Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 26.03.2021., 11:55   #301
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Evo nam još jednog mazanja očiju. Ne znam postoji li itko tko vjeruje ovome

https://www.bbc.co.uk/sport/formula1/56530183
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 26.03.2021., 14:19   #302
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Evo nam još jednog mazanja očiju. Ne znam postoji li itko tko vjeruje ovome

https://www.bbc.co.uk/sport/formula1/56530183
ma, bolje ne komentirat takve izjave.

P1:


Da se nadovezem na Drive to survive: Serija je napravljena za one koji ne prate F1. Puno animljivih trenutaka uopce nije spomenuto. Za nekog ko prati F1 je vise zbunjoza. Jedino dobro da se malo baci oko na "backstage", al ni tu nista spektakularno nema za vidit.
pci_e3x je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.03.2021., 16:29   #303
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Gledajući treninge. ovo bi mogla biti zanimljiva sezona, napokon. A mečka svira u McL kao violina, hehe. A i kužim da će Sainz napljuskati Leclerca ko balavca ovu sezonu ako mu dopuste.
Prki je offline  
Staro 26.03.2021., 17:08   #304
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Gledajući treninge. ovo bi mogla biti zanimljiva sezona, napokon. A mečka svira u McL kao violina, hehe. A i kužim da će Sainz napljuskati Leclerca ko balavca ovu sezonu ako mu dopuste.

nisam to htio prvi reci, ali taj decko je u samom vrhu.
jedino tu bi ferrari jako mogao prste gurati jer je njima leclerc njihova zlatna krava.

ono sto me razocarava je NIKAKAV pace Renola, izgledaju gore nego na startu prosle sezone, a uz sve kadrovske promjene u upravi sa likovima koji nemaju istuskva u F1 im se ne pise dobro.
alonsa vec vidim sa parom iz usiju
no sto me veseli, ako je P1 i P2 ikakav pokazatelj, je zgusnut grid. no sutra ce se znati vise.



e da, i Yuki ima vatre u sebi, al se izgalami na radio
King of 4 je offline  
Staro 26.03.2021., 17:14   #305
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Odgledao sam na SK1 ovaj drugi trening i neznam sta bi reko za komentatore. Trude se decki ali toliko gresaka i toliko neznanja u vezi piktorgrama, promaknutih detalja (oko guma/vremena na razlicitim gumama), krivo prevedenih poruka vozaca na team radio, i price nevezne za treneing....nadam se samo da ce se ispraksirati kako sezona krene, treba im dati sansu ali za danasnji prijenos 3/10.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 26.03.2021., 18:11   #306
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
A zato samo SKY F1, ništa drugo. Malo prije završi prijenos, tisuće detalja objašnjeno.
Prki je offline  
Staro 26.03.2021., 19:07   #307
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
A zato samo SKY F1, ništa drugo. Malo prije završi prijenos, tisuće detalja objašnjeno.
To je takva kvaliteta rijetko viđeno. Gledao sam svih 24 sata predsezonskih testiranja. Lijepo se čovjek nasmije s njima, čuje svasta, vidi sve. Baš odlično.
Mihael je offline  
Staro 26.03.2021., 19:19   #308
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Odgledao sam na SK1 ovaj drugi trening i neznam sta bi reko za komentatore. Trude se decki ali toliko gresaka i toliko neznanja u vezi piktorgrama, promaknutih detalja (oko guma/vremena na razlicitim gumama), krivo prevedenih poruka vozaca na team radio, i price nevezne za treneing....nadam se samo da ce se ispraksirati kako sezona krene, treba im dati sansu ali za danasnji prijenos 3/10.
Ja sam također u dilemi koje komentatore slušati. Godinama slušam Pavla i Srđana, dok mi ovi sa SK1 HR se trude. Vjerovatno ću snimiti prvu trku, pa ih uporediti. Najviše cijenim kad komentatori predviđaju razvoj utrke, tj ko bolje pogađa ishod.

