Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2010., 22:19   #31
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Sony bi mu sad trebao fino ponuditi radno mjesto jer dečko očigledno ima znanje, a ne gledati način kako ga strpati u čuzu
to je sve sadrzano u onom "pobrinuti" (#13), dok su ostale opcije ako doticni bude problematican

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
A i dotični nije noš ništa konkrtno napravio/rekao s čim bi ga mogli zatvorit.
zasigurno postoje mehanizmi kojima bi se doticnog udaljilo od tehnologije

Citiraj:
Autor Mortal Pregled postova
Koliko puta su u informatički dućan ušli ljudi i pitali gdje mogu kupiti igru za PC, a pc i naš OS je uvijek otključan...
zato se i zeli promijenit situacija(eto jos jedna tema)
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2010., 23:21   #32
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Citiraj:
Autor thopok Pregled postova
zasigurno postoje mehanizmi kojima bi se doticnog udaljilo od tehnologije
Živiš u nekom savršenom svjetu, nisam reko da ga nece uhvatit već da ga neće moć optužit, tj. tužit će ga al od toga neće bit ništa kao i u gro slučajeva do sada! Neda mi se sada tražit primejere po netu
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.01.2010., 01:25   #33
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Kao prvo oni njemu nemogu nista, ono cega se on zeli docepati su ROOT KEYEVI unutar izoliranog SPU-a, ako se toga docepa PS3 pada a komotno to moze to staviti objaviti na blogu, sve sto se iz toga izrodi nije na njemu jer to nije niti chip, niti loader nekakav za pokretanje piratskih kopija itd, Sony onda moze poceti skupljati vojsku za ganjanje ekipe koja ce se okoristiti time, mislim da je sve jasno

E sad PS3 kao sistem ima vise slojeva\nivoa zastite:

1. Hypervisor
Citiraj:
The HV in question is the so-called Hypervisor - low-level code that no-one outside of IBM and Sony should have access to. It controls access to the hardware and monitors the operating system running on it. It's also a key component of the security of both PlayStation 3 and Xbox 360. In theory, during run-time it can detect hacker attacks on the system - for example, the TIFF image exploits that have brought down some firmware revisions of the PSP. These typically worked by overrunning memory buffers, allowing hackers to implant code in memory where it really shouldn't be, where it would then be executed. The implementation of the Hypervisor makes such attacks almost certain to fail.
On je probio taj prvi dio i "preuzeo" (dramaticno) nadzor nad tim Hypervisorom tj hardverom:

Citiraj:
More than that, he can create his own calls designed to access the system at the very lowest levels. He claims to have created two new calls so far, one to read from any point in system memory (Peek) and the other to write (Poke). As the code injection is happening at pretty much the lowest level, the only way Sony can effectively defeat it is to redesign the hardware
2. Isolated SPU: Cell se sastoji od jedne PowerPC "PPE" jezgre i 8 zasebnih co-procesora "SPU", na PS-u je jedan od tih 8 spu-ova defektan zbog yieldova (ujedno da se smanji trosak proizvodnje PS-a), drugi je pak upotpunosti izoliran i iskljucivo sluzi kao protekcija:
Citiraj:
Another SPU handles security, processing encrypted code, leaving six purely for game developer usage. While the hack gives access to the entire system memory, the all-important decryption keys are held entirely in the SPU and can't be read by Hotz's new Hypervisor calls.
ALL the encryption and execution of applications (HDD encryption, app encryption, decryption, executing, signature checking, root key extraction) happens inside the isolated SPU.
I preostalih 6 SPU-ova kao sto se gore navodi je za developere...
Sad on pokusava trenutacno upasti u taj izolirani SPU da pokusa izvuci root keyeve iako tvrdi da se taj moze taj SPU izignorirati te da je dovoljno zahomebrew, full linux i backupove....

