Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.04.2008., 18:44   #31
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
W7 sigurno će biti samo 64-bit
Radiš za MS, pa znaš za sigurno?
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2008., 19:19   #32
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Mislim si, jer to je logičan potez a i jeftiniji! A i nebude svrhe više za 32bit-a!! A možda i ne...
danc00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.04.2008., 19:33   #33
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Vista me razočarala...
Sav taj sjaj, te onaj Aero gdje ti sve leti... Pa hrpa mrežnih problema... Najbolji windowsi s mrežom su definitivno WinXP i to SP2 gdje je potpuna wifi podrška... Vidjet ćemo što će biti s Windows 7, nadam se da neće podbaciti kao Vista...
Mene zanimaju kakve zahtjeve će imati Windows 7...
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2008., 23:09   #34
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
64-bitni Windowsi, tj. bilo kakvi programi, driveri etc. su još daleko od toga da imalo sliče "slozi" i komatibilnosti 32-bitnih. Za to su sve krivi programeri, ne izravno oni, ali njihov poticaj ili ti ga lijenost/ nemogućnost da se prebace na žustriji rad na 64-bitnom softwareu.

Stoga teško da će Windowsi 7 biti only 64-bit.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2008., 23:27   #35
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
64-bitni Windowsi, tj. bilo kakvi programi, driveri etc. su još daleko od toga da imalo sliče "slozi" i komatibilnosti 32-bitnih. Za to su sve krivi programeri, ne izravno oni, ali njihov poticaj ili ti ga lijenost/ nemogućnost da se prebace na žustriji rad na 64-bitnom softwareu.

Stoga teško da će Windowsi 7 biti only 64-bit.
mora bit 64bit,nemogu odugovlačit 100godina sa 32bit,Vista je prijelazni OS,nekima dobar nekima ne,šta je tu je.Ja sam ipak za ono kad se vista složi kak spada onda radi jako dobro
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2008., 23:39   #36
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Sigurno da će biti 64-bitni između ostalog, bilo bi za nas super da se sad to više malo "pokrene", razvije i standadizira (64-bitni software) do izlazka Win 7, pa da svima bude lagodnije.

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 10.04.2008. u 00:57.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2008., 23:46   #37
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
Vista je prijelazni OS,nekima dobar nekima ne,šta je tu je.Ja sam ipak za ono kad se vista složi kak spada onda radi jako dobro
Slažem se u potpunosti uz malo truda i tweakanja, meni postaje puno upotrebljivija i brža. Što se tiče resursa 1GB DDR2 ~150kn tako da to nije problem barem danas!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2008., 23:47   #38
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
mora bit 64bit,nemogu odugovlačit 100godina sa 32bit,Vista je prijelazni OS,nekima dobar nekima ne,šta je tu je.Ja sam ipak za ono kad se vista složi kak spada onda radi jako dobro
Ma noramlno! Ali ne kad sam ja to rekel onda sam odma moral biti zaposlen u MS-u kaj ne RAZER!?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2008., 00:55   #39
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Slažem se u potpunosti uz malo truda i tweakanja, meni postaje puno upotrebljivija i brža. Što se tiče resursa 1GB DDR2 ~150kn tako da to nije problem barem danas!
Ja ne koristim VIstu, ali ako moze koji primjer kada ona postaje "puno upotrebljivija i brza"? Ili link?
Nekima 150 kuna i nije malo za OS koji nema smisla u sustini.
Vec mjesecima gledam istu ekipu na forumu kako se razbacuju parama i prijedlozima. Ne znam dal si ti medju njima i nije moj problem, ali reci nekome koji ima 500kn za graficku da hd3650 ne moze nista vrtiti kako spada je takav bullshit da ne pogledam vise forum taj dan kako mi se smuci.

Eto tako, bez uvrede, ne prozivam nikoga jer ne znam tocno o kome se radi. Niti zelim govorit kako da netko trosi pare, ali s jedne strane ovaj forum ima izvrsne postove, stickyije i ljude, a s druge, toliko se neozbiljnosti kaze, bez da ih se obrazlozi....
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2008., 08:22   #40
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,279
Citiraj:
Microsoft Windows 7 Exclusive
http://thebetaguy.com/exclusives/?po...ws-7-exclusive
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2008., 10:07   #41
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
ma najbolje da Windows 7 bude 64-bit i da uopće ne rade 32bit, bar bi svi napravili drivere i programe za 64-bit, a i RAMi bi se bolje iskorištavali, ioank će 3GB biti malo za 2 godine
to se neće dogoditi nije majkrosoft tak glup pa da si shebe tržište ima podosta programa koji imaju samo 32bit inačice koje jednostavno odbijaju raditi na 64bit osevima.

