Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.09.2012., 23:15   #91
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni se iP4S znao u everyday taskovima isto rušiti (appovi) te zastajkivati i cimati se. Na S2 mi se to događa samo striktno ako bi previše nabrijao longer battery postavke na nekom ROMu koji je skroz nov, netestiran i basically beta. (Tipa Jelly Bean prvih nekoliko tjedana), dok ICS radi kao podmazan.

Što se tiče samih appova, iOS-ovi se dokazano mrvicu češće ruše nego android, ali tu su negdje.
 
Staro 04.09.2012., 23:19   #92
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Meni se iPhone smrzno/ugasio samo jednom odkad ga imam (jedno godinu dana) i 2 aplikacije dosad su mi se crashale (AirBnB i Soundcloud) sto sam rjesio ponovnim skidanjem istih.

Kul rasprava...
__________________
poltergeist je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.09.2012., 23:21   #93
jets0n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Varaždin|Zagreb
Postovi: 37
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Google sad ima Motorolu i njihove patente pa evo.
Google-ov patentni portfolio izgrađen je defenzivno, jer je postalo praktički nemoguće biti prva meta svih patentnih trolova. Ako ga počnu koristiti ofenzivno, to bude najvjerojatnije isprovocirano od strane drugih firmi(konkretno, utužili su već Apple nedavno, a vjerojatno budu i nastavili s tim, s obzirom da bude Apple nastavil s trendom tužbi Android vendora).
Citiraj:
Kako su se Microsoft i Google sve dogovorili? Lijepo (iako se osobno ne slažem za hrpu toga jer bi trebalo biti svima na korištenje ali dobro). Sve dok će neke bounce back efekte i slide to unlock patentirati krajnji korisnik će najviše gubiti.
Lijepo su se dogovorili, za 15$ po uređaju. I Apple je nudil takav dogovor, za 30$ po uređaju. To je (odnosno, bilo bi) već 45$ dolara koje krajnji korisnik plaća za patentna prava, a ne za sami uređaj. Uglavnom, cijena polako pa sigurno leti u nebo.
jets0n je offline  
Staro 04.09.2012., 23:27   #94
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
Meni se iPhone smrzno/ugasio samo jednom odkad ga imam (jedno godinu dana) i 2 aplikacije dosad su mi se crashale (AirBnB i Soundcloud) sto sam rjesio ponovnim skidanjem istih.

Kul rasprava...
Mislim da ipak ne petljam toliko po njima, koliko razna ekipa radi. Meni je najveći rad s njim bio dizanje na ICS kroz Kies, neš ti posla.

Citiraj:
Autor jets0n Pregled postova
Lijepo su se dogovorili, za 15$ po uređaju. I Apple je nudil takav dogovor, za 30$ po uređaju. To je (odnosno, bilo bi) već 45$ dolara koje krajnji korisnik plaća za patentna prava, a ne za sami uređaj. Uglavnom, cijena polako pa sigurno leti u nebo.
Da samo tamo. Radio sam neki storage cloud projekt gdje je cijena uvođenja iPhonea toliko poskupila priču da je postala neisplativa.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline  
Staro 04.09.2012., 23:28   #95
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Kako su se Microsoft i Google sve dogovorili?
Btw. I Apple i Microsoft su se dogovorili
http://arstechnica.com/tech-policy/2...ing-agreement/

Taj bahati Apple..
__________________
poltergeist je offline  
Staro 04.09.2012., 23:32   #96
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
:-)
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 04.09.2012., 23:33   #97
jets0n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Varaždin|Zagreb
Postovi: 37
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Da samo tamo. Radio sam neki storage cloud projekt gdje je cijena uvođenja iPhonea toliko poskupila priču da je postala neisplativa.
Jah, u zatvorenom environmentu često vrijedi pay through the nose, kad za neke stvari nema alternativa pa nemreš mix&match elemente da spustiš cijenu.

