Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.09.2021., 19:35   #1261
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,526
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Kako ste zadovoljni sa HPB SuperSmart? Razmišljam se skroz prebaciti sa PBZ-a. Radi li kartica normalno sa Revolutom i Curveom? Ima li nešto dodatno za pripaziti?
Ja sam prezadovoljan (pogotovo s obzirom na cijenu).

mBanking proizvodi Infinum koji je radio i bivši mBanking od Erste, veoma su slični (samo je umjesto plave boje crvena). U ovih godinu i pol koliko ga koristim nemam zamjerke, radi savršeno. Možeš ga skinuti sa Google Playa pa imaš demo mod ukoliko te zanimaju funkcionalnosti.

Revolut nadoplata radi bez problema, s time da sad ćeš dobiti Visu (jer prelaze na Visu), a ja sam još uvijek na Mastercardu, ali ne vidim da se netko po forumima žalio da mu ne radi.

Jedini nedostatak je manjak bankomata, a od nedavno i ako podižeš novce u pošti se naplaćuje naknada (što je prilično glupo, jer do nedavno su se reklamirali kako je svaka pošta banka), ali eto, ja koristim Revolut uz HPB pa do sad nisam imao problema s podizanjem gotovine.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 21:24   #1262
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,145
@tiki66, hvala za info. Otvorio sam račun preko video poziva, samo još moram do banke za aktivaciju. Vidim da su mi bankomati u Rijeci čak i na ok pozicijama, ništa lošije od PBZ-a.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 22:04   #1263
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Supersmart je odlican proizvod, jedini u HR takav. Manjak bankomata se rijesi preko revoluta jedino sto se revolut nesto poceo neckati oko toga isto. Ako ti nije do bankomata supersmart mila majka.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 09:08   #1264
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,526
Mislim da ćeš biti zadovoljan. Frend je na PBZ-u i kaže da im je aplikacija banana, na HPB-ovu stvarno nemam zamjerke.

Kad si već u banci, ako ti treba pristup i eGrađanima, reci da ti daju odmah dokument "Upitnik" kojeg moraš ispuniti pa onda preko mbankinga napraviš pristup i za egrađane.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 10:21   #1265
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Mislim da ćeš biti zadovoljan. Frend je na PBZ-u i kaže da im je aplikacija banana, na HPB-ovu stvarno nemam zamjerke.
"Nova" PBZ aplikacija ima svoje mušice i imaju čudan način ažuriranja da aplikacija bude nedostupna cijeli vikend, ali u usporedbi sa HPB-ovom ima PUNO više mogućnosti. Autorizacija push porukom, withsave, pregled i prijevremena otplata obročnog plaćanja po kartici, reaktivacija kodom i slično.
Daleko je to od "banane", što što je nekim ljudima stara bila bolja stvar je ukusa.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 10:27   #1266
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,145
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Kad si već u banci, ako ti treba pristup i eGrađanima, reci da ti daju odmah dokument "Upitnik" kojeg moraš ispuniti pa onda preko mbankinga napraviš pristup i za egrađane.
Trebat će, tnx.

@franzD, istina da ima više opcija od stare, ali meni osobno je dosad trebala samo reaktivacija kodom od novih fićra.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 10:44   #1267
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Još jedna preporuka za mHPB. Stvarno ok aplikacija i banka.
Kao što su napisali već, jedino što sam za sada primijetio da fali je odobravanje transakcije kroz push notifikaciju. Bilo bi dobro da kao korisnik pošaljete prijedlog za isto. Do sada su skoro sve prijedloge prihvatili i kroz nekoliko mjeseci implementirali. (npr. nije do nedavno bilo moguće samostalno prenijeti token s jednog mobitela na drugi, sada je)

Nego, pitanje za vas koji imate devizni u HPB-u (nije dio super smart ponude), da li se može napraviti SEPA međunarodna transakcija s deviznog računa? Npr. već imate 100€ na njemu i želite ih poslati na DE IBAN račun. Da li možete poslati postojećih 100€ s deviznog računa ili vas tjera da kunama kupujete EUR i šaljete?
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 15:27   #1268
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Evo ga, krece nova runda "izmjena" (citaj poskupljenja) u ZABAi od 12 mjeseca.
Dokle vise tako (moze li HNB neki vrag poduzeti u vezi tih konstantinh poskupljenja "nakanad" umjesto da prica mjesecima hoce tecaj u zamjeni HRK <-> EUR biti 7.53 ili 7.530998777....

