Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.03.2009., 13:37   #91
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Fetl je dobio kaznu zbog vožnje sa pokidanim autom, a momčad 50000 Eura jer su mu dali upute da ostane na stazi...
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2009., 13:38   #92
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
Citiraj:
Autor Kimi Pregled postova
Hamilton sjajan,u lošem bolidu fino je vozio
po čemu je to bio loš bolid?
bio je loš u kvalifikacijama, ali očito su ga sredili za utrku.
enivej napravio je odličan posao, u tome mu je puno pomogao prvi zavoj.
Speedbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2009., 15:18   #93
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Speedbreaker Pregled postova
bio je loš u kvalifikacijama, ali očito su ga sredili za utrku.
Nerealna pretpostavka...bolid je trenutno loš...najvjerojatnije je riječ o aerodinamičkoj grešci prilikom konstrukcije, a to se ne otklanja u 1 danu!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2009., 16:15   #94
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Samo pogledati najbrze vrijeme i sve ce biti jasno. Hamilton iza dvije Force India-e.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2009., 17:25   #95
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Kubica je ovdje zaslužio pobjedu. Samo da na startu nije bilo onog Massinog zatvaranja uz pomoć KERS-a i da se ovaj kepec Vettel nije životom čuvao 2 boda, bio bi ovo savršen početak sezone za BMW. Sve se poklopilo od početka, imao je najlakši bolid, startao iz drugog reda s unutarnje strane i još najbrži krug na utrci. Sad mi Paulaner nije tak sjeo kako je trebao
Bar sam se nasmijao Kimijevim provalama kasnije
http://www.f1complete.com/content/view/11721/510/
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 30.03.2009. u 00:09.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 17:02   #96
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Nije još gotovo:
http://www.autoportal.hr/20090331536...enu-id-75.html

Izgleda da su Hamiltonu javili iz boksa da propusti Trullija, što je ovaj napravio.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2009., 15:11   #97
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
Nije još gotovo:
http://www.autoportal.hr/20090331536...enu-id-75.html

Izgleda da su Hamiltonu javili iz boksa da propusti Trullija, što je ovaj napravio.
S ovim je gotovo...LINK!

Ali da je F1 najveći cirkus na svijetu potvrđuje najnovija vijest da Hamilton ide u Brawn GP...LINK!

A možda 1. April ima veze s time!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2009., 19:42   #98
Scorpius
Premium
Moj komp
 
Scorpius's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 393
haha
Možda

Pa naravno. Danas ništa živo nevjerujem novinarima
__________________

Scorpius je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 11:24   #99
brentaal
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Postovi: 298
Hamilton diskvalificiran sa Australijskog GPa.

Citiraj:
Hamilton disqualified from Australian GP

Lewis Hamilton has been stripped of his third place finish in the season-opening Australian Grand Prix after the world champion and his team were judged to have provided 'misleading' evidence during a post-race stewards' hearing.

The British driver had finished fourth on the road, but was moved up a position when original third place finisher Jarno Trulli was handed a 25-second penalty for having overtaken Hamilton behind the safety car.

However, following the discovery of new evidence, believed to be radio transmissions from the Toyota and McLaren teams, the race stewards convened a fresh hearing in Malaysia this afternoon to discuss the matter.

It is believed the radio transmissions contradicted the original statements presented to the stewards by Hamilton and McLaren.

A statement issued by the stewards said: "The Stewards having considered the new elements presented to them from the 2009 Australian Formula One Grand Prix, consider that driver No 1 Lewis Hamilton and the competitor Vodafone McLaren Mercedes acted in a manner prejudicial to the conduct of the event by providing evidence deliberately misleading to the Stewards at the hearing on Sunday 29th March 2009, a breach of Article 151c of the International Sporting Code.

"Under Article 158 of the International Sporting Code the driver No 1 Lewis Hamilton and the competitor Vodafone McLaren Mercedes are excluded from the race classification for the 2009 Australian Grand Prix and the classification is amended accordingly."

