Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.03.2012., 11:58   #151
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor E-mil Pregled postova
Sada ti jedino preostaje da pokušaš dobiti od tog frenda nekakav dopis-izjavu u kojoj on objašnjava da je to poklon, da ti ga šalje besplatno i da disk nema komercijalnu vrijednost.
I još može napomenuti u mailu da je vrijednost diska Zajedno sa poštarinom (samo u svrhu carinjenja) recimo 20 USD.
Ovo je jako problematično. Poklon, besplatno slanje i slično ničemu ne služi jer se i onda plaćaju nameti.
Problem s malom vrijednošću diska je velik, netko na carini treba to procijeniti, a to je uvijek jako upitno.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 12:06   #152
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,756
Da, zato sam i rekao da mu preostaje jedino dobra volja carinika.

Ali isto tako, da bi mu carinik eventualno pustio disk bez carinjenja, uvijek je bolje imati nekakav papirnati trag (mail ili sl.).
Na taj način će se i carinik "lakše odlučiti" da mu ne ocarini disk.
Bez toga, a sa saznanjem koliko taj disk vrijedi, 99,72% carinika će mu naplatiti PDV.
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 12:09   #153
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor E-mil Pregled postova
Da, zato sam i rekao da mu preostaje jedino dobra volja carinika.

Ali isto tako, da bi mu carinik eventualno pustio disk bez carinjenja, uvijek je bolje imati nekakav papirnati trag (mail ili sl.).
Na taj način će se i carinik "lakše odlučiti" da mu ne ocarini disk.
Bez toga, a sa saznanjem koliko taj disk vrijedi, 99,72% carinika će mu naplatiti PDV.
Jest, plus nikako se ne svađati već pokriti ušima i reći "nisam znao, ovo ono..."...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 12:15   #154
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
Da me ne zajeeeee..zik ne povlace. Nije mi problem platiti 80kn pdv-a koliko je 25% na tih 35 funti. Ali to sto mi je tlak digo lik, jos da ga procjene na 1000 i kusur kuna mamicu im beogradjansku!!!
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 12:20   #155
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
Da me ne zajeeeee..zik ne povlace. Nije mi problem platiti 80kn pdv-a koliko je 25% na tih 35 funti. Ali to sto mi je tlak digo lik, jos da ga procjene na 1000 i kusur kuna mamicu im beogradjansku!!!
Ajde polako jer ćeš se još i kazni naplatiti tamo.

Tu uvoziš novi disk na RH tržište. Toga moraš biti svjestan. Službena procedura je jako loša po tebe i nema formalne varijante da ju riješiš drugačije.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 12:26   #156
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
prvi novembra dve hiljade i desete (brojem 1.11.2010. ljeta gospodnjeg) je novo???
a taj disk se ne proizvodi vise jer je seagate kupio samsung pocetkom prosle godine a disk je bio u prodaji u hrvatskoj Oo
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 12:49   #157
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
prvi novembra dve hiljade i desete (brojem 1.11.2010. ljeta gospodnjeg) je novo???
a taj disk se ne proizvodi vise jer je seagate kupio samsung pocetkom prosle godine a disk je bio u prodaji u hrvatskoj Oo
Za carinske pojmove je novo. Nije bitno kad je i kako proizveden, ima ih i puno starijih na skladištima rezervnih dijelova.

Problem je nabavna cijena - ako nije rabljen, nema mu ni pada vrijednosti, a da i je rabljen problem ostaje s procjenom vrijednosti.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 12:58   #158
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
prvi novembra dve hiljade i desete (brojem 1.11.2010. ljeta gospodnjeg) je novo???
a taj disk se ne proizvodi vise jer je seagate kupio samsung pocetkom prosle godine a disk je bio u prodaji u hrvatskoj Oo
Za tebe nije novo ali druga prica je na carini. Novo ili ne, ti uvozis hardware. Najbolje sta mozes ocekivati je placanje carine na procijenjenu vrijednost. Ili nadji negdje aktualnu cijenu za disk (ako se SLUCAJNO jos negdje prodaje). Onaj racun je za*** sto se carine tice.

