Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.09.2021., 13:56   #31
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Imam točno ovaj komplet

https://www.ikea.com/hr/hr/p/annons-...elik-90207402/

Peri deri, ne pazim na to ni najmanje, drže već godinu dana bez ikakvog traga habanja ili naznake da su spremni na zamjenu.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 25.09.2021., 14:19   #32
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Ako perete teflonske tave u perilici zato vam odlaze.
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2021., 19:15   #33
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Ovdje je dosta bitno spomenuti pričamo li o indukcijskim kuhalima ili ne.

Primjer, sve aluminijske tave kaj sam uzimao, a da imaju ispod zaljepljen onaj komad čelika su se odljepljivali i pigali nakon godinu-dve korištenja. Uz to je Tefal sloj počeo odlaziti nakon godinu dana.
Zasad su se najbolje pokazale tave 24 i 26cm od Stone legenda. Čelične i gornji sloj je predivan, drži već 2 godine bez problema.
Druga priča je duboka tava iste serije od 32cm, popiga se na sredini relativno brzo od indukcije, i to više nije to.
Sad sam uzeo neku emajliranu od Metalca, ta je ok zasad, ali sloj nije baš zaštićen od ljepljenja hrane po njemu, no za umake, filane paprike i ostalo je super.

Kaj se lonaca tiče, onaj najveći od Stone legenda je isto mrak.
A ovi 2l i 5l koristim Ikea 365+ lonce, super su. Za umake ima isto Stone legend, dobar lonac. Jedino im zna otići nakon 2 godine ukrasni aluminijski dio zbog pranja u suđerici, pojede ga.

U principu bi za indukciju bilo savršeno debelo inox dno od bar 1 prst, a gore Stone legend premaz koji je fakat neuništiv.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2021., 20:18   #34
tomo19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 296
Upravo sam pregledao katalog od Plodina do 29.9., imaju sniženja na Tognana tave.
tomo19 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2021., 10:49   #35
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Hah, tema ko narucena. Prije par dana odlucili kupiti prvi ekspres lonac, moze i komplet manji+veci+jedan poklopac. Trazim nesto za sljedecih 10ak godina, daj boze i duze.

Moze kod nas ili amazon.

Koje su uopce preporuke odakle krenuti gledati, a da nije bas zepter? Fisler?
Kupio sam ovakav isti set 1993. godine i služi me još i danas.
No godine se poznaju pa ću opet uzeti isto.
Moja preporuka, vrhunska kvaliteta, kuham u njemu u prosjeku 2 x tjedno najmanje.
Btw. u manjoj ekspres tavi pečem komade mesa, carsko, vretinu ili lopaticu za pulled pork, mekano i fino, veliki lonac je za variva i juhe.

Njavažnije je to da za trideset godina nisu mijenjali dizajn kao mnogi ostali pa tako wmf ili Fissler svake godine izbace tri nova modela i niš ne paše s jednog na drugi osim eventualno diht gume.

https://www.fromaustria.com/en/kelom...ure-cooker-set
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2021., 12:02   #36
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Tnx! Ovo bome onda ulazi u uzi krug. Vidim na amazonu budu cesti i dugi popusti oko black fridaya pa cu malo pricekati s kupovinom, ali u principu vidjeti cu nesto izmedju WMF-a, Fisslera ili Kelomata.

Znam samo da mi treba lonac od barem 6 l i jedan manji oko 2,5-3 l.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2021., 20:35   #37
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,924
@thunder11, na tvoje pitanje o tefali tavi, sa zakašnjenjem ti mogu kazati da nemam pojma Ne piše, hebiga, ništa na njoj, osim "made in france" i "happy cooking". Crvena je odozdo sa cvijetnim uzorkom. Ne vjerujem da se ti "modeli" prečesto ponavljaju po centrima.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2021., 10:30   #38
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
hahahhaa, nema problema.

Od svega ponuđenog sam na kraju isao u spar i uzeo Tognana na popustu. Nikad prije korsitio the stone & wood tave, pa ćemo vidjeti kako će ispasti.