Further to the Hamilton decision, the race stewards have scrapped the penalty against Trulli and he has now been awarded third place for the Australian Grand Prix.Lewis Hamilton has been stripped of his third place finish in the season-opening Australian Grand Prix after the world champion and his team were judged to have provided 'misleading' evidence during a post-race stewards' hearing.

The British driver had finished fourth on the road, but was moved up a position when original third place finisher Jarno Trulli was handed a 25-second penalty for having overtaken Hamilton behind the safety car.

However, following the discovery of new evidence, believed to be radio transmissions from the Toyota and McLaren teams, the race stewards convened a fresh hearing in Malaysia this afternoon to discuss the matter.

It is believed the radio transmissions contradicted the original statements presented to the stewards by Hamilton and McLaren.

A statement issued by the stewards said: "The Stewards having considered the new elements presented to them from the 2009 Australian Formula One Grand Prix, consider that driver No 1 Lewis Hamilton and the competitor Vodafone McLaren Mercedes acted in a manner prejudicial to the conduct of the event by providing evidence deliberately misleading to the Stewards at the hearing on Sunday 29th March 2009, a breach of Article 151c of the International Sporting Code.

"Under Article 158 of the International Sporting Code the driver No 1 Lewis Hamilton and the competitor Vodafone McLaren Mercedes are excluded from the race classification for the 2009 Australian Grand Prix and the classification is amended accordingly."

Further to the Hamilton decision, the race stewards have scrapped the penalty against Trulli and he has now been awarded third place for the Australian Grand Prix.
Tak' mu i treba kad je lagao.
brentaal je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 11:28   #100
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
sad jos da daju bodove Massi i Raikkonenu zbog junačke vožnje, to bi bila potpuna pravedna odluka FIA-inih sudaca.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 11:36   #101
brentaal
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Postovi: 298
Kakve veze imaju Massa i Räikkönen s ovime? Pokušavaš reći da je ova odluka ponovno donešena jer FIA mrzi Hamiltona? Nema veze s njegovim i McLarenovim postupcima?
brentaal je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 12:01   #102
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Stvarno je bilo lijepo vidjeti nakon utrke za onim stolom Buttona , Rubensa i Trullija .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 12:50   #103
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Stvarno je bilo lijepo vidjeti nakon utrke za onim stolom Buttona , Rubensa i Trullija .
Dosadilo više stalno iste gledati.

Meni je samo žao što nismo vidjeli red bullovog pilota. zaslužio je, al ono, barichelo je tu utrku bio preagresivan.
Valg je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 17:04   #104
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
makar mi je mcm u srcu,smatram da je kazna pravedna jer je to isto oblik varanja
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 10:17   #105
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
Jedva čekam slijedeću utrku, da vidim šta je sa drugim bolidima, jesu li već počeli klonirati djelove pobjedničkog tima.
I zanima me šta će biti sa Red Bull timom. Nisu koristili baterijicu za ubrzanje, makar su je dugo najavljivali (keers), pa da vidimo kad će to kod njih zasjati (makar mislim da bi to svi timovi trebali imati, jer na startu se vidjelo koliko ferari ima više snage od ostalih zbog jedne obične baterije, nije fer).
Valg je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 11:29   #106
bobby22
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 73
velik sam zaljubljenik u formulu...al moram priznati da od 2002 i stalne promjene pravila mi se polako sve gadi(nije bitno sto sam ferrari fan od kad su bili 4-5 pa do danas),nego jednostano sranje rade od formula!!
sustav bodovanja 10-8-6-5-4-3-2-1 je najveca smrt!!ko je to uveo nek se odma objesi!!Neka bodove vrate na stari sistem 10-6-4-3-2-1 pa da vidimo ko je onda faca...
A sto se tice malog Luisa:najaci bolid 2 sezone(gomila podguzivanja) i stalno mu je netko nesto kriv,jer je on mali i jadan(zalosno al istinito)...Inace po pravilima FIA--trebao je dobit dodatnu utrku diskvalifikacije jer je lagano sucima!

