Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.10.2006., 10:14   #121
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
magovi su mrak...pogtovo za pvp...mage te doslovce rastopi... a ima blink, i frost novu i onak ice cubicle i ice barier i nitko mu nis ne moze :P

@destroyer...sto se tice "skrivanja" kad stvari krenu dole...ja sam obicno MT healer ili 2ndT healer tak da cim ovi pocnu gubit health ja hilam...i u fajtu sam...tak da nis od skrivanja...ginem ako ginu svi i ako offtankovi ne drze mobove daleko od hilera
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 10:52   #122
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Ah, da... Zaboravih... Svi lvl 60 idu u ZG, MC, Naxx....... itd.

Ja neidem još sa svojim guildom tak da radimo samo Strat, Scholo i UBRS.... Tamo magovi imaju 2k healtha, sa svim mogućim buffovima max 3k... Moj priest ima 4k, uz locka i do 4.5k ) Jedamput sam bil MT u Scholo
destroyer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.10.2006., 11:31   #123
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,472
Citiraj:
Autor destroyer Pregled postova
Magovi su jadni i prelagano ih je ubiti s bilo kojom klasom.... 2k healtha je niš, a priesta je malo teže skršiti jednim udarcem kda se nabuffa i ima prek 4k healtha i prek 2k armor
HAHAHA ovo je dobro

Imam maga koji trenutno nije pvp spec nego pve, ali prije dok sam bil fire, a kasnije frost sa pvp talentima (nikakvi twinkovi) nisam imal nikakve probleme sa mele klasom, nekaj malo sa priestevima, ali dosta sa lockovima
Vecinom ti ovisi sve o gearu koji imas, ali i o skillu
veve je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 12:13   #124
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Pa... gle....

U Battlegroundovima ih je lako ubiti ak nemaju Ice Block ili neke dobre buffove... Meni kao priestu je jako dobro protiv magova jer se oni moraju prvo nabuffati kaj budu jaki, a ja imam dispell magic tak da im to niš ne znači.. A kaj se tiče instanca, na magove moram jako paziti jer ih mobovi udare 2 put i mrtvi su.... Ali bez njih se ne može ništ tak da opet....

BTW. Shadow priest je najbolji u PvP, a u instancama radi jako puno dps, jako sličan magovima, jedina mana mu je kaj nema AoE...
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 13:42   #125
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,472
Citiraj:
Autor destroyer Pregled postova
Pa... gle....

U Battlegroundovima ih je lako ubiti ak nemaju Ice Block ili neke dobre buffove... Meni kao priestu je jako dobro protiv magova jer se oni moraju prvo nabuffati kaj budu jaki, a ja imam dispell magic tak da im to niš ne znači.. A kaj se tiče instanca, na magove moram jako paziti jer ih mobovi udare 2 put i mrtvi su.... Ali bez njih se ne može ništ tak da opet....

BTW. Shadow priest je najbolji u PvP, a u instancama radi jako puno dps, jako sličan magovima, jedina mana mu je kaj nema AoE...

Fakat ne znam otkud ti to da su magovi tak slabi...
Istina da je shadow priest dobar za pvp, a i za instace ali racunaj na to da su oni uvijek prvi mrtvi jer rade preveliki threat i pokupe agro. U mojem gildu imamo trenutno jednog shadow piesta i locka sa HW gearom i uvijek su prvi na dps metru ali su zato u vecini slucaja mrtvi.

Daj nabaci nekakvi profil svojeg priest da vidim/o kaj ti to imas
veve je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 18:36   #126
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Eh.... imam slab equipment zato jer nisam još bil u ničem boljem od UBRS, a u njemu sam bil samo jedamput.... (btw. healer sam)

