Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.04.2010., 20:50   #61
Ovca
KozajeZakon.
Moj komp
 
Ovca's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 303
Da li je sony to odlučio na vlastitu inicijativu ili tek nakon što je geohot počeo sa dekonstrukcijom - manje je bitno. Ono što je prilično bezobrazno prema korisnicima (i pomalo apsurdno obzirom na orwellovsko-kafkijanski način obrazloženja) jest da nakon više mjeseci izlazi "UPDATE" kojim se uklanja jedan od fičr-a (prvo sacd i ps2 kompat. a sad i linux supp.)... Preloše za šalu za 01.04. ... Da su bar dodali i par konstruktivnih updatea, npr. codec support (mkv ?) bilo bi lakše probavit ono što se servira pod uzmi ili ostavi (gube se svi dokumenti i podaci sa linux OS.a AKO ih prije update FW-a korisnik sam ne spremi, a ako ne update nema psn-a, nema online gaminga, i još pun kufer fičra!!!) Tenk ju sony, you greedy bstrdz,
__________________



Ovca je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2010., 01:44   #62
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.04.2010., 09:02   #63
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,279
Citiraj:
Good times, good times. Sony received a ton of deserved flak after it announced it would remove the PlayStation 3's "Install other OS" feature, despite advertising the machine with said feature, and despite promising only a few weeks earlier not to remove the feature. iPhone and PS3 hacker George "Geohot" Hotz promised to restore the feature - and less than a week later, he delivers.


http://www.osnews.com/story/23122/Ge...rk_on_Slim_Too

tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2010., 09:28   #64
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
mali cuda radi
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2010., 21:35   #65
Ovca
KozajeZakon.
Moj komp
 
Ovca's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 303
Za one kojima se ne da micat other os a treba im PSN i online gaming :

Citiraj:
http://www.mydigitallife.info/2010/04/05/how-to-access-psn-bypassing-ps3-firmware-3-21-upgrade-for-otheros/comment-page-1/


Provjerio sinoć - radi.
__________________



Ovca je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2010., 16:22   #66
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 323
super
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2010., 20:01   #67
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Ne razumijem vas koji kukate radi originala. PS3 novi je 2100kn,nove igre (skroz ganc nove) su po 300kn,najvise 350kn,naravno ne morate sve novo uzimati imate hrpu igara po 100kn. Odlozite 2100kn za ps3 i 900 primjer recimo za igre. Za ovih 900 kupite 4-5kvalitetnih naslova i samo vrtite tu kolekciju,odnosno mjenjate s drugima.

Sveukupno vam je to 3000kn. Jeftinije nego svako malo kupiti novi hardware za PC da bi zaigrali COD ili sta ti ja znam.

Ako hax ikad izade opet se online igre nece moci igrati kao ni na X360,to niko nece probiti niti hakirati,a online je 80% svake igre.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2010., 20:35   #68
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Lako za ogrinale, čak se i noviji naslovi brzo prodaju po vredu cijenama. Klinici se polakome i starci fino iskeširaju, a za tjedan-dva dječurlija prodaje nove naslove za smiješne cifre, jer im je igra više nije zanimljiva. Ono kaj IMHO sva ova hakiranja mogu potaknuti, je to da se Sony (napokon) trgne i skuži da je vrag odnio šalu i da već jednom složi da PS3 pokreće sav mogući HD materijal, zapakiran u najpopularnije kontejnere, bez da se (kak je to trenutno i za većinu materijala aktualno) poseže za kojekakvim rekodiranjima i prethodnim pripremanjima.

Hardver koji čini PS3, je danas daleko od impresivnog, ali ono kaj se na tom hardveru vrti i igra je ništ manje od impresivnog. Samo im još fali ta službena podrška za sav mogući HD materijal i svi sretni i zadovoljni. Konzola krcata igrama i multimedijom, kombinirana s nekim pristojnim modernim TV-om i čovek ima sve kaj mu treba, bez zayebancije s OS-om, driverima i ostalim popratnim veseljem koje čini svakodnevnicu većine vlasnika PC-a.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2010., 20:45   #69
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Lako za ogrinale, čak se i noviji naslovi brzo prodaju po vredu cijenama. Klinici se polakome i starci fino iskeširaju, a za tjedan-dva dječurlija prodaje nove naslove za smiješne cifre, jer im je igra više nije zanimljiva. Ono kaj IMHO sva ova hakiranja mogu potaknuti, je to da se Sony (napokon) trgne i skuži da je vrag odnio šalu i da već jednom složi da PS3 pokreće sav mogući HD materijal, zapakiran u najpopularnije kontejnere, bez da se (kak je to trenutno i za većinu materijala aktualno) poseže za kojekakvim rekodiranjima i prethodnim pripremanjima.

