Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.12.2019., 23:05   #47101
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Krivo si shvatio, očekujem da "garantiraju da je vozilo pregledano kod mehaničara i da sve štima".

Konkretan scenarij koji bi se trebao dogoditi je da ti uvezu automobil po specifikacijama koje si dao, i onda odvezeš (ili odvezete skupa) automobil u lokalni ovlašteni servis ili kod nekog dobrog auto mehaničara.
Auto mehaničar potvrdi da je sve ok i ti platiš automobil.

No ako auto mehaničar nađe da je nešto ozbiljno loše s automobilom - čovjek ili firma koju si platio da ti nađu taj automobil preuzima odgovornost, te im ti ne platiš automobil. I onda imaju opciju da ti ili vrate novac koji si im platio za uslugu, ili da ti nađu drugi automobil po specifikacijama koje si dao.
Sulud scenarij frende, sulud. Ništa naprasno ne mislim sa time, samo velim da se tako nešto ne odvija na prostoru ove države.

Niko neće garantirati,i zajebavati se sa "reklamacijama"(refundiranjem) klijenata radi parsto eurića profita.

Najbolja varijanta je da tražiš polovni jahreswagen,asortiman kuće koja je ovlaštena za prodaju novih. Tamo najčešće dobijaš taj pregled,tuv šta je kolega rekao ,unfal frei certifikat,dvogodišnju ili trogodišnju garanciju na prostoru cijele EU I ostale điđe miđe ko u novoga auta. Plati nekom prevozniku 400€ za dovoz(ili vadi njihove probe za 300€ brijem + benga I cestarine za doma),izvadi probe na 3 dana(120kn) I riješi sve papire i uplate.

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 05.12.2019. u 23:16.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 23:24   #47102
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova

Najbolja varijanta je da tražiš polovni jahreswagen,asortiman kuće koja je ovlaštena za prodaju novih. Tamo najčešće dobijaš taj pregled,tuv šta je kolega rekao ,unfal frei certifikat,dvogodišnju ili trogodišnju garanciju na prostoru cijele EU I ostale điđe miđe ko u novoga auta. Plati nekom prevozniku 400€ za dovoz(ili vadi njihove probe za 300€ brijem + benga I cestarine za doma),izvadi probe na 3 dana(120kn) I riješi sve papire i uplate.
Krivo sam napisao, nije TUV nego Dekra pregled.
Ostatak tvog teksta potpisujem u cijelosti, 1-2 godišnjak, ovlaštena kuća.
Međutim takva priča i košta, jer dobar i očuvan auto svugdje košta.



Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2019., 23:54   #47103
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Svakako je ta priča nešto skuplja od klasičnih salona polovnjaka ali jedino tako znaš šta dobijaš.

Balkance,pakistance, turke I ostalu egzotiku izbjegavati ko vrag tamjan.

BTW tuv je još aktualan kao certifikat za svašta, ali na autima starijima od dve godine. Dekkra je pandan TuV-u, isti vrag drugo pakovanje

Obično obuhvaća preglede sljedećih stvari:

Braking systems

Frame and bodywork

Exhaust system

Steering and steering wheel

Lighting and light-signalling devices

Wheels and types

Rear-view mirrors and other visual aids

Seatbelts

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 06.12.2019. u 00:00.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 01:10   #47104
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Kako održavate auto što se tiče zime i soli, mislim na limariju i to?
Nikako, eventualno kad par dana temperatura bude tijekom dana i noći par stupnjeva iznad 0°C odem u automatsku praonicu i provučem auto s programom podnog pranja i ne vidim da mi auto zbog takvog načina održavanja hrđa.

Naravno, ako imaš garažu pa će auto po noći biti u toplom onda ga možeš prati koliko hoćeš no ako je auto vani na otvorenom bolje ti se voziti u zmazanom autu nego da ujutro ne možeš otključati ili zatvoriti vrata jer su se brave smrznule
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 15:05   #47105
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,136
Test ljetni , prijelaznih, cjelogodišnjih , zimskih i nordijskih guma ovisno o uvjetima na cesti.


