Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.05.2019., 18:06   #211
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Ukoliko se ima osjetljivija koza i nema se puno vremena preporucujem isprobati brijanje ledenom vodom. Nema potrebe za nekim pripremama, sapunima i sl (moze se, naravno i s tim ali uzeo sam i vrijeme kao faktor). Nova lamica (zilet), umiti se nekoliko puta ledenom vodom i nakon toga ozezi 3-pass shave ili koliko se vec zeli glatko da ispadne (naravno izmedju ubaciti umivanje ledenom vodom).

Nakon toga neki aftershave i gg.
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 08:36   #212
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Zanimljivo.

Imam jako osjetljivu kožu tu ispod brade, na granici s vratom, u mojih 15 godina brijanja, nikada nisam našao neko riješenje da nisam kompletno krvav nakon brijanja... Osim OneBlade
Mislio sam već da sam jedini čovjek na svijetu koji izađe poslje brijanja, kao poslje bitke hahahah
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.08.2019., 18:48   #213
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Evo bacio oko na ovu temu jer me zanimalo ima li kritika na račun Onebladea. Jer moje početno oduševljenje je brzo otišlo u nepovrat. Prva britvica što je došla s njime je bila odlična, no slomio je nekako nakon mjesec dana. Uzeo drugu - jako dobro ali ne duže od mjesec/ mjesec i pol dana prije nego je otupila. Uzeo naravno i treću jer sam bio oduševljen kvalitetom brijanja, ništa iritacije za razliku od žileta i to... - kifla, katastrofa, čupa do boli, nebitno je li brada od tri dana ili sedam, mokro ili suho brijanje... I ajde računam zapao me neki defektan primjerak pa ću uzeti još jednu - opet isto.

Nemate tih problema? Još uvijek zadovoljni?
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2019., 21:39   #214
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Još uvijek zadovoljan, ali tek na prvoj zamjeni. Ako išta znači, uzeo u Santa Domenica. Meni doduše dugo traju zbog jednotjednog brijanja.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2019., 11:48   #215
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Trebam preporuku web shopa za safety razor, britvice itd svega ostalog šta ide uz brijanje?
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2019., 14:46   #216
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 235
Godinama sam koristio mach 3 turbo i već mi je dojadilo doslovno bacanje para na nastavke i odlučio prošle godine isprobati safety razor. Frend mi posudio Merkura da isprobam to čudo i rekao sam odmah da moram imati nešto takvo i (previše kasno) skužio da sam do onda koristio precjenjeni drek. U to vrijeme nije bilo baš nešto izbora na ebayu po nekim povoljnijim cijenama pa sam se okrenuo Aliju da vidim ima li tamo nešto slično vrijedno spomena i naletio na ovaj razor, ovaj store ima dosta toga u izboru, po ocjenama ljudi se čini ok a cijenom ne gubiš puno ako kvaliteta baš i ne ispadne... pa rekoh naručujem pa kaj bude bude.

Mjesecima kasnije mogu reći da mi je ovo jedna od najboljih kupnji u životu. Ispunilo je i više od očekivanja za te pare a dosad koliko vidim, trajat će. Brijem se kao i s Merkurom ono kad sam isprobavao, isto ima težinu i samo klizi, prošli tjedan sam brijao 1 cm bradu bez brige. Britvice sam bio uzeo na ebayu za 6-7 dolara Astra Platinum 50 komada i to će mi trajati dosta vremena.


Nadam se da sam nekome pomogao ko hoće jeftinije a kvalitetno brijanje i nisam tu da nekog nagovaram da uzme kineski ili čiji je već safety razor već da samo iznesem svoje iskustvo. Poz
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2019., 15:24   #217
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Trebam preporuku web shopa za safety razor, britvice itd svega ostalog šta ide uz brijanje?
Forum brijacnica.com

A shopovi:

https://www.traditionalshaving.co.uk/
https://www.shaving.ie/
https://www.italianbarber.com/
...
Ima ih jos brdo, ovo su samo neki kojih sam se prvo sjetio.
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2019., 15:29   #218
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Samo britva i sapun dolaze u obzir. DE kod putovanja avionom
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2019., 15:37   #219
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Citiraj:
Autor viper84 Pregled postova
Godinama sam koristio mach 3 turbo i već mi je dojadilo doslovno bacanje para na nastavke i odlučio prošle godine isprobati safety razor. Frend mi posudio Merkura da isprobam to čudo i rekao sam odmah da moram imati nešto takvo i (previše kasno) skužio da sam do onda koristio precjenjeni drek. U to vrijeme nije bilo baš nešto izbora na ebayu po nekim povoljnijim cijenama pa sam se okrenuo Aliju da vidim ima li tamo nešto slično vrijedno spomena i naletio na ovaj razor, ovaj store ima dosta toga u izboru, po ocjenama ljudi se čini ok a cijenom ne gubiš puno ako kvaliteta baš i ne ispadne... pa rekoh naručujem pa kaj bude bude.

