Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.02.2017., 14:29   #841
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
Da ne čitam sada okolo. Razmisljam uzeti Huaweip9 lite

Ima tko iskustva s njime? Kakav je?

Hvala
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
vise neznam kaj da uzmem..neki mob do 3000a da je ok.. :/
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
Ma ja nemam keša.da imam bilo bi to super. Uzela bi ga na rate..
S obzirom da si krenula s P9 lite, a završila s trazenjemm moba do 3000 na rate evo ti par prijedloga:

Huawei Honor 7 lite ( mrvicu slabija verzija P9 lite i nesto jeftinija)
Link: http://www.elipso.hr/mobile/mobiteli...R-7-LITE-GOLD/

1500kn na rate i 2 godine osiguranja od loma ekrana

Samsung Galaxy A5(2016)
Link: http://www.elipso.hr/mobile/mobiteli...ALAXY-A5-CRNI/

2100kn na rate, 2 godine osiguranja od loma ekrana, da bi bila cijena 2100 treba predati neki stari ili neispravni mob.

Huawei Honor 8
Link: http://www.elipso.hr/mobile/mobiteli...SAPPHIRE-BLUE/

3000kn na rate, gratis se dobiju VR naocale i 2 godine osiguranja od loma ekrana

Honor 7 lite i Samsung A5 spadaju u srednju klasu, A5 djeluje više premium u odnosu na Honor 7 lite, ima bolji ekran, a u ostalim stvarima su tu negdje.

Honor 8 je top model, radi glatko, s njim ces tesko pogrijesiti i biti nezadovoljna. Jedini problem kod Samsunga A5 i Honora 8 je ta staklena poleđina zbog koje su skliski u ruci, osjetljiviji na pad i ogrebotine pa si najbolje odmah uracunaj i maskicu za njih ako se odlucis na kupnju.
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2017., 14:40   #842
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Da sam ta cura ja bi uzeo Honor 8 za 3 soma na rate a dečku/mužu dofuro VR naočale i imao bi dobrog pa-sića bar jedan dan...nema kaj razmišljat
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2017., 20:04   #843
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 62
hh dobri ste..ok..onda moguce honor
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2017., 22:37   #844
aloalo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 112
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Vi sto imate P9, koristi netko root i ima li iskustava po tom pitanju? Nisam primjetio da uopce pricate o tim stvarima (ne samo u ovoj temi)
Ja sam gledao po netu, vidim da ima ljudi koji su instalirali rootane images, al iskreno, ja od G4 ne vidim baš potrebu za rootom.
A p9 mi ima super stvari tako da mi root uopce ne treba (jedna od najboljih stvari osobno mi je firewall tako da u roamingu mogu ograničiti aplikacije).

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
aloalo je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 06:41   #845
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
najvažnija stvar koju mi root omogućava je adaway. da ne gledam one glupe reklame u aplikacijama, u chromeu i drugdje, sve blank čisto.. onda micanje bloatwarea (stvarno micanje a ne neomogućavanje bez roota)
osim tog što mogu mijenjati fontove na romovima koji nemaju te mogućnosti, postaviti home tipku u chrome i u sustav instalirati lijepe ios 10 smalliće, to je to.
koristim i custom romove ali to je nebitno. ako nemaš garanciju root preporučam svakako..
imart je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 07:25   #846
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Root mi dodje kao admin user na windowsima, to je elementarna stvar. Zelim koristiti tasker i tibu uz vec spomenuto editiranje hosts fajla. Mob biram prema mogucnosti rootanja, a da ne gubim garanciju kad ga vratim na stock, a onda prema karakteristikama uredjaja
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 07:47   #847
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 62
Mene samo muci. Trenutno imam galaxy j3..i zna mi se sam restart! Pol aplikacija ne radi kako treba, malo rama ima. Da imam keša i para ziher bi kupila odmah, ali ovako. ..

Treba mi pouzdan mob, ne odlican, jer mi treba samo za par aplikacija i da radi kako spada. Kamera da je ok..

inace ja bih jako voljela xperiu ali ih nema nigdje ili su skupe :/
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 08:26   #848
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Planiras dati do 3k kn za pouzdan mob sa ok kamerom, a ne odlican s kamerom u top 5? Previse je to para za pouzdan i prosjecan mob. Pouzdan mob s vrlo dobrom kamerom su ti (iz prve ruke tvrdim) nexusi 5x, pa cak i 5ica stara ako je nadjes igdje za kupiti. Sigurno ima jos pouzdanih modela koji mogu vrtiti 15 appova bez beda, ali ne volim predlagati bez iskustva. Cisto eto, da ne pljunes pare ako nisi sigurna sto zelis
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 03.02.2017. u 08:35.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 08:49   #849
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 62
e vidis to mi je netko vec preporucio hehe

Ma vise neznam..dam manje para...jedan bude savrsen 5 god kupim novi za iste pare, pokvari se u tri dana :/
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 08:59   #850
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Bitno da imas garanciju i mirnije se spava. Osobno, kad sam kupovao mob curi u dva navrata, imala je iste zahtjeve: 10ak appova, kamera po danu, 5", dizajn. Prije 3 godine je dobila nexus 4, ubila ga je, onda je dobila moto g 3rd i sad ga ima 2 godine skoro. Nikad joj ne bi uzeo neprovjeren ili rijedak mob na trzistu i riskirao djecje bolesti i sranja. Nemam zivaca za to, radije uzmem godinu-dvije stariji provjeren model.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 09:27   #851
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Znam da je hua tema imala si samsung do sada ali ako mozes rastegni se jos 200 kn i uzmi samsung A5 2017..
Ima i A3 za 2500 al je slabiji..
https://edigital.hr/pametni-telefoni...ndroid-p477167
imart je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 09:55   #852
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Root mi dodje kao admin user na windowsima, to je elementarna stvar. Zelim koristiti tasker i tibu uz vec spomenuto editiranje hosts fajla. Mob biram prema mogucnosti rootanja, a da ne gubim garanciju kad ga vratim na stock, a onda prema karakteristikama uredjaja
Opće je poznato da ekipa vani masovno hoda sa rootanim mobovima i tweaka ih do perverzije...to je bitno valjda samo nama na pceskpertu i još ponekoj gikčini...realno "nomralni" ljudi se ne bave s tim stvarima