---Pola ljudi niti nekuzi zasto je kaznjen:kaznjen je radi laganja(a ne radi propustanja) jer mu je to duznost..

3.Dopustit okretaje kako ko zeli i kako ko moze(ono nema smisla) dodju na rev limiter i mozes se j....da prostis...

Jos koja sezona i gledat cemo A1-championship(samo zvan F1)...svi isti bolidi!super lol
bobby22 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 11:37   #107
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
bobby smiri tenzije, ova sezona će ti prikazati FIA-u u drugom svijetlu

Ja sam već sad očaran sa prvom utrkom. Samo se nadam da će potrajati ova dobra forma malih momčadi. Kolko vidim KERS će fakat jako doći do izražaja u Maleziji. Ferrariji su prvi na slobodnom treningu, a Brawn ima 0.4 zaostatka. No, to su ipak slobodni treninzi.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 11:42   #108
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor bobby22 Pregled postova
velik sam zaljubljenik u formulu...al moram priznati da od 2002 i stalne promjene pravila mi se polako sve gadi(nije bitno sto sam ferrari fan od kad su bili 4-5 pa do danas),nego jednostano sranje rade od formula!!
sustav bodovanja 10-8-6-5-4-3-2-1 je najveca smrt!!ko je to uveo nek se odma objesi!!Neka bodove vrate na stari sistem 10-6-4-3-2-1 pa da vidimo ko je onda faca...
A sto se tice malog Luisa:najaci bolid 2 sezone(gomila podguzivanja) i stalno mu je netko nesto kriv,jer je on mali i jadan(zalosno al istinito)...Inace po pravilima FIA--trebao je dobit dodatnu utrku diskvalifikacije jer je lagano sucima!

---Pola ljudi niti nekuzi zasto je kaznjen:kaznjen je radi laganja(a ne radi propustanja) jer mu je to duznost..

3.Dopustit okretaje kako ko zeli i kako ko moze(ono nema smisla) dodju na rev limiter i mozes se j....da prostis...

Jos koja sezona i gledat cemo A1-championship(samo zvan F1)...svi isti bolidi!super lol
Slažem se s većinom (navijač McLarena već 11 god) samo bih još htio napomenuti da će uz sva pravila u pripremi za nadolazeće sezone kojima se planira dodatno usporiti bolide uskoro biti zanimljivije otići na nadvožnjak i gledati aute na autocesti kako prolaze!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 11:44   #109
bobby22
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 73
ma negovorim o tome..sezona je zanimljiva al sustav bodovanja nevalja i to svi znaju.Pa netko sad ko je drugi sigurno nece riskirat pretjecat jer zasto bi se zezao radi 2 boda,,isto je s 3 mjestom..
Treba to korigirati i otkljucat okretaje motora(...joj samo kad se sjetim jadnog ferraria iz 96 s v12 motorom)..to je paralo stazom dok je prolazilo
bobby22 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 11:51   #110
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Već stara vijest, ali fotomontaža je
http://www.index.hr/sport/clanak/kak...zi/428171.aspx
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 13:45   #111
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
Citiraj:
Autor bobby22 Pregled postova
ma negovorim o tome..sezona je zanimljiva al sustav bodovanja nevalja i to svi znaju.Pa netko sad ko je drugi sigurno nece riskirat pretjecat jer zasto bi se zezao radi 2 boda,,isto je s 3 mjestom..
Treba to korigirati i otkljucat okretaje motora(...joj samo kad se sjetim jadnog ferraria iz 96 s v12 motorom)..to je paralo stazom dok je prolazilo
Pa baš i nisi pažljivo pratio prvu utrku, pošto su Fetl i Kjubica ispali upravo zbog borbe za drugo mjesto par krugova prije kraja, tak da ti teorija pada u vodu..a zadnjih desetak sezona su prvenstva osvajali bolidi a ne vozači, zapravo brijem da je Šumi u Benetonu bio zadnji koji je sa nešto slabijim bolidom uzeo Čempionšip.
fratartucko je offline   Reply With Quote