Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.01.2012., 00:06   #1
randic7
Premium
Moj komp
 
randic7's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 115
Canon mx360 ili Epson bx305f

Pozdrav zanima me koji je od ova dva multifunkcijska printera bolji
http://www.canon.hr/For_Home/Product...x.aspx?specs=1
ili
http://hr.epson-europe.com/content/H...-HR.ilocal.htm
Cijenovno su tu negdje pa me zanima preporuka koji bolje printa, jeftinija tinta, itd.
randic7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 20:50   #2
spep
Premium
Moj komp
 
spep's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Pula,Croatia
Postovi: 144
Canon je bolji što se tiče brzine ispisa, ali nema zamjenskih odnosno ima ali po cijeni Epson ima zamjenskih, neke prepoznaje, neke ne, postoje kazete za punjenje sa resetirajučim čipovima, postoji i ciss. Bolji izbor po cijeni potrošnog materijala.

Canon Pixma MG5150- moj izbor ako ne treba wi-fi,fax,ADF - samo printer za skeniranje i printanje. Postoje zamjenske - besramno jeftine uz reseter dobitna kombinacija. Postoje i patrone sa samoresetirajučim čipovima odnosno uvjek pokazuju da su pune - pogodno za ciss.
spep je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2012., 00:19   #3
randic7
Premium
Moj komp
 
randic7's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 115
Zanimaju me cisto ta dva jer imaju faks a nisu toliko skupi i jedini su u linksu za takvu cijenu, pa neznam koji je bolji jer neki mi kazu da je za printanje bolji epson jer ima vise dpi, dok neki da canon ima malo bolji faks pa neznam opcenito po performansama koji se vise isplati uzet jer su i tinte tu negdje po cijeni sta sam gledao u linksu.
randic7 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 09:20   #4
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Canon je nemjerljivo kvalitetniji uređaj, i po kvaliteti ispisa i po kvaliteti uređaja. Epson je jeftinjara koja ima zamjenske tinte i ak ne printaš često - zasuši se glava. Ako ti treba uređaj sa zamjenskim tintama i printaš često ili ćeš isprintat bar 1 stranicu papira u 2 tjedna Epson uzmi jer će te doći jeftinije na duge staze. Ako pak printaš rijetko a želiš kvalitetu - Canon.

P.S.- MP190 star 4 godine kod mene printa ko prvog dana, 2 puta sam mijenjao set originalnih tinti. Printam jako rijetko a ne razmišljam o tome hoće li se tinta zasušit ili ne.

tomek@vz je online   Reply With Quote
Staro 11.01.2012., 11:06   #5
randic7
Premium
Moj komp
 
randic7's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 115
Na kraju sam uzeo epsona radi jeftinije tinte i ima vise dpi kod ispisa pa bi ispis trebao biti bolji nego kod canona!!
randic7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na