Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2009., 12:04   #61
Scitec
Proud Acer 5920g owner
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 97
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
postoji čovjek i firma u Zg koji prodaju njihove proizvode... zagubio sam broj, no imaš ga na Mackorisnik, potraži, oglas Prodaja Zagg Invisible shield..

ja kupio sebi za iphone, našao se s čovjekom u gradu i to je to. 150kn je bilo za iphone, ali stvar vrijedi svake kune (osim što sam se najebo dok sam ju stavio)
pa ako imate (ili roditelji) master/amex/visa kreditnu kupite zaštitu za displej po 11$, a ne za 100kn više... ionako imate free shiping preko njihovog webshopa (7-10 radnih dana).
__________________
Bez reklama u sigu.


’’Opet onaj reper! Stereotipno sere on!’’
Steram ti ga kroz tvoj stereo u sterilni mozak s teretom!
Scitec je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2009., 12:38   #62
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vidi malo sa userom munjara jer je on znao imati takvih stvari.
fala na reklami ali nemojte vidit s munjarom nemam toga niti sam nabavljao niti nabavljam - imam još nešto caseova, ali ne za 5800, a i to čekam da se riješim jer mi ih je pun kufer
Preporučam direktno od zagga i strpit se 2-3 tjedna - evo baš sam prijatelju naručio za 5800 pa željno iščekuje, a sumnjam da ćete naći nekoga tko to ima za prodati
Imaju i popust za kupnju drugog i trećeg shielda pa ako imate nekog s kim bi uzeli...

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 26.02.2009. u 12:50.
Munjara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2009., 20:27   #63
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
fala na reklami ali nemojte vidit s munjarom nemam toga niti sam nabavljao niti nabavljam - imam još nešto caseova, ali ne za 5800, a i to čekam da se riješim jer mi ih je pun kufer
Preporučam direktno od zagga i strpit se 2-3 tjedna - evo baš sam prijatelju naručio za 5800 pa željno iščekuje, a sumnjam da ćete naći nekoga tko to ima za prodati
Imaju i popust za kupnju drugog i trećeg shielda pa ako imate nekog s kim bi uzeli...
Uzeli bi ja i frend 2 zastite za cjeli mob, ne samo display...tak je onda neki popust, a kolko bi postarina bila? i ide li kakva carina kad bi to bilo oko 50 dolara minus popust...
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 10:44   #64
zeko21
Registered User
 
zeko21's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 5
evo, sutra cu kupit nokiu 5800xm pa me interesira koliko joj baterija traje uz normalno koristenje (uz to se podrazumijeva da se slusa mjuza i vidi par filmica)?
zeko21 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 11:12   #65
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor zeko21 Pregled postova
evo, sutra cu kupit nokiu 5800xm pa me interesira koliko joj baterija traje uz normalno koristenje (uz to se podrazumijeva da se slusa mjuza i vidi par filmica)?

Onda se pripremi na punjenja svaki drugi dan...jer ipak ima jako veliki i kvalitetni ekran koji i trosi onda dosta.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 18:41   #66
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Kako stoji s citanjem PDF-a i Word dokumenata?
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 20:41   #67
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Pdf savrseno radi...za office programe tak-tak...trebaju jos malo srediti office suite kad ovaj mob koristi najnoviju verziju symbiana pa se jos nebres pomocu touch screena kretati po dokumentu i sl.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2009., 17:10   #68
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Eto ja danas ubo jednu...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2009., 19:53   #69
zeko21
Registered User
 
zeko21's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 5
eto i ja danas kupio!
zeko21 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2009., 21:09   #70
radhat
Registered User
 
radhat's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: croatia
Postovi: 189
da razveselim sve one koji su mob kupili u Tmobileu, svi imaju lufta u desnom kutu sastrane, a to je ona greška koju je nokia priznala i otklonila u sljedečim verzijama.

kako se manifestira ova proizvodna greška, prekidanje tokom razgovora koje nestaje kada se mob jače pritisne desnom kutu.

službeno mobisovo riješenje za onaj luft, i crte po ekranu koje se znaju pojavljivati nakon što se otključa iz standbaya uređaj je otvaranje moba, zamjena zvučnika, popravak kontakta zvučnika te kasnije pričvrščivanje maske tako da nema lufta i update frimwarea.

sretno svima koje odluče kupiti ove prve serije moba u T-mobileu

i sad se čudite što su nama na balkan došle ove verzije sa proizvodnom greškom i kao patkice prodavane u običnoj simpi
radhat je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.02.2009., 21:49   #71
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Kako ova njoka stoji s baterijom uz malo vise koristenja wifi-a i slusanja mjuze?
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2009., 11:25   #72
Daci
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 141
Citiraj:
Autor radhat Pregled postova
da razveselim sve one koji su mob kupili u Tmobileu, svi imaju lufta u desnom kutu sastrane, a to je ona greška koju je nokia priznala i otklonila u sljedečim verzijama.

kako se manifestira ova proizvodna greška, prekidanje tokom razgovora koje nestaje kada se mob jače pritisne desnom kutu.

službeno mobisovo riješenje za onaj luft, i crte po ekranu koje se znaju pojavljivati nakon što se otključa iz standbaya uređaj je otvaranje moba, zamjena zvučnika, popravak kontakta zvučnika te kasnije pričv