Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.01.2017., 22:40   #1141
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Tko tvrdi da Vasquez i Danilo znaju osnove nogometa može na psihijatriju
burmuz je offline  
Staro 18.01.2017., 22:47   #1142
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Opet Ronaldo simulira, tko bi rekao

https://twitter.com/diaro_SPORT/stat...30699179188224
listerstorm je offline  
Staro 18.01.2017., 23:03   #1143
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
40 utakmica bez gubljenja i onda dvije zaredom izgube.. ni jedna dobra lopta za Ronalda.. Benzema fula sa 7m XD cijeli gol..
Asensio i Lucas nevidljivi. Baš je Isco falio.
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline  
Staro 18.01.2017., 23:23   #1144
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
A dobro, što je tu je ... morat će se vaditi u gostima kako god znaju

Nažalost, falili su prodori po desnoj strani koje jedino Carvajal zna odraditi kako treba, ali pošto ima ozljeđenu zadnju ložu te ga neće biti mjesec dana na terenu ... izgleda da će Danilo morati postati vrhunski bek i to ODMAH

Ovo se i očekivalo, jer je Carva jedini igrač iz startne jedanaestorke CL finala koji još nije bio ozljeđen, a ovaj ga je forsirao non-stop, pa je samo bilo pitanje trenutka nekakve ozljede.
dh41400 je offline  
Staro 19.01.2017., 07:18   #1145
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Ne vidim neke naznake da se budu izvadili u gostima.Ne mogu reći da su u padu,jer nisu niti prije igrali puno bolje,samo su imali sreće kad je bilo gusto.Sada ih je počela zaobilaziti.Bit će jako teško dobiti Malagu ovakvom igrom.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 19.01.2017., 09:07   #1146
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
http://www.index.hr/sport/clanak/sok...ta/945004.aspx

Šta reći, osim što se ponovo dokazuje da je krivi igrač izabran za najboljeg igrača.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 19.01.2017., 09:59   #1147
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Tko o čemu buljo i lister o Ronaldu
Mislim, ti znas da je to nagrada za prošlu godinu, a ovo je 2017.?
Po toj logici bi Leisteru trebali uzet titulu od prosle sezone jer su sad katastrofa.

U neku ruku mi je i drago da su izgubili da vidim malo frustracije na licu Zidane-a, nema više onog osmijeha kad se kockaš svaku tekmu i pobjeđuješ, valjda se opametio.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 19.01.2017., 10:09   #1148
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
http://www.index.hr/sport/clanak/sok...ta/945004.aspx

Šta reći, osim što se ponovo dokazuje da je krivi igrač izabran za najboljeg igrača.
Buljo, tebe treba bannat samo zato jer čitaš to govno od medija
Brko je offline  
Staro 19.01.2017., 10:27   #1149
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Večina medija su govna, tak da čitaš one članke koji ti se sviđaju.
A znam i zašto ti je govno al ovdje nema govora o politici tak da...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 19.01.2017., 12:16   #1150
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Buljo, tebe treba bannat samo zato jer čitaš to govno od medija
Just do it hahaha

Sad još i Carvajal ozlijeđen a onaj panj Danilo XD, bolje da je igrao Coentrao, mada nije ni on nešto extra, ali možda je nabrijan s obzirom koliko dugo nije odigrao poštenu tekmu. Lucas me baš razočarao..

Valjda će Isco biti spreman za sljedeću tekmu..
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline  
Staro 19.01.2017., 13:58   #1151
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Vratit ce oni samopouzdanje sad u subotu ako dobiju Malagu, a trebali bi, ako izgube onda ce te sve nizbrdo krenut.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 19.01.2017., 14:01   #1152
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Večina medija su govna, tak da čitaš one članke koji ti se sviđaju.
A znam i zašto ti je govno al ovdje nema govora o politici tak da...
Pa govorim o sportu. Govno od medija što se sporta tiče. Pogotovo nogometa.
Dovoljno mi govori kad je lani pisao članak kako se nakon nekoliko godina izbivanja u Formulu 1 vraća momčad BENNETON Renault. A Bennetona u F1 nema od 2001. Nakon toga je bio samo Renault.
A i koliko puta su Garetha nazvali Christian Bale. A Alača i njegove suze boga sunca da ni ne spominjem. Stoga, govno od medija sa polupismenim i nepismenim novinarima.
O nogometu ne čitam na domaćim medijima baš ništa. Radije Marcu lupam u translator nego da čitam domaće pizdarije.