A to sto ti on nesto galami za datum proizvodnje, trebao si ga odmah poklopit. Em imas racun iz 2010 za tocno taj model, em imas na disku datum proizvodnje.
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 13:20   #159
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
Da kazem da nazovu ducan u velikoj britaniji i provjere racun koliko je placeno i jel vazece?
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 13:24   #160
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
Da kazem da nazovu ducan u velikoj britaniji i provjere racun koliko je placeno i jel vazece?
Je, i glazbenu želju s pogledom na more...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 13:39   #161
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
gledaj prijatelju najbolje ti je platit pdv i ne radit drame tamo... Jer samo mozes pobrat jos koju kaznu.
Ako nesto narucujes realne vrijednosti manje od 150kn nema carine makar ti mnogo puta prode i skuplje stvari bez carine sve ovisi kakve su volje babe na carini.
Svadom deranjem i svim ostalim neces nist postic bar ne tamo.
Da im racun u opce nisi pokazao sve super samo sto ti je kolega trebao poslati neku izjavu da je to poklon i da se ne carini. Mozda bi to tako proslo. Ili da si bio pametan da si se raspitao na carini kakv je proces uvozenja takve robe u drzavu.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 13:41   #162
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
samo sto ti je kolega trebao poslati neku izjavu da je to poklon i da se ne carini.
Mala digresija - i onda se plaćaju nameti, ako je roba s dostavom skuplja od 160 kn.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 14:52   #163
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
Bio sada, oni tvrde da pise cijena 0, ja pokazujem na brojku 35, zena kaze da je vrijednost toga 80 funti. Nista nisam psovao reko im da su stoka na lijep nacin, ne mogu se tocno sjetiti rijeci. Rekla zena da ce mi ovaj puta osloboditi ali da racun ne vazi. Ja rekao da racun drugaciji ne postoji niti moze postojati. Zena je rekla da se nada da ce iduci puta biti drugacije na sto sam joj odgovorio da nece biti drugoga puta jer ne zelim imati posla s njima niti ih vidjeti. Potpisao da sam pokupio disk i rekao iritantnom intonacijom: "hvala, doviđenja!"
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 15:00   #164
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
Bio sada, oni tvrde da pise cijena 0, ja pokazujem na brojku 35, zena kaze da je vrijednost toga 80 funti. Nista nisam psovao reko im da su stoka na lijep nacin, ne mogu se tocno sjetiti rijeci. Rekla zena da ce mi ovaj puta osloboditi ali da racun ne vazi. Ja rekao da racun drugaciji ne postoji niti moze postojati. Zena je rekla da se nada da ce iduci puta biti drugacije na sto sam joj odgovorio da nece biti drugoga puta jer ne zelim imati posla s njima niti ih vidjeti. Potpisao da sam pokupio disk i rekao iritantnom intonacijom: "hvala, doviđenja!"
Dobro si prošao, izgleda da im se nije dalo gnjaviti s tim. Idi im platiti gablec.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 15:01   #165
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ionako ti ne bi naplatili carinu jer na informatičku opremu ide samo PDV.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 15:14   #166
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Dobro si prošao, izgleda da im se nije dalo gnjaviti s tim. Idi im platiti gablec.
Mozda bi im platio klopu da su mi rekli da moram platiti pdv 25% na cijenu koja je -35gbp a to bi bilo 80kn i to bi bilo i ispravno i fer. (edit: i po zakonu i propisu)
A nacin na koji su se ponijeli iako na kraju nisam platio nista, ne zasluzuju da ih pozdravim, a kamoli da ih castim.
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 15:16   #167
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
Mozda bi im platio klopu da su mi rekli da moram platiti pdv 25% na cijenu koja je -35gbp a to bi bilo 80kn i to bi bilo i ispravno i fer.
A nacin na koji su se ponijeli iako na kraju nisam platio nista, ne zasluzuju da ih pozdravim, a kamoli da ih castim.
Opet nisi shvatio - ne plaća se carina i porez na cijenu koju ti misliš. Postoje točno određene procedure na koji način se definira ulazna vrijednost.