3. BluRay
Citiraj:
PlayStation 3's security on the Blu-ray drive itself is (was?) pretty much untouchable and was designed to foil the kinds of attack seen on competing systems. Xbox 360 was compromised owing to the unencrypted nature of the firmware on the original DVD drives. Wii was hacked because the system itself was so similar to the GameCube that when the old hardware was cracked, the new revision fell with it. PlayStation 3 is far smarter. Not only is the drive software itself encrypted, but it's widely believed that the mandatory firmware updates can also reflash the Blu-ray drive too - even if the drive was hacked (it never has been) it would be re-secured next time you updated your PS3.
Stoga ovo sto je on napravio je pocetak, da je hackirao PS3 tesko to je vise baklja da privuce pozornost ekipe pa mozda netko od ekipe napravi kakav veci pomak, jer solo milslim da je napravio sve sto je mogao

IZVOR: http://www.eurogamer.net/articles/di...hacked-article

@Buljo bus jos malo pricekao sa kupovinom izgleda
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 01:46   #34
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Znam, neće PS tako lako u moju kuću
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 10:38   #35
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Ma lako za ne updateanje, odspojiš udp kabel i gotovo, kad igraš cod na PC-u šta će ti neka tam šit PS3 online igra. Konzole imaju bolje single player igre. Problem je kolko će njima trebati da učine kopirane igre igrivima.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 13:48   #36
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,680
Citiraj:
Autor thopok Pregled postova
to je sve sadrzano u onom "pobrinuti" (#13), dok su ostale opcije ako doticni bude problematican
Ahaaa. Jer tvoj post sam baš suprotno shvatio (ne bi mi se to dogodilo da si stavio navodnike kao sad)... Ugl kužimo se!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 23:20   #37
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Sony bi mu sad trebao fino ponuditi radno mjesto jer dečko očigledno ima znanje, a ne gledati način kako ga strpati u čuzu
pa sony-u ovo paše. kao i ps 2, da ga hebes nebi nikad prodali tolko konzola kolko jesu da ne radi na piratima... a na original igrama ionako najvise zaradjuju izdavaci igara a ne sony...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 23:40   #38
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
zasto bi sony-ju to odgovaralo? koliko ja znam, sony i dalje gubi par desetaka dolara po svakoj konzoli, bar po zadnjim informacijama..
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 23:51   #39
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa. Sony zarađuje na igrama, ne na konzolama. Dapače, gubi na konzoli! Pa nije PS3 bezveze jedan od jeftinijih blu-ray reproduktora (a i puno više) zato jer ostali ne mogu tako jeftine napravit.
  Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 10:27   #40
cris888
Registered User
Moj komp
 
cris888's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 6
Koja fora, Sony probijen taman kad se smanjila cijena izrade konzole do razine na kojoj se gubi stotinjak dolara po prodanoj konzoli, dok uvedu upotrebljiv mod konzola će biti skuplja u prodaji nego što je u proizvodnji.
Lik je uspija probit konzolu u par tjedana ukupno kako se pisalo na nekim stranicama, nisam gledao blog od lika pa se možda varam, konzola je na tržištu već tri godine a nitko nije uspija izdvojit tih par tjedana i napravit ovaj hack...
Ovo samo potvrđuje da je Sony majstor u razvoju strategije prodaje svoje konzole..
cris888 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.01.2010., 11:35   #41
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Svaka čast sony-ju, ali ja i dalje nevidim u čemu bi to jedan play station trebao biti bolji od lijepo složene home pc kante.
Eventualno zbog blu ray reprodukcije, ali ako se samo zbog toga kupuje, onda je stvarno u potpunosti ostvaren potencijal jedne takve konzole...
Bit će fora ako ga na kraju uspije probit u potpunosti, ali sumnjam da ću ikada poželjeti imati PS u kući, dapače, trenutno imam PS2 koji mi stoji skoro 6 mjeseci spakiran u kutiji.
Jednostavno pokraj računala nevidim potrebu za nekakvom konzolom.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 11:44   #42
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
za htpc bi dusu dao. cijena nekakvog htpc-a sa ionom je oko 2-3k kn tako da ako se plejka uspije modat onda je itekako isplativa.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 11:58   #43
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O Pregled postova
Svaka čast sony-ju, ali ja i dalje nevidim u čemu bi to jedan play station trebao biti bolji od lijepo složene home pc kante.
Eventualno zbog blu ray reprodukcije, ali ako se samo zbog toga kupuje, onda je stvarno u potpunosti ostvaren potencijal jedne takve konzole...
Bit će fora ako ga na kraju uspije probit u potpunosti, ali sumnjam da ću ikada poželjeti imati PS u kući, dapače, trenutno imam PS2 koji mi stoji skoro 6 mjeseci spakiran u kutiji.
Jednostavno pokraj računala nevidim potrebu za nekakvom konzolom.
Jebiga sve je stvar konfora, meni se recimo neda visiti za kompom a sa PS-a koji ima wireles gamepad imam pristup hardu (mjuza, filmovi, slike {alan ford }) imam pristup netu, mozes zaigrat ako ti se igra i tak....