Znatiželje radi, jel {razvoj,nabava} softvera za navedeni projekt digel cijenu ili su se neki drugi elementi pojavili?
jets0n je offline  
Staro 04.09.2012., 23:39   #98
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor jets0n Pregled postova
Jah, u zatvorenom environmentu često vrijedi pay through the nose, kad za neke stvari nema alternativa pa nemreš mix&match elemente da spustiš cijenu.?
Ili napustiš projekt, promijeniš SoW, uzmeš nekog podugovarača koji već ima takav servis...

Citiraj:
Autor jets0n Pregled postova
Znatiželje radi, jel {razvoj,nabava} softvera za navedeni projekt digel cijenu ili su se neki drugi elementi pojavili?
Ima tu svega, nisam došao do kraja jer sam promijenio firmu, ali u pravilu diže cijenu. Za taj projekt cifra je toliko skočila da je sve dovedeno u pitanje.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline  
Staro 05.09.2012., 00:12   #99
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Kad imaš "closed" okolinu, naravno da si optimalniji. No to je problem takve okoline - nemaš širinu izbora.
Najveći doseg "otvorene" okoline je promjena launchera. Hura! \o/
Budimo realni, zatvorenost većini smeta jer ne može lako piratizirat software. Recimo, nakon onog zadnjeg web based jailbreaka serveri apptrackera su pali pod navalom ekipe koja je jedva dočekala da se oslobode te zatočenosti koju im je nametnula ta grozna tvrtka s voćem u logou. Sva ta silna parada oko ljudskih prava i korištenja telefona kako god želiš jer si ga platio zapravo se svodi na piratluk.

Razlog zbog kojeg je iOS radi bolje na slabijem hardveru od Androida moraš tražiti negdje drugdje: u Javi. iOS je nema.

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
A da se javi IBM i kaže "gle, ipak je to naš Simon"? Ili Xerox i "vratite nam naše ikone"?

"Posudili" si dizajn kao i oni. I svi ostali.
Uzmem malo od Pere pa malo od Ivice i nikom ništa, to svi rade. Samsung je uzeo od Steve malo previše. Mislim, doslovce su kopirali dizajn i look and feel ne samo hardvera već i softvera. Pa di to vodi? U anarhiju, kažem ti ja!

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Ooooovaj... Jesu.
Mala me jedino pili da hoće neku igricu koja je samo na iOSu.
Ma to joj ti ne želiš kupit sladoled ako pređe natrag na ajfon, znam ja tebe. Kako si pokvaren samo

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Gle ovako - u firmu ih je u jednom danu došlo 260, ako se ne varam.
Nakon prvih tjedan dana sam bio lud. Sr**** ko blata. Na osobnom (ljudi ne rade, uređaji ne rade, problemi s AD-om (j***** replikacija) i slično.
Bilo bi ti isto da ti je došlo 260 uređaja na Androidu. Nama je došlo. Sreća je što ih nismo morali spajati da se syncaju. Koji bi to rusvaj bio s kontaktima i mailovima


Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Ja ih i mijenjam jedino kad dođe neki free.
Uf, pa naravno! Nisam ni ja svojeg platio, ne budi lud!

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Problem je u tome što to mene u konačnici košta. I to krađom prvenstveno od strane Applea. A mene isključivo zanima price / performance omjer s lakoćom korištenja.
Ma koštate k**čina Znaš koga to košta? Samsung? Znaš koliko? Milijardu dolara!

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Imaš pravo, ja učim za ispit.
Znao sam da je u istoj kategoriji dosade
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline  
Staro 05.09.2012., 08:11   #100
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,279
1) Majko mila Iggy kak ti se da...znaš onu "pametniji popušta"?
2) Osobno imao Desire (2 puta), frend GT540 - nikakvih problema.
tomek@vz je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2012., 09:46   #101
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 467
Največa glupost nastaje kada se "patentom" počne smatrati dizajn !!!

O tome se vode burne rasprave jer je glupo zaštiti "dizajn" ili način ispijanja piva pa da se na tome zarađuje, nema smisla !

Djelo može biti autorsko samo ako je jedan prijerak !
Američani žele da dokažu i uz pomoč korupcije uspjevaju u tome da kopiranje Mona Lise ima vrednost kao orginal ?!?