http://www.mca.bluesunset.org/roster...server=Khadgar

nije neš dobro.... al za Strat i Scholo je sasvim ok... I.. rijetko PvP-am... ono kaj sam rekao da sam bio MT u Scholo, bio sam healing spec., a threat sam radio sa shadow spellovima...
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 19:21   #127
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,472
Jedna preporuka ako imas dosta golda nemoj ici upgread na tier 0.5 jer se ne isplati, nego nades neki guild na serveru koji organizira runove kroz MC, bwl, ony za one koji nisu u stanju ici sa svojim guildom i kupis te iteme koji tebi trebaju od tog guilda (mislim da je priblizno oko 400-600g za t2 i malo manje za t1). Istina da nekad cijena zna biti ogromna ali jbg, npr ima jedan lik na mojem serveru koji uopce nije u guildi, a ima pol t1 i t2 na sebi + ostale bolesne stvari...
veve je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 19:30   #128
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Nemam dosta golda, a i igra nije moja nego bratićeva.. on ju plaća... mislim da sam to napisal prije.... a i škola je tu... puno problema... otišel bi ja u neki jači guild i raidal svaki ibogi dan da je igra moja i da mi tata ne zabranjuje igrati.......

A kaj veliš na equipment imajući u obziru da sam to skupio u strat i scholo , osim robe koji je droppal u UBRS
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 21:22   #129
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
sa mogovima nikad neznas.
Rade enormnu stetu, i imaju hrpu dobrih fora. kad se tucem sa njim nikad neznas...
nekad me ubije da ga nisam stigo ni vidjet a nekad ak ga uhvatim sa strane dok quiesta pa on mene ne stigne vidjet .
tak, sve u svemu nikad mi nije bilo drago kad se moram borit sa magom.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2006., 00:07   #130
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Meni je uvijek bilo najgore s warlockom. Uvijek ista shema i uvijek me zatuce. DOT DOT i DOT, fear, 2x shadow bolt i ja mrtaf i to općenito u vremenu kad ne stignem ni bacit toteme da ga bar malo usporim u klanju
vga killer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.10.2006., 00:45   #131
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Immulate, Corruption, Curse of Agony > Fear > 2x Shadow bolt > po porebi Searing Pain / Shadow Burn da dovrši posao
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2006., 10:20   #132
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
destroyer - u DM (dier maul, ne deadmines :P) ti dropa jako dobra oprema za hilanje pa možeš probat ić tamo...i u svakom slučaju si počni farmat matse za hide of the wilde...

a inače, nije ti tak loša oprema s obzirom na to da ne rejdaš...ali ako ćeš nekad moći idi s guildom u zul gurub makar...tamo isto padaju super stvari za hilere

kad sredim svoj profil postat ću ga da vidiš kaj ja imam na sebi ...jednom sam počela raditi profil ali ga nisam nikad završila, a i od onda mi se oprema jako promijenila
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP

Zadnje izmijenjeno od: flare. 20.10.2006. u 11:32.
flare je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2006., 20:03   #133
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Vidio sam negdje dobre droppove iz dire maul, a odonda nisam puno išao tamo... Istekla se kartica pa čekam da bratić nadoplati : baad :

Jedva čekam da završim školu : sweating : sweating i da nađem posao : sweating : sweating pa si mogu priuštiti wow napokon
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2006., 20:17   #134
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Dire Maul je bez dileme ponajbolja instanca za blue opremu ^^
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2006., 15:03   #135
Zlik
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 110
Jel se patchevi za wow negdi spreme, ili se instaliraju s neta? Trebali bi jednom frendu, da ih ne skida sad, a ja ih ne mogu naći.
Zlik je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2006., 16:30   #136
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
Citiraj:
Autor Zlik Pregled postova
Jel se patchevi za wow negdi spreme, ili se instaliraju s neta? Trebali bi jednom frendu, da ih ne skida sad, a ja ih ne mogu naći.
meni se sve spremalo u folder gdje je instalirana igrica
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2006., 17:13   #137
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
C:\...\World of Warcraft\

ili bilo koji disk, tamo imaš baš sve patcheve spremljene, osim onih malih zakrpa na te patcheve -> gore ti je npr 1.10, a 1.10a i sličnog nema, bar kod mene

Ima možda neko 1 prepaid karticu koju želi nekome pokloniti? Meni bi trebala jedna
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2006., 19:19   #138
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
e ljudi jedno pitanje za wow. kolko sam skužio nemoš igrat dok ne kupiš bon, bez obzira što je 1. mjesec free, dakle pri kupovini igre moraš kupit i bon što ukupno dođe više od 350kn, i onda imaš 3mj free? još jednom ak neko nie skužio... dal ja mogu kupit samo igru za tih kolko 170kn i igrat jedan mjesec?
  Reply With Quote
Staro 30.10.2006., 10:59   #139
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
U Algoritmu kupiš - ako imaš credit cad ne treba ti pre paid.
U svakom slučaju ili CC ili prepaid - inaće 0 bodova ... Takva je politika i moš ga ebat.