Hardver koji čini PS3, je danas daleko od impresivnog, ali ono kaj se na tom hardveru vrti i igra je ništ manje od impresivnog. Samo im još fali ta službena podrška za sav mogući HD materijal i svi sretni i zadovoljni. Konzola krcata igrama i multimedijom, kombinirana s nekim pristojnim modernim TV-om i čovek ima sve kaj mu treba, bez zayebancije s OS-om, driverima i ostalim popratnim veseljem koje čini svakodnevnicu većine vlasnika PC-a.

Heh bojim se da nis od toga, ipak vecina toga HD materijala su BluRay ripovi sto se kosi sa njihovom politikom jer su upravo oni koji su gurali taj BluRay kako bi opet monopol kakav takav drzali
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2010., 20:46   #70
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Nisam shvatio poentu,inace se sam financiram sto se toga tice,no uglavnom se samo igram na PS3ju,tu i tamo malo muzike i koji film pogledam,pa nisam shvatio HD materijal,sto tocno pod tim zelis?

A i osobno nemam LCD tako da..
Nixis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2010., 20:51   #71
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Oce ti reci da sa kompa mozes vuci BluRay rip nekoga filma koji je u recimo .MKV kontaineru koji ps3 nativno nemoze citat, moze uz pomoc nekakvoga programcica kojeg vrtis na PC-u (tvonky media, PSmedia server itd) i koji ujedno trosi neke resurse racunala (koliko sam ja primjetio netrosi puno tj neprimjetno)...

Iako sumnjam da bu PS3 dobio pordsku sa Sony-eve strane u vezi toga..
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2010., 20:57   #72
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Heh bojim se da nis od toga, ipak vecina toga HD materijala su BluRay ripovi sto se kosi sa njihovom politikom jer su upravo oni koji su gurali taj BluRay kako bi opet monopol kakav takav drzali
Ko zna, možda ih ova hakiranja koja uzimaju sve većeg maha, natjeraju da jednog dana progutaju ponos i knedlu, pa ljudima fino u updateu serviraju službenu podršku za sav mogući HD.
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Nisam shvatio poentu,inace se sam financiram sto se toga tice,no uglavnom se samo igram na PS3ju,tu i tamo malo muzike i koji film pogledam,pa nisam shvatio HD materijal,sto tocno pod tim zelis?

A i osobno nemam LCD tako da..
Govoril sam općenito, nije se odnosilo striktno na tebe.
Ja sam se samo nadovezal na tvoj post o negodovanju ljudi, jer IMHO jedina mana PS3 konzole, je taj vražji HD u 101 obliku, koji ljudi danas sve više "konzumiraju" i uzimaju zdravo za gotovo.
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Oce ti reci da sa kompa mozes vuci BluRay rip nekoga filma koji je u recimo .MKV kontaineru koji ps3 nativno nemoze citat, moze uz pomoc nekakvoga programcica kojeg vrtis na PC-u (tvonky media, PSmedia server itd) i koji ujedno trosi neke resurse racunala (koliko sam ja primjetio netrosi puno tj neprimjetno)...
Točno to.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2010., 21:18   #73
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Znam da nisi mislio,ali sam zelio reci samo jer cinjenica je da se samo igram na PS3ju. No vecina ovdje vjerojatno nema PS3 i kuka zbog originala,ako sam nesto naucio,to je postivanje developera i igara,te mi nije problem dati 300kn za GOW III (ako ih imam naravno ) No necu radi toga cmizdrit i misliti kako su te pare bacene,puno gamera je pohlepno i ponasaju se kao .... jer zele sve servirano i besplatno. U jednu ruku mi je drago sto je MW2 na steamu.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2010., 23:59   #74
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Ko zna, možda ih ova hakiranja koja uzimaju sve većeg maha, natjeraju da jednog dana progutaju ponos i knedlu, pa ljudima fino u updateu serviraju službenu podršku za sav mogući HD.
Hah koliko ja poznam njihov nacin poslovanja prije ce iskljuciti mogucnost gledanja filmova na njemu nego omoguciti gledanje .MKV fileova
Prokleti lesinari
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2010., 02:37   #75
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Znam da nisi mislio,ali sam zelio reci samo jer cinjenica je da se samo igram na PS3ju. No vecina ovdje vjerojatno nema PS3 i kuka zbog originala,ako sam nesto naucio,to je postivanje developera i igara,te mi nije problem dati 300kn za GOW III (ako ih imam naravno ) No necu radi toga cmizdrit i misliti kako su te pare bacene,puno gamera je pohlepno i ponasaju se kao .... jer zele sve servirano i besplatno. U jednu ruku mi je drago sto je MW2 na steamu.
Ja isto nemam PS3 (sestra je vlasnica 250GB Slim modela), ali kolko se "družim" s tom konzolom - kupovanje orginala, tj. nemogućnost piratizacije je stvar s kojom se svi potencijalni vlasnici te konzole moraju pomiriti. U suprotnom nek jednostavno preskoče PS3 kao buduću kupnju. Igra fala Bogu ima kolko god ljudima srce želi, te cijene uopće nisu pretjerane, a priče da je takav (kupovanje orginala) način igranja skup sport, su bajke za malu djecu. Pogotovo kad se pogleda vrijednost masovnog dijela ovdašnjih konfiguracija i frekventnost kupovanja novih komponenti. U usporedbi s tim cijena jedne PS3 ili PC igre je čisti sitniš.
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Hah koliko ja poznam njihov nacin poslovanja prije ce iskljuciti mogucnost gledanja filmova na njemu nego omoguciti gledanje .MKV fileova
Prokleti lesinari
Bome ni to ne bi bilo čudno, ali kak je prošlo ovo micanje Other OS mogućnosti, mislim da bi ih korisnici žive pojeli za ukidanje reprodukcije filmova.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 11.04.2010. u 02:51.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2010., 13:52   #76
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Ja isto nemam PS3 (sestra je vlasnica 250GB Slim modela), ali kolko se "družim" s tom konzolom - kupovanje orginala, tj. nemogućnost piratizacije je stvar s kojom se svi potencijalni vlasnici te konzole moraju pomiriti. U suprotnom nek jednostavno preskoče PS3 kao buduću kupnju. Igra fala Bogu ima kolko god ljudima srce želi, te cijene uopće nisu pretjerane, a priče da je takav (kupovanje orginala) način igranja skup sport, su bajke za malu djecu. Pogotovo kad se pogleda vrijednost masovnog dijela ovdašnjih konfiguracija i frekventnost kupovanja novih komponenti. U usporedbi s tim cijena jedne PS3 ili PC igre je čisti sitniš.