Za sad sam zadovoljan Hondom (4 bolida u 10). Jedva čekam sutrašnji dan.
3, 2, 1 kreni, navijam za 11,22, 33
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 26.03.2021., 21:02   #309
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 27.03.2021., 12:24   #310
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Odgledao drive to survive. Isplati se pogledati za neke sočne stvari koje ne možeš vidjeti ovako 😁

Od nove sezone očekujem još jednu dominaciju Mercedesa 😣

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.03.2021., 14:06   #311
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Ni dalje ništa ne znamo
Još malo
Mihael je offline  
Staro 27.03.2021., 14:52   #312
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Najveći dobitak ove sezone je Hondin motor, samo da su i izdržljivost podigli na razinu snage i moglo bi biti svašta.
Prki je offline  
Staro 27.03.2021., 15:51   #313
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
navodno su opet na razini tj. malo i manje od "size zero" koncepta valicine motora na sto su pikirali iz braka s mcl., zato i je na guzi od rb opet odradjena liposukcija, a i teziste je prebaceno jos nize, skinuo se i poneki kg težine - najdalje u tom smjeru su otisli od sva 4 proizvodjaca, na struji se nije nis radilo, ali su zato pojacali benzinske konje...sad hoce li biti dovoljno za borbu sa merc uz ostala poboljsanja na bolidu vidjet cemo za kojih pol vure.

kazu da su prestigli proslogodisnji merc po snazi, no merc je sam na prezentaciji bolida rekao da su dosta snage izvukli iz masine za ovu sezonu tako da mislim da je merc i dalje u prednosti sto se same snage tice.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 27.03.2021., 15:59   #314
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Di je ona Ivanova fantasy liga kod?
King of 4 je offline  
Staro 27.03.2021., 16:24   #315
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Nikita mazaspin hahahaha
Đorđe u Q2
Juki wow

Q2
E moj Perez
Q3
Bravo Max, mega lap

Zadnje izmijenjeno od: Mihael. 27.03.2021. u 17:04.
Mihael je offline  
Staro 27.03.2021., 16:29   #316
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
F1 sezona 2021

Ne mogu se ulogirati iz nekog razloga, pogledaj u starim postovima.

EDIT: Našao...
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ako je netko i dalje za F1 Fantasy, evo vam link i league code pa se ubacite
https://fantasy.formula1.com/league/70256
8d430b0cb5

Ako imaš F1 Play aplikaciju, odi na Join League. Nadi PCE i šifra je GRQEN2Y, tamo je prediction challenge.

Otkud je samo Ferrari iskopao ovaj Q2, wow
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 27.03.2021. u 17:08.
1v@n je offline  
Staro 27.03.2021., 17:15   #317
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
ferkan mi je najvece iznenadjenje(osim ako lcl nije izvukao neki one time magic lap).
AT zeznuo Yukia, isto kao i RB Pereza - oboje su trebali ici na softu u Q2 kad su im brži momcadski kolege i sa vise staža u bolidu isli na mediumu.

AM za sada los, Alpine isto losa, bolja vremena sam ocekivao od MCL.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 27.03.2021., 17:52   #318
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Max stvarno outclass-ao cijeli grid. Kakav ubermensh, wow.
GoGzS je offline  
Staro 27.03.2021., 19:46   #319
PlayerName
Premium
Moj komp
 
PlayerName's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Našice
Postovi: 125
Pozitivno izneneđen. Meca nije prva, nadam se da će biti zabavna utrka...

Poslano sa mog HD1903 koristeći Tapatalk
__________________
PlayerName je offline  
Staro 27.03.2021., 19:51   #320
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
I evo Lewisovog plakanja... floor rules su tu da se Mercedes zaustavi yadda yadda... koji sore loser, goddamn.
GoGzS je offline  
Staro 27.03.2021., 19:58   #321
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Javio se i Otmač Šnaucer, sef zelenog Mercedesa:

Citiraj:
When we last raced here in Bahrain – just four months ago – we were heading for a podium, on merit, before a power unit issue ended Checo's race.

"We will not be anywhere near that kind of performance here now, and the direct cause of that performance drop-off is the new-for-2021 aero regulations, imposed on all the teams.