Mjesecima kasnije mogu reći da mi je ovo jedna od najboljih kupnji u životu. Ispunilo je i više od očekivanja za te pare a dosad koliko vidim, trajat će. Brijem se kao i s Merkurom ono kad sam isprobavao, isto ima težinu i samo klizi, prošli tjedan sam brijao 1 cm bradu bez brige. Britvice sam bio uzeo na ebayu za 6-7 dolara Astra Platinum 50 komada i to će mi trajati dosta vremena.


Nadam se da sam nekome pomogao ko hoće jeftinije a kvalitetno brijanje i nisam tu da nekog nagovaram da uzme kineski ili čiji je već safety razor već da samo iznesem svoje iskustvo. Poz



evo, i ja sam odlučio probat
trenutno rokam po fusion 5 britvicaj i elektronski braun serija 7
jedino što sam ja sad naručio bali britvice, pa da mi stigne u kompletu
valjda nebude taj zajeb
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2019., 16:35   #220
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 235
Gle, za te pare možeš samo dobiti. Osobno nisam nikakvu razliku osjetio između ovog i Merkura koji je 4-5 puta skuplji. S ovim sam dobio još i tu putnu kutiju s ogledalom.

S brijačem se dobije jedan Baili Platinum žilet koji još nisam (is)koristio jer su mi Astre došle prije pa ih i koristim otpočetka al mislim da ne bi trebao biti neke velike razlike između njih. Baš bi ga mogao staviti za probu kad se ovaj istroši.
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.08.2019., 17:31   #221
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Citiraj:
Autor tux-scooby Pregled postova
Forum brijacnica.com



A shopovi:



https://www.traditionalshaving.co.uk/

https://www.shaving.ie/

https://www.italianbarber.com/

...

Ima ih jos brdo, ovo su samo neki kojih sam se prvo sjetio.


Hvala
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2019., 23:51   #222
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Citiraj:
Autor viper84 Pregled postova
Gle, za te pare možeš samo dobiti. Osobno nisam nikakvu razliku osjetio između ovog i Merkura koji je 4-5 puta skuplji. S ovim sam dobio još i tu putnu kutiju s ogledalom.

S brijačem se dobije jedan Baili Platinum žilet koji još nisam (is)koristio jer su mi Astre došle prije pa ih i koristim otpočetka al mislim da ne bi trebao biti neke velike razlike između njih. Baš bi ga mogao staviti za probu kad se ovaj istroši.


Možeš li mi preporičiti najbolji brijač, najbolje žilete i najbolju četku sa ove stranice gdje si ti uzeo na Aliexpress? Imaju još dva dana neki sale pa da naručim
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2019., 00:48   #223
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 235
Uzeo sam brijač koji sam linkao već gore, žilete sam uzeo e ebaya odavde, četku ne koristim, samo gel na ruku i utrljam na lice. E sad koje je najbolje, tu bi ti mogli pomoći oni koji su više toga isprobali, ovisi i o bradi kakvu imaš, gušća, rjeđa... Imaš u tom shopu linkanom svašta od opreme i drukčije brijače pa si pogledaj. Ja sam kako sam rekao nakon dugogodišnjeg korištenja mach 3 samo isprobao safety razor i rekao sam sebi da moram to nabaviti, neki duže traže ono kaj im paše, skoro pa sve isprobaju prije nego nađu, meni je bio praktički pogodak iz prve. Već sam bio skoro uzeo Merkur 34c ali pošto često švrljam po Aliju i kupujem tamo išao sam vidjeti imaju li kakvu ponudu naletio na ovo i isprobao, na kraju ispalo odlično. Dok se sjetim koliko sam para spizdio na te gillette nastavke osjećam se ko naivčina a k tome me nikad nisu obrijali kao ova kombinacija sad.
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2019., 09:14   #224
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Evo uzeo i ja s alija ovog za 2.84$ pa ćemo da vidimo

Vidim da ima svega, pa i ovakvih kopija merkur futura za par dolara.

Općenito se čini da ima par modela safety razora koje razni prodavači brendiraju i prodaju po malo drugačijim cijenama.

Inače četka je ok čak i ona iz dm-a sa pravom dlakom. A s njom sam koristio palmolive classic zelenu kremu i to mi je puno bolje i ne isušuje lice kao gelovi.

