Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2016., 14:16   #1531
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
WR ti je odličan s njome, i to odmah od početka a ne kao ja s Carolinom poraz za porazom dok mi nije legla.

EDIT: Ali ti je average dmg slab u odnosu na Carolinu. 20 soma manje od onoga s Carolinom. Ekipa smatra da si učinkovit s brodom ako u prosjeku udijeliš dmg koliko ti brod ima HP-a. S Carolinom smo obojica tu negdje oko 67-68 soma, dakle za ~2 soma više od HP broda. Kako Iowa ima 79 soma HP-a, moraš to dignut na 80 soma.

Baš se i Cyc žalio jučer da nema razloga vozit Baltimore jer je bez aviona beskoristan. Kako su Shimakazini najveći neprijatelji CV, mislim da će vam svima bit lakše kad meni Taiho uplovi u luku.


Btw. Project R je već skoro do 8 milja. Danas navečer farmam zadnje bisere za 260. Lako moguće da ćemo već tokom tjedna dostić 10 milja...
Da ,u tom i jest problem,jel nestignem nista od silnih DDova,skinem nesto dmga,i vec me izbuse s torpedima Sa Nc je puno lakse jel je okretna... 13 sek vs 20 sek rudder shift Tj s Iowom puno krace trajem u partiji... Morat cu trpit do hull C
Ja necu dobiti Kamikazea,imad cu 258 perli kad rijesim ovo
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 14:31   #1532
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Velim, stripite se dok ne otključam Taiha. Obožavam torpedirat DD-e. U onoj partiji gdje sam Carolinu torpedirao. Idem prema njoj s 2 grupe torpednih i naletim na Fubukija koji se parkirao ispred nje. Jok, odmah sam na njega lansirao salvu obje grupe = 8 torpeda. Nije imao šansi iako je dao petama vjetra - bilo je prekasno.

Nećeš moć do 260? Jesi riješio sve stalne misije? Onda ti je jedina nada bubanj ili da ne dostignemo 10 milja do kraja tjedna za nove tjedne misije za tjedan dana. No kako se brzo penje broj bisera, sumnjam...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2016., 15:11   #1533
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Trebao bi moći skupiti više od 260 ako si redovno obavljao ove tjedne zadatke.
Od onih niskih Tier-eva sam riješio samo Tier V jer sam imao brod, niže nisam dirao.

Čak nisam riješio ni CV koji nosi 5 perli (10 pobjeda).

Trenutno sam na 216 i večeras sa ovim tjednim zadacima idem preko 260...

Kako tebi fali...neznam
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 15:14   #1534
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Fali mi jel sam propustio prvi weekly.... Igrao diablo jel je tad sezona izasla I imam evo 258 perli sad Nema veze.. Zivim u nadi za bubanj,ili da ce potrajat do sljedeceg tjedna
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 15:16   #1535
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Tako fino vidimo da je cijena popravka skoro ista za DD i CA u t9+....premiumi skoro đabe..eto to je to...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 15:20   #1536
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Tako fino vidimo da je cijena popravka skoro ista za DD i CA u t9+....premiumi skoro đabe..eto to je to...
Da, premium T8 ima cijenu potonuća nešto slično kao normalni T7. Ako se ne varam, neće biti premium brodova T9+ jer ih nema ni u WoT?

Zato Tirpitz i je dobar farmer.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 19:37   #1537
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Di vidite te perle i sta se dobiva s njima?

Edit:
Thx gnujko,i ja cu aktivirat sad ,valjd nije prekasno

Zadnje izmijenjeno od: webstartm. 08.02.2016. u 21:16.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 20:52   #1538
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Di vidite te perle i sta se dobiva s njima?
http://worldofwarships.eu/en/news/co...ject-r-reward/
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 21:43   #1539
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Fali mi jel sam propustio prvi weekly.... Igrao diablo jel je tad sezona izasla I imam evo 258 perli sad Nema veze.. Zivim u nadi za bubanj,ili da ce potrajat do sljedeceg tjedna
Zemi ovaj koji mali Tier i zbombaj to (ako već nisi).


