Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.04.2007., 00:13   #1
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
5 novih naslova za PS3

Bit cu iskren, bez uvijanja posta u celofan. Jel vas Sony ili njegov zastupnik u RH placa da promovirate PS3? Recenziju PS3 sam mogao razumjeti, dapace bilo mi je drago da sam je procitao iako nije bas standardna PCE tema, ali objaviti vijest da su izasle nove igre za PS3? Od kada PCE objavljuje vijesti koje spadaju na www.gamer.hr? Iskreno ne sjecam se kada ste objavili izlazak neke igre u vijestima, osim ako naravno uz sam izlazak igre nije bilo drugih zanimljivosti, poput hrpe ludjaka koji cekaju cijelu vecer da dodje ponoc i da se Algoritam otvori (pozdrav svima koji su bili tamo, meni zao sto sam to propustio, jer sam iz prve ruke cuo da nije bilo boljeg nego propisno proslavit kupovinu TBC-a do kasno u noc).

Mozda sam ja senilan, pa se ne sjecam da su ovakve vijesti standardni dio PCE-a.

Mozda vas stvarno placaju za to, u tom slucaju bih volio da pise placeni oglas. Ako oglasivac na to ne pristaje, a vama treba ta lova da bi PCE odrzali na zivotu, onda cu se posut pepelom i sutit.

Mozda se samo pokrala greska, ljudi smo, dogadja se.

Last, but not the least, mozda vise necu morat posjecivat gamer.hr i pceskpert.com nego samo PCE?
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2007., 02:14   #2
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Možda se Toru toliko svidio PS3 da je postao fan i groupie cijelog playstation pokreta, te dobrovoljno (ili ne reklamira.
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.04.2007., 04:26   #3
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
znaš dobro da nas ne plaćaju, kaj briješ bezveze?

... osobno... dalje od OS-ova, benchmark programa i revolucionarnih igri ne bih ishao...

... ali nije da osobno imam neshto protiv ovakve vjestice tu i tamo...
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2007., 07:34   #4
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Čemu panika? Pisali smo i o, po mom mišljenju, puno nevezanijim temama uz sam PCE pa nikom ništa. Kao da smo objavili da se počinjemo baviti hibridnim kukuruzom
tor je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2007., 08:54   #5
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,689
uostalom bilo je u i prošlosti vijesti o igrama, kako za PC, tako i za konzole...
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2007., 17:35   #6
Stipe
Head Of The Radio
 
Stipe's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 672
I gamer se počeo bavit konzolama. www.shuma.org je jedini konsole only portal u Hrvata, pa se ne bave toliko PS3. Općenita fascinacija naših medija Playstation konzolama je nešto nevjerovatno. Em PS3 nije najmoćnija konzola kako se reklamira, em nema najveći broj ekskluziva, em je preskup za ono što nudi. Wii te pogotovo X360 su u očitoj prednosti ovaj put, ali Playstation, playstation... na sva zvona. Tolika da čak dobije petkom u primetimeu besplatnu reklamu u sklopu dnevnika i to ne par sekundi već dvije minute. I to besplatno. Ja se pitam čemu to? Nekakva paralela sa Golfom. Švabski auto je najbolji auto i slični stavovi. Očekujem da pišete i o Golfu kad izađe.
Stipe je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2007., 20:24   #7
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
hmn decki malo ste se previse zagrijali za ps3

"Na današnji dan Sony Japan je najavio povlačenje svoje PlayStation 3 konzole sa tržišta na globalnoj razini kao rezultat mnogobrojnih prigovora kupaca njihove najnovije konzole. Prigovori su uglavnom vezani uz nemogućnost provođenja najavljivanih funkcija, te se Sony morao odlučiti na najdrastičniji korak u svijetu igara." citat sa shume.org

inace neznam od sve tri konzole ja bi najradje ps3 iako su drugi bolji i dostupniji ili sta vec ... eventualno bi uzeo wii...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2007., 21:23   #8
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
de šta brijete, sonika rulez, ja naručio jednu

Hd player, blu ray , uzmem gran turismo i pičim sa cijelim svijetom...kud ćeš bolje . velika telka i gassss
vex je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2007., 21:37   #9
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Of kors da znam da vas ne placaju. Odnosno znam dobar dio vas, pa znam da ne bi na to pristali. Ali malko dramatike ce taknuti ljude u zivac i potaknuti ih da napisu odgovor na ovaj thread umjesto da si samo misle "koji konj, pa kakve veze ima kaj pisu o igrama?" ili "pa da, mozda bolje da nas ne spamaju vijestima o igrama jer ocekujem da vijesti na PC E budu korisne".

A reakcije na ovaj thread su mi interesantne, jer ako sam ja jedini koji ne bi htio u skoroj buducnosti, na PC E citati o svakoj novoj igri (bez obzira na platformu) onda cu sutit i trpit. I nemojte me krivo shvatit, neke stvari zasluzuju biti u vijestima PC E, makar bile igre. 9 milijuna prodanih primjeraka igre, 4 milijuna expanzije u 24 sata, tisuce ljudi cekaju ponoc da kupe svoj primjerak, Korejske televizije prenose Starcraft meceve uzivo sa komentatorima, nije zdravo sjedit pred kompjuterom 5 sati bez spavanja... i mnogo drugih.

Ali izaslo je 5 novih igara za playstation... pa nisam siguran ni da je to vijest na www.gamer.hr (nakon provjeravanja vidim da stvarno nisu objavili tu "vijest").

Ako sam te uvrijedio Horza, ili nekog drugog, sorry, nije mi bila namjera. Ali mi nikako nije jasno kako jedna informacija, poput 5 novih igara za igracu konzola moze biti vijest bilo gdje, a kamoli na siteu ala PC E. I zanimalo me sto drugi misle o tome.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2007., 17:15   #10
Stipe
Head Of The Radio
 
Stipe's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 672
@codiac - prvoaprilska. ps3 nije nigdje povucen
Stipe je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.04.2007., 11:15   #11
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor Stipe Pregled postova
@codiac - prvoaprilska. ps3 nije nigdje povucen
a ***ga
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 17:33   #12
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor Stipe Pregled postova
I gamer se počeo bavit konzolama. www.shuma.org je jedini konsole only portal u Hrvata, pa se ne bave toliko PS3. Općenita fascinacija naših medija Playstation konzolama je nešto nevjerovatno. Em PS3 nije najmoćnija konzola kako se reklamira, em nema najveći broj ekskluziva, em je preskup za ono što nudi. Wii te pogotovo X360 su u očitoj prednosti ovaj put, ali Playstation, playstation... na sva zvona. Tolika da čak dobije petkom u primetimeu besplatnu reklamu u sklopu dnevnika i to ne par sekundi već dvije minute. I to besplatno. Ja se pitam čemu to? Nekakva paralela sa Golfom. Švabski auto je najbolji auto i slični stavovi. Očekujem da pišete i o Golfu kad izađe.
lupi covijek s gatesom u avataru i ostane ziv.

za godinu-dve cu iskopati ovaj tvoj post i tad cemo pricati, sad nitko normalana ne raspreda koja je konzola nadmocnija.

SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2007., 13:11   #13
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Ja sam protiv !

Ok realno - malko ste zabrijali sa PS3 ... Opomena pred sramoćenje na Žderonjama i mir
Paske je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na