Patchevi se najlakše skinu sa:

http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

Ili pokreni igru i sam će skidati patcheve - njih cca 1 Gb

Inaće svi su ti u WoW direktoriju, ali ako nemaš sve od 1.01 do 1.12.1 - nema smisla ...
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2006., 20:50   #140
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
ljudi, imam jedno pitanje. mislim si uzeti amis flat 128 za 100 kuna.
to je brzina down/uploada od 16 kB/sek. je ta brzina dosta velika za igranje wow-a bez trzanja (znam da bu u gradu nenormalno cukalo, ali me zanima izvan grada, gdje bum 90% vremena.)?
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2006., 21:45   #141
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
@potemkin
Vjerojatno bude ti radilo bez problema....

Ali se vjerojatno možeš oprostiti od MC, a možda čak i ZG (instance za 40, odnosno 20 ljudi).

@trpi
ako misliš igrati wow samo 1 mjesec, varaš se... To je nemoguće, zaraziš se čim dođeš do lvl 6 i kad kreneš u malo bolji svijet, sa lvl 10 dobiješ nekaj super za svoju klasu... To te drži do prve instance, onda ti to postane super i drži te do lvl 30-35.. Tad ti postane dosadno, al si sretan jer znaš da sa lvl 40 možeš kupiti mount... Do lvl 45 skupiš pare za mount, ili otplatiš kamate kaj si posudil za mount Do lvl 50 ti je sve super i hvališ se svojim mountom... A onda do lvl 60 imaš par dobrih instanci, al ih vjerojatno prođeš par puta jer ti je lvl 60 jaako blizu... Sa lvl 60 si sretan, radiš Strat/Scholo i sl. do iznemoglosti, ili do dok ne nađeš end-game guild ili do dok tvoj guild to ne postane, ili možda već je pa onda direktno na ZG i MC, a tek onda počne pravi WoW i tad se tek zaraziš. Do dok očistiš Naxx, već bude ti kosa sijeda i nećeš moći ustati sa stolca....

WoW life - ukratko : hello2 : : hello2 :
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2006., 21:48   #142
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Sa foruma mog guilda (neda mi se prevoditi, ako se nekome da, nek izvoli):

10 Signs that you may be addicted to WoW

1. When buying lunch you pass by the vegetarian sandwich section in Tescos, because theyre all green items, and youre only interested in rares and epics.

2. Whilst in B&Q you ask an assistant if they have any "Thorium Widgets"

3. You ring up your local vet to open a GM ticket when (after several attempts) you have failed to dismiss and resummon household pets. these same pets wont obey your commands and have several pathing issues.

4. At work when you complete an item on your TODO list, you stand up and shout DING! at the top of your voice. Other WoW players instantly reply with gz, Gratz mate, etc, whilst the rest of the office stares at you all with blank looks on their faces.

5. Every time you drive past some roadkill you stop to check it for loot. Even after finding no gold you save the intestines because they are used in some recipy.

6. When shopping with your partner, you find it difficult to identify shop staff because they don't have a bright yellow ! or ? above their heads.

