Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.05.2016., 16:09   #331
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Bome, a i uz to, kratko je trajao rivju...

Ovaj tjedan kod nas dolazi..

Samsung je ostavio trag iza sebe, a htc nije..

Sad im treba uspjeh sa 10tkom, mada, mob je odlican, ali, nema nekog hajpa, ocito su sad svi na oprezu..

Gledam cijene G5, 5200kn, a 10 bu kostal 6tkn, iskreno, tih 800tinjak kn ne vrijedi vise HTC..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 16:36   #332
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ma nema hype-a jer HTC vise nema para za marketing.

to ti je hype, nista drugo. Tko se vise/bolje izreklamira, taj ce se bolje prodavati, nije bitan uopce proizvod vise, sve je to dobro.
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.05.2016., 17:15   #333
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Volim pogledati mkbhd-ove recenzije. Jedan od zanimljivijih likova. Slazem se da je recenzija za htc 10 odradjena preko neke stvari ocito. I jedna od njegovih losijih recenzija.

No da je popljuvao htc 10? Iskreno, nisam tu recenziju uopce tako dozivio.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 20:01   #334
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Ispljuvao je kameru, a kamera je sve bolja i bolja....
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 20:05   #335
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Ocito ni u HTC Hrvatska ne znaju kad ce 10 doc kod nas..
Vele da nemaju nikakvih informacija..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 21:44   #336
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Ispljuvao je kameru, a kamera je sve bolja i bolja....
Ne mozemo znati samo po recenzijama dal je bolja i bolja. Mozda je i to bolje losije od konkurencije? Mozda i nije. Vidjet cemo kad mobitel sami dobijemo u ruke.

I da, ozbiljno razmisljam uzeti desetku. Kamera meni osobno ne igra ulogu, ali zelim taj njihov touch isprobati. Ako je barem blizu iPhonea, uzimam mobitel 100%. Ovako cu razmisliti, jer ipak su debelo pretjerali sa cijenom, pa cu pricekati njuskalo i 3k cijene
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 00:03   #337
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Evo i review 10-tke GSM Arene...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 03:17   #338
aloalo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 112
Ocekivano hvalospjevi, osim baterije, naravno. Al zapeo mi je za oko, prvi smarthone mi je bio Desire i tu je HTC ostavio dobar dojam. Cekam da mu malo padne cijena i onda moze zamijeniti G4 koji ima.jos goru bateriju i meni je (pre)velik.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
aloalo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 14:46   #339
Kapica
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 108
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Nemoj na fejzbuk na njemu odgovaraju takvi noobvi koji nemaju veze sa ovima koji ti se jave direktno na mail, piši im ovdje

http://www.htc.com/hr/contact/email/


P.S
Agram ti nikad neće dat novi uređaj nego će ga konstantno popravljat i gubit ćeš vrijeme dane i živce kao ja. Jedino di možeš dobit novi uređaj je ako se javiš na gore link kažeš da su ti usrali mobitel u agramu i da hoćeš novi, ostaviš fino podatke i dobit ćeš odgovor u roku par dana kad oni otvore taj slučaj i vjerovatno odobre zamjenu i kasnije te možda i telefonski kontaktirat.
Mogu ponudit kontra argument.
Curi krepao Sony Z3 Compact, taman pred istek god dana.. Ruknulo nes na maticnoj, vezano za struju, pocelo restartanjem, i sam se ugasi, uspio prek punjaca nekak upalit da skinem slike i ostalo.
Nakon par rebootanja vise se nije ni punio.

Za manje od 3 tjedna Agram poslao preko VIP-a gdje odnesen uređaj, potpuno novi uređaj.
Znači, uređaj je toliko krepao, da se nisu ni potrudili, ponekad, ima nade u tom Agramu
Kapica je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 17:01   #340
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Vjerovatno je Agram plaćen po popravku ili satima popravka ili nešto slično. Ako vam samo zamjene mobitel, nema tu para za njih. 😀
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2016., 19:07   #341
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Evo i review 10-tke GSM Arene...
zasto mi ti reviewi nekako svi kiselo zvuce?

ili je mob dobar da je dosadno pisati o njemu, ili su tu sponzori upleteni, ili je nesto trece.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 19:24   #342
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Po svemu sudeci, kamera definitivno kaska za iPhoneom, S7, G4/5, itd. I nista cudno, dapace, unatoc htc-ovom hypeu, rekao bih da je ocekivano. Ali da li je kamera losa? Meni izgleda da nije, dapace, jako je dobra.

