Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.03.2020., 13:00   #541
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Bijah na 110kg na svojih 192cm. A u srednjoj bilo 78kg na tu visinu, ccc.
Sad sam na 90kg.
Niš posebno, kruh na minimum, nema slatkog navečer osim voća, nema čipsa, smokija, eurokrema.
Kroz dan ak pojedem čokoladu, ne pijem slatki sok ili obrnuto.

Auto parkiran, svaki dan do posla i nazad 3km šetnje.

I to je to. Prije bilo kakvih promjena prehrane provjeriti krvnu sliku i obavezno hormone štitnjače.
Nakon toga čaj od koprive da se vidi dal' organizam zadržava vodu.

Dodati malo magnezija u prehranu, spomenutu omegu 3-6-9 i to je to.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 13:41   #542
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Spektakl je kako sve teme na ovom PCE postanu tumor nakon cijelih 48h. Bas ono, marvelous. Od zivotnih savjeta da bi svi trebali stat na loptu i jest supljom zlicom ( na cem je trebalo i stati) smo dosli do racunanja bazalnog metabolizma. Fak jea, uz najdebilniju temu automobili gdje je renault bogisukrst i svevisnji a ostale marke odron, ovo je jos jedna tema koja ide na skip and never come back. Wp svima.
a evo gledam od onih pocetnih vise se kretat manje jest doslo do pracenja mikroba u stolici.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2020., 14:22   #543
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Počeli su ljudi previše komplicirati pojavom takozvanih nutricionista i instagram-a. Mršanje i debljanje je jedna jednostavna matematika. Ako unosiš više kalorija od potrebnog debljas se a ako unosiš manje mršaviš. Problem je što se ljudima ne da unositi sve u popis konzumacija . Na primjer šalica instant kave je ono 100 kalorija, popijete 5 kava kao moj frend i onda gledaš odakle ti višak kalorija...


Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: buljaka. 11.03.2020. u 14:59.
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 14:47   #544
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Posni sir
O ovome ja pričam. Kakav kurčev POSNI sir? Sir je sir i zna se od čega se i kako se pravi. Postan ne može biti na glavu da se nasadiš. Ako je to neka materija koja je posna, a podjseća izgledom na sir, to opet nije jebeni sir nego neka industrijska splačina.

Ne kažem tebi lično ništa.

Problem je u izmišljanju gluposti. Ljudi su najnormalnije živjeli i hranili se i prije 50-100-150 godina. Možda se i zdravije hranili od nas danas. A onda su došle silikon dame i momčine sa silikonskom salamom u gaćama da se slikaju za instagrame pa je ishrana otišla u kurac.

Kakav whey u kanti, kakav posni sir, posni ćevapi, posne pljeskavice, kakvi bakrači. Ćevap od soje. Pa nije to ćevap nego pomija. Uzmi kosu, idi na livadu, napravi dva otkosa i ručkaj...

Opet, ništa tebi lično.

Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Počeli su ljudi previše komplicirano pojavom takozvanih nutricionista i instagram-a. Mršanje i debljanje je jedna jednostavna matematika. Ako unosiš više kalorija od potrebnog deblja se a ako unosiš manje mršaviš. Problem je što se ljudima ne da unositi sve. Na primjer šalica instant kave je ono 100 kalorija, popijete 5 kava kao moj frend i onda gledaš odakle ti višak kalorija...
To je to.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 15:08   #545
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Pa u tome je kvaka, da su prije 50-100-150 godina ljudi radili iskljucivo fizicke poslove, ta tvoja pametna "idi na livadu napravi dva otkosa" upada u tada, a danas sjedimo po 8 sati na poslu i klikamo. Razum nalaze da ne mozes tamanit cvarke i pancetu ko djed prije 80 godina koji je udarao maljem 8 sati dnevno i ocekivat isto zdravlje i fizikalije.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 16:20   #546
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Problem se može riješiti na dva načina. Ili jesti industijske budalaštine ili povećati fizičku aktivnost. Ako je nekome već toliko stalo do zdravlja onda bi bilo logično da poveća fizičku aktivnost i nastaviti sa komzumiranjem čvaraka nego da i dalje sjedi i tovi se posnim sirom, ćevapima od soje, godži bobicama i sličnim glupostima.

