Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.05.2015., 13:48   #181
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
poklopio sam se po usima nakon sto su ispali, priznajem. ipak, ljubav je prevelika
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2015., 21:12   #182
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Kakve su prognoze?

Suprotno očekivanjima stručnjaka, meni je Houston favorit. Očekujem monstruoznu dominaciju Howarda u reketu (defanzivno), nadam se da bude bio nabrijan.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.05.2015., 21:21   #183
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ja mislim da ce to clippersi uzet, ne mogu biti vjecno losi u zavrsnicama. ali prvo da vidimo finale eurolige
  Reply With Quote
Staro 17.05.2015., 21:42   #184
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
14:7 za houston.

Kakav lagani početak...
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2015., 22:46   #185
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Nadam se da ce uspjet odrzat prednost do kraja
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 18.05.2015., 00:37   #186
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Real prvak europe nakon 20 godina... Ajd barem malo svijetla u tmini za navijače kluba.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2015., 09:01   #187
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ja samo za nogometni real navijam :P

bravo Gilbert5 za prognozu.
  Reply With Quote
Staro 18.05.2015., 23:48   #188
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
fun fact

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 10:56   #189
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Curry / Warriorsi ubija(ju)
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.


Zadnje izmijenjeno od: panda505. 24.05.2015. u 11:04.
panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2015., 08:17   #190
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
37/18/13
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.05.2015., 11:32   #191
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
uz bitnu napomenu da je u prvoj cetvrtini imao sut 0-9. oporaviti se nakon takvog pocetka utakmice i ostvariti takve brojke, strasno.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2015., 11:38   #192
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Bice zanimljivo finale, ova konferencijaka finala su razocarala, prijasnje runde su bile puno kvalitetnije
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 05.06.2015., 09:01   #193
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
kakva utakmica jamesa, ali na kraju opet promasaj za pobjedu. steta, imao je priliku zacepiti jako puno usta
  Reply With Quote
Staro 05.06.2015., 12:06   #194
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
curry mi je najdraži igrač, ali mislim da je james najbolji. lik sam nosi ekipu. klupa im ne postoji. 44 koša u finalu je strašna stvar, a i cijeli playoff igra na razini jordana. takav šut je pogodio prije godinu dana s istog mjesta takđer dok ga je čuvao iggy. james nije stroj da nosi ekipu 48 minuta, na kraju nije imao snage.
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2015., 14:56   #195
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor timmy Pregled postova
curry mi je najdraži igrač, ali mislim da je james najbolji. lik sam nosi ekipu. klupa im ne postoji. 44 koša u finalu je strašna stvar, a i cijeli playoff igra na razini jordana. takav šut je pogodio prije godinu dana s istog mjesta takđer dok ga je čuvao iggy. james nije stroj da nosi ekipu 48 minuta, na kraju nije imao snage.
I na kraju ti to sve dođe džaba jer zbog tog trošenja je promašio najvažniji šut. I nije mu to prvu put ove sezone.

S druge strane Curry ove sezone igra kao u transu. Možda LBJ na svoju individualnu kvalitetu izvuče tekmu ili dvije na njihovu stranu, ali ukupno ne. Ovo je ipak momčadski sport, a LBJ je dobar ali nije MJ...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2015., 15:47   #196
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
To su americke fore, najbolji i sta ti ja sve znam.
James je supak, samoprozvani kralj. Kolik moras bit egocentrik da sam sebe prozoves kraljem?
Ja ne znam gdje vi tu vidite talent, osim fizikalija? Brzi je od svih i jaci od 95%.

Edit: Cavsi imaju srece jer je istok takav kakav je. Na zapadu ne bi prosli do finala sigurno.