No 99% sam uvjeren da je ovo moj sljedeci telefon. Unatoc kameri, jer meni ista osobno jako malo znaci. Software je koliko vidim i dalje vrhunski, a meni osobno to znaci puno vise nego sve ostale djidje-midje. Izrada standardno vrhunska, baterija bez problema moze cijeli jedan dan heavy usagea.

Ono gdje ce sigurno potuci S7 je u softwareu, no dobro, to i nije toliko tesko. No vjerujem da ce i ostale androide u tom polju potuci, a to je vec nesto
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 19:49   #343
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ima recimo stvar koja mi fali, a to je quick launch kamere sa dvoklikom na power tipku ili home tipku.

i jos ne vjerujem da nisu stavili snimanje 1080p@60fps.

ali ima i puno super sitnica koje su bolje od ostatka.
-manje procesinga na slikama u odnosu na S7
-odlicno audio snimanje pri video snimanju (za razliku od LG-a a i samsunga)
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 19:50   #344
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
HTC 10 je stigao u njemačku točno 1.5. Može se dobiti odmah zlatni i tamni (crni), srebrni dolazi idući tjedan. Morao bi doći i kod nas sredinom 5. Mjeseca.

Malo mi za oko zapinje ova recenzija sa GSM Arene, 66h battery life?? Nešto mi to jako malo u odnosu na konkurenciju sa istim baterijama. Recimo S7 i ekipa skoro 100h?? Čak i HTC M8 ima preko 80h. Jel to neka greška ili??
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 19:53   #345
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Malo mi za oko zapinje ova recenzija sa GSM Arene, 66h battery life?? Nešto mi to jako malo u odnosu na konkurenciju sa istim baterijama. Recimo S7 i ekipa skoro 100h?? Čak i HTC M8 ima preko 80h. Jel to neka greška ili??
https://www.youtube.com/watch?v=Czofcz7e0sI

Jedan vrlo jednostavan test. No koliko je realan? Jer vecinu vremena mobitel je ipak u standby modeu, a tu je recimo iPhone apsolutni vladar. No po svim recenzijama koje sam pogledao/procitao, HTC je odlican u standby modeu takodjer. Samim time baterija bi trebala biti i vise no odlicna.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
-manje procesinga na slikama u odnosu na S7
Ovo je za 98% korisnika minus, a ne plus. Jer S7 bas procesiranjem slike postize da iste izgledaju odlicno (vecini korisnika barem). I to je ono sto od kamere ocekuje 'average joe', a pod tu kategoriju i sam spadam kad su kamere u pitanju
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 20:03   #346
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
slike izgledaju neprirodno, i da to zelim, onda cu paliti instagram filtere po njima i koristit snapseed ako zelim umjetnu ostrinu i boostane boje i dinamicki raspon.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 20:08   #347
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Naravno. No ponavljam, to je ono sto ocito velika vecina voli. Jer velika vecina slika iz zahebancija, i ne obraca vecu pozornost na slike. Sto jednostavnije i sto ljepse sve to izgleda, tim bolje. To je sve sto pokusavam reci.

Na android authorityu uz anonimno glasanje preko 10 000 ljudi cini mi se, htc je zavrsio uvjerljivo zadnji. A to je portal di se ipak okuplja malo vise tech savy ekipa nego na recimo net.hr-u.

Ta anonimna glasovanja meni ipak nesto znace. Za razliku od recenzija.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 20:14   #348
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
I na tom anonimnom glasanju , razlika između recimo vodeća 3 i ostatka je bila dosta velika. Nisam pogledao rezultate nego sudjelovao u anketi. Uvijek su 2 do 3 slike bile čudo u odnosu na ostale.
Edit: a inače, da uzimam, favorit bi mi svakako bio htc 10 , ali kako je najava da htc radi dva nexusa i njega svakako za sad preskačem.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 20:15   #349
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
di je taj link
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 20:18   #350
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Ozbiljno sam razmišljao o 10-tci, ali zbog jedne stvari otpada za mene, a to je maksimalna svjetlina ekrana, koja je tragična i zbog koje se jedva vidi na jakom suncu (šta je kod nas, pogotovo ljeti, gotovo 80% vremena ako si vani).
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 20:19   #351
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
di je taj link
http://www.androidauthority.com/came...esults-690429/Eko
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 21:02   #352
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Po svemu sudeci, kamera definitivno kaska za iPhoneom, S7, G4/5, itd. I nista cudno, dapace, unatoc htc-ovom hypeu, rekao bih da je ocekivano. Ali da li je kamera losa? Meni izgleda da nije, dapace, jako je dobra.

No 99% sam uvjeren da je ovo moj sljedeci telefon. Unatoc kameri, jer meni ista osobno jako malo znaci. Software je koliko vidim i dalje vrhunski, a meni osobno to znaci puno vise nego sve ostale djidje-midje. Izrada standardno vrhunska, baterija bez problema moze cijeli jedan dan heavy usagea.

