Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.07.2007., 17:59   #1
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,374
Windows Vienna OS za tri godine

Pa ovo više neće biti Windowsi nego Mac... Samo dodamo još onu traku dole i to je to. Ali stvarno, što je netko rekao, s Vistom bi se moglo dogoditi isto što se dogodilo i s ME-om.
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 18:04   #2
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
očito da je Microsoft toga svjesan, napravili su drek koji je bolje ne krpati već napraviti ponovo

EDIT: tportal:

"Ako je vjerovati vijestima iz tabora softverskog diva, za neke tri godine nova generacija najpopularnijeg operacijskog sustava ugledat će svjetlo dana, a umjesto da, prema najavama, nosi naziv Vienna, zvat će se jednostavno '7'

Promjena naziva i planirano vrijeme izlaska novih Windowsa izrečeni su na prošlotjednoj Microsoftovoj konferenciji održanoj u Orlandu, a vijest je objavio Cnet.

Jednako kao i Vista, novi će se Windowsi isporučivati u poslovnoj i kućnoj verziji te onima namijenjenima 32-bitnim i 64-bitnim računalima.

Što se najavljenog vremena izlaska tiče, nekako smo skeptični i to s obzirom na to da je Microsoft probio rok izlaska aktualne verzije Windows Viste, tako da je vrlo vjerojatno da će Windows 7 također kasniti. Windows 7, prema svim prijašnjim Microsoftovim najavama, trebao se zvati Vienna.
"

"7" kao 2007-tada smo ih počeli praviti, to je valda da se u microsoftu sjete koliko još ima vremena od te 3 godine
Buger je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.07.2007., 18:13   #3
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Ja već šparam za DX11 grafičku, neki Intelov quad (pošto bu AMD propal, pa nema smisla da čekam Švabe) i OCZ-ovu dual-quad memoriju. Tak da su mi novi Windowsi voda na mlin, a Crysis 2 isprika za budući fiks i fina tema za trendi razgovor uz kavicu sa susjedom Petrom.

Kak je krenulo još malo pa budu novi Windowsi izlazili na godišnjoj bazi. Jedni veće sranje od drugih, nakrcani sa svim i svačim samo da se nabije cijena i postigne onaj "OS for gamers" efekt.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 24.07.2007. u 21:49. Razlog: Mlin i voda slučajno zamjenili mjesta.:)
McG je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 18:15   #4
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,962
Nevjerojatno, prije cu docekat da si mogu kupit legalni MacOS za koji ce mi garantirat da ce mi radit na piceku, nego normalne Windowse
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 18:19   #5
Girrari
drug Mile
Moj komp
 
Girrari's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 356
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Pa ovo više neće biti Windowsi nego Mac... Samo dodamo još onu traku dole i to je to. Ali stvarno, što je netko rekao, s Vistom bi se moglo dogoditi isto što se dogodilo i s ME-om.

Ako je ovo istina tj. ako izađe prema najavi, ja ću Vistu vrlo vjerovatno preskočit jer nemam apsolutno nikakvog motiva da prelazim na nju.
__________________
Ne postoje glasni ventilatori, postoje samo nedovoljno glasni zvučnici!
Girrari je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 18:38   #6
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,374
Za nove Windowse će Microsoft morati odmah staviti da ima SP1, inače ih nitko neće instalirati.

Ma to su sve gluposti, već vidim da će XP ostati s nama još jaaako dugo vremena, ipak je u potpunosti sazreo...
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 18:48   #7
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
XP + DX 10 i.....milina
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 19:23   #8
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,374
Citiraj:
Autor Zaramoth Pregled postova
XP + DX 10 i.....milina
Da, a DX 10 će vjerojatno biti u okviru SP3.
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 19:51   #9
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Pa ovo više neće biti Windowsi nego Mac..
Nadam se da kužiš da je ovo (vrlo loše napravljen) spoof složen u Photoshopu. To nema nikakve veze s Viennom, ne znam zašto je uopće stavljena ta grafika kao ilustracija uz tekst.
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 20:53   #10
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor gorluk Pregled postova
Nadam se da kužiš da je ovo (vrlo loše napravljen) spoof složen u Photoshopu. To nema nikakve veze s Viennom, ne znam zašto je uopće stavljena ta grafika kao ilustracija uz tekst.
Bez obzira na to, ako je Gatesova marketinška mašina najavljivala Vistu ko ubojicu OSX-a. Onda ne bi bilo ništ čudno da i za nove Windowse naprave istu stvar. Masu pokradenih ideja natrpaju skupa s nalickanim sučeljem na koje bude masa ljudi pala i samo radi toga kupila novi operativni sustav. Još ako bu to novi "gamerski OS", pa sreći nikad kraja. Echt geil Windowsi zapakirani s gamerskim pedigreeom.
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.07.2007., 20:56   #11
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,939
Jel sad bolje
Sve slike upučuju na "MAColiki izgled" tako da...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 22:48   #12
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
next generation MS OS - Windows Dosta
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 23:25   #13
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Meni su XP super... Ne idem s njih =) Bar dok ne nabavim vise od 3,25gb rama
Microsoft je objavio da nece nazvati nove Windowse Vienna, nego Windows 7... Promjena naziva i planirano vrijeme izlaska novih Windowsa izrečeni su na prošlotjednoj Microsoftovoj konferenciji održanoj u Orlandu, a vijest je objavio Cnet.