7. In conversation when you find something amusing you start saying "lol" instead of actually laughing.

8. You burn 3 of your favourite tops trying to work out which one has the best fire resistance.

9. When people call you by name, you completely ignore them, answering only when they call you by your character name.

10. You check the server status 912 times a day whilst at work, just to make sure that you will be able to log in when you get home.
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2006., 13:29   #143
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
ljudi, imam jedno pitanje. mislim si uzeti amis flat 128 za 100 kuna.
to je brzina down/uploada od 16 kB/sek. je ta brzina dosta velika za igranje wow-a bez trzanja (znam da bu u gradu nenormalno cukalo, ali me zanima izvan grada, gdje bum 90% vremena.)?
izvan grada radi skroz normalno i sa modemom.
Al zato ces imat sranje i sa odlaskom u grad, battlegound i te malo vece instance...
Inace, ak mislis davat 100kn mjesecno za vezu,mislim da je bolje uzet ADSL sa 5gb paketa za 130kn jer to ti je brzina na kojoj ce ti sve radit super a i 5gb s kojim amozes dosta toga napravit
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2006., 17:27   #144
VERSO
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 45
Ja sam odustao od WOW. Bio sam došao do lvl 18 za kojih 10 dana i onda 2 dana nisam mogao igrat i skužio sam da me igra uopće nije tak uzela i da mi je tak svejedno jel ju igram. Uz to igra troši jako puno vremena,a ja imam sve manje slobodnog vremena i nema šanse da ga trošim na samo jednu igru.
__________________
What evil lurks in the hearts of men
VERSO je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2006., 13:43   #145
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Pa normalno da te "nije uzela" kad si došao tek do lvla 18.
Sa razlogom se govori da WoW tek počinje na lvlu 60
Makar - to ne znači da do 60 ne valja.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2006., 16:26   #146
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
to ti ovisi od osobe do osobe...ja se npr puno igram, i jako volim wow (i prije wowa sam igrala pc igre, uglavnom pucačine ) ali nemam osjecaj da me je igra "uzela"...i uz wow ja imam socijalni zivot (nalazim se s frendicama na kavama, gledam par serija koje volim na tv, čitam knjige i časopise, etc.) ...i još k tome naravno radim 8 sati svaki dan, i brinem se (zajedno s berenom ofc ) o kućanstvu (kuhanje, pranje, peglanje i sve to )

ja sam uspjela naci balans između igre i "stvarnog" zivota...neki nisu, tj neki nemogu naći balans...npr naša guild masterica je sad potpuno prestala igrat jer joj je wow "uzeo" zivot skroz, u toj mjeri da je pocela izostajat s posla i sl zbog igre...:huh:

tako da je sve to individualno....

i ja sam prolazla kroz faze kad mi je igra bila bolja i kad sam se više igrala, i kad mi je bilo malo dosadno...trenutačno mi je malo dosadno , ali i dalje mi je wow jedna od najboljih igara koje sam igrala/igram
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2006., 05:42   #147
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
  Reply With Quote
Staro 04.11.2006., 06:04   #148
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
HIT!!
Ovaj je gotov,
glupi englez.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2006., 18:32   #149
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
oj ljudi. pomagajte. sad zima neam kaj radit vani pa si briem na guild wars il wow. e i sad ovako. guild wars i wow definitivno nisu moj tip igre, kao ni strategije, ali ipak ako su dobre ziher bi mi se svidjele i igro bih.... e sad ovako... warcraft 3 je strategija koju sam prešao-prelazio fakat sa guštom i bilo je ***eno dok npr oblivion mi je dosadan to lutanje svijetom sam, on mi više liči na wow i guild wars... dali znači da ak mie oblivion bio glup da će mi i ove dvije igre biti nezanimljive?? sa neznam kak bolje objasnit, jer ipak da ne bacim 300kn.... ili je wow/guild wars neš potpuno drugo od obliviona, puno bolje?
skraćeno pitanje:
warcraft 3-jako dobro
oblivion-dosadno
guild wars/wow = ?


Zadnje izmijenjeno od: trpi. 05.11.2006. u 19:31.
  Reply With Quote
Staro 05.11.2006., 19:21   #150
Mirror Breaker
pwner sa stilom
 
Mirror Breaker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: soba
Postovi: 200
dajem glas wow-u, zasto? - jer ga igram, zakon je ak ti se da rjesavat kvestove u bezdan i gubit vrijeme... GW mi igra frend i mislim da se to ne isplati jer bi moro kupit ako oces bit full nabrijan jos 2 nastavka cini mi se(ne kuzim sistem toga bas, valjda prec moras 1. da bi igro dalje ili mos prebacit lika dalje odma sta je onda prednost i zakon)... ovak uzmes wow i bon i cekas polovicu 12.mj za crusade...
__________________
mind of a psychopath killer, blood spiller, mentality much iller
Mirror Breaker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na