Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2012., 10:54   #91
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
fora je što ni ja ne mogu haha,ali pokušat ću si rasporedit da svaki mjesec jedan pređem,najradije bi samo trojku odigro ali ako se nastavlja priča onda mi nema smisla,trebo sam na vrijeme igrat jbg
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2012., 12:04   #92
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
ima tko za uploadati save game ?!
act 4 ili 5 ?! (nije bitna lova, ili išta, prelazim priču a ne da mi se ponovno prelaziti)

mlatnuo u komadu, koraptali se sejvovi i ostao usranih gaća na kraju

Željac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.11.2012., 15:37   #93
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
ne znam da li ce ti raditi,imam sejvove do sekvence 7...imas i para
nego,jel igras dark version ili org. ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2012., 15:41   #94
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
zna se

aj uploadaj pa ću probati !
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2012., 19:17   #95
n@meless_
Premium
Moj komp
 
n@meless_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 55
Meni najdosadnija od svih igara u serijalu, setting mi je totalno promašen. Boston, New York i frontier ne mogu se mjeriti s talijanskim renesansnim gradovima ili jednim Jeruzalemom. Sve izgleda jednolično i smeđe, ali jebiga kad su "morali" nekako ugurati priču u SAD. Puno bolji setting IMO u istom razdoblju bio bi Pariz i Francuska za vrijeme revolucije i nakon toga Napoleonski ratovi. Tu pak ima zavjera za templare i assassine koliko god oćeš
n@meless_ je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2012., 19:31   #96
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
imas pravo,gradovi su mi jednolicni,ali ja vecinu vremena provodim na Frontieru u sumama i lovim vojnike sa onim uzetima,pa ih objesim,pa jelene,divlje macke i tako dalje...
Connor je meni super lik,kad se razvije u sestoj sekvenci u ubojicu,svi neprijatelji padaju,brz,okretan i nepredvidljiv...

jedino eto igru unisti optimizacija,iznenadni padovi fps,bugovi,glitchevi itd.
najavili su patch koji ce to sve popraviti...

preporuka za staviti ovaj color mod,igra je po defaultu meni barem presiva,naknadno vi mozete sami podesavati parametre....

http://forums.ubi.com/showthread.php...I-PC-color-mod
blava je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2012., 01:22   #97
D@nt3
Registered User
Moj komp
 
D@nt3's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 144
Jel to meni do PC-a ili je većini tako, dok igram zna mi se gubiti zvuk, kompletno nestane pa se vrati, a i konstantni frame dropovi. Probao sam spustiti rezoluciju i detalje, ali opet isto. Ne znam možda da probam staviti beta drivere za grafu?
D@nt3 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2012., 15:05   #98
n@meless_
Premium
Moj komp
 
n@meless_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 55
Ja začudo nemam problema s padanjem frameratea i sl., što je najbolje imam relativno slabi komp i ljudi s puno boljim konfama imaju puno više problema.
n@meless_ je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2012., 20:10   #99
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Citiraj:
Autor n@meless_ Pregled postova
Ja začudo nemam problema s padanjem frameratea i sl., što je najbolje imam relativno slabi komp i ljudi s puno boljim konfama imaju puno više problema.
Jel nemas padova fpsa kad dođeš u Boston, i koju verziju igre imaš, original ili na drogi?
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2012., 21:35   #100
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor n@meless_ Pregled postova
Ja začudo nemam problema s padanjem frameratea i sl., što je najbolje imam relativno slabi komp i ljudi s puno boljim konfama imaju puno više problema.
Ne znam onda u čemu bi bio problem.
Meni Boston ide na 15-17 fps-a na 1440x900, sve na max samo AA na low.
Strava jedna.

Ma neću se uopće cepat, prebacio sam se na Hitman Absolution, dok ne pokrpaju ovo govno od porta.
A hvalili su se i odgađali igru pod izgovorom da ju optimiziraju za PC
Nije da sam pesimističan, ali živo me zanima što će biti sa Far Cry 3, još jedna igra kojoj se veselim, i ako bude stvarala probleme biti će to četvrta po redu problematična od Ubisofta.
Atrax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.11.2012., 02:09   #101
n@meless_
Premium
Moj komp
 
n@meless_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 55
Ima tu i tamo pada fps-a, ali ništa pretjerano da bude neigrivo. Inače igram na minimalnim, "normal" postavkama na 1600x900.
n@meless_ je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2012., 14:35   #102
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Da, baš šteta. I ja sam pomalo razočaran sa neoptimizacijom. Prvo na onom brodu na samom početku leti sve i lijepo izgleda, i onda kad sam došao u Boston, odu frejmovi u PM. Mislio sam da sam pretjerao s postavkama (Full HD, sve na max), ali i kad smanjim AA i još par postavki, nije neka sreća.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2012., 15:33   #103
apex13
Premium
Moj komp
 