Ono gdje ce sigurno potuci S7 je u softwareu, no dobro, to i nije toliko tesko. No vjerujem da ce i ostale androide u tom polju potuci, a to je vec nesto
stvarno ne znam odakle sva ta inspiracija (opcenito, ne samo ovaj primjer) ljudima da toliko blate sammya i crapwiz
Jesi li se ti kolega osobno proba poigrati sa s7 ili govoris onako iz navike. Don't get me wrong, znam i ja da TW godinama ima status "najgoreg" skina
radi tog famoznog laga, al mislim da se stanje dramaticno popravilo u zadnje vrime sa S6 a pogotovo S7. Naravno i S5 sa MM-om radi odlicno...
Ne kazem da HTC nema "bolji" uvjetno receno skin, ili mozda vise fluidniji (iako mislim da se i tu radi o nijansama),
nekom ce featuri koje donosi novi TW puno vise znaciti nego npr. rendanje UI-a u konstantnih 60 fps-a...
Meni se primjerice osobno Sense nikad nije previse svidija, iako stvarno ima neke dobre cake. Mozda radi onog vertikalnog skrolanja u app draweru,
mozda radi manjka customizacije - ne znam tocno al nije mi bas legao...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 21:28   #353
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Gore sam okacio taj link, ak se ne varam, G5 je na vrhu..

Zadnji firmware je 1.30 a taj donosi znatna poboljsanja na foticu.. Sad je pitanje koji je firmware u njemu..


Nego Htc 10 u mediamarktu je 699€, oko 5200 sto je jako dobra cijena..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 21:33   #354
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
stvarno ne znam odakle sva ta inspiracija (opcenito, ne samo ovaj primjer) ljudima da toliko blate sammya i crapwiz
Jesi li se ti kolega osobno proba poigrati sa s7 ili govoris onako iz navike. Don't get me wrong, znam i ja da TW godinama ima status "najgoreg" skina
radi tog famoznog laga, al mislim da se stanje dramaticno popravilo u zadnje vrime sa S6 a pogotovo S7. Naravno i S5 sa MM-om radi odlicno...
Ne kazem da HTC nema "bolji" uvjetno receno skin, ili mozda vise fluidniji (iako mislim da se i tu radi o nijansama),
nekom ce featuri koje donosi novi TW puno vise znaciti nego npr. rendanje UI-a u konstantnih 60 fps-a...
Meni se primjerice osobno Sense nikad nije previse svidija, iako stvarno ima neke dobre cake. Mozda radi onog vertikalnog skrolanja u app draweru,
mozda radi manjka customizacije - ne znam tocno al nije mi bas legao...
Ganc novi s7 prvi put upaljen, idem postavit otisak prsta i bem "citac je prestao raditi, restartajte uredaj il kaj vec" kad ga nisam u zid spucao, znaci sve aplikacije se skinule, sve postavljeno i radi takve gluposti sam morao factory reset raditi. Neznam do koga je ako ne do samsunga.
Sense evo vec trecu godinu na m7, nije kao sto je nekad bio al i dalje radi bez problema.
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 21:35   #355
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
stvarno ne znam odakle sva ta inspiracija (opcenito, ne samo ovaj primjer) ljudima da toliko blate sammya i crapwiz
Zato jer je touchjizz realno i dalje los. Neke stvari mi na Samsungu rade sramotno lose u odnosu na koliko taj uredjaj kosta i ne razumijem kako to itko moze opravdavati. Dao bih se okladiti da je razlika veca od "nijansi" u usporedbi sa ovim HTCom.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 22:43   #356
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
da li ste gdje vidjeli da je tko spomenuo u kojem testu da li je moguce upaliti u opcijama on screen tipke, umjesto kapacitivnih?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 23:21   #357
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
stvarno ne znam odakle sva ta inspiracija (opcenito, ne samo ovaj primjer) ljudima da toliko blate sammya i crapwiz
Jesi li se ti kolega osobno proba poigrati sa s7 ili govoris onako iz navike. Don't get me wrong, znam i ja da TW godinama ima status "najgoreg" skina
radi tog famoznog laga, al mislim da se stanje dramaticno popravilo u zadnje vrime sa S6 a pogotovo S7. Naravno i S5 sa MM-om radi odlicno...
Ne kazem da HTC nema "bolji" uvjetno receno skin, ili mozda vise fluidniji (iako mislim da se i tu radi o nijansama),
nekom ce featuri koje donosi novi TW puno vise znaciti nego npr. rendanje UI-a u konstantnih 60 fps-a...
Meni se primjerice osobno Sense nikad nije previse svidija, iako stvarno ima neke dobre cake. Mozda radi onog vertikalnog skrolanja u app draweru,
mozda radi manjka customizacije - ne znam tocno al nije mi bas legao...
Zadnji put sam bajke čitao u 2. osnovne, a fakat sam mislio da neću morat više...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 00:05   #358
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Ponovo m8 zeza... Nakon sto su priznali novi ekran na garanciju jer je gornji dio ekrana crkao touch ,sada je crkao zvucnik u pozivima. Handsfree radi . Opet bez mobitela...
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 00:22   #359
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
stvarno ne znam odakle sva ta inspiracija (opcenito, ne samo ovaj primjer) ljudima da toliko blate sammya i crapwiz
Inspiraciju crpim iz osobnog iskustva. Kao i u vecini stvari

