Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.03.2020., 12:41   #271
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Molim upucenije. Kakav je ovaj sound?
Hvala
https://www.magnat.de/en/home-cinema/sbw-250/
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2020., 11:19   #272
Marin!!!
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 179
Možda mi netko može pomoći u potrazi za soundbarom koji ima bluetooth 5 a da nije Lenco za koji sam našao samo loše recenzije.
Trebaju mi dva soundbara, svaki za svoju prostoriju a ne mogu se zafrkavati sa pojačalima, kabelima itd. Struju imam a preko bluetootha i laptopa bi ih spojio da oba sviraju istu stvar.
Nije za tv, ne treba sub, samo da ih mogu upariti.
Može i neko drugo riješenje ako vam pada na pamet jer ja kao drugu opciju vidim samo zvučnike za koje trebam vući zvučnički kabel, a to ne mogu.
Marin!!! je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2020., 11:56   #273
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Ne znam kako ce ti funkcionirati to preko BT-a, ali ima i drugi nacin koji ukljucuje zvucnike.

Dva seta aktivnih zvucnika (zaobidjes potrebu za pojacalom), u svakog na ulaz spojiti chromecast audio, povezati ih na zajednicki wifi (ako to radis doma, nema problema) i pustas s laptopa, moba, nebitno. Pitanje je samo koliko te to novcano izadje naspram 2 soundbara.

Koristio sam BT povezivanje i to mi je danas valjda zadnja opcija za ozbiljnije bezicno streamanje. Na ovaj gore nacin sam upario zvucnike u dnevnom i sobi, nema greske.

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2020., 17:14   #274
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,693
Za priključivanje soundbara i TV-a planiram koristiti hdmi (hdmi ARC) pa me zanima koji hdmi kabel trebam za to? Hdmi 1.4 je dovoljan ?
tintin je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2020., 18:36   #275
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor Marin!!! Pregled postova
Možda mi netko može pomoći u potrazi za soundbarom koji ima bluetooth 5 a da nije Lenco za koji sam našao samo loše recenzije.
Trebaju mi dva soundbara, svaki za svoju prostoriju a ne mogu se zafrkavati sa pojačalima, kabelima itd. Struju imam a preko bluetootha i laptopa bi ih spojio da oba sviraju istu stvar.
Nije za tv, ne treba sub, samo da ih mogu upariti.
Može i neko drugo riješenje ako vam pada na pamet jer ja kao drugu opciju vidim samo zvučnike za koje trebam vući zvučnički kabel, a to ne mogu.
preporucio bi JBL Extreme BT zvucnike ali ako su u drugim sobama BT signal nece biti dovoljan. onda mozda nesto od Sonosa bi bilo bolje za taj nacin playanja
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2020., 19:12   #276
Marin!!!
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 179
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Dva seta aktivnih zvucnika (zaobidjes potrebu za pojacalom), u svakog na ulaz spojiti chromecast audio, povezati ih na zajednicki wifi (ako to radis doma, nema problema) i pustas s laptopa, moba, nebitno. Pitanje je samo koliko te to novcano izadje naspram 2 soundbara.

Koristio sam BT povezivanje i to mi je danas valjda zadnja opcija za ozbiljnije bezicno streamanje. Na ovaj gore nacin sam upario zvucnike u dnevnom i sobi, nema greske.

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
Prva opcija mi je preskupa s obzirom da mi to treba samo za tihu muziku u pozadini.
Što ti nije bilo ok kod BT povezivanja? Laptop je točno između njih.
Plus soundbar montiram na zid i sve je elegantno riješeno u jednom koraku.
Marin!!! je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2020., 20:02   #277
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Nisam se potpuno izrazio, sorry. BT streamanje sam koristio primarno s moba, a to onda bude ometano zvukovima notifikacija, pozivima, ogranicenost dometom ako imas veci prostor i sl. Pa sam presao na CC audio i uz njega dobio bonus opciju streamanja s kompa (komp mi inace nema zvucnike), imunost na notifikacije i bolji "domet".

