Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.11.2013., 21:28   #3841
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Prijatelj jedan što je uzeo iOcean Turbo ima od prvog dana problema sa Wifi-em, čim se malo udalji od routera non stop puca veza, probao na više mjesta, svugdje ista situacija
Meni se to desava na poslu u jednoj prostoriji, nadje pa izgubi vezu i tako u krug, doma to nisam primjetio...Htc wildfire koji sam imao par tjedana dok sam cekao IO7 u toj prostoriji nije ni nalazio mrezu...
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline  
Staro 13.11.2013., 22:04   #3842
turista
Premium
Moj komp
 
turista's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: čakovec
Postovi: 205
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Da prijavim iskustvo s Iocean x7, jutros mi je stakalce od kamere ispalo iz lezista, srecom doma, a ne u busu. "Samo od sebe" dok je stajao na stolu
Ležao ili stajao na stolu? I samo frcnulo staklo?
Mora da su kinezi nešto ubacili, mini dron.
turista je offline  
Staro 14.11.2013., 08:28   #3843
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Prijatelj jedan što je uzeo iOcean Turbo ima od prvog dana problema sa Wifi-em, čim se malo udalji od routera non stop puca veza, probao na više mjesta, svugdje ista situacija
možda antena nije dobro namještena u kučištu.
chief_wolfinjo je online  
Staro 14.11.2013., 15:59   #3844
Kresh0
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12
Je li netko kupovao preko Mistertao?
ZTE v967 za 90$.
Cijena je sumnjiva, a i specifikacije mobitela su malo napuhane (RAM 2GB...)

http://www.mistertao.com/yext/pages/...520722543.html
Kresh0 je offline  
Staro 14.11.2013., 16:03   #3845
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Kresh0 Pregled postova
Je li netko kupovao preko Mistertao?
ZTE v967 za 90$.
Cijena je sumnjiva, a i specifikacije mobitela su malo napuhane (RAM 2GB...)

http://www.mistertao.com/yext/pages/...520722543.html
Kaj ti nije jasno da je muljaža
Brko je offline  
Staro 14.11.2013., 17:21   #3846
Kresh0
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kaj ti nije jasno da je muljaža
Da, činilo mi se kao muljaža, ali pretragom googla (doduše samo nabrzinu) nisam pronašao neke značajno negativne reviewe vezane za mistertao.

Recimo, hotinbuy koji je bio muljaža je brzo nestao:
http://hotinbuy.com/

Osobno nisam još naručivao iz Kine.
Kresh0 je offline  
Staro 14.11.2013., 17:21   #3847
bodija
Registered User
 
bodija's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zadar
Postovi: 101
Citiraj:
Autor Kresh0 Pregled postova
Je li netko kupovao preko Mistertao?
ZTE v967 za 90$.
Cijena je sumnjiva, a i specifikacije mobitela su malo napuhane (RAM 2GB...)

http://www.mistertao.com/yext/pages/...520722543.html
To na slikama uopće nije ZTE V967s, ako i naručiš taj tkzvani mob. dobiti ćeš fake mob.
bodija je offline  
Staro 14.11.2013., 19:41   #3848
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor bodija Pregled postova
To na slikama uopće nije ZTE V967s, ako i naručiš taj tkzvani mob. dobiti ćeš fake mob.
Ako i nije muljaža, a 99,99% sam siguran da je, u najboljem slučaju će dobit klon od nekog klona
Brko je offline  
Staro 15.11.2013., 09:29   #3849
Groowix
Premium
Moj komp
 
