Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2013., 19:13   #481
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,321
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2013., 19:14   #482
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Cilj trčanja i teretane nema veze jedan sa drugim.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2013., 00:35   #483
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Off topic:

Molim kolegu blava da isprazni svoj inbox da mu mogu odgovoriti na poruku.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2013., 09:51   #484
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
jel ima mozda tko da bi uzimao suplimente s myprotein stranice, da predemo 100 funti da se dobije besplatna postarina
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2013., 10:20   #485
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
ja sam uzeo ovdje myprotein whey, poštarina me izašla 20kn, i to pouzećem. Platiš kad ti poštar donese, a meni je došlo za 2 dana.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2013., 13:28   #486
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
jel ima mozda tko da bi uzimao suplimente s myprotein stranice, da predemo 100 funti da se dobije besplatna postarina





e jbg, taman sam jucer narucio za 60 funti...
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2013., 14:00   #487
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
@Gemmy
Inače uzimam maslac od kikirikija s lookfantastica (besplatna dostava za jedan komad), pa pogledaj jel ima što povoljno od wheya.
kian je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2013., 15:34   #488
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Kakva su ovo krivljenja po sipci za zgibove?? Pogledao sam prvih 20 sek videa i ugasio.. Pa ovo je varanje na najjače kod zgibova, zna se sta je i kako izgleda pravi zgib. A ovo su nekakava crossfit preseravanja...
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2013., 23:52   #489
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
kian je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2013., 23:58   #490
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Crossfit, teaching you right way, to do pullups wrong
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2013., 05:12   #491
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Kao sto sam i rekao.. Crossfit preseravanja, izmišljen pokret za ljude koji ne znaju dal bi piskili ili kakili pa su s obzirom na izbacivanje ovakve imbecilne metode treninga izmislili i imbecilne zgibove. Nebi me čudilo da za par godina uvrste taj "sport" pod olimpijske sportove a izbace sportove poput hrvanja, juda, weightliftinga... Jebem te živote
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2013., 16:18   #492
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Kao sto sam i rekao.. Crossfit preseravanja, izmišljen pokret za ljude koji ne znaju dal bi piskili ili kakili pa su s obzirom na izbacivanje ovakve imbecilne metode treninga izmislili i imbecilne zgibove. Nebi me čudilo da za par godina uvrste taj "sport" pod olimpijske sportove a izbace sportove poput hrvanja, juda, weightliftinga... Jebem te živote
a ekipa nasaugana do ibera!
pogledaj samo onog "prvaka" rich froning... veli genetika.
al imamo i mi takvih u hr..
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2013., 17:34   #493
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
meni je taj crossfit klasicno americko pre**ravanje
najgore sta ljudi pomisle da mogu izledati kao ovi profesionalni crosfiteri samo s crossfitom, a oni su svi ili bivsi sportasi ili bodybildali vec duze vrijeme
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2014., 20:49   #494
miki_st
Registered User
Moj komp
 
miki_st's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 38
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Kakva su ovo krivljenja po sipci za zgibove?? Pogledao sam prvih 20 sek videa i ugasio.. Pa ovo je varanje na najjače kod zgibova, zna se sta je i kako izgleda pravi zgib. A ovo su nekakava crossfit preseravanja...
Probaj koji napravit, puno lakse izgleda nego sto ga je u stvarnosti pravilno napraviti
miki_st je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2014., 21:15   #495
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,893
Citiraj:
Autor miki_st Pregled postova
Probaj koji napravit, puno lakse izgleda nego sto ga je u stvarnosti pravilno napraviti
A kakav učinak ima naspram pravih zgibova?
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2014., 21:20   #496
miki_st
Registered User
Moj komp
 
miki_st's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 38
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
A kakav učinak ima naspram pravih zgibova?
Brze ih odradis (ako ti je to cilj kao u CF), jaca ti core, jaca podlakticu, jaca ramena, cijelo tijelo ti radi (noge rade pocetnu inerciju za pokret)
miki_st je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2014., 23:48   #497
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
I imaš recept za ozljedu, tj. sjebati rotatore u ramenu.

Baj d vej zgibovi su primarna vježba za leđa, ne za core,ne za cijelo tijelo, znači kada radim zgib nije mi cilj tresti nogama kao da sam elvis presley nego mi je cilj odraditi cijela leđa, točnije Latissimus dorsi. Kada hoću ojačati podlakticu, radim vježbe za podlakticu, isto tako i za ramena, noge, prse, ruke itd.