Tako da ...dream on..dream on
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2008., 13:37   #42
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
a ti programi kad-tad moraju dobiti nove inacice. a autori ce se prilagoditi ili ne, MS moze samo profitirati boljim i brzim OSom. kao da se vista ne bi bolje prodavala da nije toliko zasrana zbog kompaktibilnosti sa svim mogucim i nemogucim starim aplikacijama.

a ovo gore o tweaknju OSa kako bi radio normalno.....IMO cista idiotarija. jer, zasto se zajebavati s time kad imas OS koji radi normalno bez da po njemu ista radis (mislim na XP naravno)? zbog sarenog sucelja? takve stvari mogu samo osnovnoskolci napisati a da im se ne zamjeri
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2008., 14:06   #43
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Svi ćemo mi bit već tada na Google OSu

A Windowsi 7 će biti 128-bitni, pored 256-bitnih procesora.

Nema sikiranja dokle god mi imali XP pored sebe, ili Vistu, kako kome, jel.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2008., 15:23   #44
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
a ovo gore o tweaknju OSa kako bi radio normalno.....IMO cista idiotarija. jer, zasto se zajebavati s time kad imas OS koji radi normalno bez da po njemu ista radis (mislim na XP naravno)? zbog sarenog sucelja? takve stvari mogu samo osnovnoskolci napisati a da im se ne zamjeri
a čuj nemože svatko bit twiker
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2008., 18:11   #45
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
to se neće dogoditi nije majkrosoft tak glup pa da si shebe tržište ima podosta programa koji imaju samo 32bit inačice koje jednostavno odbijaju raditi na 64bit osevima.

Tako da ...dream on..dream on
Čuj za 2g. se svašta može dogodit, nove verzije programa izlaze svaki mj. do 2010.g teško da bude 32bit-nih prog kad su 64 brži/stabilniji!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2008., 18:39   #46
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
a čuj nemože svatko bit twiker
mene nasao zajebavat?

mene su te stvari prosle - sad hocu da nesto radi iz prve, da ne moram gubiti sat vremena nakon instalacije OSa na podesavanje, da ne moram zbog jedne sugave igre promijeniti cijeli set drivera itd.
tweakanje se za mene svelo na nlite s kojim podesim classic start menu par slicnih budalastina na koje sam navikao a ne na gasenje pola beskorisnih servisa zato sto je MS odlucio napraviti OS koji je sam sebi svrha.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2008., 20:23   #47
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Vidi ga, al je stabilan. Rock solid

http://www.tportal.hr/tehnologija/ra...0/0105006.html
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2008., 20:57   #48
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
hoces da tako nesto napravim na debianu pa da vidimo? mislim da bi na konfi tipa PIII 1.0GHz i 512mb ram otvorio vise,samo bi se malo nacekao,bas bi mogao probat u ponedjeljak na faksu
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2008., 20:58   #49
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ma ono sam ja onako rekao, sarkastično.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2008., 12:39   #50
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Čuj za 2g. se svašta može dogodit, nove verzije programa izlaze svaki mj. do 2010.g teško da bude 32bit-nih prog kad su 64 brži/stabilniji!
ima npr. knjigovodstvenih programa koji rade samo na 32bit sustavima i rade savršeno ispravno i savršeno brzo i sumnjam da će izlaziti x64 verzije

sve u svemu...jedva čekam da probam windoze 7 a do tada se idem igrati sa serverima 2k8
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2008., 13:20   #51
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
a ovo gore o tweaknju OSa kako bi radio normalno.....IMO cista idiotarija. jer, zasto se zajebavati s time kad imas OS koji radi normalno bez da po njemu ista radis (mislim na XP naravno)? zbog sarenog sucelja? takve stvari mogu samo osnovnoskolci napisati a da im se ne zamjeri
Mislim da me neki nisu dobro skužili. Pod tweakanje sam mislio izbacijavanje nepotrebnih stavr (Movie Maker, i sl) a dodavanje novih da poslje nemoram se zajebavat. Što se tiče prčkanja po registryu Windowsa tu su mali zahvati za brže gašenje i sl.