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2020., 11:38   #278
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Pozdrav,
planiram tokom godine, zbog kronicnog nedostatka bassa , nabaviti subwoofer. Trenutno imam:
Teufel Ultima 40 Mk2
Yamaha RX-V481

Budget, pa hajmo ovako. Je li moguce nesto prihvatljivo kupiti do cca 250eu (moze i polovno) a da pokrije frekvencije koje Ultime ne mogu (<45Hz)? Pozeljno da krece od 20Hz :x

Zadnje izmijenjeno od: pci_e3x. 09.04.2020. u 08:27.
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 15:32   #279
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Moze neka preporuka jeftinijih 2.0 zvucnika za desktop?

Originalan budzet mi je bio oko 200,300kn. Gledao sam malo po nabavi i jedino za te novce nalazim Logitech z200 ali iskreno nisam bas optimistican oko kvalitete istih.

Kao neka jeftinija alternativa mi se cini ovo:

Redragon GS550 (cca $30 na Aliju, ako me ne lupi PDV i carina)
https://www.amazon.com/dp/B07X3KFV3F
gdje racunam da kad je vec kinez, onda bi trebao biti kvalitetniji od z200. Odbija me gejmerski look.

Nesto sto bi moglo zadovoljavati bi moglo biti sljedece:
Creative Labs Gigaworks t20
https://neutrinomobile.hr/creative-l...20-ii-2-0.html
ili Genius SP-HF 1800A
https://www.telebit.hr/zvucnici-geni...rveni-50w.html

Od ova dva potonija bolji mi se cini Genius ali od oba me odbija cijena koja nije u skladu s onim za sto bi se zvucnici koristili: youtube, gledanje snimki unucadi, pokoji film/serija, full nezahtjevni korisnici.

Ima li jos nesto sto se nudi u tom rangu? Dal da uzmem ove jeftinije zvucnike ili da se pomirim da ispod 500, 600kn ne mogu proc?
Otvoren sam za bilo kakve ideje, sugestije, alternative..

Zadnje izmijenjeno od: hash. 07.04.2020. u 15:44.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2020., 10:09   #280
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Može preporuka aktivnih zvučnika do 1500kn?!
Trenutno se mislim između Edifier R1850DB i Edifier Luna E25HD, pa ako ih netko ima može bacit komentar.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 21:21   #281
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Moze neka preporuka jeftinijih 2.0 zvucnika za desktop?

Originalan budzet mi je bio oko 200,300kn. Gledao sam malo po nabavi i jedino za te novce nalazim Logitech z200 ali iskreno nisam bas optimistican oko kvalitete istih.

Kao neka jeftinija alternativa mi se cini ovo:

Redragon GS550 (cca $30 na Aliju, ako me ne lupi PDV i carina)
https://www.amazon.com/dp/B07X3KFV3F
gdje racunam da kad je vec kinez, onda bi trebao biti kvalitetniji od z200. Odbija me gejmerski look.

Nesto sto bi moglo zadovoljavati bi moglo biti sljedece:
Creative Labs Gigaworks t20
https://neutrinomobile.hr/creative-l...20-ii-2-0.html
ili Genius SP-HF 1800A
https://www.telebit.hr/zvucnici-geni...rveni-50w.html

Od ova dva potonija bolji mi se cini Genius ali od oba me odbija cijena koja nije u skladu s onim za sto bi se zvucnici koristili: youtube, gledanje snimki unucadi, pokoji film/serija, full nezahtjevni korisnici.

