Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.10.2014., 08:32   #1441
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Način na koji su oni do temelja uništilili relativno funkcionalnu igru je za mene jednostavno nevjerojatan.
J*ebem ja mater njima i njihovom patchu, prije njegovog izlaska sve je radilo više manje ok. Sad nema jedne jedine stvari da radi onako kako bi trebala u fps-u takvih gabarita...
Tu i tamo se dogodi da čak i osjetiš da te protivnik gađa, ali u većini slučajeva i dalje se pada u pola sekunde od jednog metka. S novim damage modelom ''na papiru'' treba jedan metak više da bi nekog ubio, dok se to u praksi svodi na pola redenika u facu s 5 metara da bi protivnik pao. I to u slučaju da se ne okrene prema tebi i skine te jednim usranim metkom!
O situacijama gdje gađaš protivnika, dobivaš millijun hitmarka i na kraju izvučeš samo supperssion assist da i ne govorim...
Da to ne bi bilo sve, tu je i hrpa novih/starih bugova (koji su ovim patchom navodno ispravljeni) kao što je nepostojanje zvučnih efekata dok te netko gađa (skužiš samo da ti health pada), killed in action od vlastitog vozila, nemogućnost dizanja svojih defibom ako je nekakav predmet u njihovoj blizini, nevidljive mine, tv koji kad ispališ pogodi tvoj heli itd. itd. itd.

Iako mi se prvu večer nakon izlaska donekle i činilo ok tek sad vidim kako je ovo samo još jedno velikooooo razočaranje...
Jucer na nagovor snimim 4.orku nakon 6 mj! I ovo sto si ti napisao ja bolje nebi srocio. Uninstall delete, back to ziba steta samo bc2 ,iako je hitreg bio sjeban imao je dusu i bio ga je gust igrat a o fizici i zvuku da ne pricamo.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2014., 10:46   #1442
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,979
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Svejedno ti koja slova ili brojke pišu iza BF kada ce to opet napraviti DICE na Frostbiteu.
A računam da su nekog qrca naučili sa CTE-om pa možda neće iste greške ponoviti u nekoj slijedećoj iteraciji.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2014., 19:47   #1443
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Pozdrav ljudi!
Evo pokrenuli smo jedan domaći server pa bi mi bilo drago da svratite. Ako još uvijek ima onih koji uopće igraju četvorku

http://battlelog.battlefield.com/bf4...Best-CQL-Maps/
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2014., 19:59   #1444
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Pozdrav ljudi!
Evo pokrenuli smo jedan domaći server pa bi mi bilo drago da svratite. Ako još uvijek ima onih koji uopće igraju četvorku

http://battlelog.battlefield.com/bf4...Best-CQL-Maps/
stavite vanilla maps
esc je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2014., 20:06   #1445
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Vrte se sve mape, ali ako većina koja bude na serveru nema premium nije problem prebaciti samo na vanillu
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2014., 13:02   #1446
toni_montana
Registered User
Moj komp
 
toni_montana's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Način na koji su oni do temelja uništilili relativno funkcionalnu igru je za mene jednostavno nevjerojatan.
J*ebem ja mater njima i njihovom patchu, prije njegovog izlaska sve je radilo više manje ok. Sad nema jedne jedine stvari da radi onako kako bi trebala u fps-u takvih gabarita...
Tu i tamo se dogodi da čak i osjetiš da te protivnik gađa, ali u većini slučajeva i dalje se pada u pola sekunde od jednog metka. S novim damage modelom ''na papiru'' treba jedan metak više da bi nekog ubio, dok se to u praksi svodi na pola redenika u facu s 5 metara da bi protivnik pao. I to u slučaju da se ne okrene prema tebi i skine te jednim usranim metkom!
O situacijama gdje gađaš protivnika, dobivaš millijun hitmarka i na kraju izvučeš samo supperssion assist da i ne govorim...
Da to ne bi bilo sve, tu je i hrpa novih/starih bugova (koji su ovim patchom navodno ispravljeni) kao što je nepostojanje zvučnih efekata dok te netko gađa (skužiš samo da ti health pada), killed in action od vlastitog vozila, nemogućnost dizanja svojih defibom ako je nekakav predmet u njihovoj blizini, nevidljive mine, tv koji kad ispališ pogodi tvoj heli itd. itd. itd.

Iako mi se prvu večer nakon izlaska donekle i činilo ok tek sad vidim kako je ovo samo još jedno velikooooo razočaranje...
Pozdrav ljudi,
Nisam neki aktivni forumaš, ali postam ovo jer mi je dosta iskorištavanja od strane EA/DICE-a. Vidim da ovdje isto neki ljudi misle kao i ja poput posta kojeg sam citirao, pa me zanima da li zna netko nešto više što se desilo sa ovime:

http://curia.europa.eu/jcms/upload/d...cp120094en.pdf

Ta presuda bi trebala biti presedan što se tiče izdvajanja igara iz Steam, Origin ili sličnih servisa i mogućnost prodaje kao rabljene igre ili aplikacije. Volio bih ako ima zainteresiranih da pokušamo doći do nekakvog konkretnog rješenja jer kad sve zbrojim i oduzmem na kraju ispada da su me/nas debelo namagarčili i nisu nam dali sve što je obećano!