Još jednom napominjem, XP meni sa svim istim glupostima (dosta softwarea, igara, multimedije) (tweakan na isti način) sporije se pokreće i igre mi trzaju. Što se tiče nekih programa morao sam ih zaboraviti na Visti, ali sam dobar dio iskoristio!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2008., 13:00   #52
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Hm, malo bumpam topic, al eto, nisam mogao odoljeti.
Naime, Microsoft je trebao napraviti sa windowsima ono što je Apple napravio sa MacOS-om još 2001.

A to je: Baciti sve u smeće, i krenuti ispočetka.
Je, prvih godinu dana je bilo teško. Čak i dvije recimo. No danas je to jedan future-proof os.

Dok god XP/Vista/Win7 nose kod koji se provlači još od win3.1, nikad niš od njega.
A jedini razlog zašto to ne naprave, je horda rulje koja još uvijek diže win98 u nebesa kao "Najbolji OS ikad", a XP/Vista je smeće jer im ne radi IPOS knjigovodstvo 0.72, Monkey Island 2 i Lotus Office.

Win7: Sve novo. Od nule. Ništa što je radilo na Visti neće raditi osim pod virtualizacijom na Win7 (nadam se da je ovo korak prema tome), 64 bitna arhitektura isključivo. DX 10.x isključivo. Bez kompromisa.

Ako nekom treba knjigovodstveni program iz 1999, nek si instalira win98/2000 na svoj celeron 300, a ostatak ljudi nek pusti na miru da se mogu maknuti iz 1999.

Ovo je slijepa ulica kud idemo, i svaki budući OS će biti sve gori i gori dok se to ne napravi.

Zadnje izmijenjeno od: Punio4. 25.05.2008. u 13:33.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2008., 13:46   #53
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,128
@Punio4, u potpunosti se slažem s tobom. ja sam i mislio da će 7 bit nešto novo, pisano od nule. ali sam čuo negdje da će 7 bit samo rebrandirana vista. nadam se da to nije istina
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2008., 14:10   #54
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor Punio4 Pregled postova
Hm, malo bumpam topic, al eto, nisam mogao odoljeti.
Naime, Microsoft je trebao napraviti sa windowsima ono što je Apple napravio sa MacOS-om još 2001.

A to je: Baciti sve u smeće, i krenuti ispočetka.
Je, prvih godinu dana je bilo teško. Čak i dvije recimo. No danas je to jedan future-proof os.

Dok god XP/Vista/Win7 nose kod koji se provlači još od win3.1, nikad niš od njega.
A jedini razlog zašto to ne naprave, je horda rulje koja još uvijek diže win98 u nebesa kao "Najbolji OS ikad", a XP/Vista je smeće jer im ne radi IPOS knjigovodstvo 0.72, Monkey Island 2 i Lotus Office.

Win7: Sve novo. Od nule. Ništa što je radilo na Visti neće raditi osim pod virtualizacijom na Win7 (nadam se da je ovo korak prema tome), 64 bitna arhitektura isključivo. DX 10.x isključivo. Bez kompromisa.

Ako nekom treba knjigovodstveni program iz 1999, nek si instalira win98/2000 na svoj celeron 300, a ostatak ljudi nek pusti na miru da se mogu maknuti iz 1999.

Ovo je slijepa ulica kud idemo, i svaki budući OS će biti sve gori i gori dok se to ne napravi.

Ne ide to tako, moraju zadržati backwards kompatibilnost.
Korisnici Maca su zanemariva brojka, te sam software za Mac je većinom ili appleov ili od velikih igrača kojima nije problem napraviti nove verzije (kao što je Adobe napravio s PS-om za Intel arhitekturu).

Za PC ima valjda miljun puta više softwarea nego za Mac... čim ljudi koriste iTunes za muziku to sve govori
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2008., 14:22   #55
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,524
M$ da nešto napiše od nule? Pa nisu to ni prvi put napravili

Kaj se čudite, Win7 će biti OS poput svih do sada iz windows serije, nešto šminkanja, nešto novih mogućnosti, nekoliko velikih service packova nakon izlaska i to je to

Da Microsoft piše OS iz nule vjerojatno bi ga čekali 10 - 15 godina.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2008., 14:30   #56
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ne ide to tako, moraju zadržati backwards kompatibilnost.
Ne vidim zašto.
Ako ti treba neki program otprije, koji radi samo na starom OS-u, nitko te ne sili da prelaziš na novi.
Štoviše, nitko ti ne brani niti dual-boot, niti virtualizaciju, ako i pređeš na novi.