To praktično znači da sada treba napraviti "patent" na izgaranje plina na štednjaku i eto love

Gluposti , kome danas opče trebaju te "bube" kojima nas prate ?
Brzi Picek je offline  
Staro 05.09.2012., 10:11   #102
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Najveći doseg "otvorene" okoline je promjena launchera. Hura! \o/
Još ako mi kažeš što je to launcher...

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Budimo realni, zatvorenost većini smeta jer ne može lako piratizirat software. Recimo, nakon onog zadnjeg web based jailbreaka serveri apptrackera su pali pod navalom ekipe koja je jedva dočekala da se oslobode te zatočenosti koju im je nametnula ta grozna tvrtka s voćem u logou. Sva ta silna parada oko ljudskih prava i korištenja telefona kako god želiš jer si ga platio zapravo se svodi na piratluk.
Jasno. No problem i je u tome što se očekuje od smartphonea da zarađuje i nakon što je prodan. Sve te pričice o izgledu i slično su samo pričice.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Razlog zbog kojeg je iOS radi bolje na slabijem hardveru od Androida moraš tražiti negdje drugdje: u Javi. iOS je nema.
Ne samo Java. Što si ograničeniji to si efikasniji, na svakoj platformi je tako...

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Uzmem malo od Pere pa malo od Ivice i nikom ništa, to svi rade. Samsung je uzeo od Steve malo previše. Mislim, doslovce su kopirali dizajn i look and feel ne samo hardvera već i softvera. Pa di to vodi? U anarhiju, kažem ti ja!


Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Ma to joj ti ne želiš kupit sladoled ako pređe natrag na ajfon, znam ja tebe. Kako si pokvaren samo
Ne copraj, sinoć mi je opet počela.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Bilo bi ti isto da ti je došlo 260 uređaja na Androidu. Nama je došlo. Sreća je što ih nismo morali spajati da se syncaju. Koji bi to rusvaj bio s kontaktima i mailovima
Android je mila majka što iPhone želi raditi na domeni. Ako nisi spreman nastane kaos. Imao.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Uf, pa naravno! Nisam ni ja svojeg platio, ne budi lud!
Ali gledaj koliko ekipe kupuje. Mene su gledali k'o idiota zašto nisam uzeo iPhone i preprodao...

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Ma koštate k**čina Znaš koga to košta? Samsung? Znaš koliko? Milijardu dolara!
Misliš da je u cashu?

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Znao sam da je u istoj kategoriji dosade
Nemre biti gore od ovoga...

Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
1) Majko mila Iggy kak ti se da...znaš onu "pametniji popušta"?
Dam ti ja materijale za ispit pa ti vidi, bit ćeš na forumima za ispitivanje utjecaja vlage na uzgoj krastavaca u Gvatemali, a ne Pcekspertu...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline  
Staro 05.09.2012., 11:18   #103
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,690
Izgleda da ce ce i Apple biti tuzen

http://www.24sata.hr/gadgeti/kinezi-...za-krau-280110
__________________

srale7 je offline  
Staro 05.09.2012., 11:41   #104
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
Nije uopce stvar samo u fizickom dizajnu. Radi se o povredi tzv trade dressa i violationu nekoliko patenta (zoom pinch, scroll bounce it'd..). Samsung kao takav je sa svojim fizickim dizajnom PLUS softwerskim rjesenjima (touchwiz) napravio telefon koji je jednostavno preslican iPhonu. Znaci da se radi SAMO o pravokutnom dizajnu, Apple bi dobio figu.

Ja samo interpretiram optuznicu a dali mislim da je stvar sa patentima rijesena dobro ili nije, to je druga stvar. Iako po pitanju Samsunga sam apsolutno na strani Applea, jer je ne mali broj primjera gdje se tocno vidi kako Samung nije nista drugo nego troll firma koja samo kopira ostale.

Samsung Blackjack anyone?
Da, ocito je kako stajes na stranu Applea.
Ja imam Android (ne Samsung, ne svidja mi se dizajn) smartphone a supruga ima iPhone i smatram da su i jedan i drugi precjenjeno smece i nikad ih ne bi kupio da ih od operatera ne dobijem za sicu.

