Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2014., 00:49   #61
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,943
Ja odigrao par sati.
Grafika mi se ne sviđa, na ultra izgleda kao morrowind/oblivion.
O borbi je tesko govorit jer sam igrao s templarom i otkljucao tek par skilova, sutra cu probat malo igrat kao thief/assassin.
Probat cu jos malo preko vikenda, ali sigurno ne vrijedi mjesecne pretplate.
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 04:07   #62
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ne mogu se oteti dojmu da bi Fallout bio puno bolji MMO.
Ovakav fantasy setting je previše isfuran. Ne znam, možda ciljaju na neke nove igrače. Oni koji već plaćaju za jedan MMO se teško, teško prebacuju na nešto drugo. To su dobro osjetili Rift, LOTRO, SWTOR, Conan i ekipa.

Ja sam definitivno odustao kad su objavili cijene i otkad je Imperial rasa dostupna samo uz 25 eura skuplji deluxe tj. "Imperial" paket. To im stvarno nije u redu, onome tko plati 55 eura i onda još svaki mjesec šalje 13 eura pretplate nikakav sadržaj ne bi smio biti nedostupan.
  Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 07:42   #63
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
D:.

Oslobodim 71 Gb, napravim bridge, pokrenem installer - koji je odlučio da je najbolje zanemariti sve skinuto i sad skida 20 Gb ispočetka.

Ostavio da se skida i odoh na posao. Probam preko vikenda ako se skine. Međutim koliko vidim utiske - WOW clone u ES svijetu sa grafikom iz 2009.
Možda griješim, neznam još, ali ne izgleda tako super / duper da bih plačal pretplatu.

Ovo sr*nje sa CE da ne spominjem.
Za 25€ više možete dobiti i kompletnu igru !
-->
Skinuo igru, poruka not enough HDD.

Pogledam 30 Gb na SSD, sekundarnoj particiji.

Pronjuškam okolo - trebaš realno 61 Gb slobodno.
Pa ako ti nije na C: , onda i preko command promt složiti bridge C: --> D:.

Oslobodim 71 Gb, napravim bridge, pokrenem installer - koji je odlučio da je najbolje zanemariti sve skinuto i sad skida 20 Gb ispočetka.

Ostavio da se skida i odoh na posao. Probam preko vikenda ako se skine. Međutim koliko vidim utiske - WOW clone u ES svijetu sa grafikom iz 2009.
Možda griješim, neznam još, ali ne izgleda tako super / duper da bih plačal pretplatu.

Ovo sr*nje sa CE da ne spominjem.
Za 25€ više možete dobiti i kompletnu igru !
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 10:10   #64
theobromine
Premium
Moj komp
 
theobromine's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
theobromine je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 12:30   #65
blankyboy
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Karlovac
Postovi: 108
D:.

Oslobodim 71 Gb, napravim bridge, pokrenem installer - koji je odlučio da je najbolje zanemariti sve skinuto i sad skida 20 Gb ispočetka.

Ostavio da se skida i odoh na posao. Probam preko vikenda ako se skine. Međutim koliko vidim utiske - WOW clone u ES svijetu sa grafikom iz 2009.
Možda griješim, neznam još, ali ne izgleda tako super / duper da bih plačal pretplatu.

Ovo sr*nje sa CE da ne spominjem.
Za 25€ više možete dobiti i kompletnu igru !
isti problem.. totalno mi je diglo tlak sad to da ponovno skidam 20gb -.- koma
-->
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
Skinuo igru, poruka not enough HDD.

Pogledam 30 Gb na SSD, sekundarnoj particiji.

Pronjuškam okolo - trebaš realno 61 Gb slobodno.
Pa ako ti nije na C: , onda i preko command promt složiti bridge C: --> D:.

Oslobodim 71 Gb, napravim bridge, pokrenem installer - koji je odlučio da je najbolje zanemariti sve skinuto i sad skida 20 Gb ispočetka.

Ostavio da se skida i odoh na posao. Probam preko vikenda ako se skine. Međutim koliko vidim utiske - WOW clone u ES svijetu sa grafikom iz 2009.
Možda griješim, neznam još, ali ne izgleda tako super / duper da bih plačal pretplatu.