Kamikaza je u "luci"
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.

Zadnje izmijenjeno od: Flayer. 08.02.2016. u 21:52.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 23:39   #1540
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Skupio 293, dakle maksimum koliko je trenutno moguće ako se ne varam. Kamikaza prema svemu sudeći uplovljava u luku ovaj tjedan jer se brzo penjemo do 10 milja. S druge strane nadam se da će se ipak rastegnuti do ponedjeljka da i Smoki skupi tu siću koliko mu fali.

Danas odradio zadnju, 200. partiju s Mutsukijem i unaprijedio kapetana na Hatsuharua. Prvi puta potrošenih 500 dubolona jer čekat 107 soma koliko je potrebno da se kapetan s 15 bodova ponovno trenira sa DD-om bilo bi jednako brijanju pincetom. Plan je otključat Fubukija i onda kapetana malo provozat za dodatno farmanje i seal clubbing na Kamikazi. Do tada se nadam 16 bodu na dotičnom.

Nemojte si zaboraviti otvoriti nagrade na stranici od Project R, pod TREASURES. Sad kad smo dostigli 8,5 milja svatko dobiva 500000 srebra. I slijedeći vikend je X3 na kapetana. Dakle vrlo vjerojatno kao i ovo X3 na pobjedu, trajat će od subote do ponedjeljka do kraja dana.

Jedini brod s kojim sam pošteno skupio XP od ovog X3 bonusa je Pensacola. Skupa sa zastavicom 13536 XP-a za 2583 base XP-a.


Prijevod s RU foruma: buff (ili nešto slično) Pensi i Nope Orlanu u skorijim patchevima.

EDIT: Drugi PT za 0.5.3 je vani, najzanimljiviji detalji:
Citiraj:
9. The tooltip for the "Superintendent" skill no longer includes the "Repair party" consumable
34. All American bombers: The area size of the alternative bomb attacks now matches the area size for the automatic attacks
35. CVs "Lexington", "Essex" and "Midway": Bombers’ damage increased by 30% (1000lbs ANM65 bomb is now installed on the Curtiss SB2C, Douglas BTD-1, Kaiser XBTK-1 bombers)
36. "Torpedo reload" consumable now active up to 30 seconds rather than 60 seconds
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 09.02.2016. u 08:34.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.02.2016., 10:20   #1541
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Mene sj... kaj nisam igrao tjedne misije prvi tjedan tak da i sa ovim tjednom (stalne misije riješio) imam manje od 260 perli...mislim oko 216 ili tak nešto...ali sam u bubnju. Međutim fine su nagradice bile u onim boxovima tak da se isplatilo.
Udaloy je kupljen i kapetan gore (ista fora kao Thor, kihno sam 500 dublona jer ima previše skill pointsa), freexpao range mod ali sad skupljam pare da kupim range mod i barem najvažnije upgrejdove. I onda u bitku. Jedva čekam. To đubre spama HE, jako je brzo a AP citadela iz bližeg, sve osim t10 BBova....Ono što ću radit za team je doslovno egzekutiranje Shimakazi i sličnih smetala...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 10:49   #1542
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Je volim kad neki dev pocne odgovarat na pitanja i pokaze da nema pojma kako igra radi.

BB ako stoji iza i snipa je beskoristan. Znaci, BB koji puca i radi dmg (na stranu RNG) je smece. A onaj koji ide blize, pa ga shime i ostali masakriraju i sta provede vise vremena dodgeajuc torpeda i smanjujuc si DPS je puno korisniji.

Jesu oni svjesni da RL uloge brodova u ovoj igri malne ne postoje? DDovi imaju cloak (kao u stvarnosti, jelda) tako da ih samo moze kontrat drugi DD ili CV scoutanjem. Cruiser sta se odvazi na tu glupost je spotan i u kratkom roku postaje primary meta i dobije jednosmjernu kartu prema Davy Jones lockeru. BBovi samo pucaju na sve sta vide.