S obzirom da koristim oba (supruga ni ne zna napraviti update, za nju je to samo mobitel i kamera) ne mogu ne primjetiti kako iOS svakim updateom dobiva stvari koje su na Androidu prisutne puno ranije.

Da je situacija obrnuta vjerovatno bi svi ti Android telefoni bili zabranjeni i u Americi bi proizvodjaci Appleu placali masne odstete. Tebi je sasvim normalno da Apple prekopira notifikacije od Androida a nije normalno da Android kopira screen bounce? Smeta ti neovlasteno koristenje dizajnerskih rjesenja a ne smeta neovlasteno koristenje tehnologija (LTE npr.)?

Da se svi ponasaju ko Apple, Apple bi se danas najvjerovatnije bavio uzgojem jabuka ako i one ne bi bile patentirane. To je firma koja je nastala na kradji ideja i proizvoda i nikad to nisu skrivali.

Govoris kako je Samsung troler koji kopira Apple ali volio bi znati sta je to tocno Apple izmislio pa ga Samsung kopira? Kako bi izgledao iPhone da nije kopirao feature mobitela koji su se proizvodili puno prije njega?
skitnica je offline  
Staro 05.09.2012., 11:42   #105
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Izgleda da ce ce i Apple biti tuzen

http://www.24sata.hr/gadgeti/kinezi-...za-krau-280110
Treba doći lugar i sve ih izbaciti iz šume.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline  
Staro 05.09.2012., 11:53   #106
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Treba doći lugar i sve ih izbaciti iz šume.
A šta sam ti ja rekao o anarhiji?
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline  
Staro 05.09.2012., 11:54   #107
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
A šta sam ti ja rekao o anarhiji?
Anarhija je dobra, ali ovo je idiotarija.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline  
Staro 05.09.2012., 13:28   #108
MiroGavran
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 190
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Anarhija je dobra, ali ovo je idiotarija.
nikakva idiotarija, Kinezi kopiraju sve pa i retardirane Amere koji su pokrenuli ovu lavinu neopisivih gluposti
nadam se samo da će Ameri izvuć čim prije deblji kraj zbog svojih glupih poteza
MiroGavran je offline  
Staro 05.09.2012., 14:11   #109
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Citiraj:
Autor MiroGavran Pregled postova
nikakva idiotarija, Kinezi kopiraju sve pa i retardirane Amere koji su pokrenuli ovu lavinu neopisivih gluposti
nadam se samo da će Ameri izvuć čim prije deblji kraj zbog svojih glupih poteza
Eto da, kinezi će presudit u korist amera na svom tlu? Eto hoće
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Staro 05.09.2012., 14:12   #110
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
Največa glupost nastaje kada se "patentom" počne smatrati dizajn !!!
Uopce nisi upoznat sa slucajem. Nitko nije ovdje patentirao "dizajn". Procitaj raspravu od pocetka, pogotovo postove koji sadrze nekakve informacije a postove sa 9gag linkovima zanemari.

Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
Da, ocito je kako stajes na stranu Applea.
Pa zasto ne bi stao na stranu Applea? Sta, jesam sad kao zidov mozda? Jel moram dobit zvjezdu ispod profilnog imena kako bi svi mogli znati da nisam pravi pcekspertas nego untermensch? Sta pricas ti?

Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
Tebi je sasvim normalno da Apple prekopira notifikacije od Androida a nije normalno da Android kopira screen bounce? Smeta ti neovlasteno koristenje dizajnerskih rjesenja a ne smeta neovlasteno koristenje tehnologija (LTE npr.)?
Tko je rekao da je meni sta normalno? Ja sam samo napomenuo da notification bar nije patentiran. Predan je samo zahtjev. Ako Google dobije taj patent neka trazi licenciranje istog od Apple-a i ako Apple ne plati neka ih vode na sud i neka Apple izgubi. Mene sigurno nece pipica bolit zbog toga kao sto neke ovdje boli u slucaju Samsunga.
A za LTE, te Samsungove prijetnje i tvrdnje se prvo moraju ostvariti pa tek onda mozemo pricat.