Politika nema nikakve veze sa time. Na tom području Index čak nešto i odradi kak treba.
Brko je offline  
Staro 19.01.2017., 15:05   #1153
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Isprike što upadam sa nogometnim OT-om u ovu političku temu ... samo da odgovorim kolegi, pa odoh dalje

Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
Sad još i Carvajal ozlijeđen a onaj panj Danilo XD, bolje da je igrao Coentrao, mada nije ni on nešto extra, ali možda je nabrijan s obzirom koliko dugo nije odigrao poštenu tekmu. Lucas me baš razočarao..

Valjda će Isco biti spreman za sljedeću tekmu..
Izgleda da je Zidane i računao na ovo, te je i isprobavao ovu novu formaciju 3-5-2, gdje bi mu wingbekovi bili Marcelo i (po mojoj pretpostavci) Vazquez, jer je pitanje kako će se Danilo ponašati pod pritiskom.

Na ovoj tekmi je prebacio na 3-5-2 pred kraj, te Kovačića pokušao baciti na tu poziciju desnog wingbeka, ali ovaj je ostao poprilično zbunjen po pitanju što/kada/kako/koga.

Još jedna solucija je Nacho na desnom beku (sa četvoricom u zadnjoj liniji), ali onda nema nekih solucija po pitanju rotacije i odmaranja igrača za nadolazeće tekme. S obzirom da je ovo najgušći period u sezoni sa hrpom nadolazećih utakmica, biti će zanimljivo vidjeti tko će ostati živ a tko ne
dh41400 je offline  
Staro 19.01.2017., 15:44   #1154
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Isprike što upadam sa nogometnim OT-om u ovu političku temu ... samo da odgovorim kolegi, pa odoh dalje


Izgleda da je Zidane i računao na ovo, te je i isprobavao ovu novu formaciju 3-5-2, gdje bi mu wingbekovi bili Marcelo i (po mojoj pretpostavci) Vazquez, jer je pitanje kako će se Danilo ponašati pod pritiskom.

Na ovoj tekmi je prebacio na 3-5-2 pred kraj, te Kovačića pokušao baciti na tu poziciju desnog wingbeka, ali ovaj je ostao poprilično zbunjen po pitanju što/kada/kako/koga.

Još jedna solucija je Nacho na desnom beku (sa četvoricom u zadnjoj liniji), ali onda nema nekih solucija po pitanju rotacije i odmaranja igrača za nadolazeće tekme. S obzirom da je ovo najgušći period u sezoni sa hrpom nadolazećih utakmica, biti će zanimljivo vidjeti tko će ostati živ a tko ne
Slažem se sa tobom.Ja bi samo rađe vidio Ramosa na beku,a Nacha na stoperu sa Varaneom.Ramos je već neuspješno igrao zadnjeg veznog pod Rafom ,ali mislim da bi manje štete napravio na beku,jer prodoran je,a opet nije lajbek kao Danilo.
Danila bi pustio da ide badava.
Ne treba sad Lucasa razapinjati.Imao je loš dan ,a on je za razliku od nekih ove sezone odigrao dobrih utakmica.
Slažem se i sa tobom Mirko da sad treba dobiti Malagu pošto,poto,ali neće to ići lagano.Pogotovo ne sa ovakvom igrom.Sa katastrofalnim Ronaldom cijele sezone.Sada ispada da sam bio u pravu kad sam rekao da ga se trebalo prodat dok se još moglo masno zaraditi.Na godinu će to biti puno manja lova,vjerujte.
Nije problem samo njegova forma,nego je najveći problem što je cijela momčad njegov talac.Vaditi ga ne smije,jer će dobiti slom živaca,a drugi gube volju na klupi kad gledaju što se njemu tolerira.
To sam pretpostavljao da će biti tako već u jesen.
Ovdje su se neki smijali kad sam kritizirao igru čak i kad se pobjeđivalo.Govorilo se o nekom nizu,ali indikativno je bilo da niti jednu jaku tekmu osim Atletica(koji ove godine nije niti sjena prošlogodišnjem),nismo dobili.Barci smo ejdva iščupali remi ,Borusija dva remija,Villareal doma x.Jedino smo razmontirali jaki Sociedad i to znakovito bez ijedne od ovih zvijezdica koje sad gledamo.
Moja procjena je nažalost da u kupu ispadamo,a u prvenstvu ćemo opet biti iza Barce.Liga prvaka ,to nikad ne znaš!

http://www.marca.com/en/football/rea...f6e8b4624.html
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: emilblomsky. 19.01.2017. u 15:59.
emilblomsky je offline  
Staro 19.01.2017., 16:37   #1155
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Sa katastrofalnim Ronaldom cijele sezone.Sada ispada da sam bio u pravu kad sam rekao da ga se trebalo prodat dok se još moglo masno zaraditi.Na godinu će to biti puno manja lova,vjerujte.
Nije problem samo