Mislim stvarno, ko da ne igraju igru uopce.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 11:12   #1543
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Na koji citat misliš? Ja se s ovime slažem:
Citiraj:
Q. BB's in this game can tank damage pretty well : great firepower, five possible repairs, thick armor. On the other hand, BB's have the longest firing range in the game, which leads to many BB players not wanting to tank and camping in the back, firing from max range. Please explain how developers see BB's role in a battle? Moreover, there are big disparities between the main features of each ship of this class (in particular in terms of gameplay). Is it a tribute to realism or is it a little bit more complex than that?
A. Piercing the defense and bringing firepower for greater goals. BB's who stay at maximum range are useless to their team. The same can be said of the ones who charge in and fall under focused fire. BB's features are based on reality but in game realities are always more important to us.
CA ne može tenkirat jer je na T8+ instant pobrisan ako to i pokuša. Jedino u što se može pouzdat je concealment i pucanje između otkrivanja i skrivanja (od kad to radim s NO pobjeđujem partije, no traži dosta discipline). Znao sam imat partije s Carolinom gdje nisam bio dovoljno naprijed pa mi je support oko mene otišao plivat od fokusirane paljbe. S druge strane, Cyc je bio u jednoj rundi samnom gdje sam tenkirao protiv dva Myoka, jednog Clevelanda i još ktome Iowe i Hippera. Potonuo sam ali ne prije neg sam povukao 4 broda sa sobom što je u konačnici presudilo partiju u našu korist jer je Iowa iza mene pobrisala ostalo skupa sa CA koji su mi radili support.

Taj fini balans i procjena koliko ić naprijed da su ti korisni topovi i da primaš štetu umjesto CA je bit igre BB-a. Zato je Carolina toliko fenomenalan brod. Imaš HP-a, super topove, brzinu i okretnost. I ne, Smoki još me nisi nagovorio na Iowu.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 13:03   #1544
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
RL taktika je isla kvragu kad imamo average hit rate po 25-30% sa main battery a u stvarnosti je bila 4% il tako nesto mizerno.

Nije u RL mogao doc DD na 5-6km od broda da ga nitko ne vidi, posrat torpeda i otic sa osmjehom na licu. Nisam bio u WW2 na pacifiku, al me nekako hvata sumnja da je HE toliko razarao brodove.
Metagaming sad je sjena onoga sta je trebao bit. Imas BBove koji sa super salvom sa 7-8km pogode druguga BBa u broadside i naprave 1-2k dmga, il overpenaju cruisere, al reskiraju primit dmg...druga krajnost je veliki range, gdje ga RNG hoce-nece al barem manje reskira HP.
U svemu tome je trebalo dodat ljudski faktor, ljudi igraju stil igre koji im najvise odgovara i drze range koji zele. To sta je uloga broda sasvim druga, to dosta ekipe ne ferma 2%. Zasto DD pridje na ispod 10km, jer mora. Zasto BB stoji na malne max range, jer moze. Jednostavno.
Toliko ima rnga da ces nekad napravit 5 citadela jednim salvom, a nekad ama bas nista i ako pogodis, shellovi su min-max dmg. Al torpedo ce napravit dmg ako pogodi, nema overpena il odbijanja, pogodak je garantirani dmg (sad jel belt u pitanju il drugdje u brod je nebitno).
Daj to ljudima u ruke i dobijes situaciju da se svaki pametan BB kapetan usere od straha kad vidi koju shimu sa druge strane. Torpeda od 15-20km sa 20ak k dmga svaki i ako tvoj tim ne scouta i ne ubije DDa prije nego baci spread, pisi kuci propalo. Naravno da ce ljudi pokusavat drzat sto veci efektivni range, jer nemaju izbora.

