Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2015., 14:03   #1
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
zamjenske baterije za laptop - Preporuke

Vidim da je bilo upita u tebi o baterijama ali ne i konkretnih odgovora..
Kako nije nešto što se da nabrzinu proguglati predlažem temu u kojoj bi forumaši dali preporuke na jeftinije baterije brandova dostupnih na ebayu, amazonu....

Molio bih pouzdane preporuke po mogućnosti iz osobnog iskustva a ne iz izvora seosko vijeće baba reklo kazalo!

Ukoliko tema zaživi potrudit ću se da korisne informacije / linkove / recenzije sumiram u početnom postu.
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2015., 14:08   #2
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ja sam s ovog WebShopa kupovao novu zamjensku bateriju još za svoj stari Acer Aspire 5738ZG i sve ok. Solidna baterija koja je trajala oko 1,30h (što je ok za taj laptop).

Iako se relativno slabo koristi, nakon godine dana mislim da je wear nešto sitno, oko 3-4%...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.01.2015., 15:08   #3
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Ja sam sa ebaya narucio batteriju za svoj Dell laptop sa 6 celija ovo ono. I radi vec godinu dana ko zmaj. Platio sam ju oko 20 dolara + 5 dolara postarine. Ispala je dosta jeftinije od svega nevedenog, nakon toga sam za vecinu laptopova koje odrzavam narucio od istog ili slicnog prodavaca na ebayu i sve rade ko zmaj za max 140 kn ( jer se radi o starijim modelima). Osobno samo gledam da je dobar seller, da ima sto vise celija i mAh, marka mi je totalno nebitna jer kao sto sam reko ove rade ko zmaj. ( samo da napomenem ebay je lutrija, jedna mi je i dosla pa nije ni radila a kakti sve new ovo ono, pa sam moro povrat novaca radit, ali sada je sve covered sa ebay money protection vise manje )
__________________
Red Vishera Blue Devil

Zadnje izmijenjeno od: ravkan. 12.01.2015. u 15:14.
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2015., 15:27   #4
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
@ravkan moze link na sellera,planiram si naruciti jednu rezervnu za laptop pa ako su povoljne
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na