Ima li jos nesto sto se nudi u tom rangu? Dal da uzmem ove jeftinije zvucnike ili da se pomirim da ispod 500, 600kn ne mogu proc?
Otvoren sam za bilo kakve ideje, sugestije, alternative..
Možda genius sp-hp500a?koje zvučnike trenutno koristiš? možda bi i neki jeftiniji bili dobar upgrade

Jel netko koristi creative pebble prvu ili drugu verziji(nisam ih vidio kod nas) il pebble plus?
danex je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 21:41   #282
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Uzeo sam si polovne T20-II za tv zvucnike, dosta sam zadovoljan. Imaju super feature - automatski se pale/gase kako se pali/gasi audio input na njima. Kad nema zvuka neko vrijeme, ugase se.

Za tv kanale, filmove, cak i cmc i neku basic muziku su mi sasvim dobri. Ne bi ih danas mjenjao. Volim feature sto mogu "treble" malo podignuti pa su mi vokali opcenito izrazeniji i ne moram nepotrebno pokacavati zvuk.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2020., 22:15   #283
Matebaron
Premium
Moj komp
 
Matebaron's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Supetar
Postovi: 323
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
Može preporuka aktivnih zvučnika do 1500kn?!
Trenutno se mislim između Edifier R1850DB i Edifier Luna E25HD, pa ako ih netko ima može bacit komentar.
Imam 1850BT spojene na TV i zadovoljan sam. U prvi mah nisam bio nešto oduševljen u usporedbi s Yamahinim 2.1 sustavom koji imam na kompu. Možda je do navike, možda su se malo razradili, ali sad su mi skroz ok.
Koliko sam vidio u nekoj usporedbi na youtubeu nova Luna ima navodno i mrvicu bolje baseve od 1850, inače su tu negdje. S tim da na 1850 možeš spojit i subwoofer ako se nekad odlučiš. Luna mi je po dizajnu više za pc, a ovi su klasični bookshelf.
__________________
I have spoken.
Matebaron je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 02:06   #284
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor danex Pregled postova
Možda genius sp-hp500a?koje zvučnike trenutno koristiš? možda bi i neki jeftiniji bili dobar upgrade
Celestion 3 mk2, neznam kolko su stari, mogli bi biti moja generacija

Salu na stranu, nije za mene ali ne zelim uzimati neko piskutavo govno od zvucnika. Uzet cu ove Genius sto sam linkao 99%. Ne mogu naci sp-hf500a na nabavi, a i recenzije na amazonu su im dosta mjesovite dok je kod ovih skupljih nesto bolja respodjela. A i vec sam se pomirio s troskom
hash je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 08:34   #285
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
http://https://www.ronis.hr/zvucnici-za-pc-genius-sp-hf500a-14w-drveni/gen-sp-hf500a/product/ pa koliko vidim oboje imaju 4 zvijezdice na amazonu.Al veči su svakako bolji
danex je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 13:08   #286
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Je, u pravu si. Nesto sam krivo gledao.
Uzeo ove jeftinije, vidim da su problemi uglavnom s rikavanjem jednog od zvucnika ali garancija je 24mj pa ako ce i bit problema valjda ce se manifestirati unutar tog roka.







https://imgur.com/a/mebtQkk

hash je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 16:19   #287
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ja te HF500A imam već 5 godina, prezadovoljan sam. Toliko sam zadovoljan s njima, da sam si uzeo i jači model 1250mislim da je oznaka.
Za te pare nama boljih zvučnika, pogotovo još dok su bili jeftiniji.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 16:47   #288
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Moji su jos i stariji i dobro veliš, mislim da su bili 220kn tad.. Doduše moji su skroz crni, i kutija i potenciometri..sad su postali preveliki za trenutni setup
danex je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 18:34   #289
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
Može preporuka aktivnih zvučnika do 1500kn?!
Trenutno se mislim između Edifier R1850DB i Edifier Luna E25HD, pa ako ih netko ima može bacit komentar.