Ovo sr*nje sa CE da ne spominjem.
Za 25€ više možete dobiti i kompletnu igru !
isti problem.. totalno mi je diglo tlak sad to da ponovno skidam 20gb -.- koma
blankyboy je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 18:16   #66
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Malo sam probrljao, i nisam baš ostao paf.
Na stranu grafika (koja čak i nije loša, pogotovo za MMO; svakako mi je privlačnija od WoW šarenila), jako mi smeta odvratni osjećaj da lik ne hoda nego klizi (kao i u Skyrimu), FOV koji se ne može povećati i skroz bezvezno izvedena borba. Inventar je donekle dobro riješen (iako bi to moglo puno bolje), dijalozi pregledni (glasovi dobro odrađeni, bar ono što sam vidio tj. čuo), skillovi i sam sistem napredovanja solidno posloženi (opet, u usporedbi sa Skyrimom) - generalno, imam dojam da se dizajnom ovaj put nije toliko išlo na ruku konzolama.

Sve u svemu, nikakva revolucija. Ne vidim se kako uopće igram čak ni F2P model, a kamoli uz pretplatu .. baš me zanima kako će se prodavati i koliko će im trebati da pretplatu ukinu.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 10:06   #67
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Stigao mi beta key, ali sad se nekako premisljmam da li da gubim vrijeme na ovu igru.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 10:31   #68
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ja ću pričekati da propadne, pa ću se priključiti kad krenu s F2P modelom.
Po prvim reakcijama (na betu) ovo izgleda jako izgledno
Vaše prognoze?
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 12:19   #69
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Nakon par sat igranja - neočekivano sam promijenio mišljenje !

Nakon vojske WOW klonova, koji su bili lošiji od WOW-a u svakom pogledu, ovo je nešto novo ...

Gro ljudi se žali na grafiku, pa sam očekivao smeće, ali realno za MMO ovo je vrlo dobra grafika. Skyrim grafika će biti u MMO-ima jednom, ali ne tako skoro. Generalno za jedan MMO igra izgleda dobro.

Questa se polako i nema žurbe.
Kad sam igrao WOW, AOC, WAR, Aion, SWTOR -itd, uvijek je žurba na max lvl i onda gear grind jer nema ničeg osim toga.

Ovo je Elder Scrolls i igra se kao ES. Polako, priča se razvija, side questovi pridonose priči ...

Questova ima dovoljno. Nije previeš, pa da neznaš di je glava, a gdje rep. Ali niti premalo, pa da ostaneš na suhom.

Lvl-anje je putem questova.
Za razliku od klonova, teško da će netko do max lvl-a grindanjem i power levelingom. Ne velim da se nemože, ali cijeli štih igre je drugačiji.

Igram sad nekih 5+ sati u komadu i mogu reći da mi se igra jako sviđa.
Shvačam zašto nekome tko je navikao na klasičane MMO-e ovo ne valja. Ili ako je očekivao Skyrim MMO. Međutim meni koji nisam očekivao ništa, igra je super.

To je barem moj prvi utisak.
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 12:51   #70
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
To je tvoja odluka, da polako questaš. Većina ljudi odraslih na grind MMO-ima se s tim questovima i pričom neće puno zamarati. Njih samo zanima kako što prije doći do max levela i krenuti s PVP-om.

Usporedba sa Skyrimom je neizbježna i ova igra, pošto je skuplja, bi trebala u svakom slučaju ponuditi više questova, više klasa, veći svijet...
Ako igra ponudi solidnih 30 dana, ali onda opet isti repetitivni endgame sadržaj čak i fanovi ES serijala će brzo gasiti pretplate.