I da, ocito je kako stajes na stranu Samsunga
__________________
poltergeist je offline  
Staro 05.09.2012., 14:50   #111
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor MiroGavran Pregled postova
nikakva idiotarija, Kinezi kopiraju sve pa i retardirane Amere koji su pokrenuli ovu lavinu neopisivih gluposti
nadam se samo da će Ameri izvuć čim prije deblji kraj zbog svojih glupih poteza
Pa zato i je idiotarija.
Kopirali iP5, ovi nisu zaštitili, sad će Kinezi imati pravo na patent?

Fale mi Gotovčevi...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline  
Staro 05.09.2012., 14:58   #112
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,690
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Pa zato i je idiotarija.
Kopirali iP5, ovi nisu zaštitili, sad će Kinezi imati pravo na patent?

Fale mi Gotovčevi...
iP5 nije sluzbeno predstavljen, tak da on trenutno ne postoji i kao takav ne moze biti patentiran

Kinezi su na temelju leak infoa napravili svoju verziju, patentirali dizajn i sad samo čekaju da se pojavi iP5 i da ga tuze
__________________

srale7 je offline  
Staro 05.09.2012., 14:59   #113
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Izgleda da ce ce i Apple biti tuzen

http://www.24sata.hr/gadgeti/kinezi-...za-krau-280110
Bravo za Kineze
Veki-os je offline  
Staro 05.09.2012., 15:10   #114
yoke
Premium
 
yoke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 440
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
@yoke
sad mislis da si smiješan? procitaj sve postove iznad da dobijes barem malu predodzbu o cemu se ovdje zapravo radi, a ne da kopiras 9gag klince koji nemaju pola k***ca pojma o apple-u, samsungu i ostalim firmicama
da...meni je cijela prica smijesna
i shvacam ju doslovno, ovako banalno, poput te dascice i ipada ili slicnog iproizvoda...

necu se prikljuciti raspravi jer je skoro sve napisano iz oba ugla...
po meni se apple uplasio jer je dobio kvalitetnu konkurenciju...a nazalost izgubio vizionara

sad se grcevito bore da bi zadrzali ovo sto imaju, sprjecavajuci napredak svih ostalih...

svi su uvijek vikali kako je apple vizonarska tvrtak, a danas je po meni samo jos jedna od onih gladnih kapitala bez vizije

da imaju viziju, rekli bi fuck samsung,fuck android i izbacili nesto novo a ne se kaciti s nekim radi jucerasnje tehnologije
yoke je offline  
Staro 05.09.2012., 15:13   #115
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
iP5 nije sluzbeno predstavljen, tak da on trenutno ne postoji i kao takav ne moze biti patentiran

Kinezi su na temelju leak infoa napravili svoju verziju, patentirali dizajn i sad samo čekaju da se pojavi iP5 i da ga tuze
Naravno da se može patentirati i prije nego izađe. Zanima me zašto nisu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline  
Staro 05.09.2012., 15:21   #116
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Joj boze, ta tuzba kineza je ostvariva koliko i moji pokusaji da prestignem Phelpsa u broju medalja. Mislim da je vrijeme da moderator zakljuca temu
__________________
poltergeist je offline  
Staro 05.09.2012., 15:45   #117
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,111
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
.... Mislim da je vrijeme da moderator zakljuca temu
Hehe...Tipična fraza Apple fanboya koji izgubi u argumentiranoj raspravi..

Da stvar bude bolja ovo sa kinezima je čisti primjer kako inače posluje Apple....ali eto čuli smo u ovom topicu
i da krađa != krađa. I onda se čudimo kakvo nam je stanje u državi.....


NFH
Master_Hrc je offline  
Staro 05.09.2012., 15:53   #118
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,141
NHF != NFH

Kako bi volija da im ta tužba uspije, iskreno. A trebala bi, budući da su patentirali to.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 05.09.2012., 15:58   #119
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,111
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
NHF != NFH

...
Hehe..u pravu si...tipfeler
Master_Hrc je offline  
Staro 05.09.2012., 16:01   #120
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Da i Bruce Willis tuzi Apple zbog iTunesa... cool story bro
__________________
poltergeist je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na