Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.09.2017., 19:56   #2281
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Iskreno, ako je bilo dobro skladišteno, mislim da ne bi trebalo biti problema. Ali da je bolje izbjegavati takve igre - je.
Štoviše suplementirati BCAA kod dobre prehrane je ionako bezveze.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2017., 09:31   #2282
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Štoviše suplementirati BCAA kod dobre prehrane je ionako bezveze.
ok, bacio sam neotvoreno u smece
  Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 13:18   #2283
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
ok, bacio sam neotvoreno u smece
To nisam rekao
Ako već imaš trošiš...

Ali kupovati ih je totalno bezveze.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 16:17   #2284
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
Valjaju li išta ovi drogerijski suplementi, šumeći magneziji/kalciji/multivitamini? mislim se uzet vagon tih gluposti u lidlu ili dm-u - ukratko, ne plaća mi se milijune za nečural wealth omegu 3 . ima li kakav bang for the buck?
Ovisi o vrsti dijete na kojoj si i vrsti prehrane.

Prvo što moraš znati, da se sve može unesti kroz prehranu (osim u slučajevima da s razlogom ne jedeš nešto, kao ja npr.).

DM-ovi su ok, ali nisu ništa posebno, lidlovi su smeće.

Bolje uzeti neke kvalitetnije, gdje ti u jednoj kapsuli ima više mg samog proizvoda.

Zašto da i zašto ne? Ako ne unosiš dovoljno kroz hranu definitivno nije na odmet.

Npr. keto dijeta. Ja ne jedem voće uopće, fali mi vitamina, pijem myprotein vitamine, super stvar.
Omega 3 ti je super iz myroteina (oko 150komada u jednoj kutiji), ako ne onda DM je isto dobar. Oko 400mg kroz dan mazni.
Magnezij ti je dobar iz dm-a.
Kalcij isto.

Ali ne šumeće, već kapsule.

Ali PONAVLJAM, ako ne znaš što radiš i zašto to radiš, bolje unosi preko hrane. Ne treba ti ništa više, i ništa nećeš dobiti s tim glupostima ako dobivaš dosta, čak i nije dobro pretjerati.
Malo se raspitaj, čitaj i vidi šta i koliko unosiš.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 23:34   #2285
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Ma mislim čisto radi zglobova i oporavka malo magnezija i kalcija, hranim se "normalno". imam dm-ov mag u tableticama (doslovno tableta minerala) to bi pretvorio u neku naviku da popijem ujutro
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2017., 15:03   #2286
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Momm, kolko je sad prošlo vremena otkad si počeo, kakvi su rezultati, kolika je stagnacija i koliko je para utrošeno ukupno u sve što si kupovao?
Zanima me i kakav je plan održati to što si postigao?

Pitam jer me interesira.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2017., 02:05   #2287
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
Valjaju li išta ovi drogerijski suplementi, šumeći magneziji/kalciji/multivitamini? mislim se uzet vagon tih gluposti u lidlu ili dm-u - ukratko, ne plaća mi se milijune za nečural wealth omegu 3 . ima li kakav bang for the buck?
ne valjaju, iskoristivost iz sumecih tableta nije vrijedna spomena, magnezij kupi magnezijev klorid u vecem konzumu mislim da ima i billa 40ak kn pakiranje, debeli prstohvat rastopis u vodi

cink u ljekarnama 70ak kn citrat/chelated, ili bolje ako znas narucivati sa interneta iherb.com > https://hr.iherb.com/pr/Now-Foods-Zi...50-Tablets/883 ima i dobar magnezij https://hr.iherb.com/pr/Now-Foods-Ma...50-Tablets/691

multivitamin tablete bilo koje su ok, iz dma a-z recimo, iherb.com > https://hr.iherb.com/pr/21st-Century...-Tablets/43832

kalcij ako jedes posni sir kao svaki bilder ne treba dodatno suplementirati

omega 3 pojedi jednom tjedno srdele vise ces omege unijeti nego kroz klasicne kapsule i ustjedjeti novac
  Reply With Quote
Staro 02.10.2017., 12:05   #2288
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Nisam bilder, ne volim posni sir ni ribu
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2017., 01:24   #2289
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
nema ne volim, ako si imalo ozbiljan sto se rezultata tice - jedes iz koristi a ne radi zadovoljenja okusom
  Reply With Quote
Staro 03.10.2017., 12:34   #2290
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Ma kakvo forsiranje nekakvih posnih sireva itd.. mislim ok, to je dobar omjer proteina i kalorija ali se može s puno ukusnijom hranom isti rezultat postići.
Evo ja jedem sve ( osim krha i šećera minimalno ), hrpu mesa, voća, povrća i nemam grama sala, a na 173 imam 75kg. Također, kemiju izbaciti van, eventualno proteini iz jaja, mlijeka, ribe i sl.. su ok kao i sirutka.
Od kemije jedino što koristim su multivitamin tablete, B komplex i magnezij prah. To je to, ostalo sve iz hrane.
Imam frenda koji se puca s tom kemijom, vidim po njemu da to nije dobar posao. Kao balon je napuhan a 0 bodova kondicija i sl.
Nema ništa preko noći, ako se hoće zdravo, naglašavam zdravo, tijelo treba barem 2 godine po malo graditi to, svaki dan maltene vježba i onda možeš reći da je to ok, da možeš otrčati 5-8 km da se ne zadišeš maltene i sl.
Ovo napuhavanje je bezveze i meni osobno izgleda ružno.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2017., 22:53   #2291
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Ma kakvo forsiranje nekakvih posnih sireva itd.. mislim ok, to je dobar omjer proteina i kalorija ali se može s puno ukusnijom hranom isti rezultat postići.
Evo ja jedem sve ( osim krha i šećera minimalno ), hrpu mesa, voća, povrća i nemam grama sala, a na 173 imam 75kg. Također, kemiju izbaciti van, eventualno proteini iz jaja, mlijeka, ribe i sl.. su ok kao i sirutka.
Od kemije jedino što koristim su multivitamin tablete, B komplex i magnezij prah. To je to, ostalo sve iz hrane.
Imam frenda koji se puca s tom kemijom, vidim po njemu da to nije dobar posao. Kao balon je napuhan a 0 bodova kondicija i sl.
Nema ništa preko noći, ako se hoće zdravo, naglašavam zdravo, tijelo treba barem 2 godine po malo graditi to, svaki dan maltene vježba i onda možeš reći da je to ok, da možeš otrčati 5-8 km da se ne zadišeš maltene i sl.
Ovo napuhavanje je bezveze i meni osobno izgleda ružno.
Ovo nisu istine
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 08:48   #2292
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464