Groowix's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bednja
Postovi: 235
Banggood su đubrad žešća.
Ne mogu vjerovat kako me zavlače i prave budalu od mene.
Pošaljem im mail sa videom o neispravnom displayu Cubota One, oni mi nakon 5 dana odgovore da nisu dobili nikakav mail. Pošaljem im još jednom, prođe opet nekoliko dana i ništa, kontaktiram live chat, oni mi se ispričavaju, kažu da je došlo do neke greške i da ne vide moje mailove i kajaznam sve ne i obećavaju da će riješiti moj slučaj odmah a najkasnije za 1 dan.
Naravno, ništa od toga ni nakon 4 dana.
I kaj da ja sad radim, njih očito boli racku za support i servis a ja im ne mogu ništa, jelda ?
Groowix je offline  
Staro 15.11.2013., 09:42   #3850
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Croox Pregled postova
Banggood su đubrad žešća.
Ne mogu vjerovat kako me zavlače i prave budalu od mene.
Pošaljem im mail sa videom o neispravnom displayu Cubota One, oni mi nakon 5 dana odgovore da nisu dobili nikakav mail. Pošaljem im još jednom, prođe opet nekoliko dana i ništa, kontaktiram live chat, oni mi se ispričavaju, kažu da je došlo do neke greške i da ne vide moje mailove i kajaznam sve ne i obećavaju da će riješiti moj slučaj odmah a najkasnije za 1 dan.
Naravno, ništa od toga ni nakon 4 dana.
I kaj da ja sad radim, njih očito boli racku za support i servis a ja im ne mogu ništa, jelda ?
Preti i dalje i budi uporan. Preti da ćeš na svim review sajtovima reći da su đubrad. Pa ćeš vidjeti kako će se javiti brzo.
Brko je offline  
Staro 15.11.2013., 10:28   #3851
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Kakva je na kraju situacija u segmentu do nekih 80 dolara. Tu je Hisiki G2 best buy? Koji su još ozbiljniji igrači u tom segmentu?
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline  
Staro 15.11.2013., 10:56   #3852
banky
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 44
Citiraj:
Autor Carnage Gloom Pregled postova
ma ima neku ljepljivu traku na zadnjem coveru koja se zalijepi na zadnju stranu mobitela
ovako nesto:
http://www.vopmart.com/media/catalog...a1004379_9.jpg

prilicno nesretno rjesenje
Istu stvar kupio za iOcean, nije izdržao ni jedan dan valjda. Otisao u interšpar i kupio one naljepnice za zidove kaj su ljepljive sa obje strane i zaljepio, nije se pomaknulo ni milimetra vec 2-3 tjedna. Mozda sam uzeo cak i prejake, jer pise da jedna zaljepljena moze drzat do 2kg
banky je offline  
Staro 15.11.2013., 12:25   #3853
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Kakva je na kraju situacija u segmentu do nekih 80 dolara. Tu je Hisiki G2 best buy? Koji su još ozbiljniji igrači u tom segmentu?
http://www.minideal.net/original-len...mp-camera.html
http://www.etotalk.com/zte-v889s-bla...gps_p3694.html
e sad...uzet ime ili specifikacije...
pokra89 je offline  
Staro 15.11.2013., 13:40   #3854
celeron
Premium
Moj komp
 
celeron's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: KR-ZG
Postovi: 136
na pandawillu je zte 889s $65.99 s kuponom XMASGIFT... mislim da je zasad best buy do 500kn s uračunatim poreznim davanjima
celeron je offline  
Staro 15.11.2013., 18:56   #3855
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
stigao mi http://www.geekbuying.com/item/Trons...er-317199.html
ukratko:
Kučište je lijepo,plastika neloša,nema cvrčaka itd.. jedina zamjerka ona tipka za vol +- nije onako skroz fixna i ima malo lufta,ali nije bed nikako.
Ono sto je stvarno odlicno je ekran. Svjetlina odlicna,kut odlican, ma 5+.
Mob je brz,nisam primjetio da stuca, ali to ce se skuzit tijekom vremena valjda jer ga tek koristim 2 sata. HD vrti bez beda.
Zvuk je dobar,ali kad se stavi ona zastita koja dodje s njim, prekrije dio zvucnika pa je zvuk dosta slabiji,ali i dalje ok.
WIFI je ok,u drugoj sobi 5 m od rutera i 1 zid,ima "pola signala", ali i tad odlicno radi,nema pucanja veze itd.
3g nisam probao jer nemam trenutno aktiviran paket. I da,na bonbon sam,samo sam stavio karticu i sve je prepoznao,radi ko urica. Kad sam ga upalio probao sam se nazvati s drugom moba,nije htjeo, pa sam ostvario odlazni poziv s tronsmarta i sad radi normlano.
Mob je dosao bez ikakvih kineskih aplikacija, ima valjda samo one najosnvnije od androida.
I da,GPS su probat ovih dana pa javim.