Na T8+, kao sta i sam kazes, CA ima losu ulogu. Dok pridje i zapuca vec je debelo unutar rangea pola tima sa druge strane, ako puca samo je pitanje vremena kad ce ga zakacit koja salva i potopit u sekund.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 14:10   #1545
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
To me i najviše smeta u ovoj igri. Sve se radi da bi se "balansirala ne samo igra već i igrači. Odn. nedaj bože da neko s mozgom ima velik utjecaj na tijek partije.
Ova poveznica s poviješću nema nikakvog uporišta jer osim što je ovo arkada - to su više manje isti brodovi s drugim 3d modelom i različitim parametrima koje WG mijenja kako im puhne a sa RL nema smisla...Pa zamislite da je Hipper imao kartone umjesto Krupp čelika...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 14:21   #1546
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
+1

Kad dodjes u T8+ na drugi BB, kao da i imas karton umjesto armora. Ovo je prije svega arkada sa "povjesnim" brodovima, koje oni balansiraju kako im se digne. Post war MK ima domet veci nego ijedan cruiser (a poneki BB), i smoke...i RoF...i rotaciju tureta. A konkurencija su mu brodovi koji imaju upola sve to.

Jos nema rijeci o balansiranju Mogami. Sad ima domet nikakav, brod je ploveca citadela uvijek bila, pao ROF, rotacija tureta na 155 je ocaj. To nije balansiranje nikakvo, ako su ikad ista i znali balansirat.
Mogami nije overperformala u T8, nego su se ljudi prilagodili gameplayu. Ako si glass cannon ship, nema brawla, zaboravi AP i samo pali druge, i eto jedini razlog sta je Mogami imala dobar dmg. Iako je neki lik na forumu napravio analizu i pokazao da je i prije 0.5.3 buffa MK radio i bolji dmg od drugih.
Tako da po meni, sve sta WG kaze, sere.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 15:12   #1547
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ne znam s kojim idejama ste počeli igrati ovu igru, ali ako ste svjesni da je arkada odnosno zabavna igra koja ideje crpi od stvarnih brodova ne bi trebalo biti iznenađenja.

Tipični primjeri over-nerfa, WG trade mark:
  • Mogami i Advanced Fire Training nerf je po meni potreban. Ono što nije potrebno je Expert Marksmen i Basic Fire Training nerf. *
  • Isto tako je nepotreban buff Kutuzovu na faking 19 km dometa za T8 CA.
  • Najgori nerf je onaj vezan uz AA i micanje druge torpedne eskadrile sa Essexa i Midwaya, plus micanje jednog fightera sa Lexingtona.

Buff DD-ima sa Last Stand na drugi red, i novim Torpedo Acceleration skillom je diskutabilan. Meni Mutsuki i Pensa leže. Većini ne. To ne znači da su loši brodovi.


Ne znam, vidijet ćemo što će od toga zaživjeti u 0.5.3 ali ako mi unište CV-e mislim da ću napravit pauzu do 0.5.4. Taman su krenuli u pravom smjeru sa 0.5.2 i konvergirajućim putanjama za IJN CV i onda udare ovakvo smeće od zakrpe. Nadam se da se varam i da ekipa pretjeruje sa dojmovima PT servera...


* Jedina stvar iritantnija od nevidljivog pucanja ili pucanja iz dima je kad mi se sparkira Nurnberg ili Mogami iza otoka i lansira granate prvo do Mjeseca i natrag bez ikakve mogućnosti da uzvratim paljbu. Možda ne bi bilo loše razmisliti o vraćanju Mogami na T7 a Myoko na T8, jer prema svemu sudeći (recimo domet topova) sad će se ponašati kako je originalno zamišljeno.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 15:19   #1548
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Nisam očekivao simulaciju od WOWs-a ali onda nek ne seru ovi iz WG referirajući se na njihove RL ekvivalente....OK to je i marketing ali ako se hvataju povijesti (a svako malo kenjaju o tome) onda neka nešto od toga primijene i u igri...Kužim ja da je to arkada i da je mehanika igre takva kakva je - ograničena ali da mi se sporadično DD "ukaže" na 3 ili 4 km je totalno sranje...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 15:41   #1549
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
... ali da mi se sporadično DD "ukaže" na 3 ili 4 km je totalno sranje...
Ne želim bit picajzla, ali moram prokomentirat s brojkama...

Najbolji concelament u igri ostvariv je sa Tachibanom koja ima Surface Detection 5,4km. Sa camo i Concealment Expertom to može past na brutalnih 4,7km. Domet torpeda joj je 5 km / brzina 44 čvorova tako da stealth fire nije nešto.