apex13's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Finland
Postovi: 130
odigrah igru uzduz i popreko i nisam naisao do sad na probleme osim kad stavim AA na max mi se raspadnu teksture. Full HD i sve ostalo na max, u bostonu padnu frejmovi sa 60 na 50 al neosjeti se nimalo u igri.
koristim 12.11 beta drivere i osim problema sa teksturama na max AA igra leti.
Igra mi je bas fino sjela. taman malo promjene posto su prva 4 dijela svi vise manje na istu tematiku, ovo sa prirodom i lovom zivotinja bas super sjelo.
__________________
apex13 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 10:19   #104
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Ja imam još uvijek zadnje oficijelne drajvere 306.97 i GTX660Ti i Boston radi ko beba....sve ne max na 1920x1200
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2012., 16:40   #105
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Evo presao igru i odlicna mi je! Svida mi se prica i uzivao sam u svakoj sekundi igranja. Jest da mi nedostaje Ezio Auditore ali imam sve nastavke AC na kompu pa zaigram kad me uhvati nostalgija
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2012., 19:32   #106
killerbee
Wannabe Pilot
Moj komp
 
killerbee's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: High In The Sky
Postovi: 486
Pozdrav!
Imam jedan problem s AC III. Igram na laptopu s GeForce 630M i nemogu igru pokrenuti u full screen modeu. U windowed modeu radi normalno, ali fullscreen mogu pokrenuti samo s integriranom grafičkom i onda, naravno, frame rate brutalno pada i neigrivo je.

Ima li ko slican problem ili zna kako ga rijesiti? Driveri su updateani na najnovije, Windows Update također. Novi beta driveri nisu izasli za moju graficku, ali ekipa na stranim foruma veli da s njima radi dobro.

Unaprijed hvala!
__________________

killerbee je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2012., 00:38   #107
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Naletio sam na toliko iritantnih stvari i bugova,glitcheva i nelogicnosti da je to nepovjerovati.
Bitno da se oni ne zure sa patchem
Od retardiranog prisluskivanja gdje on mene skuzi sa pol' kilometra da ga ja prisluskujem,retardiranih krugova unutar kojeg moram prisluskivati,njihovog magicnog okretanja oko vlastite osi i detekcije mene istog trenutka i restarta od checkpointa,do zapinjanja u objekte i gangnam style plesa tog trenutka.
Zatim zabijanja jelena u drvece i portal-like preskakivanja izmedju drveca,air assassination kroz 3 zida,nije bitno sta su 3 zida,bitno da si ti lockao temu,a on ce sam proci kroz 3 zida i dokrajciti metu.
A da ne pricam kada trebam ubiti iz zraka nekog glavonju,nemam se gdje popeti da izvrsim to,jedino preko nekog drveta,ali logicno kad dodjem do drveta,suljam se u raslinju,mene skuzi vojnik sa 50 metara i digne uzbunu.
Bemti sunasce,valjda ce patch popraviti to.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 15:00   #108
linari
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 55
Pozdrav svima
Skinuo sam nove beta drivere GeForce 310.64 i igra leti doslovno, do sad mi je stekala, u Bostonu sam i ne mogu vjerovati da igram, a da ne zapinje, totalno ludilo, komp je Intel Core i7-2630QM ,2,90 Turbo GHz , win7 64bit, 4+4 rama, NVIDIA GeForce GT 540M 2gb grafulja.
Probajte sa ovim novim beta driverima, kazu da su ih nesto optimizirali za AC3.
linari je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 15:31   #109
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Također tako slično govore i za FC3.. Znači ima nešto u tome
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2012., 16:20   #110
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Dolazi nam DLC.
Tyranny of King George Teaser [UK]

a od patcha ni p,aj ako im se neda optimizirati barem da one iritantne bugove rijese


Zadnje izmijenjeno od: blava. 10.12.2012. u 18:38.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 18:40   #111
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
evo ga full trailer The Tyranny of King Washington...



ovo mi se cini epic,jedva cekam DLC
blava je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2012., 23:23   #112
ovčica
Banned
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: rijeka/pula
Postovi: 166
igra je ok kada conner postane već odrasli assassin i kada počne da kolje........ali traje nekako prekratko prešao sam je jako brzo
ovčica je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 02:53   #113
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Evo dokopao se i ja vremena pa sam ovih dana riješavao misije

