Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.10.2011., 08:29   #1
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
HP LaserJet 1018 vs. 1020

Zanima me ima li kakve bitne razlike između tih modela. Meni, kao laiku, jedina razlika koju vidim je razlika u brzini ispisa. Naime, imam model 1018 koji ne radi zbog neispravnog fusera (promijenio sam pokidanu foliju na njemu, ali sada neće uopće printati), a u oglasniku sam našao model 1020 pa sam mislio da bi mogao koristiti dijelove sa 1018 u slučaju kvara 1020.
Ne koristim printer puno, ali ponekad mi zatreba. Trenutno imam prastari (cca. 12-13g. star) HP 6L koji ima problema sa uvlačenjem papira (vjerojatno izlizani rolleri za uvlačenje papira) pa bi ga htio zamijeniti boljim i novijim modelom.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 10:45   #2
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
neces moci koristiti dijelove s 1018 za 1020. jedino mozda valjak za uvlacenje papira. umjesto toga mi radije reci kako ti nece printati nakon zamjene pokidane folije?

imam taman na stolu 1018 kojem sam skinuo pokidanu foliju i cekam da nove stignu.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.10.2011., 20:33   #3
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Pošaljem dokument na printanje, ali printer samo stoji. Čak se ni fuser ni ne zagrijava.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 13:41   #4
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
a kada ga upalis samo? ili otvoris poklopac i zatvoris, trebao bi tada zavrtiti fuser. ako to ne radi, znaci da tokom rastavljanja da nisi nesto dobro spojio.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na