Sve ostalo ćeš vidjet (ekipu koja ima camo, upgrade & CE: Minekaze, Mutsuki, Fubuki, Kagero...) na oko 5,4-5,5 km. Iznimka je Kamikaze koji će sa svime imat 5,2km Surface Detection. Domet torpeda 7 km i brzina 68 čvorova - brutala na T-5 ako znaš što radiš.


Sad kad završi Project R očekujem najezdu Kamikaza. Prava prilika za farmat killove sa Konijem i njemačkim Hydro. Sezona lova na Kamikaze otvorena.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 09.02.2016. u 15:47.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 17:19   #1550
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Q&A UPDATE:

Isti link kao prije.

Citiraj:
Q. Did you think about moving the Mogami to tier 7?
A. No.

Q. Give the Mogami (203mm) one more km of range and all the whining will cease. It's the obvious solution.
It's a fact that the Myoko shoots faster and farther than the Mogami (203mm) which is placed one tier higher. I wonder, isn't it a bit strange?
A. Currently, we're thinking about adding 600m to the Mogami and removing 500m from the Myoko.but it's not final and it won't happen soon after patch 0.5.3.
Gentlemen, I also have the Mogami in my port and I too played with it. I will only be able to buy the Ibuki after the new updates come out, so I know how you feel. However we won't rush buffing the ship because it is unclear if it needs it. If it will perform badly, we will change it. I am sorry that you point of view is contrary to our decision, and that the changes upset you, but it won't change anything. In the grand scheme of the game, these changes were needed.

Q. AFT skill isn't as important on the Murmansk as it is on the Mogami. So I ask you when you change something, why don't you start with 5% balances, after all we're talking about ships players bought with real money. Such large-scale changes undermine players confidence and thus their desire to spend money on the game. I understand that AFT needed to be changed so battles could be shorter. But why nerf Aiming expert, which will kill the gameplay of some ships. It's your game and you decide what you do with it, but without players it will die, and players who invest in the game want to have some enjoyment and not relearn how to play old ships after every update.
I hope you will understand that all the people on this forum are trying to tell you that the time of large scale changes is gone, you should change things little by little, and not 20% here, 20% there.
A. I understand your arguments concerning fundamental changes. Unfortunately, they're currently necessary but I regret we didn't implement them earlier. But I have hope that soon there will only be small changes.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 17:34   #1551
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
"However we won't rush buffing the ship because it is unclear if it needs it."

MK prije 0.5.3, i sad zasto OP brod dobija buff od rangea, rotacije tureta i RofA, em je bio totalni OP sa protuzracnom, ako statistika pokazuje suprotno. Sad bi Mogami dobila 500-600m a MK je dobio kilometre.



Ako je AFT nerf bio potreban, a taj AFT je cinio brodove sa manjim kalibrom topova donekle korisnim, onda neka ne buffaju MK ili neka srede druge brodove glede dometa. Kao da ce se sad situacija promjeni, sad nece bit Mogami iza otoka i rokat preko mjeseca, bit ce MK.
Zamjenili su ulogu "free" T8 broda sa premium brodom.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 17:43   #1552
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
^^
Potpis. Ovo s Kutuzovom je debilana kakve nema.

Primjer novih DB-a sa Lexingtona, Essexa i Midwaya:

https://imgur.com/gallery/eC35Z/

- U biti dve eskadrile pobrišu Shimakazea samo tako. Ručno bacanje je i dalje manja elipsa, s obzirom kako to i sam radim sa Hiryuom (zvuči teško ali nije kad se navikneš) to će biti jedini plus CV promjena...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 19:35   #1553
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Drugo je koliko ce novi AA sistem to promjenit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 19:38   #1554
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Bolje im je da ne promijeni (na gore) jer ću im sve svece skidat...

Imam vremena za 2-3 partije prije drugih planova večeras, bacim rundu s Hatsuharuom. Ocean mapa. Naletim na Atago i stavim mu 3 torpeda. U povratku me ganja Kiev - 2. pogodak i detoniram. Super...