To je sad postala prkasa barem jednom godisnje a nekad i dva puta da poskupljuju vecinu tih nakanada i onda kao naprave PDF obavijest od 50 stranica da nema teorije da se prosjecni korisnik uopce snadje sta se promjenilo i koliko jer naravno ne stave usporedbu staro/novo nego samo novo... .

https://www.zaba.hr/home/obavijest-o...ce-od-20122021
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 15:47   #1269
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Jedini način na koji će to stati je da promijeniš banku. Dobro je poslati mišljenje, možda nešto i usvoje, ali dok god oni povećavaju cijene, a ljudi ne prelaze u druge banke, oni će nastaviti povećavati cijene jer to mogu.

U trenutku kada im povećanje cijene dovede do osipanja kupaca, stati će i početi razmišljati zašto je to tako. Isto vrijedi za sve banke, ne samo ZABU.

Meni Erste ide isto tako na živce. Digli su cijene i to drastično. Sada je 12kn svi računi, 14 ako daš punomoć bračnom partneru. Prije je bio mislim 7-8kn tekući, 5 devizni itd. Kada imaš jedan račun ne osjeti se, ili je čak jeftinije zbog mbankinga, ali ako imaš tekući, devizni i žiro onda se već vidi.
Ali ni to mi nije problem, ako je usluga "top" pređeš preko toga. Najveći problem je što usluga više nije "top".

Uveli su George koji se raspada. Većina stvari je lošije riješena, sporije, s više klikova. Ili uopće ne radi. Jedino što sam u korištenju primijetio da je bolje je što imaš međunarodne transakcije u mbankingu, koje prije nisi imao.
Kradu dane na međunarodnim transakcijama. U drugim bankama transakcija ide isti dan ako je prije XY sati, u Erste je uvijek +1 dan, ili +2 ako je nakon mislim 15 ili 16 sati (ili vikendom).
Odugovlače s uvođenjem instant transakcija.
Odugovlače s provođenjem HR transakcija. Npr. ujutro u 8 napravite transakciju s Erste na bilo koju drugu banku u RH i vidite kada će ljudima novci biti na računu. U pravilu poslije podne, cca 13 sati. Onda probajte npr. s HPB na Erste, bude oko 9 ili 10 sati.

I tako, ima još, ali to možda žulja samo mene, a ne druge.

Uglavnom, već sam prebacio većinu na drugu banku, tako da ću uskoro ugasiti Erste potpuno.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 15:53   #1270
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Pa u tome i je stos, nema se di preci kad svi prate i dizu cijene (bar oni koji imaju usporedive opcije/usluge).

Zato i pitam ima li HNB ikakve nadleznosti po tom pitanju (s obzirom da su im zabranili isplatu dividende u 2020/2021 zbog pandemije) mozda ih mogu i ogranicit s tim poskupljenjima koja nisu mala jer u postotcima to rijetko kad bude manje od 20-30% a nerijetko i 50% poskupljenja.

Kad bi se placa mogla dobiti "na ruke" bez da se obavenzo ima racun u banci (kao nekad prije) brijem da bi te "naknade" brzo stale ili se smanjile ali to se nazalost nece dogoditi....
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 16:02   #1271
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Imaš gdje preći. HPB je od katastrofa banke postao sasvim solidna banka.

Imaš HPB Super Smart, sve ti je besplatno, možeš imati tekući i žiro račun.
Meni je jedina mana što ne možeš imati devizni.
Ali i s plaćanjem je jeftiniji od ostalih, tako da i ta opcija igra.
Ja sam se za njih odlučio pošto imam skoro 2 godinu SS račun, ali ga nisam do sada ozbiljno koristio.

Za ostale banke ne znam kakve su, ali treba provjeriti. Pitanje je što ti treba od usluga.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 16:05   #1272
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Pa moraju negdje uzet novce, sad kad ostanu bez kamata na velike iznose minusa koje su ljudi imali, i 10 000+ kn.
Niš čudno
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 16:12   #1273
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova

Za ostale banke ne znam kakve su, ali treba provjeriti. Pitanje je što ti treba od usluga.
Tekuci, Devizni (za paypal) i Ziro racun te Burza (ZSE i Vanjska) /Fondovi.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 16:13   #1274
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Pa moraju negdje uzet novce, sad kad ostanu bez kamata na velike iznose minusa koje su ljudi imali, i 10 000+ kn.
Niš čudno
Ajmo biti puni razumijevanja, možda i suzu pustiti.

