Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.07.2006., 10:15   #1
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Zalman na 7300gt???

Nije pitanje kompatibilnosti , nego jamstva jer u mailu iz ve-mila sam dobio da stavljanjem zalmana se gubi jamstvo . a kartica se grije sa ovim silent pipeom,prvi dan je islo u idle-57do60 , a u loadu do 70-75 , ali jucer nakon malo duzeg igranja mi je izbacila 102!!!! , mozda senzor mulja , ali 102 - na toj temperaturi bu trajala jos tjedan dana . I , sa bocne strane pusu 2x92 venta prema unutra , dakle protoka ima , a gore 120mm baca zlocesti zrak van.
Inace , malo sam pregledao grafu i zamjetio sljedece - silent pipe ne hladi memoriju , nasjeda dosta lose , jedan od 4 vijka koji ga drze je izglodan u glavi i pitanje je hoce li i klijestima ici dolje , a ispod pasivca se nazire ono sto me najvise smeta - neki termal pad , dakle nije ni pasta .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2006., 11:04   #2
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Ja se oko garancije ne bih baš brinuo...lako skineš i vratiš original cooler, a što se tiče senzora mislim da u ovom slučaju senzori ipak ne lažu-ipak se radi o pasivcu...na tvom mjestu bih bez razmišljanja išao na vf700...ali prije svega možda da probaš drugu verziju drivera...možda oni nešto muljaju...
Razer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.07.2006., 11:22   #3
maX
Banned
Moj komp
 
maX's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: tu negdi uku Varaždina
Postovi: 7,323
Ako te bas to brine i hoces biti 100% siguran da ne izgubis garanciju (makar nebi) odneses deckima u Ve-mil grafu i nek ti to oni zmontiraju besplatno...

To mozes ako kupujes cooler u Ve-milu, ako ne (imas ga mozda od prije ili si kupio polovnoga) onda ti nema druge nego ga staviti! Garanciju ti moraju priznati jer kao sto je R@zer rekao, jednostavno vratis stock cooler gore
maX je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2006., 13:41   #4
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
ma zalmana sam kupio proslu srijedu , bio je par dana na 6600gt pa malo stajao u kutiji .
uglavnom , stavio sam ga . i ovo je sad druga prica - zalman na 5v , idle 42-45 , load 55 , jos ne vjerujem , pa smrzne ju .
silent pipe sam spremio , ne daj boze ak ce kaj trebati nekak cu ga vratiti gore , iako sam potrosio tonu zivaca zbog onog ostecenog vijka, morao sam ga klijestima vaditi pa ne znam kak cu ga vratiti , mozda glavu nekak izbrusim da se bar moze odvrnut sa velikim ravnim odvijacem . a vijci su ful cudni jer gore imaju glavu za ph0 a ispod je sve neka opruga , nisam takve nikad vidio za kupit .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2006., 04:55   #5
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,251
..i je si zadovoljan grafom,ja sam mislio uzeti bas tu grafu ako budem prelazio na pci-e..kako vrti nove naslove recimo prey ako si igrao ?
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2006., 11:03   #6
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
nisam se naigrao , malo sam markove odigrao , a od igara Men of Valor i Sniper Elite i ide isto ko sa 6600gt , a danas cu staviti i cod2 da vidim jer ga zvace u dx9 i kako uspjesno . i ovo kaj se dobije sa njom - serious sam 2 , dobro ide i dobro izgleda .
uglavnom , grafa je za tu lovu nepobjediva , ja sam prvo mislio 7600gt ali mi je uletio jedan mobitel ful povoljno i ostalo mi 750kn a svoju sam prodao , pa sam mislio x1600pro uzeti ali mi je kutija bila prevelika za motor , a i ova grafa ju napere a 120kn je ostalo u djepu .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2006., 14:34   #7
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
evo bacio i 06 i ostao ugodno zatecen - 2526 ukupno , 1058,1024,866 .
ova grafa definitvno briljira u sintetici . oc na 485/475 , tocno se kuzi da fali joj struje za jezgru za veci clock , voltomd cekam .
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na