"If you compare the qualifying times between those two races here in Bahrain, now and four months ago, it looks like the high-rake aero philosophy cars have gained around a second per lap compared to the low-rake aero philosophy cars.
Ali krajnji odraz licemjerstva dolazi tek ovdje:

Citiraj:
And when I say I'm not happy, I mean I'm not happy for our two great drivers; I'm not happy for the 500 great men and women who designed, built and are now running our new car; and I'm not happy for our sponsor-partners or our fans, either
Bata prekopirao tudi bolid od A-Z i sad se zali sta su zakinuti promjenom pravila, gustam ko svinja u blatu


Citiraj:
After carefully analysing data from testing and this weekend, it is clear that the new-for-2021 aero regulations have impacted cars with a low-rake aero philosophy significantly more damagingly than cars with a high-rake aero philosophy. We cannot make a change to a high-rake aero philosophy car even if we wanted to, and neither can Mercedes, because the suspension on this year's cars has been homologated
Ferrari je prosle godine, tj realnije receno prije par mjeseci, na istoj stazi bio gotovo 2 sekunde sporiji od Mercedesa u kvalama, danas je Leclerc ispod desetinke od Bottine, te ispod 3 desetinke iza Hamiltona. Max prosle sezone 4 desetinke iza Ham, ove sezone 4 desetinke ispred

Zadnje izmijenjeno od: FerrZG. 27.03.2021. u 20:17.
FerrZG je offline  
Staro 27.03.2021., 20:26   #322
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Šteta što druga trka ide tek za 3 sedmice. RB je mogao imati prednost, dok se
iznenađeni Mercedes ne snađe. Hondin motor najzaslužniji (vidljivo po AT).
Mercedes naučio biti dominantan, bojim se da će nešto izkemijati da se izjednači.
Sutra extra zanimljiva trka. Perez 5-6 sutra.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 27.03.2021., 20:29   #323
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
ubacio se u ivanovu ligu ali tek sad sam napravio ekpe pa će mi bodovi od ove tekme neće.
bum ja stigao hendikep

EDIT: zašto šef zelenog mercedesa ne smije reći da nije zadovoljan? pa ni ja ne bi bio zadovoljan. ako su cijelo vrijeme prvi i sada nisu - pa to je ekipa koja cilja na prvo mjesto i sve ostalo je govno i ne smiju biti zadovoljni. svašta.
brazil u nogometu cilja na prvo mjesto i sve ostalo je ravno katastrofi. neće slavit broncu sigurno. ko gubi nek se žali - zlatno pravilo
tizhu je offline  
Staro 27.03.2021., 20:48   #324
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Ma nema teorije da je ovo zbog Hodinih motora, tu je aerodinamika odigrala najvazniju ulogu (AT je ionako kopija proslogidisnjeg RBa kao sto i RP/Aston sad kopira opet Mercedes) i kolko god mi sad tu prozivali kako Merc kuka istina je da je FIA isla na ruku bolidima sa vecim nagibom ali to je tako uvijek bilo kad jedan tim dominira par godina gleda se da se pravila promjene da im se srezu krila.
E sad kolko ce trebati Mercedesu da smisli nesto da nadoknadi gubitka to je pitanje.

RB je kukao (Narocito Helmut ) godinama pa eto sad im je FIA uslisila kunjavu i sad je samo pitanje hoce uspjeti skupit dobru zalihu dok Mercedes nesto ne smisli (kao BrawnGP koji je imao 6-7 utrka fore dok drugi nisu donijeli double diffusor ).

Jedino sto je to sad u formuli teze i manje izvedivo zbog sustava tokena tako da moguce da Merc ove godine ni ne uspije to rjesit jer nemaju tokena da samo tako promjene ovjes/nagib.

Jedino Hass moze, oni nisu potrosili nijedan token i vec su optisali ovu godinu .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 27.03.2021. u 21:04.
Lewis je offline  
Staro 27.03.2021., 21:00   #325
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Ma nema teorije da je ovo zbog Hodinih motora, tu je aerodinamika odigrala najvazniju ulogu (AT je ionako kopija proslogidisnjeg RBa kao sto i RP/Aston sad kopira opet Mercedes) i kolko god mi sad tu prozivali kako Merc kuka istina je da je FIA isla na ruku bolidima sa vecim nagibom ali to je tako uvijek bilo kad jedan tim dominira par godina gleda se da se pravila promjene da im se srezu krila.
E sad kolko ce trebati Mercedesu da smisli nesto da nadoknadi gubitka to je pitanje.