Vratim se u luku i okrenem jednu s Hiryu-om:

4. po redu Kraken s njime, s tim da sam sa DB-ima detonirao dva DD-a u prvom naletu.



Osveta je slatka.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 19:49   #1555
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Zbog ove priče s Kutuzovim su mi se posebno zgadili. Premium brod koji nije bio dovoljno OP pa se niej prodavao kako su zamislili. I sad su ga nabrijali do jaja pa će kasa biti puna. Jebeš gameplay, ekipu koaj plaća premium acc i grinda...jebeš razum...

EDIT: Mitra koje si upgrejdove stavio na Udaloya?

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 09.02.2016. u 21:19.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2016., 08:54   #1556
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2016., 09:25   #1557
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
EDIT: Mitra koje si upgrejdove stavio na Udaloya?
Moj neki skromni plan s ovim brodom je snipanje (imam AFT) i DD hunt kad je moguce pa sam shodno tome stavio:

1. Main Battery Modification 1
2. Gun Fire Control
3. Main Battery Modification 3
4. Propulsion Modification
5. Steering Gear Modification
5. Concealment System
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2016., 09:43   #1558
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Hindenburg bez manual AA vs 3 Midwaya



I sad ti reci da oni znaju balansirat...
Mislim, dont get me wrong, uzivam vidit nebo u plamenu od protuzracne, kao sta je bilo u WW2, al zar onda nisu BBovi bili glavne AA platforme jer su imali mjesta za tone AA gunova. Negdje sam gledao dokumentarac o tome.

Al ovo je opca komedija, Hindenburg sa manualnim skine po 30-40 aviona, bez manualnoga cca isto. DM i Hindenburg ce radit kaos u T10, sta ce nakon ovoga izgurat CV igrace jer se po ovome nemoze igrat. Sta ce dovest do nebalansa jer ce bit jos teze kontrat DDove.

Oni stvarno neznaju sta rade, balansiraju po nekim dubioznim idejama i statsima koje i na prvi pogled nemaju smisla, a sta ides dalje, to je jos gore. Preradit AA i dodatno usporit avione tako da bude balansirano. I jos imaju muda ovakav clusterfuck stavit na PTR, kao da nisu mogli interno testirat i zakljucit da ako jedan brod u kratkom vremenu skine 30-40 aviona (ako je 3 carriera)...sam, da je ngdje problem u tom balansu....
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 10.02.2016. u 09:52.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2016., 09:50   #1559
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Vidi moj zadnji post. U tom linku je i vidio bez korištenja novog skilla. Malo detalja vezano uz taj video:

Citiraj:
Before we start jumping to conclusions here, like I was when these changes were announced, we need to look at the details here.
  • The CV's are stock, they are much weaker than you would see on a Midway in the field. They have a lot more health when fully upgraded.
  • These planes linger around a lot longer than normal because they are bots, no CV player would remain in the AA aura that long.
  • If they pop an AA ability, pull out, sure, you might lose 4-5 planes, but it's better than loosing them all.
  • Only cruisers can do this. A Yamato, or Montana's AA is much weaker. The AA ability is a massive buff to an already strong AA platform. Avoid attacking Des Moines and Hindenburgs, and you will do fine.
Sad je po njihovoj logici Hamburger isto jak u AA kao DM.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2016., 09:55   #1560
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
pa sta je ovo, kakav masakr :/

nego, jucer konacno opet malo odigrao. vecinom sam igrao s kongom i lagano ispizdio. sta god da gadjam ne mogu ga raznijet. npr. furutaka na 7km broadside, 0 bodova. i to nisam je jedanput gadjao. isto tako sam imao i drugog konga, myogiya, n. mexica, wyominga, nurnberga, i nista zivo ne mozes pogodit u citadelu. cak i kad su stajali zakucani u otok. kroz jedno 7-8 partija sam pogodio mozda 3 citadele. koji k se desava ?! izgleda da sa svim tim silnim optimizacijama svaki put naprave samo vece sranje.
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na