Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.03.2016., 20:44   #61
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
To su i govorili i nakon M7 zbog loše 4mpx kamere, pa je u međuvremenu izašao i M8 i M9 i sada će M10...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2016., 06:16   #62
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Badava im ti silni M9, M10 & co. kad se ne prodaju i bilježe rekordne gubitke iz kvartala u kvartal zadnjih par godina.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2016., 08:23   #63
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Sumnjam da puno ljudi s foruma ima dionice Hateceja pa ih s tog aspekta zanimaju prodajni rezultati . I naravno da se neće prodavati kao S7 ali koga briga. Ako fon bude dobar, odlična vijest za sve, sense za sad ždere crapwizz ,podrška na xda je do sad bila odlična, ako srede neke stvari,superiška. Uostalom, bolje je imati veću mogućnost odabira.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2016., 09:12   #64
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Po mome mišljenju, fizički su preveliki. HTC sa 4,7" ekranom je fizičkih dimenzija Samsunga, Sonyja, LG,.. sa 5,2" ekranom. A to je velika razlika za korisnika. Od stereo zvučnika zbog kojih imaju takve dimenzije ionako nema prevelike koristi jer većina sluša mjuzu preko sluški.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2016., 10:40   #65
spajder
Registered User
Moj komp
 
spajder's Avatar
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Solin
Postovi: 184
Nije bitno sta je veci nego kako lezi puca u ruci,kak radi,izrada, tipkalice se maknu sa jako velikim teretom povlacenja prstica,sto znaci puca koristi svih 5incha,kad bi malo koristio dugu 9 sumljam da bi ikad vise zajasio na serotw-iz.
__________________
PRAGMATIZAM „Bolji je gram iskustva, nego tovar teorija.“ – DEWEY
spajder je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 23:39   #66
swoop91
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: cakovec
Postovi: 16
Imam M8.

pred tjedan, ili dva počeo sam dobivat random "process stopped" errore. Od Media storage, do google proces, kamera, itd.

Nekad pomogne reboot, nekad prestane "crkavat" sam od sebe. Sutra cu factory reset. jel to nekaj sa MM ili...?

Sjećam se da mi je HOX slične znakove davao prije smrti
swoop91 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 23:47   #67
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ja sam htc obozavao. Kao i Sense. No odavno ga nisam koristio. Ne radi kamere, meni ista ne igra ulogu. I ne moze ih kamera izvadit iz kaljuze u kojoj su se nasli, pa sve da i nekim slucajem imaju bolju kameru od S7 recimo. Iako sumnjam u taj scenarij...

HTC osim svojih mobitela mora ozbiljno poraditi na marketingu. Kad su vladali Android svijetom, i kad su imali tu priliku, propustili su ju. Sad im je kasno, jerbo nemaju love za neki ozbiljniji marketing, a tu konkurirat jednom Samsungu ne moze ni Apple, kamo li HTC.

Volio bih da uspiju. I rado bih kupio m10. No dajem im 5% sanse da se izvuku iz ove situacije.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 23:56   #68
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Ne treba im marketing, samo nek naprave odličan uređaj i prilagode cijenu i prodavat će se ko lud, marketing će sam doć, usmenom predajom, ako uređaj bude hit...

Problem je šta rade glupe greške. M7 je mogao biti hit, da nije bilo one retardirane 4mpx ultrapixel kamere. Sa slijedeće dvi generacije nisu apsolutno ništa novo ili bolje napravili, niti od prethodne generacije, niti od konkurencije.

Sada bi po nekoj logici M10 trebao biti novi "hit", ali eto kažu da neće imat boomsound prednje zvučnike, šta je po meni potez ekvivalentno retardiran onom stavljanju 4mpx kamere na M7. Ti zvučnici su bili njihova posebnost s kojom su se distancirali od konkurencije. S HTCom povijest (gluposti) ko da se ponavlja.
Jednostavno ne znam koji im je bog, nisu baš amateri u mobilnoj industriji, a rade takve greške.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2016., 00:03   #69
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Puno si šanse i dao
Dragi su mi, al godinama kriva rješenja koja su samo stvarala averziju generalnih korisnika, nedovoljno agresivan marketing ili kad se već nema para onda ići na gerilu, potpuni izostanak stabilne smartphone politike, jer izbace flagship pa ga onda u 1 ili dve varijante ''popravljaju'' ili peglaju sa nečim što su kao ''zaboravili'' (M9 i M9SE, how yes no) da bi to opet ispao fail jer puste na ograničenim tržištima...
Usporedba sa Nokiom i Sonyjem je očita, nekad vladari a danas ako su živi onda lutaju...
HTC je dobar, nema tu neke loše stvari (osim kamere od 4mpx :P ) ali kao da imaju neku lošu vibru i kao da ne postoje u srednjem i low segmentu gdje ih je konkurencija iz njihove zemlje poterala (acer)... Trebaju jasnu distinkciju, M serija flagship level, A serija mid i recimo Desire low, probat takvu politiku. S time da na flagshipu bude potpuno iskustvo a ne da štede na specifikacijama, na midu daš ok procesor (SD616) 2gb RAMa i jaku bateriju, ovo ostalo ubaciš oko 12mpx i 5-8 prednju, a low daš sa MediaTekom, 1GB ili možda i 2, 8mpx i 5mpx prednja sa solidnom baterijom. Flagship oko 700€ do 800, mid 300-400 a low 200 i ispod. I poradit na marketingu. Ako je mogla Motorola, mogu i oni.
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2016., 09:15   #70
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ne treba im marketing, samo nek naprave odličan uređaj i prilagode cijenu i prodavat će se ko lud, marketing će sam doć, usmenom predajom, ako uređaj bude hit...
E vidis, od HTC Desirea to je bila bas njihova taktika - usmena predaja. I pogledaj gdje su zavrsili sa istom. Danas si bez marketinga nula. Nitko i nista.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2016., 19:48   #71
swoop91
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: cakovec
Postovi: 16
http://android.stackexchange.com/que...-my-galaxy-nex

možda nekom pomogne, slično se dešava i meni na MM (6.0).

ako ni to ni factory ne pomogne, ide na servis... a imam i žute mrlje po ekranu. jel netko skoro to slao u agram? kaj kažu?
swoop91 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 06:54   #72
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 08:14   #73
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Hmmmm.