Cijena od 35 GBP ni meni nije prihvatljiva kao vrijednost robe, kamoli njima.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 15:23   #168
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Opet nisi shvatio - ne plaća se carina i porez na cijenu koju ti misliš. Postoje točno određene procedure na koji način se definira ulazna vrijednost.

Cijena od 35 GBP ni meni nije prihvatljiva kao vrijednost robe, kamoli njima.
A da ti mama posalje 1 gram zlata iz amerike
A ovi kazu 1684 godine se za 1 gram zlata moglo kupiti ranc, godisnja pretplata na bordel i 1000 konja, opet bi oni bili fer i to bi bilo prihvatljivo zar ne.
A vjerujem da bi se zalio da ti danas sutra npr rikne graficka u kompu i saljes na garanciju a oni ti umjesto gtx 680 nude gt240, i onda se ides svadjati s linksom.
Hdd i kabl je placen 35 funti 2010 godine i tu se nema sta sad izmisljati na garanciji bi isto ocekivao da ti daju novi 1tb hdd a ne 80 gb pata disk jer eto toliko danas vrijedi 80gb pata sto da ne...
Edit:
Da ne produzujem s glupostima, stvar je rijesena i gotovo.
Hvala svima na pomoci
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 15:42   #169
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Jedno je carina i pdv, a drugo je garancija.
OT: ja sam platio porez prema kataloškoj vrijednosti auta, a auto sam kupio po dosta nižoj cijeni. Država si uvijek nađe način za zaraditi .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 16:03   #170
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
a mogao sam ja i dogovoriti se s kolegom evo stavi na e-bay da prodajes za 1 funtu i ja to iste minute kupim i tako imam racun od e-baya i gotovo.
(i uz to da me je*u bi platio 400kn radje odvjetniku da on pokaze da je to placeno 1 funtu nego dati njima ista)
Ja nisam pokusavao preveslati drzavu niti ista, stovise bio sam spreman platiti, od pocetka jos prije nego je disk poslan, pdv na vrijednost diska koliko je placen.
Sto se auta tice to bih isto ocekivao ako je vani kostao 10000€ za sto imas racun da ce mi na to naplatiti 25% pdv i 10% carine na zboj s pdv-om iako sam ga ja polovnog platio 6000€.

Ja sam dobavio racun s cijenom koja je i to i dalje ne priznajem da je bilo iole u redu kako je sve proslo. Niti je u redu sto mi je ona pustila bez pdv-a od tih 80kn niti je u redu da me je*be da racun ne vazi.
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 16:08   #171
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
A da ti mama posalje 1 gram zlata iz amerike
A ovi kazu 1684 godine se za 1 gram zlata moglo kupiti ranc, godisnja pretplata na bordel i 1000 konja, opet bi oni bili fer i to bi bilo prihvatljivo zar ne.
A vjerujem da bi se zalio da ti danas sutra npr rikne graficka u kompu i saljes na garanciju a oni ti umjesto gtx 680 nude gt240, i onda se ides svadjati s linksom.
Hdd i kabl je placen 35 funti 2010 godine i tu se nema sta sad izmisljati na garanciji bi isto ocekivao da ti daju novi 1tb hdd a ne 80 gb pata disk jer eto toliko danas vrijedi 80gb pata sto da ne...
Je li ti jasno da danas taj disk vrijedi daleko više nego onda?

Edit: isto i da si kupio na Ebayu, to što imaš račun na 1 GBP ne znači da mu je tolika vrijedost i da je moraju prihvatiti.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 16:16   #172
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
ali ja imam validan racun s navedenom cijenom

ljudi koji su uzimali kredite za kuce svejedno moraju platiti svojih 10000 franaka koliko su uzeli od banke bez obzira sto je franak duplo vrijedniji sada

edit: necu biti bezobrazan
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 16:22   #173
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
ne kuzis da ak oni posumnjaju u vrijednost robe da ti nikakav racun nece pomoc nego ce oni utvrditi trzisnu vrijednost prema tablicama i platit ces davanja na tu cifru.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 16:23   #174
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
ali ja imam validan racun s navedenom cijenom

ljudi koji su uzimali kredite za kuce svejedno moraju platiti svojih 10000 franaka koliko su uzeli od banke bez obzira sto je franak duplo vrijedniji sada

edit: necu biti bezobrazan
Nisi bezobrazan ali ne shvaćaš jednu osnovnu stvar: carinik ako posumnja na cijenu ne koristi račun za kalkulaciju.