Testni poligon u Finskoj https://www.testworld.fi/

koji usred ljeta može "stvorit" razne uvijete na cesti , suho mokro, toplo , hladno (led i snijeg)






Testirane gume:


Summer: Continental Premium Contact 6

CrossClimate : Michelin CrossClimate +

All Season : Continental AllSeason Contact

Winter : Continental Winter Contact TS 860

Nordic: Nokian Hakkapeliitta r3




Temperatura 0 , 2 , 6 , 10 i 15 C

- kočenje po suhom i mokrom pri niskim temperaturama

Upravljivost - hendling guma na snijegu.



Rezultati





__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 06.12.2019. u 15:18.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 20:51   #47106
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Krivo si shvatio, očekujem da "garantiraju da je vozilo pregledano kod mehaničara i da sve štima".

Konkretan scenarij koji bi se trebao dogoditi je da ti uvezu automobil po specifikacijama koje si dao, i onda odvezeš (ili odvezete skupa) automobil u lokalni ovlašteni servis ili kod nekog dobrog auto mehaničara.
Auto mehaničar potvrdi da je sve ok i ti platiš automobil.

No ako auto mehaničar nađe da je nešto ozbiljno loše s automobilom - čovjek ili firma koju si platio da ti nađu taj automobil preuzima odgovornost, te im ti ne platiš automobil. I onda imaju opciju da ti ili vrate novac koji si im platio za uslugu, ili da ti nađu drugi automobil po specifikacijama koje si dao.
Dobar auto s malo km i vani kosta puno. Nećeš tu puno uštediti s uvozom, pogotovo s ovim što bi ti htio da ti sve garantiraju. Brže, lakše i jeftinije ti je kupiti auto u HR. U Njemačkoj lako nađeš auto star 2-3 godine koji je 2000-2500€ jeftiniji nego u HR i ima dosta više opreme, samo je razlika što u HR taj auto, koji je isto iz uvoza, ima 50-70k km, a u Njemačkoj 120-130k km. Bez problema nađeš firme u DE koje prodaju auto koji je "Dekra gepruft" i daju 12 mjeseci garancije na njega. Oni ti tamo odmah srede colke i osiguranje, mislim da kosta oko 150€, kupis odmah i COC dokument, ne moras ici nikud drugo da rjesis sve papire koji su ti potrebni.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 22:47   #47107
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Čuj,košta ali je opet jeftnijije. Ja svoj w205 (2018. 9mj star,20k km,službeni Merc dućan,unfal Frei, Junge Sterne 2 jahre gara) sam platio sa uvoznom 7-8k eura manje nego najjeftinije u hr a da je slične opreme,godišta,km. Za tu lovu u hr bio mi je na izbor 2015. 70k km kod Gašparica I slične ludorije). Sad možda to nekom i nije puno ali rađe popijem i pojedem to. +nije vozen po masi bandićevih ležećih policajaca

I bježi od garancija "firmi"....samo garancija proizvođača ostvariva u EU. Nećeš valjda za kvar od 300€ davati 800€ troškova prijevoza da bi ti salon popravio auto pod garancijom?

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 06.12.2019. u 22:54.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2019., 01:01   #47108
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 869
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Čuj,košta ali je opet jeftnijije. Ja svoj w205 (2018. 9mj star,20k km,službeni Merc dućan,unfal Frei, Junge Sterne 2 jahre gara) sam platio sa uvoznom 7-8k eura manje nego najjeftinije u hr a da je slične opreme,godišta,km. Za tu lovu u hr bio mi je na izbor 2015. 70k km kod Gašparica I slične ludorije). Sad možda to nekom i nije puno ali rađe popijem i pojedem to. +nije vozen po masi bandićevih ležećih policajaca

I bježi od garancija "firmi"....samo garancija proizvođača ostvariva u EU. Nećeš valjda za kvar od 300€ davati 800€ troškova prijevoza da bi ti salon popravio auto pod garancijom?
gdje se tako nešto može naći, plz link, po to bi morao sam ići, ili nekome platiti(koliko) da mi dopelja?
koliko još troškovi uvoza?
samo ovako nešto sam našao
https://www.mercedes-benz.de/passeng...c94f?owda=misc
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2019., 01:25   #47109
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Nema jednog mjesta gdje se to nađe. I nema pravila kada će se pojaviti. Ja sam u obzir uzeo dva Merca i dva BMWa te refreshao mobile.de skoro 3 mjeseca dok nije naletila prilika koju nisam smio propustiti. Uplatio 10% vrijednosti ko avans da mi drže auto rezerviranim,bratić prošao gore, pogledao auto platio ostatak,ja platio 400€ prevozniku da ga pokupi i dostavi pred kuću.