Narucen 23.10. s geeka, stigao danas,prosao bez carine. JOs su mi u paket stavili 2 usb sticka.

Pitanje:trebao bi imat 8gb interne memorije ali mi pokazuje da ima samo 1gb, unutra sam stavio svoju jos SD karticu od 8Gb
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline  
Staro 15.11.2013., 19:01   #3856
Klokan
Premium
Moj komp
 
Klokan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 118
Pozdrav, jel ima netko kupon za banggood?
__________________
All the ways you wish you could be, that's me. I look like you wanna look, I fuck like you wanna fuck, I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not
Klokan je offline  
Staro 15.11.2013., 19:47   #3857
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Jakesevic Pregled postova
stigao mi http://www.geekbuying.com/item/Trons...er-317199.html
ukratko:
Kučište je lijepo,plastika neloša,nema cvrčaka itd.. jedina zamjerka ona tipka za vol +- nije onako skroz fixna i ima malo lufta,ali nije bed nikako.
Ono sto je stvarno odlicno je ekran. Svjetlina odlicna,kut odlican, ma 5+.
Mob je brz,nisam primjetio da stuca, ali to ce se skuzit tijekom vremena valjda jer ga tek koristim 2 sata. HD vrti bez beda.
Zvuk je dobar,ali kad se stavi ona zastita koja dodje s njim, prekrije dio zvucnika pa je zvuk dosta slabiji,ali i dalje ok.
WIFI je ok,u drugoj sobi 5 m od rutera i 1 zid,ima "pola signala", ali i tad odlicno radi,nema pucanja veze itd.
3g nisam probao jer nemam trenutno aktiviran paket. I da,na bonbon sam,samo sam stavio karticu i sve je prepoznao,radi ko urica. Kad sam ga upalio probao sam se nazvati s drugom moba,nije htjeo, pa sam ostvario odlazni poziv s tronsmarta i sad radi normlano.
Mob je dosao bez ikakvih kineskih aplikacija, ima valjda samo one najosnvnije od androida.
I da,GPS su probat ovih dana pa javim.

Narucen 23.10. s geeka, stigao danas,prosao bez carine. JOs su mi u paket stavili 2 usb sticka.

Pitanje:trebao bi imat 8gb interne memorije ali mi pokazuje da ima samo 1gb, unutra sam stavio svoju jos SD karticu od 8Gb
Kod svih kineza ti je tako što se memorije tiče jer su dodjelili za aplikacije 1 gb a ostatak ti se prikazuje kao "internal sd". Googleanjem how to repartition internal memory "ime tvog uređaja" ćeš naći par toolova za to. Mislim da ima i neka aplikacija za mediatek uređaje sa 8 gb interne memorije na xda developers. Koliko se sjećam treba ti root za to.
bg_4_l je offline  
Staro 16.11.2013., 01:20   #3858
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Haier w910 nema mtk shit u sebi, pa opet glumi sdcard. A sdcard mobilego uopće ne može browsati, samo es file explorer i slični exploreri unutar androida. Wierd shit. Jel to samo tako zbog 4.0.4 ili?
Brko je offline  
Staro 16.11.2013., 19:11   #3859
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
evo sam da javim jos za trosnmarta ts7
3g radi ok tu z zg,nekad je na 3g nekad na H+,ali tako mi je isto bilo i na huawei y300.
Ono sto mi je bilo dosta vazno, gps. Danas odradio voznju od 30kn bajkom. gps signal non stop excelent,ruta vjerno ispracena,tako da gps fercera dobro
baterija od jutros od 8 do sad(non stop ukljucen wifi,3g i svjetlina na najjace),sa 4 sata gps-a i non stop cukanja po mobu,par poziva,47% baterije.Znaci intenzivnog koristenja izdrzi jedan dan,inace mislim da moze 2 dana bez beda.