A komaparacija s bankarskim kreditom nema veze s ničim.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 16:28   #175
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
kao sto rekoh radje bi napravio fake racun i platio odvjetniku nego njima, pokusavao sam sve napraviti pravilno i po zakonu, ali eto jos jednog dokaza da to kod nas ne ide tako
nitko me nikada nije naucio da platim policajcu da se okrene i ode jer sam vozio prebrzo, ali su me ucili da ne kradem, ne drogiram se, budem vjeran curi i vozim po propisima.
krivi odgoj, idi na tekme potuci se tamo, bodi se jointom u venu, vozi pijan i plati murjaku da ne pise.
takva drzava takvo sve, ni cura me nebi ostavila nakon 5 godina veze da sam ju varao vjerovatno...
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 16:32   #176
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
kao sto rekoh radje bi napravio fake racun i platio odvjetniku nego njima, pokusavao sam sve napraviti pravilno i po zakonu, ali eto jos jednog dokaza da to kod nas ne ide tako
nitko me nikada nije naucio da platim policajcu da se okrene i ode jer sam vozio prebrzo, ali su me ucili da ne kradem, ne drogiram se, budem vjeran curi i vozim po propisima.
krivi odgoj, idi na tekme potuci se tamo, bodi se jointom u venu, vozi pijan i plati murjaku da ne pise.
takva drzava takvo sve, ni cura me nebi ostavila nakon 5 godina veze da sam ju varao vjerovatno...
Opet ga brljaš. To što su oni napravili (osim što su te pustili free) je prema propisima. Druga stvar je to što propisi nisu onakvi kakve bi ti očekivao.

Roba na ulazu ima vrijednost. Tko ju plaća i kako nije bitno. Ako carina pomisli da vrijednost robe nije u skladu s realnim stanjem krenu problemi (kao ovdje), a još se zakompliciraju kad daš račun od firme koji s realnim stanjem nema veze.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 17:10   #177
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
ja iskreno mislim da su oni OCEKIVALI da im dodjem s 100 kuna mita
vjerovatno su bili zbunjeni kako se uopce usudjujem pojaviti tamo bez mita
onda bi proslo bez ikakve rasprave, jer tako stvari funkcioniraju kod nas na balkanu
isto mi je grozno sto ljudi doktoru odnesu kulen i flashu jacka da bi on operirao rodjaka u bolnici
slobodno se javite svi koji ste bili u takvoj situaciji
alo bolan ti trebas raditi operaciju jer ti je to posao a ne zato sto ti je netko donio mito
kao sto rekoh, takva drzava, takvo sve, krivi odgoj imam...
edit:
dosta mi rasprave o glupostima, necu vise postati u temi, ispricavam se i na svemu sto jesam postao do sada, slobodno brisanje svih mojih postova u temi ako ikome smetaju
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 17:52   #178
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
ja iskreno mislim da su oni OCEKIVALI da im dodjem s 100 kuna mita
Joj daj ne drobi. Umjesto da si im zahvalan što su te pustili još pljuješ po njima. Nadam se da će ti slijedeći put oderati kožu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 19:03   #179
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Jao bar ste se svi nasli stati u obranu carinika. Sto je sljedece ? u obranu UPSovaca, FEDexasa i ostale gamadi
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 20:04   #180
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Jao bar ste se svi nasli stati u obranu carinika. Sto je sljedece ? u obranu UPSovaca, FEDexasa i ostale gamadi
Tehnički gledano, svi oni rade svoj posao. To što se nikome ne sviđa kad naplate isti, to je drugi par rukava. No samo je dovoljno zapitati se tko je naručio njihovu uslugu.

Ako ne znaš što i kako stoji iza par klika mišem na web shopu, nemoj to raditi.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na