Salon je ovaj bio: https://www.swmb.de/

Dodatnih troškova uvoza,rega i max kasko 3k eura.

Uglavnom službeni selleri naznače tu dvogodisnju garanciju slikom koju ne možeš fulati,Junge Sterne kod Merca,BMW Premium Select kod BMWa.

BTW ovo sa linka ti je manualac...no go

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 07.12.2019. u 01:32.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 11:21   #47110
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Neostar je cini mi se odnedavno poceo nuditi uvoz auta iz Njemacke/Belgije po izboru, ima li itko kakva iskustva s njima?

http://neostar.hr/novosti/kupnja-rab...eko-granice-1/

Daju dvije godine jamstva na vozilo koje uvezu ukoliko isto vec nema tvornicko jamstvo, samo pretpostavljam da to papreno naplate.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2019., 17:34   #47111
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor NortonCommander Pregled postova
Neostar je cini mi se odnedavno poceo nuditi uvoz auta iz Njemacke/Belgije po izboru, ima li itko kakva iskustva s njima?



http://neostar.hr/novosti/kupnja-rab...eko-granice-1/



Daju dvije godine jamstva na vozilo koje uvezu ukoliko isto vec nema tvornicko jamstvo, samo pretpostavljam da to papreno naplate.
Prvo pročitaj fine print jamstva tj što sve ulazi/ ne ulazi u Neostar jamstvo.
Mislim da se netko na forum.hr žalio i jadao na njihovo jamstvo.
E sad, što se tiče Belgije, sjećam se da mi je tip koji mi je provjeravao vozila i riješavao dokumentaciju za uvoz iz DE komentirao jednom da vozila iz Belgije nije pametno uvoziti, rekao mi je i zašto ali sam zaboravio
Znam da su belgijanci prvi uveli car pass, što znači da prilikom svakog odlaska vozila na promjenu guma/bojanje/servis se upisuje kilometraža u car pass, i znatno se smanjuje mogućnost manipulacije sa kilometražom.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 21:52   #47112
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 16:31   #47113
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor NortonCommander Pregled postova
Neostar je cini mi se odnedavno poceo nuditi uvoz auta iz Njemacke/Belgije po izboru, ima li itko kakva iskustva s njima?

http://neostar.hr/novosti/kupnja-rab...eko-granice-1/

Daju dvije godine jamstva na vozilo koje uvezu ukoliko isto vec nema tvornicko jamstvo, samo pretpostavljam da to papreno naplate.

Da, možeš izabrati na mobile.de koji auto hoćeš i oni ti ga dovezu, pregledaju i isporuče ali to masno naplate. Recimo, kada sam pitao za tako nešto, ona cijena koja je na mobile.de za odabrani auto dodaš 5k eura, bez trošarina. Znači mene bi ispalo za auto koji košta cirka 25k eura, 30 da mi ga dovezu kući s grancijom ( mislim da je čovjek rekao godinu dana ). Meni je to malo previše bilo.
S tim, da čak i hoće uzeti polovan auto pod račun, meni su htjeli uzeti megane star 9 godina. To je po meni jedna olakotna okolnost, makar nisam išao u to koliko bi procijenili moj polovni, tak da kome se neda zezati i natezati preko oglasnika...
Mislim da čak i TRCZ daje slične uvjete, koliko sam vidio na njihovim stranicama. Uvoz, pregled, isporuka, staro za novo...
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 19:31   #47114
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 20:30   #47115
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Da, možeš izabrati na mobile.de koji auto hoćeš i oni ti ga dovezu, pregledaju i isporuče ali to masno naplate. Recimo, kada sam pitao za tako nešto, ona cijena koja je na mobile.de za odabrani auto dodaš 5k eura, bez trošarina. Znači mene bi ispalo za auto koji košta cirka 25k eura, 30 da mi ga dovezu kući s grancijom ( mislim da je čovjek rekao godinu dana ). Meni je to malo previše bilo.
S tim, da čak i hoće uzeti polovan auto pod račun, meni su htjeli uzeti megane star 9 godina. To je po meni jedna olakotna okolnost, makar nisam išao u to koliko bi procijenili moj polovni, tak da kome se neda zezati i natezati preko oglasnika...
Mislim da čak i TRCZ daje slične uvjete, koliko sam vidio na njihovim stranicama. Uvoz, pregled, isporuka, staro za novo...
30k ojra je već lijepa cifra za nekog jahreswagena koji je garantirano unfalfrei,malo km i dvogodišnjom garom kod nas. Neostar ti nit ne treba.