Bome ni to ne bi bilo čudno, ali kak je prošlo ovo micanje Other OS mogućnosti, mislim da bi ih korisnici žive pojeli za ukidanje reprodukcije filmova.
Potpis na ovo gore,upravo sam tako ja razmisljao kad sam ga uzimao.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2010., 14:12   #77
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
@mcg

+bluray player. To si zaboravil. Jer je još uvijek cijenovno konkurentan običnim bluray playerima. Da ne pričam kako se dobri filmovi daju nabavit original čak u rangeu od 10-20$ (naravno prek neta)
  Reply With Quote
Staro 11.04.2010., 14:37   #78
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
OT:
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
@mcg

+bluray player. To si zaboravil. Jer je još uvijek cijenovno konkurentan običnim bluray playerima. Da ne pričam kako se dobri filmovi daju nabavit original čak u rangeu od 10-20$ (naravno prek neta)
Tu mozes jos nadodati i podrsku za 3D koja stize uskoro i motion kontroler (naravno motion sa hard core igrama ne tipa ono smece na wii-u bacanje frizbija pesekima i slicno )...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2010., 16:12   #79
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
@mcg

+bluray player. To si zaboravil. Jer je još uvijek cijenovno konkurentan običnim bluray playerima. Da ne pričam kako se dobri filmovi daju nabavit original čak u rangeu od 10-20$ (naravno prek neta)
Da i to. Zato velim da je jedino kaj fali kod PS3, službena podrška za sav mogući HD. Još da ima to, ne samo da bi bila mogućnostima najbolje zaokružena konzola, već bi se nametnula kao jedan od najboljih izbora za HTPC. Čisti Plug&Play, a kupci bi samo trebali napuniti disk s multimedijom.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 13:11   #80
kolpamorta
Premium
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: split
Postovi: 55
Šta je sad s novom pričom u svezi PS3 i USB donglea koji omogućava backupiranje i bootanje igrica s diska?
kolpamorta je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 13:51   #81
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 14:27   #82
kolpamorta
Premium
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: split
Postovi: 55
odlično znači radi... sad samo treba nabaviti PS3
kolpamorta je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 15:32   #83
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,267
Baš i nije jeftina opcija dati 100€ za taj dongle. Čini mi se da sam gledao PS3 sa 40Gb hardom za 1k kn pa mi se ta cifra čini prilično velikom u usporedbi sa cijenom konzole. Doduše, sada bi se mogla i početi prodavati ako se budu mogle igrati ripane igre jer sa cijenom od 50€/igra, teško da je isplativa bilo kome.
Isto se dogodilo i sa PS2 - počele su se žešće prodavati tek kad su u njih počeli stavljati čipove.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 18:53   #84
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Baš i nije jeftina opcija dati 100€ za taj dongle. Čini mi se da sam gledao PS3 sa 40Gb hardom za 1k kn pa mi se ta cifra čini prilično velikom u usporedbi sa cijenom konzole. Doduše, sada bi se mogla i početi prodavati ako se budu mogle igrati ripane igre jer sa cijenom od 50€/igra, teško da je isplativa bilo kome.
Isto se dogodilo i sa PS2 - počele su se žešće prodavati tek kad su u njih počeli stavljati čipove.
Pa cuj kod nas je to preskupo, sumnjam da se britanci i ameri toliko krse oko cijena jedne igre, kod nas se ekipa koja i radi tesko moze priustiti dva origigi naslova mjesecno
A ujedno izgleda da je to Sony pustio van taj dongle, jerbo bi se nacekali dok bi ekipica ala GeoHot uspjeli nesto vise napraviti ono skidanja zastite same konzole...
Ma taj dongle nebu dugo drzao tu cijenu, vec su likovi poceli duplat i za par tjedana ce biti i jeftinijih verzija....
Samo: http://www.ps3hax.net/2010/08/psjail...nnable-on-psn/