Zato ovakve gluposti koje si naveo i spadaju u crossfit jer je kvazisport glupana.

http://www.youtube.com/watch?v=y3GlKQ0EI8k

Ovako izgleda normalni pullups, kod kojeg rizik ozljede je minimalan, tj. nemoguće se ozljediti, osim ako radiš nekontrolirana zaletavanja sa nogama i cijelim tijelom kao u krosfitu.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro

Zadnje izmijenjeno od: rodriguez. 04.01.2014. u 23:53.
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 11:19   #498
miki_st
Registered User
Moj komp
 
miki_st's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 38
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
I imaš recept za ozljedu, tj. sjebati rotatore u ramenu.
Ako ih ne radis pravilno i ako ih radis nezagrijan, isto vrijedi za normalni pullups.


Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Baj d vej zgibovi su primarna vježba za leđa, ne za core,ne za cijelo tijelo,
Jesam li ja pricao uopce o normalnim zgibovima?

Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Zato ovakve gluposti koje si naveo i spadaju u crossfit jer je kvazisport glupana.
Ne pricaj gluposti, ne bavis se time i imas krivu predozbu o tome



Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Ovako izgleda normalni pullups, kod kojeg rizik ozljede je minimalan, tj. nemoguće se ozljediti,
Mozes se ozljediti
miki_st je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 11:27   #499
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Pa svakako je lakše zamahnuti nogama/tijelom i povući se rukama nego raditi striktni zgib. Nepripremljen se može ozlijediti bilo tko i bilo kada.

Skok-zgib je vjerojatno bolji uvod u poštene zgibove od ovog jahanja po štangi.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 11:34   #500
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Citiraj:
Autor miki_st Pregled postova
Ako ih ne radis pravilno i ako ih radis nezagrijan, isto vrijedi za normalni pullups.
Ajnštajn daj mi objasni koji zgib je biomehanički pravilniji i gdje je veća šansa za ozljedom? Kod mog navedenog zgiba ili njihanja ponija kao što rade crossfiteri?

Citiraj:
Jesam li ja pricao uopce o normalnim zgibovima?
Nisi, zato sam ti ja replicirao da ukažem na imbecilnost radnje takvih zgibova, jer će netko ovdje vidjeti takve zgibove i ozljedit se u pokušaju da ih napravi.

Citiraj:
Ne pricaj gluposti
Ovo bi prije vrijedilo za tebe.

Citiraj:
Mozes se ozljediti
Daj mi molim te nacrtaj i objasni kako će se osoba koja visi sa šipke, ima hvat u širini ramena ili malo šire, te mu je cijeli donji dio tijela u statičnom položaju, kako će se takva osoba ozljedit pri pokušaju radnje zgiba?? Osim što se podrazumijeva da ih se radi zagrijan, jer vidim da i to treba napomenuti Ajnštajnima poput tebe.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro

Zadnje izmijenjeno od: rodriguez. 05.01.2014. u 11:39.
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 13:58   #501
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Zapeli ste za te zgibove, a na videu pola stvari ne rade kako treba
Čučnjeve rade napola, sklekove široko, ženska diže guzicu s poda kad radi trbuh itd...
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 14:23   #502
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Napisao sam da sam video ugasio nakon 20 sekundi, da sam pogledao do kraja vjerojatno bi čir na želucu dobio.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 14:59   #503
miki_st
Registered User
Moj komp
 
miki_st's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 38
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Ajnštajn daj mi objasni koji zgib je biomehanički pravilniji i gdje je veća šansa za ozljedom? Kod mog navedenog zgiba ili njihanja ponija kao što rade crossfiteri?
Uvijek je striktni bolji, za sve, od karika do zgiba. S druge strane, ne treba odbacivati rukom kipping, on ima svoje prednosti (napisao sam ih vec) i podize efektivnost, jer ako ces raditi heroja "Angie" koji se sadrzi od 100 zgibova, 100 sklekova, 100 trbusnjaka i 100 cucnjeva gdje ti je ogranicenje vremena 20 minuta, logicno je da ces izabrati kipping umjesto striktnih, jasno je da ovo vrijedi i obrnuto gdje je npr. manji broj zgibova, onda idu striktni.