Jednako kao i Vista, novi će se Windowsi isporučivati u poslovnoj i kućnoj verziji te onima namijenjenima 32-bitnim i 64-bitnim računalima.

Što se najavljenog vremena izlaska tiče, nekako smo skeptični i to s obzirom na to da je Microsoft probio rok izlaska aktualne verzije Windows Viste, tako da je vrlo vjerojatno da će Windows 7 također kasniti. Windows 7, prema svim prijašnjim Microsoftovim najavama, trebao se zvati Vienna.

tportal.hr (microsoft.com)
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 01:17   #14
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
A stalno si razmišljam kad će doć to vrijeme da stavim vistu da se malo poigram kad ono prije ću stavit 7 il kak se već taj drek bude zvao, bravo Mikrosoft.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 02:53   #15
Fera_os
Ne znam šta da napišem
Moj komp
 
Fera_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 984
Zasad ja samo mogu reć da mi se naziv sviđa novog OS-a. Bolje mi je od Viste, heh a za ostalo ćemo još vidit.
__________________
Nemam ništa pametno za reć!
Fera_os je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 11:11   #16
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Masu pokradenih ideja natrpaju skupa s nalickanim sučeljem na koje bude masa ljudi pala i samo radi toga kupila novi operativni sustav.
Problem je u tome što ukradene ideje rade tamo gdje su ih ukrali, a kod MS ni u ludilu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 11:22   #17
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Meni će XP još dugo raditi. Kao što sam i do 2004 imao Win 98 tako ću sigurno jo š nekoliko godina imati XP-e. Konačno mi rade kak spada, pa zakaj onda mijenjati. Trenutno zadovoljavaju moje potrebe i mislim da će tak biti još neko vrijeme.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 12:47   #18
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Problem je u tome što ukradene ideje rade tamo gdje su ih ukrali, a kod MS ni u ludilu.
Je, za ono kaj nemreju upogoniti kod sebe kak spada fino naprave najbolju moguću kopiju koja bu kolko-tolko delala do prvog SP-a. U najgorem slučaju odustanu od svega (kaj su pokrali, a nemreju natjerat da dela) i vele kak bu to implementirano u sljedećim operativnim sustavima. Ima na netu nekolko usporedbi Vista vs. OSX, skoro svaka druga stvar (pogotovo eye-candy izbornici i male uslužne aplikacije) ili je ista ko kod Maca ili je jako slična.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 13:10   #19
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Ma joj, kak ne kužite. Sljedeći win poslije Vienne budu izašli nakon godinu i pol, sljedeći nakon godinu, a sve da bi nakraju ušli u ritam izbacivanja novih verzija svakih šest mjeseci. Negdje u toj fazi Windowsi će postat open source.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 15:34   #20
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
Šta nisu windowsi uvijek bili open source
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 16:53   #21
Dule
Premium
Moj komp
 
Dule's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb, Sesvetski Kraljevec
Postovi: 536
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
Šta nisu windowsi uvijek bili open source
Dule je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 16:54   #22
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,374
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
Šta nisu windowsi uvijek bili open source
Pobrkao si lončiće, čini se...
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 17:13   #23
d13k
Registered User
 
d13k's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 18
XP je meni dobar , ali sam se mislio prebaciti na Vistu kada bi izasao onaj SP1 ,ali izgleda da ce potrajati dok i to izadje ,a u ove nove Windowse i kad izadju nebi se pouzdavao previse ....
d13k je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 20:07   #24
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
evo ja sam baš nekidan digao vistu..pa ljudi moji kako je šarena..dobivam napadaje epilepsije uz sve te efekte i aero ili kako se vec zove..ta opcije nema apsolutno nikakvu svrhu..nesto tako beskorisno dugo nisam vidio.

i kada idem scrolati po tim prozorima dobijem nesto tako sitno i neprepoznatljivo da me pocne boliti glava i oci od naprezanja..

govori mi da nod32 nije verificiran isuse boze koja glupost
za sve sto ocu otvoriti trebam kliknuti da se slazem..

nadam se da ce se sa widnowz 7 malo potruditi..ne znam zasto krcaju windoze s tolko nepotrebnih stvari?
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 20:30   #25
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Ma i taj Aero kad duže malo radiš s njim vidiš da te usporava, a Vistu su hvaili kao OS s kojim ćeš moć napravit više u manje vremena. Na kraju svaki j... meni ima zastajkivanje od sekundu i pol i takve stvari. Najgori mi je ipak onaj "Aero" obrub, u ICQ-u mi npr, uzme pol prozora. Šteta što su išli kopirat OSX jer im nije uspjelo. Nemogu nać ni jedan lijep i funkcionalan gadget za Vistu. Osim vremenske prognoze koja ne radi na nasim prostorima (Hrvatska) ali podržava hrvatske gradove WTF??? Bolje da su probali kopirat neki dock, bilo bi puno bolje. Onda one mape Pictures, Music, Games - čemu to služi ne kužim. I ne znam zašto su dirali Explorer traku gore i menije, raspored u Control Panelu i Desktop Properties, zašto je Device Manager prebačen u sidebar?.