Nisam gledao sinoc tekmu, nemam pristup netu, ali nakon opetovane ozljede irvinga, cavsi se mogu nadati samo da ne budu pometeni 4:0.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2015., 23:09   #197
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
a ja recimo mislim da je curry najobicniji sarlatan koji - da igra u cavsima umisto jamesa - bi finale gleda na teveu. danas sam gleda snimku i ako se ne varan, dva clutch suta je zakljucia airballom i blokadom. nekad imam dojam da se zapravo lopta upucena od dodavaca odbije od njegovih ruku prema kosu.

toliko kad vec prozivas amerikance i njihovo emvipijanje. srce one momcadi je bogut-green-igoudala obrambena linija, i zapravo je sreca gsw-ovog trenera sta su mu svi zdravi, prosle godine kad je bogut bia ozlijeden, gsw-a nije bilo nigdi, koji crni curry...

james polaze na fiziku, to stoji - no sto drugo kad ga igoudala u svakoj obrambenoj akciji tresne 5-6 puta po rukama, sto bi drugo treba?

realno lik je sigurno najbolji kosarkas post-jordan ere, to sto se nekom vise ili manje svida, druga je stvar.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2015., 00:26   #198
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
realno lik je sigurno najbolji kosarkas post-jordan ere, to sto se nekom vise ili manje svida, druga je stvar.
ok, njegova statistika ide u prilog tome, ali jbg, nije mi to to. Na stranu sve to kad svojom igrom ne uspijeva učiniti momčad u kojoj igra boljom. 4:1 za gsw je moja prognoza.

Ako me LBJ demantira, skidam mu kapu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2015., 10:33   #199
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
kakva utakmica jamesa, ali na kraju opet promasaj za pobjedu. steta, imao je priliku zacepiti jako puno usta
Da, pa je odčepio mnogo drugih usta na onima koji ga opravdavaju...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2015., 11:29   #200
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
ok, njegova statistika ide u prilog tome, ali jbg, nije mi to to. Na stranu sve to kad svojom igrom ne uspijeva učiniti momčad u kojoj igra boljom. 4:1 za gsw je moja prognoza.

Ako me LBJ demantira, skidam mu kapu.
Kakve gluposti se pisu na ovom forumu, toga ne vidim nigdje drugdje.
Od Clevelanda, momcadi s dna istoka, on napravi kandidata za naslov, svi otadnici ala JR Smith cvjetaju, ali se tvrdi da on ne cini momcad boljom..

Nije ni meni posebno simpatican, ali ne znam zasto je u sportu toliko tesko uvsti malo realnosti.


Curry mi je izrazito antipatican, cijelu sezoju sam protiv warriorsa, ali za njega govoriti da je sarlatan je isto u najmanju ruku smijesno. Ne svidja mi se njegov nacin igre, ali ako nastavi ovako i ne ozlijedi se na putu je da postane najbolji suter ikada.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2015., 12:41   #201
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Ako nebude Irvinga u nastavku,a očito nebude,mislim da Cleveland nema neke šanse...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2015., 12:59   #202
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Na stranu sve to kad svojom igrom ne uspijeva učiniti momčad u kojoj igra boljom.


Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Ako nebude Irvinga u nastavku,a očito nebude,mislim da Cleveland nema neke šanse...
nema ako, irving je 4 mjeseca out.
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2015., 13:16   #203
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
roberto upravo suprotno. lebron cini prosjecne igrace puno boljima, da na njegovo mjesto dode bilo koji drugi igrac, ostala 4 igraca iz petorke se pogube. ni ja ne volim hvalisanje, cak me jako podsjeca na bryanta po tom pitanju, ali daj pogledaj to iz ove perspektive.

najbolji si na svijetu, igras peto finale zaredom (najvise vlastitom zaslugom - on i Jones prvi nakon 50 godina da su to uspjeli), moras biti bezgresan, ako fulas 1 sut - nevaljas, zabijes 44 i izgubis, nevaljas, dopizdi ti da te cijela protivnicka petorka svaku tekmu mlati pa navalis na nekoga, nevaljas

reci kaj oces, ali jos od 90ih nije bilo tolko kompletnog igraca koji je brz ko jedinica, sutira ko krilo, a pod kosem moze dominirati ko klasni centar.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2015., 13:30   #204
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Tko god demantira da je James najbolji igrač današnjice, ujedno i najbolji igrač na svijetu posljednih 7-8 godina, je kompletni moron. On je klasa Duncana, Bryanta i Jordana.

Curry je jedan klasni šuter, sjajnih driblerskih i dobrih dodavačkih mogućnosti i jedna rupa u obrani. Igra u takvom sistemu u kojem uspijeva. Stavi ga u momčad Cavsa umjesto Jamesa i garantiram da Bullse ne bi prošli.

