Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.08.2020., 13:45   #1
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Unhappy Audio delay problem i bežične slušalice

Pozdrav,

neki dan sam kupio neke jeftine bežične slušalice (bluetooth) kod kojih kad pustim neki film audio jako kasni za videom. Naravno da bi problem trebalo rješavati u boljim slušalicama no to ću ostaviti za neka bolja financijska vremena sad ću pokušati korekcijom audia izvući maksimalno iz ovih što imam. Znam da preko VLC-a postoji opcija da se na svakom puštenom videu posebno malo "potera" audio naprijed ili nazad i to funkcionira, no dosta je zamorno svaki put iz nova raditi kad pustiš nešto. Tako da je moje pitanje - postoji li kakav software koji bi to automatski radio na audio izlazu? Našao sam da postoji za Mac, onda vjerujem da bi trebalo i za PC i Windowse...
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2020., 14:52   #2
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Sta se ne moze to preko hotkeya, izmjeris prvi put koliko ti kasni zvuk i kasnije s par klikova podesis. I ovako moras sjesti na komp da bi upalio film itd

Btw provjeri hoce li ti bolje bt sluske eliminirati audio delay u SVIM appovima. Ako postoje takve, budem ih odmah i ja kupio. Zbog tog delaya jos uvijek koristim stare BT 4.2 Jaybird slusalice, osjetno manji delay naspram Budsa.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2020., 19:15   #3
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Za hotkey moram imati tipkovnicu uz sebe a filmove puštam u dnevnoj sobi gdje imam samo bezicni mis i to je to. A i VLC kao player mi nikako ne odgovara...
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2020., 20:00   #4
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ne vjerujem da je to moguce na razini sistema jer je u biti potreban delay videa. MPC HC koliko znam ima ima audio shift kao permanentnu opciju.

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Btw provjeri hoce li ti bolje bt sluske eliminirati audio delay u SVIM appovima. Ako postoje takve, budem ih odmah i ja kupio. Zbog tog delaya jos uvijek koristim stare BT 4.2 Jaybird slusalice, osjetno manji delay naspram Budsa.
Da bi ovo funkcioniralo i slusalice i izvor bi morale podrzavati aptX LL. Neki televizori imaju ugradjenu kompenzaciju pa je moguce dobiti kakav takav sync ali generalno BT nije za to i bolje je ici na RF.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2020., 20:36   #5
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Mislim da Kodi pamti postavke audio delay-a.
frezer je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2020., 21:28   #6
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Ne vjerujem da je to moguce na razini sistema jer je u biti potreban delay videa. MPC HC koliko znam ima ima audio shift kao permanentnu opciju..

Stvarno ima, tek sam sad vidio... znači problem riješen. Kad gledam nešto koristeći bežične slušalice palim MPC-HC i to je to

Hvala puno.
jacobbb je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na