Svako ima svoje viđenje i mišljenje, ne pišem ni šta ni protiv koga, samo iznosim svoje mišljenje.

Uostalom, ovo i jeste tema za žderonje, ne za isposnike. Ima posebna tema za teretanu i zdrav život.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 17:00   #547
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Điz, koja hrpa pizdarija i hardcore izjava

Finalni outcome i stanje tijela u smislu maskuliniteta i body fata je 80% prehrana i 20% trening, tj. fizička aktivnost. Postoji jedna stara narodna: "You cannot outrain a bad diet".

Tako da - gle čuda, ima veze ako za večeru pojedeš 10 XL masnih ćevapa sa omašćenom lepinjom, 0,5L Coca Cole i 1kg piva (cca 1500-1800 kCAL) ili ako pojedeš taj ozloglašeni posni sir, tofu, seitan, tunu, etc... (vjerojatno 300-350 kvalitetnih kCAL). Nema tu te kose, livade i trave koje ti može pomoći u provom slučaju.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 18:34   #548
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Znači ovi tipovi
https://twitter.com/MMAIndiaShow/sta...201088/photo/1

u stanju su odraditi borbu od 25 minuta u vjerojatno jednom od najtežih sportova današnjice, uz svakodnevne višesatne krvave treninge i sad nek me netko uvjeri da se ne hrane pogrešno bez obzira na svakodnevnu izvrsnu tjelesnu aktivnost. Hebate izgledaju ti puta gore od mene, da imam takve brente pod bradom umro bi od tromosti.

Tak da je hrana sigurno 80%, koje je danas prepuna sranja i prelagano dosatupna u visokim kalorijama. Nekad su ljudi jeli slatko samo za nedjelju, čak ni onda, bili su sretni ako je taj dan bilo mesa. Prek tjedna žganci, mlijeko, kaše i tak. Jedan dan u tjednu post od svega...uz fizički rad. Banane nisu nikad ni vidli
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 19:26   #549
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
130 na 176cm... a pred dvije godine uspio spustit na 98, moram ponovo u samokontrolu...
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ti si moja klasa, sam samo jos nizi, 170cm.


Ove 10x kilaze sam prešao u srednjoj
Evo, moja kategorija vidim.
Ali ipak ste amateri za mene.
168cm/148kg
Nemam izlike, jedem previše i ne mogu prestati.
Nekad davno sam bio na 82kg, ali to je bilo prije 15g.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 20:01   #550
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
O ovome ja pričam. Kakav kurčev POSNI sir? Sir je sir i zna se od čega se i kako se pravi. Postan ne može biti na glavu da se nasadiš. Ako je to neka materija koja je posna, a podjseća izgledom na sir, to opet nije jebeni sir nego neka industrijska splačina.



Ne kažem tebi lično ništa.



Problem je u izmišljanju gluposti. Ljudi su najnormalnije živjeli i hranili se i prije 50-100-150 godina. Možda se i zdravije hranili od nas danas. A onda su došle silikon dame i momčine sa silikonskom salamom u gaćama da se slikaju za instagrame pa je ishrana otišla u kurac.



Kakav whey u kanti, kakav posni sir, posni ćevapi, posne pljeskavice, kakvi bakrači. Ćevap od soje. Pa nije to ćevap nego pomija. Uzmi kosu, idi na livadu, napravi dva otkosa i ručkaj...



Opet, ništa tebi lično.