RB je kukao (Narocito Helmut ) godinama pa eto sad im je FIA uslisila kunjavu i sad je samo pitanje hoce uspjeti skupit dobru zalihu dok Mercedes nesto ne smisli (kao BrawnGP koji je imao 6-7 utrka fore dok drugi nisu donijeli double diffusor ).

Jedino sto je to sad u formuli teze i manje izvedivo zbog sustava tokena tako d amoguce da Merc ove godine ni ne uspije to rjesit jer nemaju tokena da samo tako promjene ovjes/nagib.

Jeidno Hass moze, oni nisu potrosili nijedan token i vec su optisali ovu godinu .
Uglavnom stoje te činjenice, ali je i činjenica da je motor jači za cca 40ks.
Snimio kvalifikacije. Najdraže mi pritisnuti pauzu da vidim izraz Mercedesove ekipe, nakon saznanja da nisu prvi.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 27.03.2021., 21:58   #326
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Ako je rb toliko dominantan, perez bi izi mogao biti 4. A ne bi se uopće čudio 3. Mjestu.
Mihael je offline  
Staro 27.03.2021., 22:09   #327
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Meni se cini da je ova prica ok nagiba bolida preuvelicana, do pred testiranja je bila obrnuta prica, odnosno da ce bolje proci low rake bolidi, sad se spina naopako...da rake u kombinaciji s novim pravilima ima toliko velik utjecaj merc bi još prošle sezone jako razmišljao da upakira jaci nagib.

Rb je išlo na ruku to da se nisu drasticno mijenjali bolidi pa su mogli izliječiti mane stražnjeg kraja od prošle sezone, njima je zadnjih nekolko god. ulaz u sezonu bio loš dok nisu prokužili bolid-kako bi sezona odmicala tako bi otključavali potencijal, ove sezone to im se nije dogodilo jer nisu imali kaj prokužiti vec samo upgrejdati.

Btw. merc je na mediumu bio brži...kak sad to staviti u jednadžbu sa nagibom i slaganjem pravila za high rake bolide...ugl. ne vjerujem u te polu teorije zavjere, jednostavno mislim da ce merc kroz par utrka vratiti brzinu i na softu kad poštelaju bolide,malo su sad u traženju setupa.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 27.03.2021. u 22:16.
Gigi1 je offline  
Staro 27.03.2021., 22:26   #328
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Tebi se cini ? Pa vecina strucnjaka tvrde da je low rake sad u deficitu so ovim promjenama.
Ali Ok tebi se i cinilo da je AMR sam dizajnirao bolid i da nije kopirao Mercedes W11/W12 kad odjednom sad ga muci(o) isti problem od mjenjaca pa do low rakea .

BTW ako si pratio Merc je podigo rake kolko ide bez da moraju bas sve redizajnirat (jer nemogu zbog tokena).

Ali Ok, Toto se nesto prijetio da imaju jos nesto za pokazati samo nije reko na koju utrku ce to dovesti. Sto se tice long run pacea to cemo tek vidjeti ali Merc nije los na Medium gumama dok recimo AT je odlicna na Softu a prosjecan na Medium gumama.
Dok ne vidimo race pace i potrosnju guma sutra tesko je nesto znati.

Nego nemojte zaboravit da se nocas pomice sat pa da nebi neko krivo isplaniroa kad gledati utrku sutra .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 27.03.2021., 22:32   #329
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
Ako je rb toliko dominantan, perez bi izi mogao biti 4. A ne bi se uopće čudio 3. Mjestu.
Ima logike, jeste da će mu trebati još 2-3 utrke da se prilagodi bolidu i približi Maxu,
ali sutra šestorica ispred njega startaju na softu i tu vidim šansu.
Je li sutra moguće da Yuki sustigne Alonsa?.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 28.03.2021., 01:28   #330
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Ima logike, jeste da će mu trebati još 2-3 utrke da se prilagodi bolidu i približi Maxu,
ali sutra šestorica ispred njega startaju na softu i tu vidim šansu.
Je li sutra moguće da Yuki sustigne Alonsa?.
Sustigne? Pa biti će čudno da ga ne prestigne. Alonso, best case scenario ako ne bude odustajanja naprijed, moze završiti 9-10
Sve iznad toga je bonus
King of 4 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na