Kolekcija dosadašnjih online recenzija:
ESO Beta Megathread @ Reddit

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 09.02.2014. u 13:21.
  Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 16:04   #71
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Sad sam vidio u nekim komentarima da iste predmete (čak i one bitne za quest) svi vide, odnosno najbrži pokupi a ostali nesretnici čekaju na ponovni spawn; vrijedi i za chestove, itd.
Jel to stvarno tako?
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 17:43   #72
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Koliko sam ja skužio, loot od bossa i mobova iz dungeona je samo tvoj, nema prepirki oko toga kome što treba ići.
A ostalo je normalno kao u svakom MMO-u. Ako trebaš skupit npr. neko bilje koje raste okolo onda to svi mogu pokupiti i trebaš biti brži. Prvi tjedan dana će biti kaos u starting područjima, ali kasnije to neće biti neki problem.
  Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 18:32   #73
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
A i respawn timere će tweekat. To je MMO, trebat će dosta vremena da se izglanca. Pa hebote levelanje u Wowu je nekoliko godina bilo zamorno i teško. Po meni takvo i mora biti.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 22:29   #74
Awelorn
Premium
Moj komp
 
Awelorn's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 134
Upravo odigrao 2 dana bete

Moram reci da sam ocekivao vise.

Grafika je po meni ok, igrao sam sve na ultra is sve izgleda ok.
Naravno da nije kao u single player igrama ali je ok.
Svijet i mobovi izledaju dobro.
Moram reci da voice acting na questovima stvarno puno znaci.Vise se uzivis u igru.Muzika u igri je stvarno dobra.

Naravno nema onog osjecaja istrazivanja kao u Skyrimu ali ipak igrao sam samo do lvl 10 za sada

Ono sto mi se nije svidjelo je combat.Igranje iz prvog lica totalno beskorino i neupotrebljivo!!!Ocito je da su sve podredili konzolama
Ponekad se tesko kretat i koristit spellove takoder nema nekog osjecaja povezanosti kada ih se koristi.

Takoder uz to sta ce igra kostat 60 dolara plus 15 dolara mjesecno
ovo sta su najavili da za colector pack dobijes Imperial Rasu plus mozes izabrat neku rasu i igrat u bilo kojoj frakciji je totalni bullshit i pay to win!

Mislim da ce to vrlo brzo ici F2p!
Awelorn je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 23:36   #75
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ma ili stvarno ne vjeruju u igru i samo žele izmusti što više love na lansiranju, ili im je financijski odjel pijan cijelo vrijeme.
Čak i standardni pre-order paket je lud. Tko to kupi moći će sa svakom rasom igrati u svakom savezu. ?!
Ne znam, stvarno ne znam... Nikad ni za jednu igru nisam radio pre-order, pa ne pratim to. Ali sumnjam da je ijedan mmo ovakve bonuse dao.
Pa ovo je trenutno cash shop igra s pretplatom. Fuj.
  Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 01:12   #76
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
Citiraj:
Autor Awelorn Pregled postova
Upravo odigrao 2 dana bete

Moram reci da sam ocekivao vise.

Grafika je po meni ok, igrao sam sve na ultra is sve izgleda ok.
Naravno da nije kao u single player igrama ali je ok.
Svijet i mobovi izledaju dobro.
Moram reci da voice acting na questovima stvarno puno znaci.Vise se uzivis u igru.Muzika u igri je stvarno dobra.

Naravno nema onog osjecaja istrazivanja kao u Skyrimu ali ipak igrao sam samo do lvl 10 za sada

Ono sto mi se nije svidjelo je combat.Igranje iz prvog lica totalno beskorino i neupotrebljivo!!!Ocito je da su sve podredili konzolama
Ponekad se tesko kretat i koristit spellove takoder nema nekog osjecaja povezanosti kada ih se koristi.

Takoder uz to sta ce igra kostat 60 dolara plus 15 dolara mjesecno
ovo sta su najavili da za colector pack dobijes Imperial Rasu plus mozes izabrat neku rasu i igrat u bilo kojoj frakciji je totalni bullshit i pay to win!

Mislim da ce to vrlo brzo ici F2p!
Volim kad netko koristi riječi koje ne razumije.

