Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.09.2020., 14:49   #1
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Preporuka 4k TV >70" 10-15k kn

Planiram ubost 4K TV s dijagonalom većom od 70". Spreman sam dati 10-15k kn.

Naglasak stavljam na kvalitetu slike i to u prikazu HD TV signala (dakle 1080p) te u nativnoj 4K rezi. Bitno je također da normalno (bez vidljivog laga) prikazuje i sadržaj sa PS4 (tj PS5) te PC-a

Prikaz boja mi je bitan al ne do mjere da mora imati foto realističnu sliku, samo da kad pustim nešto na njemu to izgleda normalnom bez nekakvih bježanja boja, da su ili prekričave ili da je slika pretamna ili presvijetla

Obzirom da će vjerojatno stalno biti upaljen, volio bih da je što manje osjetljiv na burn in i sl. probleme sa slikom

Trebao bi imati i nekakvo ambilight osvijetljenje, ne nužno najnoviju generaciju ili što uber fensi već čisto da se može reći da to posjeduje

Nije mi naglasak da bude nešto bitno pametan, dakle nikakve cortane, bixbiji i sl. sr*nja me ne zanimaju do mjere da radije nek tog nema neg da ima no volio bih da ima lagan mirroring sadržaja s telefona pa da mogu slati netflix ili sl. bez puno problema, dakle da bude pametan po povezivosti a ne da mi on bude glavna mutlimedijalna platforma
I bilo bi lijepo da ima tečno i što banalnije prebacivanje kanala

Sve ostalo su bonusi
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 11:05   #2
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Malo pogledaš prije postanja bilo gdje i vidjet ćeš temu preko 500 stranica koje će sigurno odgovoriti na tvoje pitanje.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=106140
Prki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na