Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.04.2006., 14:58   #1
DR_J
Premium
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 116
Dialer?!?!?!

Imam ADSL i nekako sam s neta pokupio dialer. Taj glupi dialer mi nemre nista i svaki puta kada se pokusa connectat nemre i izbaci poruku cannot connect.
Telefonski račun mi je normalan i sve je ok,samo što ga se nikako nemogu riješiti.tj on svakih petnaestak minuta se pokreće i onda zgasi.Pokušao sam sa adaware-om,sa spybot-om,sa spyware doctorom,imam trend micro antivirus ni on nemre ništa.Našao sam dialera u temporary folderu.I onda ga ja sam izbrišem i on opet sam od sebe se pokrene i stvori se opet u temporary folderu.Da li da disableam system restore i kako da to napravim ili šta drugo da radim.Ista stvar mi je i sa jednim virusom koji mi se svaki put kad dižem windowse ondah mi ga trend micro detectira i stavi ga u quarantinu.Šta da radim???
Unaprijed se zahvaljujem.
DR_J je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2006., 18:46   #2
bluntafari
Djembe playa
 
bluntafari's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 247
Isključi system restore: Control Panel>Performance and Maintenance. U gornjem lijevom ulu imaš ikonu System Restore, klikneš na to, otvori ti se Sysrem Restore prozor i onda klikneš na Sysrem Restore Settings. Tu ćeš dobiti još jedan prozorčić na kojem imaš opciju "Turn off System Restore on all drives". To klikneš stisneš OK i gotov si.

E sad si skini Avast antivirusni program koji je besplatan i updejtaj najnovije virusne definicije. Da bi dobio licencu moraš se besplatno registrirati ili ti evo moja pa je ukucaj: W3906953H2700A1106-ACA1WXX3.

Sad kada se pokrene program zakaži boot scan: desni klik na program> schedule boot time scan, i restartaj komp.

Trebao bi se riješiti gamadi, ako ne uspiješ javi da skemijamo nešto. : hello2 :

E da, i pobriši prvo system restore fajlove: klikneš desnom tipkom na C disk, pa na properties, kada ti se otvori prozorčić klikneš disk cleanup, odeš na more options i pod system restore klikni clean up.
bluntafari je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na