A kako je kolega ranije naveo, mislim da ce za sada ici varijanta jeftinijih tava pa mjenjati jednom godisnje.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2022., 13:13   #39
tomycrosound
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 281
Jel itko ima el tavu za palačinke na umakanje tipa Beper iz Pevexa?
Valja li to išta, jesu li znatno neukusnije palačinke u odnosu na klasično pečenje?
tomycrosound je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2022., 08:50   #40
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
tražio sam tavu od čistog željeza, bez ikakvih premaza

na kraju sam kupio ovo: https://www.klarstein.hr/Rostilj/Par...a-pecnicu.html

valjda bude ok

dal je tko kupio možda ovu tavu ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2022., 09:37   #41
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Ja imam sličnu, obavezno prije upotrebe napravi seasoning: https://youtu.be/PDTCgxvmShc (od 3:40min).
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 06:08   #42
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
hvala na savjetu
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2022., 16:33   #43
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Preporuka univerzalne tave koju bi koristio za sve manje vise 28 cm
Stone legend ima par preporuka, mozda neka druga?
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2022., 18:15   #44
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Tognana tavama san prezadovoljan, cca 100-150 kn, nekakav nonstick premaz, nije pretanko dno. Svako 2-3 god nova i vozi dalje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2022., 12:57   #45
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,942
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
tražio sam tavu od čistog željeza, bez ikakvih premaza

na kraju sam kupio ovo: https://www.klarstein.hr/Rostilj/Par...a-pecnicu.html

valjda bude ok

dal je tko kupio možda ovu tavu ?
Imam nešto slično. Stoji mi u špajzi već godinama jer mi ide na onu stvar. Previše zezancije s tim željezom. Ne smije u suđericu nego se pere na ruke, ne smije se spremiti bez da je namazana, a prije upotrebe ručno isperi tu mast pa kad ju pospremaš sve ispočetka, pa moraš paziti što stavljaš gore dok pečeš jer neke stvari hoće nagristi obično željezo...

Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Preporuka univerzalne tave koju bi koristio za sve manje vise 28 cm
Stone legend ima par preporuka, mozda neka druga?
Imam već 10ak godina WMF 28cm 18/10. Koristio sam ju na plinu, indukciji, običnoj struji i putovala je sa mnom. Još uvijek je ravna i čvrsta. Nije non-stick.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2022., 13:08   #46
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Mislim da cu i ja u tom smjeru
400 kn nije malo al trebala bi potrajat

https://www.ikea.com/hr/hr/p/sensuel...siva-60324544/
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2022., 13:44   #47
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Pogledaj si Mehrzer tave, IMO bolje nego tognan. Imaju i web shop, a bude i dio asortimana u intersparu, kauflandu, superkonzumu. Pogledaj i druge stvari njihove, dosta dobro. Ja imam dva noža, 28cm tavu i tavu za palačinke. Tave su top, pogotovo jer na ovoj za palačinke antistick ide i po rubu. Plqn je uzeti cijeli set posuđa i set noževa

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2022., 13:49   #48
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
tražio sam tavu od čistog željeza, bez ikakvih premaza

na kraju sam kupio ovo: https://www.klarstein.hr/Rostilj/Par...a-pecnicu.html

valjda bude ok

dal je tko kupio možda ovu tavu ?
Ja sam imao, za potrebe prženja mesine i ostalih namirnica, ali prvenstveno mesine ovu koju si @rodrigez hoće kupiti u IKEAi (istu tu) i nakon jednog pokušaja pečenja odreska (tavu sam zagrijao da se ulje počelo isparavati jer tako mora biti) tava se pokazala kao totalni fejl, prvo sve se za nju zaljepilo, unatoč masti unutra, i drugo, nitne koje drže dršku su popustile i drška je dobila lufta, da ne pričam o zagorenom ulju koje se kad tad prelije koje je nemoguće bez dugotrajnog namakanja u octu i sodi bikarboni, nemoguće oprati, a i onda je to mukotrpno ribanje čeličnom spužvom.
Reklamirao sam ju u IKEI jer ima 10godišnje ili 25 godina jamstva i odmah su mi odobrili taj iznos na njihovoj kartici za potrošiti.