BTW. Posto si ocigledno neupucen, vise sam striktnih zgibova napravio na CF nego kipping. On se uopce ne forsira.




Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Nisi, zato sam ti ja replicirao da ukažem na imbecilnost radnje takvih zgibova, jer će netko ovdje vidjeti takve zgibove i ozljedit se u pokušaju da ih napravi.
To sto je tebi imbecilno ne vrijedi za ostale, ti ih neces radit i miran si, imbecil je onaj koji ih pokusava napraviti bez adekvatnog trenera, isto kao da je radim npr. planche bez tutoriala.


Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Ovo bi prije vrijedilo za tebe.
Ja sam napravio na stotine i stotine kipping zgibova, rame mi je na mjestu ne boli me nista, a striktnih necu ni napisati, ja imam temelja da ti napisem za striktne i kipping zgibove, dok ti..nemas, nego ti se dize zeludac na spomen CF, sto je samo tvoj problem.



Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Daj mi molim te nacrtaj i objasni kako će se osoba koja visi sa šipke, ima hvat u širini ramena ili malo šire, te mu je cijeli donji dio tijela u statičnom položaju, kako će se takva osoba ozljedit pri pokušaju radnje zgiba?? Osim što se podrazumijeva da ih se radi zagrijan, jer vidim da i to treba napomenuti Ajnštajnima poput tebe.
Ja sam se ozljedio i pauzirao tjedan dana jer sam se isforsirao na strikni zgib, a radio sam ga pravilno, kao sto je i opisano, nema ti tu pravila, znam momke koji su ozljedili rame na skleku, znam i za kipping, znam i za karike..., nego jedino sto mozes to sprijeciti je da ne glumis pametnjakovica i da se mobiliziras svaki dan.

u biti, evo ti pravi striktni zgib, od osobe kojoj je zahvalno na stotine i stotine prof sportasa. http://www.youtube.com/watch?v=hPbZvtzgWx0
miki_st je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 16:18   #504
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Citiraj:
Autor miki_st Pregled postova
Uvijek je striktni bolji, za sve, od karika do zgiba.
Hvala lijepa, samo me ovo zanimalo. EOD

Citiraj:
To sto je tebi imbecilno ne vrijedi za ostale, ti ih neces radit i miran si, imbecil je onaj koji ih pokusava napraviti bez adekvatnog trenera, isto kao da je radim npr. planche bez tutoriala.
Znači moram imati/platit trenera da bi mi pokazao ono što postoji u knjigama koja se bave tematikom, koje su napisali ljudi koji su zapravo završili fakultete, koleđe koji se bave sportom. Moram PLATIT NEKOME da bi mi pokazao kako se radi čučanj. Ne daj bože uzeti literaturu ili izdvojiti sat vremena na internetu te dobit smjernice kako se ne ozljedit ili kako napraviti pravilan zadnji čučanj. Ali ne, onaj kvazi CF trener mirko/slavko/Kelly meni može za određenu svotu na svom seminaru pokazati kako se radi čučanj, bez da sam ja pročitao knjigu Mark Rippetoea koji detaljno na 50 stranica objašnjava biomehaniku čučnja.God bless America.



Citiraj:
Ja sam napravio na stotine i stotine kipping zgibova, rame mi je na mjestu ne boli me nista, a striktnih necu ni napisati, ja imam temelja da ti napisem za striktne i kipping zgibove, dok ti..nemas, nego ti se dize zeludac na spomen CF, sto je samo tvoj problem.
To je ona logika, ako meni nešto radi, pa zasigurno mora RADITI svima. Pošto se ti nisi ozljedio od kipping zgibova, sigurno se netko drugi istih predispozicija i priprema ne može ozljediti. Ti imaš temelja za pisati gluposti.

Citiraj:
Ja sam se ozljedio i pauzirao tjedan dana jer sam se isforsirao na strikni zgib, a radio sam ga pravilno, kao sto je i opisano, nema ti tu pravila, znam momke koji su ozljedili rame na skleku, znam i za kipping, znam i za karike..., nego jedino sto mozes to sprijeciti je da ne glumis pametnjakovica i da se mobiliziras svaki dan.
Isforsirao si se na striktni zgib i ozljedio.
Ja nemam pojma kako si to uspio, ali čitajući tvoje postove dobivam sliku otprilike.