Vjerujem da ako kolektivno zatražimo, možda i zaprijetimo tužbom, da svi mi koji smo nezadovoljni igrom, možemo na taj način ostvariti dio zadovoljstva.
toni_montana je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2014., 14:21   #1447
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Citiraj:
Autor toni_montana Pregled postova
Pozdrav ljudi,
Nisam neki aktivni forumaš, ali postam ovo jer mi je dosta iskorištavanja od strane EA/DICE-a. Vidim da ovdje isto neki ljudi misle kao i ja poput posta kojeg sam citirao, pa me zanima da li zna netko nešto više što se desilo sa ovime:

http://curia.europa.eu/jcms/upload/d...cp120094en.pdf

Ta presuda bi trebala biti presedan što se tiče izdvajanja igara iz Steam, Origin ili sličnih servisa i mogućnost prodaje kao rabljene igre ili aplikacije. Volio bih ako ima zainteresiranih da pokušamo doći do nekakvog konkretnog rješenja jer kad sve zbrojim i oduzmem na kraju ispada da su me/nas debelo namagarčili i nisu nam dali sve što je obećano!

Vjerujem da ako kolektivno zatražimo, možda i zaprijetimo tužbom, da svi mi koji smo nezadovoljni igrom, možemo na taj način ostvariti dio zadovoljstva.
Ići tužbom protiv jednog diva kao što je EA i izvući deblji kraj? Mislim da je veća mogućnost da osvojiš euro jackpot
Ovaj moj post je ponajviše izljev bijesa i frustracija jer dosta stvari ne radi onako kako bi trebale. Ali isto tako koliko god ova blesava igra imala problema ja znam da ću joj se opet vratiti jer na tržištu ne postoji ništa barem približno slično što bi me privuklo da to zaigram...

Jesu li jedan BC2 ili BF3 bolje igre? Sigurno! Jesu li one imale probleme i bugove kao što ih ima BF4? Da! Ali vidiš, stvar je u tome što onda oko toga nije bilo toliko ''medijskog hajpa'' pa nitko na to nije obraćao toliku pozornost kao što je to s četvorkom.
Istina je da je DICE već s tricom počeo odmicati od orginalne ideje BF-a, ali s tim se treba pomiriti i prihvatiti činjenicu da BF nikad više neće biti ono što je bio. Jedan EA-a niti najmanje ne zanima što se nekom veteranu to i to ne sviđa. Uvođenje novih stvari i približavanje igre što većem krugu igrača je ono što njih zanima, jer se time ostvaruje profit. A svi znamo da je para jedino ono što je u svemu tome bitno...

Možemo mi sad plakati i srati koliko hoćemo, ali istina je da nas nitko nije tjerao da kupimo njihov ''proizvod''. Isto tako svi smo imali mogućnost da do određenog broja sati vratimo igru ako nam se ne sviđa i dobijemo povrat novca. Zašto ja nisam? Već sam ti rekao da na tržištu nema ništa slično što me zanima pa sam spreman prijeći preko nekih stvari...
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2014., 16:54   #1448
toni_montana
Registered User
Moj komp
 
toni_montana's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 18
Volume, i ja sam tocno tako mislio da nema bolje od tog, ali u stvarnosti svaka igra koja "RADI" je bolja od BF4, pa čak i CS:GO koji nije baš se proslavio hitregom, ali barem daje iste uvijete svim igračima. Igram sad CS:GO zadnjih par dana i baš se zabavljam kao nekad u BF3, dok sam igrao s vozilima, a u BF4 bez vozila, dok je bilo relativno ok za igrati. ovo smeće od patcha s kojim su smanjili DMG tj povećali broj metaka koji su potrebni više ne liči na FPS, pa smatram da se netreba boriti tužbom, nego samo iskoristiti presedan i prisliti EA na odobravljanje prodaje rabljene igre kako u onoj presudi i kaže.
__________________
Carpe Diem.....
toni_montana je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 09:58   #1449
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 667
Ne znam jeli to inace tako, ali na Originu vidim sada da je BF4 na Game Timeu dzabe 3 dana od kada ju prvi put pokrenete.

Pa ako niste probali, sad je prilika.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 10:32   #1450
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Jesmo i onda kretenčine udare update, tko normalan updejta igru ujutro u 10 kad se gejmeri bude??? omg
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 11:04   #1451
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Ne znam jeli to inace tako, ali na Originu vidim sada da je BF4 na Game Timeu dzabe 3 dana od kada ju prvi put pokrenete.