A sad problemi. Jucer sam ga stavio punit i istovremeno se na njemu skidao real racing 3.Mob se jako ugrijao i ugasio sam od sebe. Takođe,pokušavam uci u real racing 3,ali non stop stoji na ea uvodu, na sek dvije se pokažu auti iz igre,pa se opet vrati na ea uvod,a zvuk od igre u pozdini radi. Sad ne znam da li sem igra krivo skinula ili sto,ali ne igram igre pa nije bed.
I da,one kapacitivne tipke,em slabo svijetle em nekkad imam osjecaj da slabije reagirjau na dodir,ali moguce da jos navikao na njih pa promasujem.
Iako je velik ekran stvarno odlican, meni je malo zasad nepraktican,jer 4.7 ne ide bas lagano u djep,ali vjerujem da cu se navic. Ostalih nedostataka nisam uocio,a ove koje sam spomenuo su stvarno pizdarije,i vjerujem da bi smetali samo nekom picajzli.
U svakom slucaju mob za te pare je skroz dobar,da uzimam opet u tom cjenovnom rangu uzeo bih ga opet.
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline  
Staro 16.11.2013., 21:31   #3860
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Jakesevic Pregled postova
evo sam da javim jos za trosnmarta ts7
3g radi ok tu z zg,nekad je na 3g nekad na H+,ali tako mi je isto bilo i na huawei y300.
Ono sto mi je bilo dosta vazno, gps. Danas odradio voznju od 30kn bajkom. gps signal non stop excelent,ruta vjerno ispracena,tako da gps fercera dobro
baterija od jutros od 8 do sad(non stop ukljucen wifi,3g i svjetlina na najjace),sa 4 sata gps-a i non stop cukanja po mobu,par poziva,47% baterije.Znaci intenzivnog koristenja izdrzi jedan dan,inace mislim da moze 2 dana bez beda.

A sad problemi. Jucer sam ga stavio punit i istovremeno se na njemu skidao real racing 3.Mob se jako ugrijao i ugasio sam od sebe. Takođe,pokušavam uci u real racing 3,ali non stop stoji na ea uvodu, na sek dvije se pokažu auti iz igre,pa se opet vrati na ea uvod,a zvuk od igre u pozdini radi. Sad ne znam da li sem igra krivo skinula ili sto,ali ne igram igre pa nije bed.
I da,one kapacitivne tipke,em slabo svijetle em nekkad imam osjecaj da slabije reagirjau na dodir,ali moguce da jos navikao na njih pa promasujem.
Iako je velik ekran stvarno odlican, meni je malo zasad nepraktican,jer 4.7 ne ide bas lagano u djep,ali vjerujem da cu se navic. Ostalih nedostataka nisam uocio,a ove koje sam spomenuo su stvarno pizdarije,i vjerujem da bi smetali samo nekom picajzli.
U svakom slucaju mob za te pare je skroz dobar,da uzimam opet u tom cjenovnom rangu uzeo bih ga opet.
Dva savjeta za tebe. 1) nemoj koristiti onaj punjač koji si dobio s njim nego neki drugi, par ljudi je imalo problema sličnih tvojem s tim punjačem a s nekim kvalitetnijim(od bilo kojeg renomiranog proizvođača mobitela ne). 2) što se tipki tiče stvar je u navici. Ako ti se tipke(tj osvjetljenje) upali tek nakon što stisneš na tipku skini xposed installer i modul za njega koji se zove gravitybox i u gravityboxu izaberi opciju da ti je osvjetljenje tipaka "always on". Vjerojatno više nećeš griješiti stiskajući. Uživaj
bg_4_l je offline  
Staro 16.11.2013., 22:26   #3861
banky
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 44