Moram reć da je igra stvarno fenomenalna, puno toga je promijenjeno i moram reć da je dosta otežano, pogotovo ako se ide bezveze ubijat armiju po gradu, jednom kad se dođe do notoriety lvl 3, teško se ide dolje bez da se umre

Općenito kretanje, cijeli ansambl oružja pri ruci (osobito mi se sviđa bow&arrow ), naval misije, pomoćnici (apprentices), skupljanje para, te manor

stvarno su ispravili sve što se moglo i napravili vrhunsku igru, ne bi škodilo da je malo dulja, ali otom potom

Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Dolazi nam DLC.
Tyranny of King George Teaser [UK]

a od patcha ni p,aj ako im se neda optimizirati barem da one iritantne bugove rijese

Ja stvarno nisam vidio nikakvih bugova, a i optimizacija je čist ok
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2013., 18:52   #114
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
So, odigrala sam ovo konačno. Jel samo meni kraj glup totalno? :/ Ne sviđa mi se nikak, ne znam, nekaj mi ne štima jednostavno sa završetkom.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2013., 15:44   #115
RePlaY
Premium
Moj komp
 
RePlaY's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 93
Misle li oni izbacit taj patch više! Glavno da oni DLC-ove štancaju, zafalilo love jadnima...
RePlaY je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 14:55   #116
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 12:14   #117
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Šta je ovo za glup kraj u ovoj igri?! Od 2007. godine, kroz 5 nastavaka (i dodatne filmiće) pričaju Desmondovu priču, kako je on poseban, kako jedini može zaustaviti katastrofu koja će uništiti ovaj svijet, putem njega vraćamo se stotine i stotine godina unazad da proživimo priču njegovih predaka i bacamo se u vječnu potragu jabuke, sve vodi ka nekoj velikoj završnici... i onda ovo... ovo smeće od zaključka Desmondove priče. A što je razlog tome? Hrpa novih nastavaka. Tim retardiranim krajem dali su si prostora za štancanje tonu novih AC nastavaka.

Što se samog AC3 tiče, igra je za mene podbacila. Nije to to više. Priča ne drži vodu jednostavno, sve djeluje isforsirano. I užasno mi smetaju manji detalji koje su izbacili; nema više 2 načina trčanja (prije je bilo normalno i sprint), ne možeš rušit ljude niti past ako se zaletiš u njih, nema više onog živosti na ulicama, interakcije, ničeg, sve je prividno, [tu ubacite tonu drugih stvari]. Igru su prepojednostavili.

I ovaj DLC, užas, 10$ po epizodi, 30 sveukupno. Za što? Za nekakav spin off, za nešto štu su razdijelili na 3 dijela (3!!!), za glupu priču i način prezentacije.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 16:10   #118
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Hmm, čini mi se da ću ja odigrati (stao sam na 50%) AC Revelations i to je to, zaključiti ću priču na svoj način
Jer ako je tako kao što kažeš, da su igru pojednostavili,, ljudi se ne mogu rušiti, nema živosti na ulicama, ma, ko vas hebe, očito samo štancaju i štancaju, nije to to više.

Pa evo danas već čitam da se radi na nastavku Black flag-a ono wtf.. A pored toga, bar imam takvo mišljenje sada, uopće mi se ne igra u vrijeme pirata, baš me odvlači, totalno. Očekivao sam ipak modernije doba ili barem neku drugu tematiku.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 16:26   #119
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Hmm, čini mi se da ću ja odigrati (stao sam na 50%) AC Revelations i to je to, zaključiti ću priču na svoj način
Jer ako je tako kao što kažeš, da su igru pojednostavili,, ljudi se ne mogu rušiti, nema živosti na ulicama, ma, ko vas hebe, očito samo štancaju i štancaju, nije to to više.

Pa evo danas već čitam da se radi na nastavku Black flag-a ono wtf.. A pored toga, bar imam takvo mišljenje sada, uopće mi se ne igra u vrijeme pirata, baš me odvlači, totalno. Očekivao sam ipak modernije doba ili barem neku drugu tematiku.
rušiti ekipu više ne možeš, nema 2 vrste trčanja (ono kao prije) već samo jedan oblik

što se tiče živosti, relativan pojam rekao bih, na nekim mjestima ima full ljudi, negdje ne, ulice su znatno šire u odnosu na prošle nastavke itd.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 16:38   #120
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
A kakva je što se tiče slobode kretanja, lov na divljač i slično?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na