Daj mi molim te objasni pay2win komponentu nečega što nikako ne utječe na recimo PVP.
HAL je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 01:39   #77
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Nemojmo sada pokrenuti raspravu oko toga što je zapravo p2w, a što nije.
Mislim da se svi slažemo da dostupnost bitnog sadržaja, kao što je čitava jedna rasa, te njezini bonusi i perkovi, ne bi trebala biti ograničena samo na one koji unaprijed plate popriličan ili bilo kakav iznos.
Ovakve stvari mogu utjecati na samu igru. Pa uskoro će se utvrditi koje su najbolje race+class kombinacije, i onda ćeš praktično samo tu kombinaciju vidjati u sva tri saveza.

Čitav ovaj "pre-order trend" nikako nije dobar za industriju igara, a još manje za nas korisnike.
  Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 01:53   #78
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Meni je igra jednostavno predosadna. Danas sam zaigral Skyrim i tam je zanimljivo putovat cak i slusat dijaloge ili citat subtitlove a u ovoj mi je to muka. Najgore mi je kaj mi se igra cini ispraznom i "generickom". Za tu lovu sam ocekival nesto puno bolje. Ovak je valjda samo jos jedna prosjecana MMO.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 02:06   #79
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Istina, umjesto da naprave najbolji F2P MMO na svijetu oni su napravili još jedan "prosječan MMO".


Ja sam opet zaigrao Morrowind, evo taman ubio Dagoth Ura po 473. put.
Skoro mi ga žao. Vidi kako je zgodan

  Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 10:45   #80
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
podsjeca me na daikatanu xD
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 13:46   #81
Awelorn
Premium
Moj komp
 
Awelorn's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 134
Citiraj:
Autor HAL Pregled postova
Volim kad netko koristi riječi koje ne razumije.

Daj mi molim te objasni pay2win komponentu nečega što nikako ne utječe na recimo PVP.
Evo ti primjer kupis colectors edition gdje dobijes Imperials koji nitko tko je kupio normalno igru nema.Imperialsi imaju posebne racial statse.

Nije li to pay2win?

U sve to placanje igre i mjesecne naknade igra ima cash shop

Evo sto su napisali na sluzbenoj stranici:

"Gameplay benefits within this edition have been designed to avoid bestowing unfair advantages over players who do not purchase this special edition. This is cool content designed for some of our biggest fans who wish to have something different from other collector’s editions in the market. The only other alternative would have been to offer a collector’s edition that offers no in-game items whatsoever. That simply didn’t seem fair to fans who are excited about the game and want some special digital items".

Navode kako nece imati nikakve prednosti a onda kazu da ces ipak dobiti neke iteme odmah na startu ukljucujuci i prsten s koji daje expiriance boost i treasure map.Daj 20dolara vise i imat ces bolje stvari
Ne to nije pay2win uopce.....

A ovu prvu tvoju recenicu necu ni komentirat.

Zadnje izmijenjeno od: Awelorn. 10.02.2014. u 14:16.
Awelorn je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 14:10   #82
Gism
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Igrao sam nekih 30 minuta i blago rečeno katastrofa...Animacije nisu fluidne (likovi se kreću kao da imaju metlu u dupetu) i borba je vrlo loše izvedena. Bolje bi im bilo da se uhvate Elder Scrolls-a 6...
Gism je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 14:18   #83
Awelorn
Premium
Moj komp
 
Awelorn's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 134
Citiraj:
Autor Gism Pregled postova
Igrao sam nekih 30 minuta i blago rečeno katastrofa...Animacije nisu fluidne (likovi se kreću kao da imaju metlu u dupetu) i borba je vrlo loše izvedena. Bolje bi im bilo da se uhvate Elder Scrolls-a 6...