Osim ako ne ciljaš na neke bjesnije kočije.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 20:54   #47116
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
Baš me znima kak će to proći atest
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 21:29   #47117
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Znači mene bi ispalo za auto koji košta cirka 25k eura, 30 da mi ga dovezu kući s grancijom ( mislim da je čovjek rekao godinu dana ). Meni je to malo previše bilo.
Slicne cifre sam gledao, doduse malcice jeftinije, ali da, ~5k na to mi se cini ipak previse. Hvala na infou.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 07:45   #47118
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Baš me znima kak će to proći atest
valjda bude mogao proći
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 07:55   #47119
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Da vidis kako prolazi kad stavi stoju pored pepeljare..... I na svako atestirano sjedalo
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 12:38   #47120
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Najvjerojatnije ga i prodaje jer ne može proći atest.
Pa čeka da se upeca neki GOLF nostalgičar
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 16:52   #47121
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Vjerojatno, previše izmijenjena karoserija i šasija.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 19:34   #47122
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Dal mi netko može objasniti logiku, ja ne kužim.

Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	WhatsApp Image 2019-12-11 at 18.30.57.jpeg‎
Views:	1488
Size:	183.7 kB
ID:	21774  
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 19:54   #47123
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Dal mi netko može objasniti logiku, ja ne kužim.
A što točno ne kužiš, ne kužim?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 20:00   #47124
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	WhatsApp Image 2019-12-11 at 19.03.01.jpeg‎
Views:	1049
Size:	111.3 kB
ID:	21775  
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 20:08   #47125
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 758
Jeli moguće da i liva traka moze skrenuti desno?
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 20:08   #47126
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Zato što je ovo dopunska desna. I ako ti se netko sa autoputa polukružno okreće bi ga ti trebao pustiti.
A gore je prava desna koja se pali skupa sa zelenim za ravno.

Na masu križanja sa dopunskim desnim zelenim ekipa ne pušta prednost ovima sa pravim zelenim.

Najočitiji primjer je lijevo skretanje iz vukovarske u selsku, gdje desni skretaci iz selske u vukovarsku ne propuštaju lijeve koji se polukružno okreću.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 20:22   #47127
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Zato što je ovo dopunska desna. I ako ti se netko sa autoputa polukružno okreće bi ga ti trebao pustiti.
A gore je prava desna koja se pali skupa sa zelenim za ravno.

Na masu križanja sa dopunskim desnim zelenim ekipa ne pušta prednost ovima sa pravim zelenim.

Najočitiji primjer je lijevo skretanje iz vukovarske u selsku, gdje desni skretaci iz selske u vukovarsku ne propuštaju lijeve koji se polukružno okreću.


Super info, nisam znao. Činilo mi se totalno nelogično kada sam to primjetio.



Još jedna od nekidan, nekultura vozača na maksimumu.

__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 20:25   #47128
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Super info, nisam znao. Činilo mi se totalno nelogično kada sam to primjetio.







Još jedna od nekidan, nekultura vozača na maksimumu.



Toga ima po cijelom gradu majketi....ja se nadam da će masa tih kamera koje postavljaju slati čestitke za tako nešto

(moš si mislit)

Danas nam je to tramvaj napravio kod skretanja iz one ulice di je bok traume prema iblerovom...2 switcha zelenog a majstor se ispružio prema džamiji i stoji u koloni
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 22:39   #47129
markotornic
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 132
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Zato što je ovo dopunska desna. I ako ti se netko sa autoputa polukružno okreće bi ga ti trebao pustiti.
A gore je prava desna koja se pali skupa sa zelenim za ravno.

Na masu križanja sa dopunskim desnim zelenim ekipa ne pušta prednost ovima sa pravim zelenim.

Najočitiji primjer je lijevo skretanje iz vukovarske u selsku, gdje desni skretaci iz selske u vukovarsku ne propuštaju lijeve koji se polukružno okreću.
Pretpostavljam da govoris o Savska Vukovarska

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
markotornic je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 22:57   #47130
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Da. Savska skretanje...
zgmmax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na