Žileti koji se lako daju nabavit kod nas i da su dobri su gillette platinum, obično ih ima u konzumu i bolje uzet tako nešto nego experimentirat s nekim aliex nonamerima. Ima i wilkinsona kod nas za nabavit, ali to su najgori žileti koje sam probao, tupi i čupaju. Po meni su najbolji feather. Uzimao sam ih s ebaya, al možda bolje ne krenut s njima jer su osjetno oštriji od ostalih . S praksom to znači samo još lakše i blaže brijanje za kožu, reže kroz sve i nema zapinjanja, guljenja
nub je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 01:18   #225
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor viper84 Pregled postova
Uzeo sam brijač koji sam linkao već gore, žilete sam uzeo e ebaya odavde, četku ne koristim, samo gel na ruku i utrljam na lice. E sad koje je najbolje, tu bi ti mogli pomoći oni koji su više toga isprobali, ovisi i o bradi kakvu imaš, gušća, rjeđa... Imaš u tom shopu linkanom svašta od opreme i drukčije brijače pa si pogledaj. Ja sam kako sam rekao nakon dugogodišnjeg korištenja mach 3 samo isprobao safety razor i rekao sam sebi da moram to nabaviti, neki duže traže ono kaj im paše, skoro pa sve isprobaju prije nego nađu, meni je bio praktički pogodak iz prve. Već sam bio skoro uzeo Merkur 34c ali pošto često švrljam po Aliju i kupujem tamo išao sam vidjeti imaju li kakvu ponudu naletio na ovo i isprobao, na kraju ispalo odlično. Dok se sjetim koliko sam para spizdio na te gillette nastavke osjećam se ko naivčina a k tome me nikad nisu obrijali kao ova kombinacija sad.
Hvala na postu, nisam bas razmisljao puno o brijanju ali eto kod mene ista prica, bacio dosad love na razne Mach-ove i britvice pa bi sad probao nesto slicno tome sto si ti uzeo.

Svidja mi se ovako nesto
https://www.aliexpress.com/item/3279...d-ced76dcbcb55

Jel moze preporuka nekog takvog brijaca sa Alija do 100-150kn ili su i ovi jeftiniji OK ?

Zadnje izmijenjeno od: Veki-os. 06.09.2019. u 01:27.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 08:59   #226
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Evo, već neko vrijeme da je došao safety razor od 2.84$ s aliexpressa. Ovaj

Šta reći, solidan komad željeza, teži nego što izgleda na slikama, fino brije i baš je gušt. Naspram plastičnih multiblade pixdarija brije ko avion. Pa eto, tko želi probat safety razor, može to napravit za sitne pare .

Evo i par slikica. Zanemarite malo skenjan žilet
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20190924_070947.jpg‎
Views:	479
Size:	564.0 kB
ID:	21524   Click image for larger version

Name:	20190924_070925.jpg‎
Views:	310
Size:	555.3 kB
ID:	21525   Click image for larger version

Name:	20190924_071050.jpg‎
Views:	355
Size:	589.1 kB
ID:	21526  
nub je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 09:58   #227
Dalthor
Registered User
Moj komp
 
Dalthor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Evo, već neko vrijeme da je došao safety razor od 2.84$ s aliexpressa.
pašu li bilo kakvi žileti na taj ili se moraju neki određeni uzeti? uzeo bih i ja da probam, jer su mi dosadili ovi jednokratni.
Dalthor je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 10:02   #228
KrunoSTc
Owner
 
KrunoSTc's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
evo i moje iskustvo sa britvicama koje koristim cca 15godina.
Prvo su bili mach3 i ostali sa reklama, pa 2-3 električna, a radi jake brade sam se prebacio na žilet i razor Muhle. Tabac sapun i četka, uglavnom najgore iskustvo brijanja. Uvijek krvav, puno prištića po bradi, itd. Žilete sam kupovao one razne pakete gdje su svi najbolji proizvodaci i onda sam otkrio slijedeće, slučajno sam se jednom obrijao sa BIC jednokratim žiletom iz mulera, konzuma i ostao oduševljen.
Dan danas znaci vec jedno 7 godina isklučivo koristim BIC jednokratnie Flex britvice koje nisu ubiti jednokratne vec mi potraju i 10+ brijanja. Niti jednom se nisam porezao, odlično briju, nema prištića niti iritirane kože brade i vrata. Tako da svakako preporučam BIC FLEX sa plavom drškom, koštaju neku siću...
KrunoSTc je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 10:10   #229
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Wilkinson Hydro 3. Glave orođinal 16kom za 12-15€ sa eBay.de

Mir i spokoj God dana (ne imadem nešto jaku bradu )
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 10:30   #230
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor Dalthor Pregled postova
pašu li bilo kakvi žileti na taj ili se moraju neki određeni uzeti? uzeo bih i ja da probam, jer su mi dosadili ovi jednokratni.
Da, to je standardizirano i idu bilo koji. Ja sam stavio gillette platinum koji se daju naći po našim dućanima. Ima i wilkinsona za nać, ali oni su tupi i čupaju više nego briju, tako da to zaobiđi