Sto se tice gubitka na svakoj prodanoj konzoli sony gubi oko 34$ sada, u startu 2006god je imao najveci gubitak od 240$ dolara po konzoli....
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 13:57   #44
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Čuks Pregled postova
za htpc bi dusu dao. cijena nekakvog htpc-a sa ionom je oko 2-3k kn tako da ako se plejka uspije modat onda je itekako isplativa.
Za 2-3 kile kuna dobiješ odličan HTPC. A za cijenu 4,5 igrica koje bi platio za PS3 dobiješ gaming HTPC.
  Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 14:00   #45
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
ja bi se radije drzao plejke
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 15:09   #46
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Za 2-3 kile kuna dobiješ odličan HTPC. A za cijenu 4,5 igrica koje bi platio za PS3 dobiješ gaming HTPC.
Pa toliko plaćaš i za PC igrice
fratartucko je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 20:56   #47
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor fratartucko Pregled postova
Pa toliko plaćaš i za PC igrice

Busted!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 19:58   #48
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O Pregled postova
Svaka čast sony-ju, ali ja i dalje nevidim u čemu bi to jedan play station trebao biti bolji od lijepo složene home pc kante.
Eventualno zbog blu ray reprodukcije, ali ako se samo zbog toga kupuje, onda je stvarno u potpunosti ostvaren potencijal jedne takve konzole...
Bit će fora ako ga na kraju uspije probit u potpunosti, ali sumnjam da ću ikada poželjeti imati PS u kući, dapače, trenutno imam PS2 koji mi stoji skoro 6 mjeseci spakiran u kutiji.
Jednostavno pokraj računala nevidim potrebu za nekakvom konzolom.

zato što već 2 godine ta konzola vrti sve najnovije igrice na full hd rezoluciji i vrtit ce jos bar 3 godine... a dal ćeš ti na konfi od 4000 kn kupljenoj prije 2 god moći zavrtiti najnovije igre u full-hd rezoluciji?? a pogotovo za 3 god???

eto po čemu je bolji...

ali nemoj suditi po prednostima kompa osim igara... ovo je čisto prema namjeni, ak se hočeš igrat, kupi ga, ak nećeš jednostavno je, netreba ti!
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 21:13   #49
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
zato što već 2 godine ta konzola vrti sve najnovije igrice na full hd rezoluciji i vrtit ce jos bar 3 godine... a dal ćeš ti na konfi od 4000 kn kupljenoj prije 2 god moći zavrtiti najnovije igre u full-hd rezoluciji?? a pogotovo za 3 god???

eto po čemu je bolji...

ali nemoj suditi po prednostima kompa osim igara... ovo je čisto prema namjeni, ak se hočeš igrat, kupi ga, ak nećeš jednostavno je, netreba ti!

nije to razlog!

Razlog je jer na kompu nema GT i tekken serijala
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 22:28   #50
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
zato što već 2 godine ta konzola vrti sve najnovije igrice na "full hd rezoluciji"
Elaboriraj molim te....
Koliko ja znam te igre mozes nabrojati na prste, Wipeout HD, Stardust HD, GT5, God Of War 3, Fight Night 4... ostalo je sve 1280x720 ili neki naslovi tipa Call of Duty MW se vrti na 1000x600 rezi (xbox, sumnjam da je nes drugacije i na ps3) ili recimo GTA4 koji je u 1024x768 rezi sa midium detaljima....

Stoga ne drobi, samo neki naslovi i to iskljucivo iz sony-evih studia su u FULL HD rezi jer sony ulaze lovu i razvija engine, mislis da bu kompanija poput EA sportsa ili neznam Activisiona isla utuc 30milja i neznam 3-4 godine da bi izbacili igru koja bi iskoristila taj Cell u potpunosti za konzolu koja ima 32milje korisnika, dok su tu xbox360 koji ima 40milja prodanih konzola i PC koji su slicni po konfiguraciji i portanje je prakticki sa platforme na platformu bezbolno, ima cak i clanak na netu da donedavno su igre koje su bile portane na ps3 koristile samo PPE od cijelog Cell-a dok su SPU-ovi spavali u idleu....

