima zastajkivanje od sekundu i pol i takve stvari. Najgori mi je ipak onaj "Aero" obrub, u ICQ-u mi npr, uzme pol prozora. Šteta što su išli kopirat OSX jer im nije uspjelo. Nemogu nać ni jedan lijep i funkcionalan gadget za Vistu. Osim vremenske prognoze koja ne radi na nasim prostorima (Hrvatska) ali podržava hrvatske gradove WTF??? Bolje da su probali kopirat neki dock, bilo bi puno bolje. Onda one mape Pictures, Music, Games - čemu to služi ne kužim. I ne znam zašto su dirali Explorer traku gore i menije, raspored u Control Panelu i Desktop Properties, zašto je Device Manager prebačen u sidebar?.

Vista me podsjeća na onu "Sa tobom osim u teatar...", ali si preušminkana da bi se dalo radit s tobom nešta. Uf sad sam se ispuco.
__________________




AMD 3800+x2@2500, 1,375V
MB-ASROCK DUAL SATA(bios 2.2) 2+ENERMAX485W
2x512 Supertalent CL2
HDD-Hitachi 160GB, WD 800JB
ELSA 7600GT
Leadtek-2000XP expert
DVDROM-LITEON-167T ,DVDRW BENQ 1650,DVDRW NEC ND2500A@2510_fw205C
Monitor: Samsung 997MB (19')
Terratec Sky 5.1,EPSON-C42









Zadnje izmijenjeno od: BrunoZG. 05.08.2007. u 13:47.
BrunoZG je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2007., 12:57   #44
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Eto kad ekipa voli šarolike, pimp my GUI stuff... Sad su se počeli i kurvati nad Linux distribucijama pa stavljaju nekakve DM kao Beverly ili Berly uglavnom tako nešto...pa možeš rotirati desktop u 3D...pa ta ti prozori imaju jiggle efekt kad ih pomičeš, pa kad minimiziraš onda ti vatrica pojede prozor ili se teleportiraju u taskbar, onda tu stalno kapa na desktop pa nastaju valovi...pa se možeš igrati sa ikonicama, bacati ih po desktopu...ajmeeeeeee
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2007., 15:41   #45
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Ja nekak sumljam da ce MS ikad napraviti OS koji:
a) ima upravo ono sto ti treba za rad (drugim rijecima nema poukljuceno brdo njesra za sve moguce i nemoguce, koje se istodobno dize zajedno sve)
b) ima odlicno hendlanje memorije
c) nakon godinu dana rada ne zagusi u vlastitom smechu

Vistu iskreno nisam probal, pa ne mogu pricat, al dovoljan mi je pokazatelj da niti jedan ozbiljni MCAD software jos nema podrsku za Vistu...

Vienna, prvo kaj me asocira je na Wien, iliti po nashki Bech, drugo ak ce imat bar jedno od ovog gore navedenog odlicno rijeseno preci cu na njega.

Naravno te tri godine ce postat u najboljem slucaju 4 a vrlo vjerovatno 5 il 6, s obzirom na naziv 7, cisto zlobno mogo bi izac za 7 god
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 19:35   #46
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Isprobao danas nakratko betu. Tek su primjetne male dizajnerske promjene. Nema više classic start menu-a ( bar ga ja nisam našao ), ne može se za stalnu uključit classic view u control panelu. Sve ostalo je skoro pa isto kao i u Visti. Trenutno se igram s njim preko Virtualboxa, pa ak nekog još nešto zanima, nek slobodno pita.