Pa ako niste probali, sad je prilika.
7 dana ako se ne varam
Citiraj:
Autor ivosimec Pregled postova
Jesmo i onda kretenčine udare update, tko normalan updejta igru ujutro u 10 kad se gejmeri bude??? omg
Kakav update? Mislim da ništa nije najavljeno za danas... Očito je samo održavanje battleloga u pitanju koje traje uru vrimena
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2014., 00:07   #1452
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 667
prije cca 3 dana sam prvi put upalio bf 3

Danas sam prvi put upalio bf4

bf 3 je meni poprilicno bolji. ne mogu se sjetiti niti jedne stvari koja mi se vise svidja u bf4
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2014., 11:11   #1453
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
ne mogu se sjetiti niti jedne stvari koja mi se vise svidja u bf4
Možda nedostatak supresije u bf4, odnosno pretjeranoga blura kod supresije.
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2014., 00:01   #1454
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
http://youtu.be/yqASgDjjQE0?t=5m53s

Ubrzo dobivamo nož sa bipodom
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 18:32   #1455
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Battlefield 4 za 10 eura na Originu
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 19:39   #1456
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor Albert Wesker Pregled postova
Battlefield 4 za 10 eura na Originu
Preko Meksika je to 10$.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 14:32   #1457
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Gdje je trenutno najisplativije kupit bf4 + premium?
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 17:14   #1458
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 748
mex origin
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2014., 11:30   #1459
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Probao sam sa switchyjem al ne mogu se spojit na proxy, isprobao sam nekih 10ak servera, pa mi se cini da radim nesto krivo, ubio sam i addblock, al nula bodova...kolika je uopce cijena, sasd je na nasem originu 30 evra...
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2014., 12:43   #1460
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Citiraj:
Autor Bishop Pregled postova
Probao sam sa switchyjem al ne mogu se spojit na proxy, isprobao sam nekih 10ak servera, pa mi se cini da radim nesto krivo, ubio sam i addblock, al nula bodova...kolika je uopce cijena, sasd je na nasem originu 30 evra...
Najbolji način za kupovinu. Kad budeš na stranici gdje trebaš izabrati način plaćanja i kliknuti "Pay now" ugasi Holu

Trenutno ti se najviše isplati kupiti na meksičkom originu.
Standard Edition (osnovna igra bez dodataka/dlc-a) košta 10 dolara, a Premium Edition (uključuje sve dodatke/dlc-e) košta 20 dolara.
Moja preporuka ti je Premium Edition jer se stvarno i više nego isplati to šta dobiješ za 20 dolara.

Volume je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2014., 00:59   #1461
lazicki88
Registered User
Moj komp
 
lazicki88's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 2
Pozdrav ekipa,
dal ima itko od vas problema sa zadnjim 344.75 driverima u bf4?
lazicki88 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 12:33   #1462
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
najava novog dlc-a u utorak
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 15:31   #1463
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor lazicki88 Pregled postova
Pozdrav ekipa,
dal ima itko od vas problema sa zadnjim 344.75 driverima u bf4?
Nemam nVidia-u, ali vidim po forumima da se ljudi zale na te nove drivere (vecinom 770 OC).

Nekakav screen flickering i artifakti.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 15:55   #1464
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor lazicki88 Pregled postova
Pozdrav ekipa,
dal ima itko od vas problema sa zadnjim 344.75 driverima u bf4?
misliš na ove nove game drivere,meni se znao srušiti,a svaki update sve gore!
glupadija!
btw,mislim da opet ima tjedan dana gratis! ajmooo!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 15:57   #1465
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
misliš na ove nove game drivere,meni se znao srušiti,a svaki update sve gore!
glupadija!
Pa da, ne znam koji su zadnji jer koristim AMD...ali brijem da su to ovi 344.75, jer vidim da se ekipa masovno zali na njih.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 17:12   #1466
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Pa da, ne znam koji su zadnji jer koristim AMD...ali brijem da su to ovi 344.75, jer vidim da se ekipa masovno zali na njih.
da jesu,već sam rekao da mi ide na živce taj gfexperience,svaki par dana kako izađe nova igra ,novi driver!i naravno svaki sve gori!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 20:34   #1467
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
da jesu,već sam rekao da mi ide na živce taj gfexperience,svaki par dana kako izađe nova igra ,novi driver!i naravno svaki sve gori!
Ja sam morao maknuti g force experience jer mi se klao sa zvucnom karticom.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 20:46   #1468
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Ja sam morao maknuti g force experience jer mi se klao sa zvucnom karticom.
n vidija grafička i xonari baš znaju zezati,imao sam ja ds-icu i problema s gts 450!mislim da je u pitanju hd audio driver,al nisam siguran!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 21:38   #1469
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
n vidija grafička i xonari baš znaju zezati,imao sam ja ds-icu i problema s gts 450!mislim da je u pitanju hd audio driver,al nisam siguran!
I hd audio driver sam morao maknuti, ostavio sam prakticki gole drivere i sada zvucna radi kako spada, barem koliko ja cujem.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 21:35   #1470
Strong
Premium
Moj komp
 
Strong's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Našice
Postovi: 181
"BF3 is experiencing some connectivity issues with multiplayer and Battlelog. We are working to resolve and apologize for any inconvenience this may be causing you."

- opet nekakvi problemi, nadam se da će bit brzo otklonjeni..
Strong je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na