Ne bih znao za Lune, ali 1850DB sam čuo i odličan je sustav. Naročito kad se vidi fleksibilnost koja se dobije s njima (subwoofer out i daljinski i bluetooth). Ja imam jeftinije R1000T4 jer su duplo jeftiniji i to mi je važnije za sekundarni sustav, ali 1850DB vrijede nadoplate.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2020., 19:11   #290
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Naručio sam R1850DB još jučer tako da nema više premišljanja, ponajviše radi subwoofer out opcije.

Kod Lune me privlačilo što su nešto kompaktniji zvučnici, zanimljiv dizajn, ali i odvojivi naponski kabel. (ono šta je netko pisao više su opcija za PC)

Vidjet ćemo kad dođu, ako mi ne budu pasali kao PC zvučnici spojit ću ih na TV.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2020., 20:18   #291
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Izbor ti nije los ali trebao si uzet u obzir i Iloud

Vec sam tu dao toplu preporuku kad sam ih kupio. Evo i nakon podosta vremena provedenih uz njih mogu samo reci

Jos uvijek se nemogu nacudit kako su u tako male monitore upakirali takvu bombu.

Ako imas dobre slusalice mozes ih i usporedit ovdje
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 09:36   #292
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Znam ja za njih, ali su mi malo previše plastnjikavi za zvučnike od 2500kn.
Uglavnom došli su mi jučer R1850DB i zadovoljan san, za neki uobičajeni PC setup su definitivno overkill tako da se može ići i za klasu ispod i na R1280DB.

P.S. Malo me strefilo doduše, upravljač mi nije radio, sad nisam znao je li upravljač pokvaren ili još gore da ne radi receiver na zvučniku, kad ono fucking kinezi poslali neispravnu bateriju u upravljaču.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2020., 13:22   #293
kripton
Cars & Tunning
Moj komp
 
kripton's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vukovar - Rijeka
Postovi: 533
Da ne otvaram novu temu, uzeo sam audio sustav 2.1 Logitech Z333, zvuk je skroz dobar i samom kvalitetom sam zadovoljan, no kada ugasim zvučnike i sub na off iz subwoofera počne glasno zujanje koje ne prestaje, sub se ne može ugasiti pojedinačno, tada mi to nebi toliko smetalo, jedino da na prekidač gasim cijeli produžni. Što mislite, može li se to riješiti ili reklamacije? Stiglo taman u petak.
__________________
NovA Squadron

D6C DOHC GTi 16v | D2A SOHC on 2Barrel-Solex 8v | Red Devil | D2F SOHC GTi 8v |
kripton je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2020., 13:53   #294
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nisam se potpuno izrazio, sorry. BT streamanje sam koristio primarno s moba, a to onda bude ometano zvukovima notifikacija, pozivima, ogranicenost dometom ako imas veci prostor i sl. Pa sam presao na CC audio i uz njega dobio bonus opciju streamanja s kompa (komp mi inace nema zvucnike), imunost na notifikacije i bolji "domet".

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
Gdje uopće naći Chromecast audio? Kod nas se kreće skoro 400kn što mi smiješno. Na Amazon ga nema.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2020., 14:28   #295
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Nekoliko sam uzeo sa:
https://www.mymemory.co.uk/smart-hom...g-devices.html
(dolaze s UK adapterom! Imaš i refurbished bez adaptera ako imaš doma viška punjača za mobove. Dostava je bila 3 funte)

Jednog na njuskalu za 150 kn.
Jednog prošle godine kod nas za 260kn (dok je još bilo neke ponude).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2020., 23:29   #296
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor kripton Pregled postova
Da ne otvaram novu temu, uzeo sam audio sustav 2.1 Logitech Z333, zvuk je skroz dobar i samom kvalitetom sam zadovoljan, no kada ugasim zvučnike i sub na off iz subwoofera počne glasno zujanje koje ne prestaje, sub se ne može ugasiti pojedinačno, tada mi to nebi toliko smetalo, jedino da na prekidač gasim cijeli produžni. Što mislite, može li se to riješiti ili reklamacije? Stiglo taman u petak.
Kakav kabel koristiš za subwoofer? Slične anomalije tipa mumljanje i brujanje se.dešavaju ukoliko rca kabel od pojacala (u tvom slucaju tv-a ili pc-a? šta si već spojio) do subwoofer-a nije oklopljen tj. shielded.
Kabel do sub-a nužno MORA biti shielded ...
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 20.04.2020. u 23:35.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 16:48   #297
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nekoliko sam uzeo sa:
https://www.mymemory.co.uk/smart-hom...g-devices.html
(dolaze s UK adapterom! Imaš i refurbished bez adaptera ako imaš doma viška punjača za mobove. Dostava je bila 3 funte)