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Kaj se čudite, Win7 će biti OS poput svih do sada iz windows serije, nešto šminkanja, nešto novih mogućnosti, nekoliko velikih service packova nakon izlaska i to je to

Da Microsoft piše OS iz nule vjerojatno bi ga čekali 10 - 15 godina.
Ha ak niš drugo, koristiti će MinWin kernel, a ovo sa virtualnim hard diskovima mi se čini ko da je korak prema nekoj implementaciji virtualizacije.
A napokon su smjenili lika koji je bio "zadužen" (zaboravio imena) za windowse još od win 98, i stavili čovjeka koji je zaslužan za office2007, koji je po meni najbolji microsoftov proizvod do dana današnjeg.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2008., 14:49   #57
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor Punio4 Pregled postova
A to je: Baciti sve u smeće, i krenuti ispočetka.
Je, prvih godinu dana je bilo teško. Čak i dvije recimo. No danas je to jedan future-proof os.
Nema sanse. Razlog uspjeh PC (iliti IBM PC-a kako je tada bio poznat) su dva razloga: otvorena arhitektura koju mogu svi proizvoditi i backward kompatibilnost. Bilo je jacih, boljih i prakticnijih koncepata kucnog kompjutera u 80ima, ali nisu imali ovo dvoje. I gdje su sada? Sto nas vodi do....

Citiraj:
Autor Punio4 Pregled postova
Ne vidim zašto.
Ako ti treba neki program otprije, koji radi samo na starom OS-u, nitko te ne sili da prelaziš na novi.
...Maca, naravno. Podsjeti me, koliki dio trzista ima Mac sa tim "idemo od nule svakih nekoliko godina" principom?
nex je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2008., 16:07   #58
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,524
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Nema sanse. Razlog uspjeh PC (iliti IBM PC-a kako je tada bio poznat) su dva razloga: otvorena arhitektura koju mogu svi proizvoditi i backward kompatibilnost. Bilo je jacih, boljih i prakticnijih koncepata kucnog kompjutera u 80ima, ali nisu imali ovo dvoje. I gdje su sada? Sto nas vodi do....
...Maca, naravno. Podsjeti me, koliki dio trzista ima Mac sa tim "idemo od nule svakih nekoliko godina" principom?
@nex, kolko god da je to točno u ovom primjeru, no u primjeru7 backward kompatibilnosti stvari nisu najsjanije za Microsoft jer su tu često i redovito kiksali. Čak je i u 32bit/64bit te xp/vista odnosima još uvijek dosta problema.

Činjenica ostaje da je lagana nadogradnja OS-ova najjednostavnije rješenje, pisanje OS-a iz nule (ja pri tome podrazumijevam prvenstveno kvalitetno rješavanje stvari koje su se do sad pokazale rak ranama windowsa - FS, sigurnost, podrška za developere...) bilo bi dugotrajnije i skuplje pa je logično da se ekipa iz Microsofta vodi time.

Čini se da u ovom trenutku nit OSX niti Linux ne predstavljaju opasnu konkurenciju MS-u, a nema naznaka niti da će se to uskoro promijeniti pa tako ne treba očekivati ni radikalne promjene u windowsima dok je takva situacija.

I da MS krene pisati novi OS u radikalno drugačijoj varijanti, kvalitetna emulacija riješava problem kompatibilnosti.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 25.05.2008. u 16:18.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2008., 16:23   #59
lordVerdranius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 309
lordVerdranius je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2008., 16:51   #60
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Citiraj:
Autor lordVerdranius Pregled postova
Lažnjak.
Zasad samo jedan lik ima Win7 milestone 2:
http://www.thinknext.net/archives/2199
Isplati se pročitat, vidjet screenshotove i video na kraju.

I naravno da nije za očekivati da ima odmah drukčiji UI.
To se stavlja kad su gotove "tehnikalije" , tako je bilo uvijek dosad.

Jedna od meni super stvari je nova funkcija doubleclickanja na titlebar.
Umjesto maximizea/restore, kakav je bio dosad (za što postoji i gumb), funkcionira kao "zoom/expand" u OSX-u, tj, prozor se poveća do te mjere koliko je potrebno da se prikažu sve informacije u prozoru.
Ne vidi se na ovom videu, tu je samo prikazan vertikalni/horizontalni expand kad se na rub doubleclicka.
U zadnjem buildu (negdje na Neowinu pročitao) se ponaša kako sam prethodno opisao.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na