Inače, došao je i jedan kineski žilet s ovim safety razorom, ali nisam ga probao koristiti.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 10:41   #231
Dalthor
Registered User
Moj komp
 
Dalthor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor KrunoSTc Pregled postova
Dan danas znaci vec jedno 7 godina isklučivo koristim BIC jednokratnie Flex britvice koje nisu ubiti jednokratne vec mi potraju i 10+ brijanja. Niti jednom se nisam porezao, odlično briju, nema prištića niti iritirane kože brade i vrata. Tako da svakako preporučam BIC FLEX sa plavom drškom, koštaju neku siću...
ja koristim isto već 10+ godina iste jednokratne (one neke zelene wilkinson koji se mogu stisnuti pa ih lakše isprati nakon brijanja) (također odrade i po 10 brijanja), i nikad prištića, i tu i tamo se malo zakrvavim, ali ništa strašno, ali su mi dosadili jer, ako imam malo dužu bradu (3-4 dana) moram po 4 puta prolaziti po istom mjesto da bih skinuo sve, a preko opisima tu s foruma, sa klasičnim safety razorom bi to trebalo ići bolje, a i htio bih neku promjenu.
Te Bic sam probao jednom prilikom kad nije bilo wilkinsona u dućanu, ali nisam ih više uzimao jer već drugo brijanje su me počeli čupati.
Dalthor je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2019., 11:54   #232
KrunoSTc
Owner
 
KrunoSTc's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
Citiraj:
Autor Dalthor Pregled postova
ja koristim isto već 10+ godina iste jednokratne (one neke zelene wilkinson koji se mogu stisnuti pa ih lakše isprati nakon brijanja) (također odrade i po 10 brijanja), i nikad prištića, i tu i tamo se malo zakrvavim, ali ništa strašno, ali su mi dosadili jer, ako imam malo dužu bradu (3-4 dana) moram po 4 puta prolaziti po istom mjesto da bih skinuo sve, a preko opisima tu s foruma, sa klasičnim safety razorom bi to trebalo ići bolje, a i htio bih neku promjenu.
Te Bic sam probao jednom prilikom kad nije bilo wilkinsona u dućanu, ali nisam ih više uzimao jer već drugo brijanje su me počeli čupati.
Rijetko di ih ima za kupiti, BIC FLEX sa plavom drškom su meni izbor br.1 godinama. Meni npr. te wilkinskon zelene ne pašu, slabo mi briju.
KrunoSTc je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2019., 23:33   #233
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Ja imam samo riječi pohvale za OneBlade, imam ju već jedno 9 mjeseci, godinu dana i jako sam zadovoljan. Inače nisam nešto dlakav, i nemam oštre dlake tako sa se lagano skidaju i ja sam još na originalnoj oštrici , a imam u kutiji još dvije ekstra koje sam dobio uz aparat.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2019., 14:58   #234
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Ja koristim isključivo Feather žilete japanske. I safety razor od cca 200kn iz Muellera.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 21:30   #235
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Za one koji se mozda ne briju britvicama ali zađu u temu... obrijem vrat jednom u 2-3 tjedna, ali bradu stalno trimam na 3-4 mm. Trebao bi preporuku masinice/trimera koji mi moze posluzit da po vratu skratim dlake koliko god je moguce kratko, a i da ima 3-6 mm nastavke za ostatak lica...valjaju li sta jeftine Wahl masinice iz Elipsa?
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2019., 21:39   #236
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Ja imam samo riječi pohvale za OneBlade, imam ju već jedno 9 mjeseci, godinu dana i jako sam zadovoljan. Inače nisam nešto dlakav, i nemam oštre dlake tako sa se lagano skidaju i ja sam još na originalnoj oštrici , a imam u kutiji još dvije ekstra koje sam dobio uz aparat.
I ja sam odusevljen..
Oneblade me preporodio i odusevio
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2019., 21:47   #237
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
I ja sam odusevljen..
Oneblade me preporodio i odusevio
bome, nećkao sam se u par navrata, dok nisam vidio ovdje...za sad da bi riječ rekao, brzo, bez iritacije i posjekotina, stavio ne stavio afteršejv - nemam jebenih prišteva, iritacija, crvenila - zakon
tor je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2019., 21:54   #238
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Koje modele OneBladea imate? Gledam da zamjenim elektricni s 3 glave s necim malo manjim i jednostavnijim za ovo malo mahovine sto mi raste. Brijem se na suho, ne koristim aftere i nemam problema s kozom/bradom, ali me isto tako zainteresirao taj brijac
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2019., 22:16   #239
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
QP2520, za sad mi je i više nego dovoljan
tor je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2019., 14:29   #240
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
a koja je razlika vidim QP2520/20, QP2520/30, QP2520/64?
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na