Jednog na njuskalu za 150 kn.
Jednog prošle godine kod nas za 260kn (dok je još bilo neke ponude).
Naručio refurb sa MyMem. Thnx
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 20:01   #298
kripton
Cars & Tunning
Moj komp
 
kripton's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vukovar - Rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Kakav kabel koristiš za subwoofer? Slične anomalije tipa mumljanje i brujanje se.dešavaju ukoliko rca kabel od pojacala (u tvom slucaju tv-a ili pc-a? šta si već spojio) do subwoofer-a nije oklopljen tj. shielded.
Kabel do sub-a nužno MORA biti shielded ...
Sub je sa zvučnicima spojen 3.5mm kablom u komp. To je sve, ništa drugo nisam spajao. A svaki zvučnik je zasebno spojen u sub, probao sam ih iskopcati iz suba ali to nema efekta. Kako misliš kabel mora biti shielded, na koji način, uzemljenje?
__________________
NovA Squadron

D6C DOHC GTi 16v | D2A SOHC on 2Barrel-Solex 8v | Red Devil | D2F SOHC GTi 8v |
kripton je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 21:29   #299
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor kripton Pregled postova
Sub je sa zvučnicima spojen 3.5mm kablom u komp. To je sve, ništa drugo nisam spajao. A svaki zvučnik je zasebno spojen u sub, probao sam ih iskopcati iz suba ali to nema efekta. Kako misliš kabel mora biti shielded, na koji način, uzemljenje?

"The Z333 come with 2 set of inputs, 3.5mm standard audio jack and RCA jack. Both of these inputs work simultaneously, in the sense that if you input 2 audio signals to the speakers at the same time, the speakers will combine and output both."

Googlaj RCA shielded cable. To ti je kabel koji ima licnasti omotač, nešto kao koaksijalni kabel. Taj omotač štiti "low level audio signal" tj kabel da ne pokupi kojekakve interferencije iz okoline od radijatora, magnetnih polja okolnih kabela i sl. Sve to kad dovedeš na pojačalo ... Bude svega

Malo mi je čudno, koristiti 3.5mm kabel za spajanje periferija na aktivnom pojačalo?!
Dobro taj z333 je igrac6ka, al opet...

Pravilno bi bilo da pc audio kartica ima nekakav preout mimo pojačala pa taj low level signal dovesti na aktivno pojačalo woofera.

Kupi rca kabel i probaj s njime. Ako na kompu imas rca izlaz, koristi njega, ako nemaš onda 3.5mm to rca shielded. Dosta su deblji od običnih rca kabela

Dal woofer bruji kad 3.5mm jack odspojiš iz kompa (znači s druge strane ostane uštekan u woofer)? Dal woofer bruji ako taj kabel odspojis iz woofera?
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 21.04.2020. u 21:34.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2020., 22:39   #300
Blixa
Registered User
 
Blixa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: HR
Postovi: 91
Kombinacija Edifier R1280DB i laptop - BT veza striktno. Iskustva - radi, ne radi, glatko, kilavo....što napraviti?

Situacija mi je takva da moram biti na lapu pa želim bolji zvuk - tražio neke wifi ili BT zvučnike.....nije baš neka sreća.

Iskustva, savjeti? Hvala.
Blixa je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na