Citiraj:
Jesi li se ti kolega osobno proba poigrati sa s7 ili govoris onako iz navike. Don't get me wrong, znam i ja da TW godinama ima status "najgoreg" skina
radi tog famoznog laga, al mislim da se stanje dramaticno popravilo u zadnje vrime sa S6 a pogotovo S7. Naravno i S5 sa MM-om radi odlicno...
Jesam. I dalje se smijem samsungovim 'programerima'. Istina, S7 nisam koristio duze od par sati (u firmi), ali i nakon par minuta vidio sam ono sto me zanimalo.

Sto se tice toga 'popravilo se stanje', to slusam jos od S4 vremena. Kad je S4 izasao svi su na glas vikali 'TW rulz!!1137'. Slicna prica kad je dosao S5. Vidi vraga, ista prica se ponavlja i sa S6 i S7. S6 je imao gadne frame dropove, a necu ni spominjati ram management radi kojeg taj mobitel uopce nije imao funkcionalan multitasking.

Citiraj:
Ne kazem da HTC nema "bolji" uvjetno receno skin, ili mozda vise fluidniji (iako mislim da se i tu radi o nijansama),
nekom ce featuri koje donosi novi TW puno vise znaciti nego npr. rendanje UI-a u konstantnih 60 fps-a...
Meni se primjerice osobno Sense nikad nije previse svidija, iako stvarno ima neke dobre cake. Mozda radi onog vertikalnog skrolanja u app draweru,
mozda radi manjka customizacije - ne znam tocno al nije mi bas legao...
E vidis, ovo je jedina stvar gdje se u potpunosti slazemo. Netko voli vise funkcija out of the box, i za takve je TW dusu dao. Da mi sam kazes zelim funkcije, fluidnost mi nije najvaznija stavka, preporucio bih ti mirne duse TW.

Ali ako trazis fluidnost, prije bih ti preporucio redmi 3 nego S7, iako je S7 jedno 5 klasa iznad tog mobitela. Toliko znam i cijenim 'fluidnost' na sammy mobitelima.

Ja recimo zelim bug free mobitel, a fluidnost mi je medju top 3 stavke. Zato za osobnu upotrebu ne uzimam vec duze vrijeme samsunga (zadnji je bio note 3). Niti cu ga ikad vise uzeti, jer je i vise nego ocito da oni na tom polju nisu konkurentni ekipi poput mene.

Ali ako trazis hrpu funkcija i recimo odlicnu kameru, onda sa S7 recimo ne mozes pogrijesiti. Ili sa vecinom samsung mobitela, ne samo flagship kategorije.

I u tom i je ljepota. Svatko bira po sebi. A izbora imamo. I to cak i previse
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 08:42   #360
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Netko voli vise funkcija out of the box, i za takve je TW dusu dao. Da mi sam kazes zelim funkcije, fluidnost mi nije najvaznija stavka, preporucio bih ti mirne duse TW.

Koristim S7 vec mjesec dana, prije toga sam imao G2/G3 i jedino sto vidim na Samsungu i TW-u su nedostatci opcija u odnosu na LG.

Moze li me netko prosvjetili koje su to funkcije koje su prednost tw-a? Jedino sto mi ovako pada na pamet je super stvar da kad ustekas punjac, izbaci ti za koliko je aprox pun.

Ostalo, malo sam razočaran.

Recimo aplikacije kamere, ne mogu odabrati sa kojom aplikacijom cu pregledavati fotke, nego je njegova difoltna u pitanju.

Keyboard je katastrofa, jednoznačna, bez najosnovnijih funkcija na flagshipu u 2016.

Opcenito cijelo tw sučelje poprilično nepregledno i bez dodatnih opcija.

Ali to su stvari koje 99% korisnika nece ni primjetit, tako da
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na