Sad opet tocnost tih informacija je upitna...


EDIT: ujedno kak i izgleda http://sony.nyleveia.com/2010/08/23/...-and-analysed/
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12


Zadnje izmijenjeno od: Gjurovski. 23.08.2010. u 22:08.
Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 14:13   #85
SAMSUNGANTE
entropija je neizbježna
Moj komp
 
SAMSUNGANTE's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
ma joj daj samo da ja mogu skinut sa neta video igru i bmk za sve a to je i mišljenje svih nas sa ovih prostora jer pobogu ljudi moji u dućanu igra nemože koštat 550 kn to je bezobrazluk na dijelu !
__________________
SAMSUNGANTE je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 14:17   #86
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
da ... mrzim kada kozolasi uzdizu taj ps3 jer kupis i miran si ..
da miran si sa igrama od 300 kuna i vise . koje u prosjeku kupujes svaka 2 tjedna . ... na kraju te dodje vise ps3 ako enmas neku ekipu pa da se mijenjas za igre a opet ps3 ima nizi framerate i slicno
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 14:18   #87
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
trenutno je na sudu. kako je zavrsilo neznam.
sve su prilike da ce im u inat pustit image flash drive-a na net pa nek onda pokusaju suzbit prodaju
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 14:32   #88
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
Citiraj:
Autor AbAdd0n Pregled postova
da ... mrzim kada kozolasi uzdizu taj ps3 jer kupis i miran si ..
da miran si sa igrama od 300 kuna i vise . koje u prosjeku kupujes svaka 2 tjedna . ... na kraju te dodje vise ps3 ako enmas neku ekipu pa da se mijenjas za igre a opet ps3 ima nizi framerate i slicno
A koliko trošiš za igre na kompu? (pretpostavljam da je to platforma s kojom uspoređuješ PS3). One su u prosjeku jeftinije nekih 50-100 ćuna, a isto ih moraš kupovati jednu do dvije mjesečno ako si pasionirani gejmer! Znači da godišnje uštediš 600-1200 kuna...i nije baš neka ušteda, obzirom da za tu lovu ne možeš ni kupiti poštenu grafu (a koju moraš kupiti svake godine da bi mogao igrati na visokom framerate-u...
A PS3 ima i blue-ray player kako sam načuo, što je još jedan plus za njega
fratartucko je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 19:58   #89
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Cijena treba odgovarat proizvodu i to je sva mudrost. Danas sve nove igre imaju sl. cijenu, ali neke nude svega par sati gameplay-a, a neke skoro 100h i uz to nude veliki "replay value" (kvalitetan RPG npr.).

Ja rado dajem novce za "velike" igre tipa: WoW, Elder Scrolls, Fallout, Dragon Age, Total War..
Za svaki COD sam kupovao samo CD key nakon što bi pojeftinio.
Vidio sam da neki ljudi daju po 50 eura za igre koje se prođu za jedno poslijepodne, to je po meni ludost.
  Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 12:10   #90
neron888
Premium
Moj komp
 
neron888's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 65
Pre rano su pustili dongle u prodaju, idioti, da su sačekali da ps3 pojeftini u izradi za sony, tj. da sony bude u plusu sa prodanom konzolom sad nebi bili na sudu, sony bi samo pogledao u drugu stranu, npr. u tablicu sa povećanjem prodaje konzola i izvješća o povećanju profita...
neron888 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na