Odmah sam kupio njihovu vardagen tavu od 28cm i do dana današnjeg žalim što odmah nisam kupio cijelu kolekciju jer to je nešto najbolje od posuđa što imam doma za pečenje svega i svačega.
Čišćenje je potrebno obaciti dok je tava još topla i onda je to jako jednostavno i brzo. Može se koristiti krupna sol (ja koristim onu za perilice suđa) ili čelična spužva i na kraju malo stavim ulja na nju, i zapečem kratko da ne gubi svojstva.
Jaja na oko, nema problema, nema ljepljenja, ma milina neviđena. Evo je veselo kod mene već 3 godine.

Vidim da su ju zamijenili sa nekim "hibridom" koji ima sa nitnama pričvršćene dršku i rukohvat i nije ni blizu prijašnjeg proizvoda. Piše da je ivo od ugljičnog čelika, što god to donosilo.

Posuđe od lijevanog željeza je meni vrh i must have za bilo kakvo pečenje, a dobro dođe i za razne umake ako se osjećate avanturističnima

Citiraj:
Autor Matijac Pregled postova
Ja imam sličnu, obavezno prije upotrebe napravi seasoning: https://youtu.be/PDTCgxvmShc (od 3:40min).
Agreed.

Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Imam nešto slično. Stoji mi u špajzi već godinama jer mi ide na onu stvar. Previše zezancije s tim željezom. Ne smije u suđericu nego se pere na ruke, ne smije se spremiti bez da je namazana, a prije upotrebe ručno isperi tu mast pa kad ju pospremaš sve ispočetka, pa moraš paziti što stavljaš gore dok pečeš jer neke stvari hoće nagristi obično željezo...

Imam već 10ak godina WMF 28cm 18/10. Koristio sam ju na plinu, indukciji, običnoj struji i putovala je sa mnom. Još uvijek je ravna i čvrsta. Nije non-stick.
Gore sam napisao, a osvrt je vezan i uz ovo što si napisao oko previše zezancije sa tim "željezom". Samo rutina i nikakva zezancija, samo zadovoljstvo u pripremanju hrane.

Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Mislim da cu i ja u tom smjeru
400 kn nije malo al trebala bi potrajat

https://www.ikea.com/hr/hr/p/sensuel...siva-60324544/
Pogledaj si gore što sam napisao u vezi ove tave prije nego ju kupiš, a još uvijek stoji i moj review (Odlična tava i problematična ručka) na IKEA stranici za istu.


Cilj mi je bio kupiti sve sa ove fotke, ali sam zakasnio i sada su očigledno odustali od posuđa od lijevanog željeza.
__________________


RedGreenBlue

Zadnje izmijenjeno od: 2 die 4. 26.08.2022. u 13:56.
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2022., 16:14   #49
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Thx na reviewu al ja sam je mislio koristit za przenje povrca mesa narezanog itd, za odreske imam grill tavu od gusa. Ova iz Ikee bi mi sluzila za svaki dan, multipraktik
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2022., 18:32   #50
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Shvatio sam da bi to za svakodnevnu upotrebu i upravo je to bio moj plan sa tom tavom i dobra je ona, nema šta, ali za tu cifru, ova koja je bila duplo jeftinija je miljama bolja ali je nema više.
Ja sve prirpemam u njoj, od umaka za bolognese, do sataraša, jaja na oko, mesina...

Kažem, žao mi je jedino što nisam kupio sve pa da imam za fiš ili za musaku ili buzaru... iako mogu to i u ovoj, ali je ipak premalena, odnosno, pre plitka.

Ali to je samo moje iskustvo Spomenuo sam IKEAu i njenu kolekciju jer su bili kud i kamo jeftiniji od bilo koga drugog što se tiče lijevanog posuđa.
Možda vrate kolekciju jedan dan, a onda idem u shopping I da, teške su ko vrag , ali zato ih zagriješ i smanjiš vatru na malo iznad minimuma i cijela je površina i dalje ite topline, kontrola topline na njoj je neviđena.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 18:17   #51
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
https://www.xxxlesnina.hr/p/wmf-set-...lni-0037318781

Wmf u lesnini 799kn set od 5 komada, upravo uzeo. Na dodir su teški i ima debelo dno te poklopaci su isto dosta masivni i izgleda mi da je kvalitetno.
Za te novce necu se zalit ak prdnu za 2god.