To je to.
Jesi imao ti kad problem sa viskom kilograma, ali ozbiljan problem kad te kilogrami i zdravstveno i psihicki toliko ujebu da ne mozes normalno funkcionirati? E vidis ja jesam i kazem ti da ti nemas pojma o tome sto pricas jer da si imao problem znao bi malo vise o ovome i upoznao bi se bolje sa materijom koja spasava zivot. O kakvom kosenju pricas ti u 21vom stoljecu u Europi? Zasto se ne vratis jos koje stoljece u povijest pa kazes da trebamo jesti samo ono sto ulovimo i to trebamo trcati 7 dana za lovinom da bismo jeli? O kakvim soja cevapima pricas i usporedjujes ih sa posnim sirom? Znas li uopce zasto se jede taj posni sir?
Znas li koliko zivota pretilost uzme svaki dan i koliko ih spase ljudi koji educiraju druge kako i sta da jedu?
E da, ne kazem tebi licno nista

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2020., 20:26   #551
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
O ovome ja pričam. Kakav kurčev POSNI sir? Sir je sir i zna se od čega se i kako se pravi. Postan ne može biti na glavu da se nasadiš. Ako je to neka materija koja je posna, a podjseća izgledom na sir, to opet nije jebeni sir nego neka industrijska splačina.
posni sir,sir od obranog mlijeka
inace radim u mljekarskoj industriji vec 25g i mogu reci da se sir radi na isti nacin kao stoi je moja baba radila prije 40 godina samo u vecoj kolicini
ali princip totalno isti,ja ga znam uzeti na poslu i zdrmam pol kile samo sa kasikom
ista stvar sa jogurtom,nikakvi dodaci samo mlijeko i cijepivo

inace 180cm i 87kg,moram malo skinit jer mi pupak iskocio ali ipak slanina kulen,pivo
dart_tom je online   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 20:42   #552
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Onda imamo različitu definiciju termina posno.
Kod nas se posnim smatra ono što nije životinjskog porijekla.
Sir od obranog mlijeka je i dalje sir životinjskog porijekla. Kod nas se posnim sirom smatra ona pizdarija biljnog porijekla. Ono, opet soja...

@WraGG imam 198 cm visine i 102-105 kg, zasivi kako kad. Jedem kao mećava i jedem što volim.
Ti ako si imao bolest zbog koje si se gojio ili imao problem sa metabolizmom to je nešto drugo. Ja govorim za normalnu, zdravu osobu.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 21:22   #553
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dart_tom Pregled postova
posni sir,sir od obranog mlijeka
inace radim u mljekarskoj industriji vec 25g i mogu reci da se sir radi na isti nacin kao stoi je moja baba radila prije 40 godina samo u vecoj kolicini
ali princip totalno isti,ja ga znam uzeti na poslu i zdrmam pol kile samo sa kasikom
ista stvar sa jogurtom,nikakvi dodaci samo mlijeko i cijepivo

inace 180cm i 87kg,moram malo skinit jer mi pupak iskocio ali ipak slanina kulen,pivo
Molim vas, dajte vi perolaka kategorija se ne javljajte ovdje Ako fino klopate - žderonie, ako se bavite zdravim životom - teretana, tegovi i ostalo.

Ovo NIJE tema da se ti neuhranjeni čak ni 90tokilaš žališ i hvališ što si jeo.

Jest da smo malo zastranili sa ovim sranjima od jučer i prekjučer i da smo počeli kopipejstat neke postove, no molim da se držimo teme.

Tema je u suštini "kako imat 100+ kila ali ne bit životno ugrožen". Tema nije "imam sto+ ili blizo sto kila i želim do ljeta 73." To batalite. Molim.



A da ne budem offtopic, ljubazni kolega buljakara mi je jučer izkalkulirao da moj bazalni metabolizam iznosi 3331 te da bi dnevno moro ubacivat između 2731 i 3131 ako želim topit masčobu.