Slazem se s tobom,combat je bas nekako lose napravljen.
Awelorn je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 17:38   #84
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
kakvo razočaranje što se tiče mjesečne predplate.
Znači nije im dovoljno što kupiš igru, nego bi još novaca svaki mjesec.
Volim Elder scrolls serijal ,ali ovo me je apsolutno odbilo od kupovanja.
Kako pišete sigurno će projekt propasti i postati F2p. Samo zbog pohlepe.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 18:15   #85
Awelorn
Premium
Moj komp
 
Awelorn's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 134
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
kakvo razočaranje što se tiče mjesečne predplate.
Znači nije im dovoljno što kupiš igru, nego bi još novaca svaki mjesec.
Volim Elder scrolls serijal ,ali ovo me je apsolutno odbilo od kupovanja.
Kako pišete sigurno će projekt propasti i postati F2p. Samo zbog pohlepe.
Bas dok sam igrao betu smo nas 10 napravili guild cisto da vidimo sto guild daje i svi smo se nekako slozili da je sve skupa jedan prosjecni mmo.
samo sto je ime elder scrolls
Awelorn je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 20:00   #86
arnso
Premium
Moj komp
 
arnso's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 79
Evo danas sam malo odigrao Betu i moram reći da me kao dugogodišnjeg igrača WoW-a i nekog tko je igrao neko vrijeme GW2 i RIFT nije impresioniralo...

Grafika mi je ok ali combat mi se nikako ne svida. U prvom licu mi se nikako ne sviđa jer nikad ni jedan MMO nisam igrao u prvom licu a ako igraš u 3. licu, ne možeš ništa pogoditi.

Također mi se ne sviđa plaćanje svaki mjesec za neku tako po mom mišljenju prosječnu igru koja kako mi se čini, neće ispuniti očekivanja igrača.
arnso je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 21:14   #87
barbir
Registered User
Moj komp
 
barbir's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Žrnovnica
Postovi: 40
Ja sam također dobia beta key al nisan ima vrimena isprobat, očito nisam ništa propustia.
barbir je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 19:12   #88
kule323
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Jel kome izbacila igra nekakav Eror 103?
kule323 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 21:08   #89
alucard69
Premium
 
alucard69's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Mos Eisley
Postovi: 69
Citiraj:
Autor kule323 Pregled postova
Jel kome izbacila igra nekakav Eror 103?
Da dragani, prošo kurvin pir kako bi se reklo
Serveri su off, jer je beta offline, pa ti se klijent nema na što spojit i izbacuje error.

Siguran sam da si čitao mail u kojem si dobio beta invite vidio da piše da beta traje od 7.-10.02.
__________________
alucard69 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 03:12   #90
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
Citiraj:
Autor Awelorn Pregled postova
Evo ti primjer kupis colectors edition gdje dobijes Imperials koji nitko tko je kupio normalno igru nema.Imperialsi imaju posebne racial statse.

Nije li to pay2win?

U sve to placanje igre i mjesecne naknade igra ima cash shop

Evo sto su napisali na sluzbenoj stranici:

"Gameplay benefits within this edition have been designed to avoid bestowing unfair advantages over players who do not purchase this special edition. This is cool content designed for some of our biggest fans who wish to have something different from other collector’s editions in the market. The only other alternative would have been to offer a collector’s edition that offers no in-game items whatsoever. That simply didn’t seem fair to fans who are excited about the game and want some special digital items".

Navode kako nece imati nikakve prednosti a onda kazu da ces ipak dobiti neke iteme odmah na startu ukljucujuci i prsten s koji daje expiriance boost i treasure map.Daj 20dolara vise i imat ces bolje stvari
Ne to nije pay2win uopce.....

A ovu prvu tvoju recenicu necu ni komentirat.
Dakle kao što sam rekao, ljudi nebi trebali korisititi riječi koje ne razumiju. P2W se uvijek korisiti za komponentu PVP-a, dakle ti sa ovim nekim prstenom nećeš nikog lakše ubiti u PVP-u, niti će ti racial ability od Imperialsa ikada pomoći.

Već igram MMO-e preko 10 godina i znam dobro što znači P2W, ovo jednostavno nije to. Gotovo svaki MMO za koji sam napravio preorder je imao takav neki prsten za XP boost, nekakav cool mount, itd. i uvijek to postane sranje nakon levela 5 valjda.

Za cash shop nisam vidio da postoji, niti je do sada potvrđeno da će biti u igri, ukoliko ga bude onda će sami sebi zabiti odjednom dosta čavala u ljes, a igra će propasti u roku od 3 mjeseca.
HAL je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na