Citiraj:
u biti, evo ti pravi striktni zgib, od osobe kojoj je zahvalno na stotine i stotine prof sportasa. http://www.youtube.com/watch?v=hPbZvtzgWx0
Glenn Pendlay, Pavel Tsatsouline, Jim Wendler, Boris Sheiko, Mark Rippetoe,Serge Nubret, Vince Gironda(mogao bi do sutra pisati)... su osobe koje stvaraju(stvarali) sportske šampione ili kroz svoj rad ili kroz svoje iskustvo pretečene u napisane knjige i radove. Neki Kelly u 2 sekunde guglanja sam dobio dojam da je običan kvazi cf trener koji uzima budalama lovu za predavanje onoga što su objasnili prije navedeni.

Dobivam dojam da je ovaj crossfit nekakva sekta poput herbalifea...
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 16:42   #505
miki_st
Registered User
Moj komp
 
miki_st's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 38
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova

To je ona logika, ako meni nešto radi, pa zasigurno mora RADITI svima. Pošto se ti nisi ozljedio od kipping zgibova, sigurno se netko drugi istih predispozicija i priprema ne može ozljediti. Ti imaš temelja za pisati gluposti.
Momcino, odgovori na ono sto sam napisao, a ne na ono sto ti smatras da sam htio reci. Ne pisi gluposti.
Svatko se moze ozljediti ako radis pokret nepripremljen ili ako ti ego forsira jos vise nepravilnih pokreta, ja sam ucio kipping cijelu godinu da bih danas mogao spojiti kvalitetnu seriju pravilnog pokreta.

Dakle, ovaj put velikim slovima da mozes procitati, NE MORA RADITI svima jer drugi nemaju ni toliko vremena, niti toliko strpljenja za samo taj pokret, mozes se ozljediti na svim vjezbama ako ti je na umu brzina i rezultat bez posvete na tehniku.

Znam osobno ljude koji su se ozljedili na mrtvom, cucnju, straznjem cucnju, cucnju na jednu nogu, skleku....ozljeda ce uvijek biti ako si neoprezan, sreca pa je tu internet, tube linkovi, seminari, knjige gdje sam na racun istih ali i pogotovo trenera dosta popravio i cucanj, ohs, clean&jerk, snatch.....

O kojem placanju ti govoris?


Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Isforsirao si se na striktni zgib i ozljedio.
Pretjerao s serijom u wodu prije 2 mjeseca.

Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Ja nemam pojma kako si to uspio, ali čitajući tvoje postove dobivam sliku otprilike.
Ja sam dobio dojam o tebi da si osoba potkovana teorijom, ali s 0 prakse i vrlo malo treninga, svakim tvojim odgovorom potvrdjujes moju tezu.


Nemam volje se vise dopisivati s tobom, pretvrdoglav si i imas svoju sliku CF u glavi koju nitko ti nemoze promijeniti, osim tebe samoga.


EOD
miki_st je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 17:08   #506
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
normalno da se mozes svatko ozljediti radeci DL, SQ i te crossfit pojmove ako se ne nauci pravilno vjezba
ja osobno ne radim DL jer ga neznam radit, nema mi ga tko pokazat, a ne usudim ga se sam uciti da si ne sjebem kicmu, ima dosta drugih vjezbi za leda koja mi odgovaraju

a sta se tice crossfita koliko citam ozljede nastaju jer ljudi rade nepravilno vjezbe, rade brzo velike serije, jedan(koliko toliko kvalitetan) trener kontrolira grupu ljudi koja radi istu vjerzbu, i zbog pretreniranja

jos me smeta sta se moze dobit crossfit licenca za trenera za jedan dan, i to ti treba dat povjerenje hmm
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 17:24   #507
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Ja sam svoje rekao. Osoba sa strane će vidjeti tko je više argumentirao svoje tvrdnje.
Pozdrav momci.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 20:11   #508
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Napisao sam da sam video ugasio nakon 20 sekundi, da sam pogledao do kraja vjerojatno bi čir na želucu dobio.

+1

Strasni su mi ti crossfiteri
Njihvo nabacaj i trzaj "samo da dignes"

__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 20:32   #509
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Dual wielding

predobar je lik
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 22:22   #510
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na