OK, ujutro sam pojeo malo sira domaćeg i špeka, plivao jedno 6 sati u toplicama i onda ručao kod Graše. Ručak je bio ovo:



Brat bratu, ovo je jedno 2400 kalorija. Špek od ujutra i sir je nekih recimo 400-500. Plivanje i đikanje po bazenu je nešto potrošilo, tako da osjećam se da sam danas napravio još jedan korak prema topljenju masti. Doduše, ne osjećam se tako već kao Reaktor 4 na 26.04.1986 u 1:23:41 sati

Ukurac i sve, cilj mi je ionako 100-105, a ne manje od toga

P.S., sa ovim gore nisam pojeo ni mrvicu kruha/lepinje.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 11.03.2020. u 21:31.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 21:33   #554
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Onda imamo različitu definiciju termina posno.
Kod nas se posnim smatra ono što nije životinjskog porijekla.
Sir od obranog mlijeka je i dalje sir životinjskog porijekla. Kod nas se posnim sirom smatra ona pizdarija biljnog porijekla. Ono, opet soja...

@WraGG imam 198 cm visine i 102-105 kg, zasivi kako kad. Jedem kao mećava i jedem što volim.
Ti ako si imao bolest zbog koje si se gojio ili imao problem sa metabolizmom to je nešto drugo. Ja govorim za normalnu, zdravu osobu.
Ne, ja sam uvijek bio potpuno zdrav ali sam zderao ko krme i to sve samo ne ono sto sam trebao da se ne ugojim. Bio sam takvo krme da sam za jednu nocnu smjenu znao pojesti 6 ogromnih buhtli sa dzemom iz pekare i opet bih jeo kad bih dosao doma ujutro u 8 pa na spavanje. Uzasno sam zloupotrebljavao hranu i dosao na 160kg na mojih 194cm. Fuj.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 21:40   #555
Iluzionist
Premium
Moj komp
 
Iluzionist's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Oovaj...zapravo...čekaj malo...
Postovi: 376
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
...Tema je u suštini "kako imat 100+ kila ali ne bit životno ugrožen"...
Ako nitko nema drugi odgovor osim "narasteš na dvaipo metra", ode nam tema uqurac
Iluzionist je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 21:46   #556
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa da. Ovdje se ne priča "predebel si" nego "prenizak si za svoju kilažu"

@WraGG
194cm i 160 kg? Pih, ja znam žene koje imaju toliko ali se ne sekiraju. Niti krive hranu.

Krive štitnjaču za koju ni ne znaju što radi i čemu služi, ali to je sad moderno. Svaka čuča koju znam a da je prebacila mene u kilaži (i svog muža) za to prvo krivi porod, pa nakon 3-4 godine tu magičnu žlijezdu.

Štitnjača.

Oćemo mi muži neš izmislit od čeg smo natečeni? Al ono da se ustabili i nepropitkuje. Da nije vezano za kitu i jaja da nas ne zejebavaju ali da je onak neš neutralno. Jetra isto ne jer budu rekli da smo pijanci.

Slušam predloge pa da pišemo nekom časopisu. Mile ili slični...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 21:54   #557
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Plivanje i đikanje po bazenu je nešto potrošilo, tako da osjećam se da sam danas napravio još jedan korak prema topljenju masti.



Od vode mos samo imat kozu ko pica, glatku
Ajd ti vamo, dobis jest i piti koliko oces a mascoba se topi dok rukujes Nejebom

__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 21:59   #558
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,270
176/109


Mene ubi posao jer nekada ne uspijem cijeli dan nista pojesti pa nadoknadim pred spavanje.

Sent from my Huawei P10 Lite using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 22:01   #559
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova



Od vode mos samo imat kozu ko pica, glatku
Ajd ti vamo, dobis jest i piti koliko oces a mascoba se topi dok rukujes Nejebom

Odradio dvajsmetara za vikend za frenda, fala na ponudbi
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 22:12   #560
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
...
Oćemo mi muži neš izmislit od čeg smo natečeni? Al ono da se ustabili i nepropitkuje. Da nije vezano za kitu i jaja da nas ne zejebavaju ali da je onak neš neutralno. Jetra isto ne jer budu rekli da smo pijanci.

Slušam predloge pa da pišemo nekom časopisu. Mile ili slični...
Od nejebice.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 22:15   #561
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
To je teretana tema preko. Dopamin, receptori sreće i slično.