http://pce.hostili.com/images/Image19yw4.jpg
http://pce.hostili.com/images/Image2gqun.jpg
http://pce.hostili.com/images/Image3ojeq.jpg
http://pce.hostili.com/images/Image4vs0k.jpg
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 23:13   #47
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,374
Ti stvarno misliš da je to Windows 7? Netko ti je renameao Vistu...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 23:15   #48
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
digni everest..radi se o visti ultimate
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 23:38   #49
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Vistu preskačem kao i svojedobno ME, jer to su poluproizvodi. Windows 7 bi trebao biti finalni produkt, kao što je to XP, ma što god neki mislili o MS-u
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2008., 23:41   #50
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
. Još gledam kako ovaj 7 ima isti taskbar kao Vista, a na prvim službenim screenovima je drukčiji.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 00:03   #51
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Nemam nijedan driver instaliran, sve je generic gore još. 7-ica je provjereno. Nema više command prompta, tu je sad powershell. Start menu ne može više raditi kao classic start menu. Kad ulovim vremena, instalirat ću na neki disk, pa pobacat gore sve drivere.
Tu vam je još slika, sve je isto:
http://news.softpedia.com/news/Feast...on-77163.shtml
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 00:21   #52
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,524
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 09:31   #53
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor 1v@n
Isprobao danas nakratko betu. Tek su primjetne male dizajnerske promjene. Nema više classic start menu-a ( bar ga ja nisam našao ), ne može se za stalnu uključit classic view u control panelu. Sve ostalo je skoro pa isto kao i u Visti. Trenutno se igram s njim preko Virtualboxa, pa ak nekog još nešto zanima, nek slobodno pita.
To je ista "verzija Windows 7 beta" koja kola oko godinu dana. To je Vista koju je netko preimenovao u Windows 7, i integrirao Power Shell i par sitnica.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 10:38   #54
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor Bran Pregled postova
Meni će XP još dugo raditi. Kao što sam i do 2004 imao Win 98 tako ću sigurno jo š nekoliko godina imati XP-e. Konačno mi rade kak spada, pa zakaj onda mijenjati. Trenutno zadovoljavaju moje potrebe i mislim da će tak biti još neko vrijeme.
Točno ista situacija sa mnom, i ja sam stavio XP tek 2004. god. ,te mislim da ću još jaaako duuuugo ostati na tom OS-u sve dok ne zastari do neupotrebljivosti. Što se mene tiče, Windowsi su prošlost i nakon XP-a više neću niti pogledati bilo što made by M$. Moj život je prekratak za bavljenje poluproizvodima. Radije ću se u budućnosti orijentirati na neku besplatnu alternativu kao što je Linux, makar morao i žrtvovati neke stvari radi toga. Baj baj windoze.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 11:20   #55
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,524
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
To je ista "verzija Windows 7 beta" koja kola oko godinu dana. To je Vista koju je netko preimenovao u Windows 7, i integrirao Power Shell i par sitnica.
Ovaj gore SS koji sam stavio je od mog frenda koji je nekad radio u MS-u. Uvjerava me da je zaista riječ o nekoj Milestone verziji W7. Vidio sam OS svega na dvije tri minute i ne mogu ništa sa sigurnošću reći, osim da to definitvno nije ona verzija koja kola po netu godinu dana. Ne znam da li je ovo zaista ''sedmica'', ali definitvno nije ta ''beta'' od prije.


Ja sam se prijavio za beta testiranje još prije nekog vremena, navodno će mi ju poslati početkom prosinca. U međuvremenu ću posudit od frenda ovu betu da ispitam stvar
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 11:49   #56
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,962
Ja se sve nekako predomišljam preći u potpunosti na os-x
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 13:10   #57
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Ovoj izgled Windowsa 7 (bete) nema veze sa onim kako bi to trebalo izgledati. MS je pustio ovu betu da se ne bi desili problemi kao sa Vistom. Tako da testiranje i certificiranje hardwera može krenuti znatno prije.
Microsoft makes Windows 7 driver testing
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 13:52   #58
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,962

Popalili Dock is OS X-a, cak je i animacija prozora kad iskacu i vracaju se na dock gotovo ista
http://www.youtube.com/watch?v=ipg6ltIZRw0
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 14:22   #59
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
samo rade ono sto najbolje znaju. KRADU
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 14:39   #60
Melani
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: doma
Postovi: 964
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova

Popalili Dock is OS X-a, cak je i animacija prozora kad iskacu i vracaju se na dock gotovo ista
http://www.youtube.com/watch?v=ipg6ltIZRw0
jako je slična ali fali ono skakanje ikona gore dolje.
Inače ovo kaj si stavil je starija verzija od prije


dok je ova nova verzija 6801

na osx-u ovo radi perfektno na staroj 7600gs dok kod ovog novog builda windoza ide jako jako slabo(sporo je i šteka).
Melani je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na