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Tekuci, Devizni (za paypal) i Ziro racun te Burza (ZSE i Vanjska) /Fondovi.
Devizni za paypal, zašto? Mislim, imaju devizni, samo ne znam zašto tebi treba za Paypal.
Da li je HPB broker, nemam pojma, ali vjerojatno postoje vanjski brokeri. Nisam pokušao kupiti dionice zadnjih 15 godina od kada sam popušio na njima, tako da ne pratim. Ali tada je bilo hrpa brokera koji nisu vezani na banke.
Fondove imaju.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 16:30   #1275
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Imaš gdje preći. HPB je od katastrofa banke postao sasvim solidna banka.

Imaš HPB Super Smart, sve ti je besplatno, možeš imati tekući i žiro račun.
Meni je jedina mana što ne možeš imati devizni.
Ali i s plaćanjem je jeftiniji od ostalih, tako da i ta opcija igra.
Ja sam se za njih odlučio pošto imam skoro 2 godinu SS račun, ali ga nisam do sada ozbiljno koristio.

Za ostale banke ne znam kakve su, ali treba provjeriti. Pitanje je što ti treba od usluga.

Ja sam prešao silom prilika zbog kredita u HPB. Najlošija banka što se tiče mogućnosti.

Za sve treba ekstra fizička kartica. O kamatama na obročnu otplatu neću ni počinjati itd itd.
Virtualna kartica im je naučna fantastika itd itd.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 21:49   #1276
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Sve sam provjerio, sve je uključeno, push notifikacije i dalje ne dolaze
Možda je problem u nekim skrivenim postavkama na sadašnjem mobaču (Realme), prije dok sam imao Xiaomi radilo je sve bez problema. Ti kinezi znaju imati skrivenih postavki.
Ne znam, ja još koristim "stari" Xiaomi Mi6 od 2017. i fakat mi ga se ne da mijenjat. Baterija ima još oko 80% izvornog kapaciteta i ne da mi ga se mijenjati upravo radi takvih stvari.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 23:29   #1277
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,987
Proradilo u međuvremenu. Nažalost ne znam koju sam postavu uključio, ali bitno da sad radi
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2021., 09:38   #1278
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Hpb je preko mbankinga uveo dizanje gotovine bez kartice na bankomatima (mbankinga izgenerira kod koji traje određeno vrijeme). Takodjer je uveo ono plaćanje putem registriranih brojeva mobitela ili e-maila u fini za koju hpb odradi registraciju. Instant plaćanje u hpb-u je bilo možda prvo u hr.

Meni je hpb supersmart čudo. I ja još imam u Erste sve zbog određenih ugovorenih obaveza. Nije mi Erste loš ali hpb I supersmart su mi top. U pbz nebi da su zadnji ali to je sada možda subjektivno od kada su me kao klinca razvozali sa naknadama na zrak sami...

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2021., 15:18   #1279
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
U pbz nebi da su zadnji ali to je sada možda subjektivno od kada su me kao klinca razvozali sa naknadama na zrak sami...
Ironično, PBZ je i nakon zadnjeg poskupljenja naknade za vođenje računa sa 7 na 9 kn među najjeftinijima za vođenje računa i mobilno bankarstvo ako nagrebeš dovoljno grupa proizvoda za popust od 30% (besplatnu revolving karticu koju ne koristiš već držiš u ladici, minimalni iznos nekog oročenja, minimalni ulog u nekom fondu i eventualno stambena štedionica) - izađe 14,7 kn.

RBA ima tekući s bankarstvom bez prekoračenja za 15 kn ako ga otvoriš preko aplikacije.