Next.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 22:44   #562
Iluzionist
Premium
Moj komp
 
Iluzionist's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Oovaj...zapravo...čekaj malo...
Postovi: 376
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Oćemo mi muži neš izmislit od čeg smo natečeni? Al ono da se ustabili i nepropitkuje. Da nije vezano za kitu i jaja da nas ne zejebavaju ali da je onak neš neutralno. Jetra isto ne jer budu rekli da smo pijanci.

Slušam predloge pa da pišemo nekom časopisu. Mile ili slični...
Kestenjača.
Garant
Samo ne znam jel to dovoljno daleko od jaja, da se prizna
Ako nije, onda ne znam, ponestaje nam organa u utrci sa dominantnijim spolom

Zadnje izmijenjeno od: Iluzionist. 11.03.2020. u 22:49.
Iluzionist je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 22:58   #563
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Odradio dvajsmetara za vikend za frenda
To nije frend
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 23:49   #564
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,861
O prčim ti melo, al se postovi štancaju.
Izgleda da one urbane legende tipa "fat pc guy on other side of cable" ipak nisu samo legende 🤣

Ljudi nema tu nauke, stvorite kalorijski deficit i rokaj. Trči, bicikliraj i da vidis kako se salo topi.
Ako si se vec toliko ukrmacio da nemos trcati od težine... Hodaj za pocetak ili vozi bajk. Bajk je mama , svatko ga ima, bajk je knee friendly, a od necega moras krenuti. Zajasi ga i majzlaj ... visoka kadenci i peglaj. Svaki dan sat vremena možeš odvojiti za sebe i svoje zdravlje. Laze svatko ako kaze da ne može. Sluske u usi, mozak na pasu i uzivaj. U 11 navecer ako nikakko prije. Ja godisnje radim 13000km i ne mogu zamisliti dan da ne vozim bajk. Pa makat i po mrklom mraku odem sat vremena odvrtiti. Kad idem na terene u druge drzave, cesto vucem bajk sa sobom, na terenima kod nas cesto odem bajkom. Zena roka triatlone. Djeca MORAJU odraditi svoje treniringe po afinitetima. Treninzi, aktivnost, kretanje ... Nema labavo.
Nije mi baš jasno ... Aj, dobijes kilu, 2, 3 ... Pa i 5. Mogu shvatiti, omakne se, al svjestan si pa reagiras. Al natuc 10, 20, 30, 50? Ne reagirati ....
Jednostavno ne shvaćam? Kako? Zasto?

Nema vajde sjedit kod kuce i brojat kalorije i svaki zalogaj, a srcani ko u kornjace. Tijelo je zatrovano, zile zapusene, a pluca se kupaju u katranu (ako jos i pusis nedaj Boze). Tako neš skinut kile da imas 3 zivota, a ne jedan.
Cast iznimkama, al zato i jesu iznimke.

Jucer recimo; rajd sa ekipom mi je pojeo 2500cal + bazalni od 2200cal + after burn efekat koji pojede jos sigurno 200-300cal. Pa se ti misli.

Ono sto vas ubija, nama je gorivo 🥳

Ekipa za pocetak samo aerobno i rokaj ...
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 23:59   #565
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Nekad su ljudi jeli slatko samo za nedjelju, čak ni onda, bili su sretni ako je taj dan bilo mesa. Prek tjedna žganci, mlijeko, kaše i tak. Jedan dan u tjednu post od svega...uz fizički rad. Banane nisu nikad ni vidli
Pričao mi djed - sjedio u vlaku i vidio čovjeka kako guli neko čudno voće i jede košpicu (prvi put vidio bananu ).

