Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2013., 08:39   #1
Mane
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 48
Extended display problem

Pozdrav ekipa. Grafička koju imam u laptopu je 9800m GT. Problem je sljedeći, koristio sam do prije 4-5 mjeseci drivere 18x.xx jer bi bilo koji noviji driveri radili black screen par sekundi nakon logina u windowse (7). U to vrijmeme sam igrao tu i tamo neku igru a na HDMIu sam u extended modu imao 32" TV na kojem bi se vrtio film. I sve je to super radilo, zanci igre su bile uvijek fullscreen (nikakav windowed mode niti window fullscreen) i ono miš nije mogao preletit na extended display osim ako ne tabam igru. I to mi je bilo super. Od tada nisam ništa igrao i našao sam neki PowerSwitchOptimizer i stavio najnovije drivere i komp više nije radio black screen.
Ali je sad problem nastao kad sam jučer htio zaigrat neku igru (stavio prije toga curi film na tv) i ja otvorim igru, film se freeza. i tako svaki put, kako u gomu tako i u bsplayeru.
Sad me zanima da li je moguće da to može bit zbog drivera ili nešto drugo? Pošto sam u međuvremenu i clean install win napravio.
Znači sad mi je mogućnost da stavim igru u fullscreen windowed ali onda miš bježi na drugi ekran i to mi nije solucija. Već ovo kako je bilo prije.
Da li netko ima ideju šta bi moglo bit osim drivera? Thnx
__________________
FX6300+, Radeon R7 260X 2GB, RAM: 16Gb
Mane je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na