Vista me podsjeća na onu "Sa tobom osim u teatar...", ali si preušminkana da bi se dalo radit s tobom nešta. Uf sad sam se ispuco.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 21:18   #26
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Widgeti su pusiona, kome treba okvir u kojem ce se slikice vrtiti svake min nova slikica, to su namjenili da zabavlja malu djecu na koju ciljaju da ce koristiti taj sustav? Šareni Aero, namjerno i bezpotrebno pretumban interface samo tako da bi starim userima otezao rad, a novima da bude "kul"
jer naravno, lakse je prodavati maglu novim korisnicima kojima je ljepsi prozor network-a sa plavim nijansama u pozadini nego cisto dovoljno funkcionalan iz xp-a, na kraju krajeva nisam ludjak da jedva cekam otvarat control panel i divit se poluprozirnosti okvira prozora od koje nema ni P ako se koristi maximize ..
kad jednom podesim nesto onda to ne diram, al i na to su mislili. Oni su znali da cemo svake 2min gledati u device menager i njegove upitnike i usklicnike, tako da su nam to malo ljepse ofarbali da zamazu oci

edit;
na kraju sam zaboravio rec ono zbog cega sam htio reply-at,
pa windowsi prije i jesu izlazili svako malo

Lista
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 00:05   #27
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
Šta nisu windowsi uvijek bili open source
mozesh mislit

pa Gates je sam i poceo pizdarije s licencama, tuzbama, softwerskim patentima i ostalim pizdarijama (pismo za Homebrew Computer)
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 12:11   #28
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Najgori mi je ipak onaj "Aero" obrub, u ICQ-u mi npr, uzme pol prozora.
To radi samo na icq5, sa icq 6 nema tih problema.



Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Nemogu nać ni jedan lijep i funkcionalan gadget za Vistu. Osim vremenske prognoze koja ne radi na nasim prostorima (Hrvatska) ali podržava hrvatske gradove WTF???
Nije istina da nema. Ja imam nekoliko koji lijepo rade i imaju svoju svrhu. Recimo, imaš callwave gadget za slanje sms poruka, besplatnih, naravno. Isto tako imam gadget za vremensku prognozu koji sasvim normalno radi za RH. Taj se zove weatherbug. Isto tako, dobro mi dođu gadgeti koji pokazuju slobodni prostor na disku. S obzirom da dosta skidam s neta u zadnje vrijeme, lakše mi je za pratiti koliko još imam lufta. Taj gadget se zove driveinfo. To su npr. gadgeti koji su meni sasvim ok i imaju svrhu neku.

Ali, ono što mi se ne sviđa (da ne ispadne da samo hvalim) je to da sam sidebar poprilično resursa zna zauzeti čime svakako gubi na svojoj upotrebljivosti.
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 13:32   #29
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
To radi samo na icq5, sa icq 6 nema tih problema.
Upravo tako. Nero6, CCleaner ista stvar, Vistin obrub pojede prozor, izgleda loše tako.

Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
Recimo, imaš callwave gadget za slanje sms poruka, besplatnih, naravno. Isto tako imam gadget za vremensku prognozu koji sasvim normalno radi za RH. Taj se zove weatherbug.
Govorio sam o onom Vistinom. Locale (mjesto prebivalista) i jezik treba prebacit na UK (English) ili neku veću državu da bi mogao imat vremensku od Hrvatske jer u Hrvatskoj to nije podržano ali postoje hrvatski gradovi WTF. Smisla nema. Ovaj weatherbug je imho ružan.


Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
Isto tako, dobro mi dođu gadgeti koji pokazuju slobodni prostor na disku. S obzirom da dosta skidam s neta u zadnje vrijeme, lakše mi je za pratiti koliko još imam lufta. Taj gadget se zove driveinfo. To su npr. gadgeti koji su meni sasvim ok i imaju svrhu neku.
To je OK. Donekle, al meni npr. ne treba.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 13:37   #30
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
Meni ovo sve smiješto Vi ste (većina vas) više se ovdje raspisali o visti nego šta očekuje od 7. Šta se tiče 7 vjerujem da će za tri godine opet tražit novi komp (budimo realni kad kupiš maca i kad dođe novi osx moraš kupit novi mac da bi iskoristio sve funkcije)tako da me to ništa ne čudi jer ga je tražila i 98 i xp. A šta se tiče Viste aera i ono pita me svakih sekundu jel može ovo napravit ono napravi, mislim i znam da ste vi svi koji mislite da vam to netreba dovoljno pametni da to pogasite u control panelu. Sad da neulazim u dubinu Linuxa i osx mislim da za svaku značajniju promjenu treba upisivat šifru, ako se varam ispravite me.
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na