Vrijeme je novac, a vjeruj mi nitko se nece odluciti na takav drastican potez...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 17:52   #51
DeVukic1987
Drift king
Moj komp
 
DeVukic1987's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 255
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
nije to razlog!

Razlog je jer na kompu nema GT i tekken serijala
Ja bih još pridodao MGS
DeVukic1987 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 16:01   #52
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,790
ps3 samo zbog dobrih ekskluziva a ako neko hoće igrat sve na full hd jedina prava konzola je pc. Evo pošto imama pc i ps3 jedno i drugo igram na istom lcd tv-u mogu reći da pes 2010 za ps3 izgleda jadno u odnosu na pc verziju.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 22:22   #53
Core2Duo22
Mucki provokator
Moj komp
 
Core2Duo22's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 299
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
na istom lcd tv-u mogu reći da pes 2010 za ps3 izgleda jadno u odnosu na pc verziju.
potpis, uz to također se ne mogu oteti dojmu da PES na ps3 "lagano trza" u odnosu na pc.
__________________

Core2Duo22 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 22:24   #54
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,182
napkon...uzet cu ga samo radi BL i pokoju igru(gt tekken gof i jos pokoja exkluziva)
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 22:30   #55
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
I ja,ako ga probiju ko djevicu

Samo kaj mi se sad vec lagano PES crew orasformila,neki se poženili,neki u čuzi a neki na čitulji....rip. Nego,PS3 ide na OLED cim ga kupim iskrcavanje para za neki recaro sic is zlupane honda od wannabe street racera,GT 5-6,pa za neki uber dobri Logi volan,izrada cockpita iz šipki i ja u virtualnom GTRu(kakvog ima microsoft na avataru) s ekipom s neta,buljim u 2metra starta Nurburinga......epic svrš!
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 16:56   #56
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,790
Citiraj:
Autor Core2Duo22 Pregled postova
potpis, uz to također se ne mogu oteti dojmu da PES na ps3 "lagano trza" u odnosu na pc.
Taj dojam imam i ja ne samo kod pes-a već kod mnogih drugih multiplatformskih igara
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2010., 15:46   #57
Ivanozo
Destroy all nod-32
Moj komp
 
Ivanozo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 392
Dakle, jel taj lik dao neki dokaz, jer ako nije, onda ga nije ni hackao.

Zadnjih par godina otkako imam PS3, pratim sve vijesti vezane za njega i svakih par mjeseci se pojavi neki lik sa svojim blogom/web stranicom na kojoj tvrdi da je hackirao PS3 te da će ubrzo postaviti dokaze. Onda se na cijelom internetu, na svim forumima započne rasprava o tome al' na kraju ispadne da niti nije hackan.

A, i da je sada stvarno hackan, sigurno s hackiranim igrama nebi mogao igrati online čime gubiš dosta zabave...

P.S Vidim počele su rasprave Ps3 vs. PC, to je nešto najjadnije o čemu se može raspravljat, svatko ima svoje ukuse i svatko igra što voli te što mu se više sviđa. Netko će možda radije igrati GBA nego PS3 jer mu je zabavnije pa nikako ne može reći da je GBA zato bolji... Valjda ste shvatili ne što ciljam.


[PES je takvo smeće na PS3, barem po meni, da je to nevjerovatno, za to ne krivite konzolu nego developere, sve PS3 ekskluzive su uglavnom ispale odlično (Killzone 2, Uncharted 2 koji je na dosta stranica proglašen igrom godine, Little Big Planet, Resistance 1 i 2 itd...)]
Ivanozo je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 01:39   #58
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
hehe... mislim da se Georgie ipak ne moze usporediti sa "jos jednim hakerom"...
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 15:04   #59
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 504
Moje mišljenje je da je PS3 vs PC usporedba kao da uspoređuješ Severinu i Nevena Ciganoviča.
I mišljenja sam da nije još hakiran PS3,a ni neznam dali će ubrzo biti.
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 18:42   #60
Ivanozo
Destroy all nod-32
Moj komp
 
Ivanozo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 392
Citiraj:
Autor ShAd0w_dAnCeR Pregled postova
hehe... mislim da se Georgie ipak ne moze usporediti sa "jos jednim hakerom"...
No dobro, što je onda čekao 4 godine?
Ivanozo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na