Taj do 20-te god. kaže nije pojeo kilu šećera. Bauštela cijeli život (mostovi po njemačkoj). Eno ga preko 80 i još štema

Mi smo otrovani vodom i ovom hranom. A "rekordni" životni vijek je nabila njegova generacija, a ne naša. Vrijeme će pokazati da moderan čovjek živi kraće
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2020., 01:33   #566
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
O prčim ti melo, al se postovi štancaju.
Izgleda da one urbane legende tipa "fat pc guy on other side of cable" ipak nisu samo legende ��

Ljudi nema tu nauke, stvorite kalorijski deficit i rokaj. Trči, bicikliraj i da vidis kako se salo topi.
Ako si se vec toliko ukrmacio da nemos trcati od težine... Hodaj za pocetak ili vozi bajk. Bajk je mama , svatko ga ima, bajk je knee friendly, a od necega moras krenuti. Zajasi ga i majzlaj ... visoka kadenci i peglaj. Svaki dan sat vremena možeš odvojiti za sebe i svoje zdravlje. Laze svatko ako kaze da ne može. Sluske u usi, mozak na pasu i uzivaj. U 11 navecer ako nikakko prije. Ja godisnje radim 13000km i ne mogu zamisliti dan da ne vozim bajk. Pa makat i po mrklom mraku odem sat vremena odvrtiti. Kad idem na terene u druge drzave, cesto vucem bajk sa sobom, na terenima kod nas cesto odem bajkom. Zena roka triatlone. Djeca MORAJU odraditi svoje treniringe po afinitetima. Treninzi, aktivnost, kretanje ... Nema labavo.
Nije mi baš jasno ... Aj, dobijes kilu, 2, 3 ... Pa i 5. Mogu shvatiti, omakne se, al svjestan si pa reagiras. Al natuc 10, 20, 30, 50? Ne reagirati ....
Jednostavno ne shvaćam? Kako? Zasto?

Nema vajde sjedit kod kuce i brojat kalorije i svaki zalogaj, a srcani ko u kornjace. Tijelo je zatrovano, zile zapusene, a pluca se kupaju u katranu (ako jos i pusis nedaj Boze). Tako neš skinut kile da imas 3 zivota, a ne jedan.
Cast iznimkama, al zato i jesu iznimke.

Jucer recimo; rajd sa ekipom mi je pojeo 2500cal + bazalni od 2200cal + after burn efekat koji pojede jos sigurno 200-300cal. Pa se ti misli.

Ono sto vas ubija, nama je gorivo ��

Ekipa za pocetak samo aerobno i rokaj ...
auuu stari, sad si zabio zadnji čavao u ljes teme
  Reply With Quote
Staro 12.03.2020., 08:05   #567
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Majke ti u što se pretvorio ovaj thread. Ajd odite na temu žderonje pa probajte ljudima brojat kalorije.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2020., 08:08   #568
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pa da. Ovdje se ne priča "predebel si" nego "prenizak si za svoju kilažu"

@WraGG
194cm i 160 kg? Pih, ja znam žene koje imaju toliko ali se ne sekiraju. Niti krive hranu.

Krive štitnjaču za koju ni ne znaju što radi i čemu služi, ali to je sad moderno. Svaka čuča koju znam a da je prebacila mene u kilaži (i svog muža) za to prvo krivi porod, pa nakon 3-4 godine tu magičnu žlijezdu.

Štitnjača.
Oooo, sad cim otopli ce svaka druga poceti stitnjacu spominjati, u pravu si
Ali da sam bio pretjerao, jesam definitivno. Sad imam 35kg manje i moram jos 20 skinuti. Ninja je uposlen, jos da rjesimo detalje i ima da budem picolovac do ljeta
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2020., 16:28   #569
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Brko, jel vidiš kaj ste od teme napravili??

Pa dajte mršavite negdje drugdje, već spominjete i ždere, samo još i tu temu ujebite...

Gladan, mršav i nenagemištan čovjek nije društveno biće nego frustrirani hipster.
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2020., 17:01   #570
scarzz
Premium
Moj komp
 
scarzz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Stuttgart/Rijeka
Postovi: 412


Evo sta se dogodi kad se 105kg, corona situacija i 70E stolica spoje
scarzz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na