Naravno, Supersmart ih sve šije s 0 kn.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2021., 15:40   #1280
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ko da je tih 30% lako "nagrebat", moras sam sebi radit protuusluge da bi ustedia 10kn misecno...
Moras imat minimalno 6 od 8 sljedecih stavki:

1. Racuni
2. On-line bankarstvo
3. Kreditne kartice [revolving]
4. Kreditne kartice [charge]
5. Krediti
6. Štednja (racuna se i e-kasica)
7. Stambena štednja
8. Investicijski fondovi

5% je ako imas 3 grupe
10% je ako imas 4 grupe
20% je ako imas 5 grupa

Ja iman tocke 1,2 i 6. i ne pada mi napamet otvarat investicijske fondove ili stednje u njih da bi ustedia 10kn misecno. A kredite i kreditne kartice necu ni spominjat.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2021., 19:44   #1281
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Ja iman tocke 1,2 i 6. i ne pada mi napamet otvarat investicijske fondove ili stednje u njih da bi ustedia 10kn misecno. A kredite i kreditne kartice necu ni spominjat.
Svako gleda što mu se isplati.

Ja imam udio od 400 kn u investicijskom fondu koji je u 10 godina zaradio cca 30 kn, ali mi je u tih 10 godina samo na vođenju računa i vođenju charge kartice dok sam je imao uštedio 1050 kn, sada štedi oko 60 na godišnjoj razini jer sam Charge karticu zamijenio revolving.

Revolving kartica nema upisnine i nema članarine. Ako je držiš doma u ladici prerezanu nema ni troškova.

Stambenu štedionicu inače imam jer, eto, nosi nekakav sitan prinos veći od oročene štednje, dakle ni tu ne gubiš već dobiješ nešto sitno para.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2021., 20:37   #1282
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Ironično, PBZ je i nakon zadnjeg poskupljenja naknade za vođenje računa sa 7 na 9 kn među najjeftinijima za vođenje računa i mobilno bankarstvo ako nagrebeš dovoljno grupa proizvoda za popust od 30% (besplatnu revolving karticu koju ne koristiš već držiš u ladici, minimalni iznos nekog oročenja, minimalni ulog u nekom fondu i eventualno stambena štedionica) - izađe 14,7 kn.



RBA ima tekući s bankarstvom bez prekoračenja za 15 kn ako ga otvoriš preko aplikacije.



Naravno, Supersmart ih sve šije s 0 kn.
Ček pa u Erste je banking i vođenje računa ukupno 12kn bez dodatnih priča...

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2021., 21:31   #1283
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,360
Zato sam rekao "među najjeftinijima".
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2021., 11:54   #1284
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Supersmart, uskoro mi stiže kartica i morao bi u banku aktivirati.
Osim upitnika što još da napravim...
Ona fora za otvaranje štednje da se devizni otvori, što mora min 500$ se staviti?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2021., 11:56   #1285
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Bolje nemoj. Probao, nije uspjelo.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2021., 12:26   #1286
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,438
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Sve sam provjerio, sve je uključeno, push notifikacije i dalje ne dolaze
Možda je problem u nekim skrivenim postavkama na sadašnjem mobaču (Realme), prije dok sam imao Xiaomi radilo je sve bez problema. Ti kinezi znaju imati skrivenih postavki.
Malo OT, ali kad smo kod kineza, pripazite:

https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2305977

Sent from my SM-G986B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2021., 11:24   #1287
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,241
Bankarica me traži da dođem u banku da "uskladimo podatke". Reko pa ništa se nije promjenilo. Kako nije, piše mi da radite u A a plata dolazi od B. I naravno, usprkos 99% stvari koje se mogu zahvaljujući covidu odraditi online, eeee ovo se mora osobno u banku doći
Jel to samo mene mažu na kruh ili je to fakat normalno da banka mora znati gdje ja radim
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2021., 11:38   #1288
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,706
PBZ me to nije trazio u 15ak godina koliko sam bio kod njih, a promjenio sam 3-4 poslodavca. Doduse, nikad nisam imao aktivan minus na tekucem niti bilo kakva zaduzenja, kredite, ili drugo. Mozda je nesto vezano uz to?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2021., 11:38   #1289
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
mene su isto tražili da se pojavim, neka usklada, nisam još otišo, ima već pol godine (zaba dosadna)
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2021., 11:41   #1290
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Bankarica me traži da dođem u banku da "uskladimo podatke". Reko pa ništa se nije promjenilo. Kako nije, piše mi da radite u A a plata dolazi od B. I naravno, usprkos 99% stvari koje se mogu zahvaljujući covidu odraditi online, eeee ovo se mora osobno u banku doći
Jel to samo mene mažu na kruh ili je to fakat normalno da banka mora znati gdje ja radim
Koja banka? Vjerojatno oce da potpises gdpr privole
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na