Zadnje izmijenjeno od: ssarik. 06.06.2015. u 15:30. Razlog: sintaksa
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2015., 14:37   #205
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Baš sam juče skinio tekmu i pogledo. Pod kraj je James jedno 3 puta asistirao Mozgovu (centru) i lik je sve promašio, ja krivim rusa .
A ne, jednostavno su u produžecima loše svi odigrali, sve promašili, dok su warsi odigrali solidnu obranu.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2015., 19:06   #206
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ne znam koga to james cini boljim igracem? Stani u kut i cekaj loptu, to je zadatak vecine vanjskih igraca u klivlandu.
Frajer truje, gusi protok i ima vise vise od 1 kontakta po napadu, nisam vidio da su brojke skocile kevinu lovu u regularnoj sezoni? J.r. je oduvjek bio odlican igrac, ne igra niti bolje niti losije nego u proslim klubovima. Zna se njegova uloga.

Tko ne cita blog ispod obruca, preporuka. Covjek zna i prati.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 08:48   #207
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
LBJ je najbolji igrač današnjice, to ne osporavam.

Ali čovjek je u prvoj tekmi u finalu dva tri najbitnija šuta - promašio. Također, nisam vidio da je nešto posebno razigravao suigrače. Dogurao ih je do finala individualnom kvalitetom, a ne time štio je svoje suigrače učinio boljima.

Ja gluposti ne pišem, samo pogledate brojke, i Irving i drugi starosjedioci su pali i u postotku šuta i gotovo svim važnim segmentinma otkad je LBJ tu, a bome i novo pridošli Love i Mozgov. Da ne velim i to kako LBJ ne šljivi trenera 1%, ne poštuje dogovorene akcije i provodi svoju volju na terenu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2015., 14:09   #208
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Da nije LBJa oni bi sigurno došli do finala.

Ma dajte molim vas.
JR Smith, dok ga pukne, je sposoban utrpati 10 fadeaway trica preko ruke, ali isto tako može promašiti i 10 otvorenih šuteva za redom. Mozgov, Shumpert i Smith u Cavsima imaju bolje brojke nego u prijašnjim klubovima, i k tome igraju dosta bolju obranu (ovo posebice vrijedi za Smitha).

Irving je do ove sezone igrao sam u Clevelandu, a od ove sezone igra sa 2 superstara (što se tiče Lovea on je to barem po brojkama u Minnesoti, iako su brojke često isprazni podaci) i često je igrao pod ozljedom pa je normalno da su mu brojke pale. Isto vrijedi i za Lovea koji je bio još bitniji kotačić u Minnesoti nego li je to bio Irving u Clevelandu i još se k tome, po meni, Love uopće ne uklapa u ovaj sistem igre koju Cavsi igraju, ponajviše zbog toga jer ne igra obranu i ne želi biti 2. ili 3. opcija u napadu. Tvrdi da planira ostati u Cavsima ali ako se ne pretvori u stretch četvorku koja može zabiti 3-4 trice po utakmici, uhvatiti 10+ skokova, biti u stanju podijeliti outlet pas ili dva ka Jamesu u kontri ili polukontri (što znam da može), odigrati vrhunsku obranu na četvorci i petici (u što jako sumnjam) mislim da ne će uživati.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 07:08   #209
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
Tko god demantira da je James najbolji igrač današnjice, ujedno i najbolji igrač na svijetu posljednih 7-8 godina, je kompletni moron. On je klasa Duncana, Bryanta i Jordana.

Curry je jedan klasni šuter, sjajnih driblerskih i dobrih dodavačkih mogućnosti i jedna rupa u obrani. Igra u takvom sistemu u kojem uspijeva. Stavi ga u momčad Cavsa umjesto Jamesa i garantiram da Bullse ne bi prošli.
ne mora biti moron, vec nema blage dume o kosarci
  Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 07:18   #210
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
James 31 posto suta, 11 od 35 ako se ne varam. Curry na 21 posto, 5 od 23.

1:1, protivno svih ocekivnja pobjeda cavsa.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na