Gledao sam Fissler te su oni 1120kn na popustu al nisam vidio nekakvu razliku izmedu njih i wmf barem vizualno. Oboje može na sve i u perilicu.
20 posto je na oprema za dom

Zadnje izmijenjeno od: axo. 28.08.2022. u 08:16.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2022., 07:24   #52
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Slični takvi wmf lonci kod mene grabe evo 6. godinu i nemam zamjerke na njih. Jedino kaj mi lonce peremo ručno, nejdu u perilicu ali ne vidim da bi im to trebalo smetati...
Od tavi koristimo većinom Mehrzer i izdrže oko 2 godine, zadnju sam uzeo u Kauflandu, 28cm za 200kn. Koristimo i njihovu tavu za palačinke evo već 4-5 godina i također je odlična.
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2022., 08:21   #53
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
Tavu obicnu i grill imamo od tognana i to stone verzija.
Obje su ok, rucke nakon nekog vremena olabave te ak ih ides ucvrstit one puknu. Peremo ih na ruke.
Imali i par lonaca od tognane te ih sve bacil u roku 6 do 1g. Dobri za kuhat al otpale sve ručke i poklopci se raspali.
Tako da od tognane jedino samo jako zadovoljni sa setom tanjura.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2022., 13:44   #54
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Mislim da bi ovo bila ok tema za moje pitanje.

Trebam preporuku blendera koji je u stanju izblendati osim klasičnog voća/povrća i led te kosti od od pileta ili neke mekše dijelove svinjske kosti.

Kosti trebam zbog barf prehrane pseta.

Budget do nekih 1000kn.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2022., 23:06   #55
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
https://www.philips.hr/c-p/HR3657_90...ection-blender

Imam ovo čudovište. Samo što ne poleti. Ali nisam siguran melje li kosti, sorry neću isprobati


Sent from my iPhone using Tapatalk
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 06:47   #56
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Da jasno da nećeš isprobavati pa nisi lud. Pitanje je bilo za ekipu koja već tak nekaj radi.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 14:41   #57
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Mislim da bi ovo bila ok tema za moje pitanje.

Trebam preporuku blendera koji je u stanju izblendati osim klasičnog voća/povrća i led te kosti od od pileta ili neke mekše dijelove svinjske kosti.

Kosti trebam zbog barf prehrane pseta.

Budget do nekih 1000kn.
Mogu ti reći što izbjegavati
Znači, vrč gledaj da ti je od komada, kao navedeni Phlips gore.
Meni je na Bosch-u pucala ručka za skuhano povrće izblendat, kakve kosti ili led. I imao sam dobranog natezanja za povrat novca.
Konkretno,ovaj model. Smeće zadnje.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 23:50   #58
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,942
Kupnja kuhinjskog posuđa (informacije i savjeti)

Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Da jasno da nećeš isprobavati pa nisi lud. Pitanje je bilo za ekipu koja već tak nekaj radi.
Kreni od vrča kao što je već rečeno.

Imam Vitamixa koji je svojedobno plaćen 4500kn pa je debelo van tvog budžeta ali njegov vrč je od nekakvog jakog polikarbonata za kojeg doživotno garantiraju da neće puknuti štogod blendao unutra. To je ujedno razlog zašto vrčevi kod ozbiljnijih blendera nisu od stakla. To je IMO najbitniji dio blendera.

Ovaj Vitamix ima motor od 1kW, peak 2kW. Kosti i led drobi skoro bez imalo otpora ali puno vlaknastog povrća ga hoće prvih par sekundi malo usporiti. I bučan je u 3pm, skoro kao kompresor.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 08:55   #59
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 552
Imam pitanje, nije vezano uz posuđe, već uz noževe, ovo je najsličnija tema traženom pa da ne otvaram novu.

Prijatelju bih za poklon kupio kvalitetan set noževa za novi stan gdje je uselio, može li neki prijedlog?

Do MAX 100e, ali ako ima jeftinije, dapače
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 09:12   #60
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Protegni se još malo.
Ovo ja imam doma:
https://www.allmall.hr/dick-8803000-...59674/product/
Oštrim ih na kamenu jednom godišnje, održavanje na štrajheru svaki put kad ih žena strpa u mašinu za suđe.
Po meni odličan set za kućnu uporabu.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na