Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2009., 13:49   #61
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Ono što sam prvi puta rekao je bilo u kontekstu toga da ju nisam imao na svojem računalu instaliranu, samo što nisam naveo da sam prvi puta šaltao po njoj u hgspotu na e8600 konfi, je te nakon toga još kod par frendova, jer nisam smatrao bitnim da navodim sve lokacije gdje sam dolazio u kontakt sa tim os-om pa sam naveo prvu koja mi je pala na pamet.
Sad idemo u OT ali neznam kako to može bit acme argument ako na jačem računalu radi sporije nego kod mene xp na slabijem, te ako moraš isključit pola opcija da bi proradila fluidno, što po mom osobnom iskustvu sa w7 nije slučaj.
Zato sam i napisao da mi nema smisla da toliko žure sa w8, kad ni w7 još nije dovršen do kraja, a već se pokazao puno bržim od viste.
Isprika na OT-u.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2009., 15:35   #62
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Ukratko, nisi isprobao na svojem računalu, nisi testirao par dana, i ne znaš o čemu pričaš. Jednostavno nisi kompetentan davati određeni sud.
Vista se na mojem računalu ne vuče, a Win7 još manje.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2009., 15:52   #63
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Tebi se ne vuče, meni je bila spora. Ja tvoju niti ičiju drugu kompetentost ne dovodim u pitanje, meni se iz onoga što sam vidjeo nije dopala, dok tebi i ostalima jest, i tu svaka priča o kompetentnosti pada u vodu. A sad stvarno ajmo natrag na w8 dok nije počelo padat južno voće
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na