Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.08.2006., 18:10   #31
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
ovu asus zasad moram malo po netu pogledati kad stignem ak bude kaj o njoj, a drugi izbor dfi dagf .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2006., 18:22   #32
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Hi,hi...ja sam svoju rezervirao (sorry ako sam te zaje*o )...Asrokice nema više u Hrvatskoj na lageru, pa ću morat nadoplatit za asusicu 200 kunića...

Tražio sam po netu i nisam našao nikakav review. Jedino neki thread i tamo su nekaj pričali da je ok.

Samo me još zanimaju naponi koje može dat, sad čitam manual. Nadam se da će mi moj UCCC se moć razbacat na ovoj ploči

Kad sam pitao Mentala, koju da zemem, a birao sam između ove ASUS-ice A8N-5X i MSI Neo4-F, rekao mi je da idem na Asus-icu, jer MSI-ijka ima neke boljke sa BIOS-om...

Istina, on mi je preporučio ABIT-icu sa OTES-om jer je matična pasivna.
Također, ako ništa drugo, rekao je DFI DAGF, ali ta mi smeta što zbog zalmana na grafi gubim jedan PCI slot (koji, istina nije mi potreban, ali će mi se zalman gušit). Priznao je da na toj DAGF-ici jedina mana je zujalica.

Sve u svemu, mislim da sam našao najbolju matičnu koja ima fenomenalan layout, ružni PCB i jedino me zanima koliko je glasna ta zujalica. U protivnome gore ide žuti zalman + 40mm ventić gore...
Hebemu, opet se vraćam na Nforce 4
A šteta, Asrokica mi je bila zakon ploča, relativno hladna i bez problema...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2006., 18:31   #33
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Hm...ja mislim da bi bilo najpametnije ići na dfi lp ut nf4 ultra neku polovnu sa garancijom...za 600-700kn...
Razer je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na